Tým

Doplnění informací

9. října 2011 v 18:33 | Petr Brdičko
Omlouváme se za dočasnou neaktualizaci stránek způsobenou jinými povinnostmi. Můžeme však říci, že se vstup do 2.A PKFL ligy Ludecu nepovedl a po dvou uvodních porážkách přišly vysoké prohry i v dalších 3 zápasech. Začalo to na Chodově porážkou 0:9 od Red Teamu, následovaly dvě prohry 1:7, jedna doma s BTW Krč fm a druhá s Ludmilou A.

Tým prochází menší krizí a také přeformováním vedení, což se na výsledcích možná podepisuje, věříme však, že se po vyřešení všech věcí ubereme zase správným směrem.

Red Team - Ludeco FC 9:0 - Sestava: Vitkovský - Hochmann, Šturma, L.Michalec - Sýkora, Obermajer, Hromádková - Brdičko

Ludeco FC - BTW Krč fm 1:7, branka: Obermajer, Sestava: Vitkovský - Šturma, Hochmann, Řehoř - Sýkora, Malinovský, Hromádková - Brdičko, Obermajer

Ludmila A - Ludeco FC 7:1, branka: Řehoř, Sestava: Vitkovský - Šturma, Hochmann, Řehoř - Malinovský, Hromádková, Neoveská - Brdičko, Obermajer

Hlásíme návrat ze "soustředění"

24. července 2011 v 22:36 | Petr Brdičko
Tak polovina z účastněných se vrátila ze "soustředění" v Jižních Čechách. Slovo soustředění píšu do uvozovek umyslně, jelikož z týmu jsme se vydali 4, a tak to byla spíš další část Ludeco on Tour na výletech.

Oproti původnímu předpokladu jsme nakonec zamířili do obce Rychnov nad Malší, která se nachází co by kamenem dohodil od Rakouska (bydleli jsme cca 2 km od Dolního Dvořiště, na chatě Petry Johanusové). První den jsme se na místo přesouvali, Petra a Obi autem, já, Péťa Hromádková a Eli Neoveská jsme nejdřív razili busem do Českých Budějovic a následně vlakem do Rybníka, kde už na nás byl nachystán Obi s Puntem.

V Budějovicích jsme měli chvilku čas a tak jsme si město skrz prošli, nakoupili jsme na večery a valili jsme na místo činu. Večer už jsme se ani na moc nezmohli, zašli jsme do místní hospůdky na dvě točená (Petra díky ustávající angině na čaj) a šlo se zpět grilovati, což jsme vlastně dělali oba dva večery.

Druhý den bylo nádherné počasí a tak se nás nakonec všech pět vydalo za hranice. Autem jsme dojeli už do neexistující obce Cetviny a pěšky jsme se pak dali směrem k městečku Windhaag bei Freistadt kousek za hranicemi. Městečko bylo velmi pěkné, i příroda je tam prostě jiná, byť je to za hranicemi opravdu jen kousíček, má to prostě své kouzlo.

Našlapali jsme celkem 8 km. Po návratu jsem si šel s Péťou zakopat na hřiště (Eli vzhledem ke stavu svých nohou byla ráda, že chodila) a pak dorazil i šestý z nás, Siki i s Donem Semilem Pejskem :-) (rozuměj se svým psem). Bohužel vzhledem k počasí následujícího dne a vzhledem k tomu, že jsme ve čtyřech seděli poslední večer u ohně do 3 do rána, už jsme toho moc nestihli. Zahráli jsme si země-město, s Péťou a se Sikim jsme si na hodinku šli zakopat na místní umělku a pak už jsem valil s Eli dom. Co na místě dělali, či ještě stále dělají zbývající 4, mi není známo.

Děkuju tedy Lukášovi Obermajerovi, Petře Johanusové, Petře Hromádkové, Eli Neoveské, Jakubovi Sýkorovi i Semilovi, že se do Jižích Čech vydali a doufám, že ani jeden nelitujete, až na to počasí posledního dne si myslim že šlo o povedenou akci :-)

Fotky dodám ve formátu videa, které aktuálně zpracovávám.

Boss

Na testy přichází Milan Zelenka

2. července 2011 v 13:10 | Petr Brdičko
Na testy do Ludeca příchází Milan Zelenka. 16-ti letý útočník s námi absolvuje přípravu (přáteláky, tréninky, snad i soustředění) a na základě toho se rozhodneme, zda-li v týmu zůstane.

Takže hodně štěstí!

Ke konci července na soustředění do Jižních Čech

2. července 2011 v 13:08 | Petr Brdičko
Vůbec poprvé v historii týmu varážíme na týmové soustředění. Mezi 22.-25.7. vyjedeme do obce Velká Turná do místního kempu u rybníka Milavý, kde (věřím tomu) zažijeme super momenty. V rámci tohoto soustředění potrénujeme, odehrajeme přátelák (který je v jednání s jedním z místních týmů), pogrilujeme, popijeme, pobavíme se, pojedeme na výlety, no bude to prostě super akce.

Na soustředění pojedeme nejen hráči, ale můžete vzít jakýkoliv doprovod, ať je nás dost. Je třeba dát zavčasu vědět, jestli pojedete nebo ne, ať můžu rezervovat chatky.

Kalkulace na osobu vychází takto:

Doprava Praha -> Velká Turná a zpět 250 Kč.
Doprava na případné výlety do měst Horažďovice, Blatná, Písek a Strakonice dohr. do 200 Kč (zcela dobrovolné)
Ubytování - 495 Kč (330 Kč chatka na 3 noci, 40 kč pobytová taxa, 125 Kč vratná kauce - dostanete tyto peníze zpět)
dále také je individuálně na každém, kolik si vezme peněz na jídlo, pití, případné vstupy na cokoliv apod.'
Je třeba určitě s sebou mít sportovní věci a také něco na to grilování, pití apod.

Plán soustředění:

22.7.:

9:40 - odjezd autobusem směr Radomyšl a následně Velká Turná (kdo chce jet autem, je to jeho věc :-))
11:01 - příjezd do Velké Turné, zaplacení a ubytování v kempu u rybníka Milavý
12:30 - oběd v místní restauraci
14:00 - odpočinek, vlastní program
15:00 - vycházka do okolí
18:00 - nohejbal na místním hřišti
20:00 - grilovačka

23.7.:

9:30 - budíček
10:00 - snídaně
11:00 - odjezd na trénink do Radomyšle
13:00 - oběd v místní restauraci
14:00 - odjezd na poznávací výlet do Horažďovic a Blatné
20:00 - návrat zpět
20:30 - grilovačka

24.7.:

9:30 - budíček
10:00 - snídaně
11:00 - odjezd na trénink do Radomyšle
13:00 - oběd v místní restauraci
14:00 - odjezd na poznávací výlet do Strakonic
18:00 - přátelský zápas s místním týmem
20:00 - návrat zpět
20:30 - grilovačka

25.7.:

9:30 - budíček
10:00 - snídaně
10:45 - odjezd do Písku, poznávací výlet, oběd
14:00 - odjezd do Prahy
16:00 - příjezd domů.

Tak se hlašte, ať vím s kým počítat.

Boss

Začíná pátá sezona Ludeca

2. července 2011 v 11:10 | Petr Brdičko
Už pátá sezona v historii Ludeca začíná a věřím, že bude ještě úspěšnější, než byla ta poslední, asi zatím opravdu nejlepší. Do nové sezony nastoupíme s několika změnami. Hráčskými i provozními.

Náš tým stále bude mít ve svém kádru 25 hráčů s tím, že 3 z poslední sezony tým opustí, na čemž jsme se s několika lidmi domluvili. Pokračovat u nás nebudou Vojtěch Štika, Jiří Fejtek a Dan Merta. První dva prakticky jen zabírali místo v sestavě, třetí sice chodil hrát, ale do týmu se, jak jsme se shodli, nehodí.

Pokud tedy máte mezi sebou přátele, kteří umí a mají chuť hrát, tak je určitě doveďte, jako vždy je vyzkoušíme a uvidíme.

Co se provozních změn týče, tak pravděpodobně budeme měnit domácí hřiště. Herně nám to na něm nejde a většinu bodů z poslední sezony jsme posbírali venku. Vadí nám také cena hřiště, v pořádku není ani osvětlení. V jednání jsem se správci dvou jiných hřišť. Kde budeme hrát další sezonu, se samosebou brzy dozvíte.

Do nové sezony už bych byl rád, kdybychom měli nové dresy. Jeden vzorový už máme, bohužel je jeho cena asi dost vysoká. Nechám tedy ještě vyrobit další dva zkušební a poté se rozhodnete vy, hráči.

Ve čtvrtek, 7.7., také vystavím na stránky návrhy na nové logo. Návrhy jsou ode mne (původní logo), kýbla a Sikiho. Vy sami si zvolíte, jaké logo budeme mít a toto logo by se mohlo i nechat dát na dresy.

Věřím, že tato sezona bude velmi úspěšná, tým jde nahoru rok co rok a tak věřím, že tato tendence vydrží.

Boss

Opožděné výsledky Lívancového běhu IV.

15. dubna 2011 v 19:00 | Petr Brdičko
Opožděně dodávám výsledky 4.kola Lívancového běhu, kterého se účastnili i zástupci Ludeco FC. Lívancový běh se pořádá každou první sobotu ve Stromovce a běží se přesně 3,2 km, dle věkové kategorie se však výsledné časy po doběhu přepočítávají a dle nich je dáno konečné pořadí. Zde jsou výsledky z 2.4.2011, kdy se závodu účastnili tři zástupci našeho týmu:

POŘADÍJMÉNOPůvod/KlubČas
1.Vladimír RůžičkaÚstí nad Labem/-10:07,94
2.František RoubíkČerčany/-10:23,87
3.Josef HlusičkaPraha 6/Liga 10010:39,21
63.Jakub ObermajerPraha 9/LUDECO FC14:50,61
152.Petr BrdičkoPraha 9/LUDECO FC- 1 kolo
153.Markéta ŠádkováPraha 9/LUDECO FC- 1 kolo

Lívancový běh je součástí tzv. Lívancového poháru, který se běží celý rok. Petr Brdičko a Markéta Šádková díky ztracenému kolu zatím hodnoceni do tohoto poháru nejsou, Jakub Obermajer však již je a tady je prozatimní tabulka Lívancového poháru po 4 závodech:

POŘADÍJMÉNOPůvod/KlubBody
1.František RoubíkČerčany/-533
2.Martin RůžekPraha 10/-453
3.Štefan KrčPraha/Klub letmých houbařů441
98.Jakub ObermajerPraha 9/LUDECO FC139

Pokud se k nám připojíte další první sobotu v měsíci (konkrétně 7.5. - ano, mám narozeniny :-D), tak určitě budeme rádi, je to dobrá zábava a dobré odreagování.

Boss

Petr Brdičko a Jakub Obermajer vypomohli druhým

2. dubna 2011 v 23:16 | Petr Brdičko
Petr Brdičko a Jakub Obermajer měli v sobotu 2.4.2011 odpískat na Lhotce zápas mezi GP Týmem a BTW Krč fm. Hráči soupeře se sešli ze začátku pouze ve čtyřech včetně golmana a tak jsme jim v zápase vypomohli. Nakonec se ještě připojil pátý a tak jsme se s Kýblem střídali.

Chlapíci z Krče jsou sympaťáci a mohli bychom někdy s nima prubnout přáteláček. Co naplat, že v Ludecu se netrefim. Za BTW Krč fm jsem dnes jednou skoroval (podotýkám, že jsem hrál v botách připomínajících polobotky). Budu se snažit trefit se i za nás :-)

Boss

Profilové fotky jsou doplněny

6. března 2011 v 21:57 | Petr Brdičko
K těm z Vás, kteří přišli na přátelský miniturnaj, byly do profilů přidělány nové fotografie, jejichž autorkou je Markéta Šádková. Chybí pouze Eli Neoveská, jejíž foto se někam záhadně vytratila, a tak jí "vyblejsknem" spolu s dalšími, kteří ještě fotku nemají, příště :-)

Profily jako takové moc aktuální nejsou, protože to prostě nestíhám, ale jak to půjde, tak to samosebou dodělám.

Boss

V neděli tréninkový zápas

15. února 2011 v 22:35 | Petr Brdičko
V neděli, 20.2., bychom se rádi sešli k dalšímu zkoušení, zkoušení a zkoušení. Tedy k tréninkovému fotbálku. Čím víc Vás přijde, tím lépe. Scházet bychom se měli už alespoň od 15:30.

Ke konci měsíce pak domluvíme přátelské utkání s Convertem, což už pomalu bude ostrá příprava na březnové dohrávky podzimních zápasů ligy.

Tak se hlašte, kdo v neděli dojde, ať vím s kým počítat.

Boss

Jakub Chmel po 3 letech opouští soupisku Ludeca, na jaro je uzavřená soupiska

12. února 2011 v 22:52 | Petr Brdičko
Jakub Chmel, který v Ludecu působí od jeho založení, bude dočasně přeřazen do vedení týmu. Jeho zdravotní stav mu neumožňuje fotbalovou kariéru dál rozvíjet a ani on sám o to nemá velký zájem. Přesto ho z týmu nechceme vyřadit úplně a bude mít administrativní úkoly :-)

Naopak do týmu vítám tři nové tváře a chtěl bych tímto uzavřít soupisku na jarní část sezony, která bude stejně jako na podzim čítat 25 hráčů.

Soupiska na jaro tedy vypadá takto:

1  Michalec Ondřej
2  Neoveská Eleni
3  Sýkora Jakub
4  Vávra Lukáš
5  Michalec Lukáš
6  Štika Vojtěch
7  Hochmann David
8  Malinovský Lukáš
9  Michalec Jan
10  Borkovec Petr
11  Pekárková Dominika
12  Hromádková Petra
14  Kracmanová Hedvika
15  Manhart Petr
16  Závorka Matěj
17  Šturma David
18  Liška Josef
19  Bůžek Jakub
20  Fejtek Jiří
21  Merta Daniel
22  Baumruk Kryštof
23  Řehoř Vojtěch
24  Vitkovský Radek
35  Obermajer Jakub
72  Brdičko Petr
 
 

Reklama