Turnaje

V druhé fázi turnaje remíza a výhra, i tak končíme

2. března 2014 v 21:28 | Petr Brdičko
Po odstoupení Drink SOS jsme dnes měli možnost v rámci zimního turnaje hrát další fázi, kdy jsme hráli skupinu týmů z druhých míst. V případě, že bychom tuto skupinu vyhráli, šli bychom do zápasu proti týmu z druhého místa skupiny prvních míst. Bohužel jsme "jen" remizovali a vyhráli, což nás v tabulce skupiny odsoudilo díky horšímu skore na druhé místo a v turnaji jsme tak již definitivně skončili.

Zápas 1: Grand Team Ludeco - Real Slama 4:4 (branky J.Sýkora, Kubeša, Vác.Řehoř, Voj.Řehoř)
Zápas 2: Grand Team Ludeco - Justiční Omyl 2:0 (branky 2x Kubeša)

Soupiska:

Vitkovský - Voj.Řehoř, Veselý, Šturma (jen 2.zápas) - Hromádková, J.Sýkora, Vác.Řehoř - Brdičko, Kubeša, O.Sýkora

I druhý zápas jsme prohráli, i tak postupujeme

2. března 2014 v 11:45 | Petr Brdičko
I druhý zápas zimního turnaje jsme prohráli. Po střelecké nemohoucnosti jsme padli 0:1 s Drink SOS. Zápas byl přerušen před koncem první půle díky zdravotní indispozici jednoho ze soupeřových hráčů, pro kterého dokonce musela přijet sanitka, věříme, že je vše v pořádku.

Soupeř potrestal naši střeleckou neaktivitu ve druhé půli, kdy využil zaváhání obrany. Přesto do další fáze postupujeme my, neboť náš poslední soupeř z turnaje z pro mě neznámých důvodů odstoupil.

Sestava:

Vitkovský - Voj.Řehoř, Veselý, Šturma - Nachtigal, J.Sýkora, Hromádková - Brdičko, Vác.Řehoř

V prvním zápase zimního turnaje jsme prohráli

10. února 2014 v 18:43 | Petr Brdičko
Po čtvrt roce jsme se sešli k zápasu a dlouhá pauza byla znát. V rámci zimního turnaje jsme se v neděli střetli s týmem PKFL High Society. První poločas byl velmi vyrovnaný se šancemi na obou stranách. Skončil však bez golů.

Branky padaly až v druhé půli a byli to hosté, kteří v prvních 10 minutách dali 2 branky. Nám se podařilo snížit díky šťastnému golu Erika Kubeši, dokonce jsme i vyrovnali, ale branka pro ruku nebyla uznána a přes dost možností vstřelit gol dal rozhodující branku soupeř. Šanci na postup stále máme, musíme však o 3 a více branek porazit za 14 dní tým Drink SOS.

Branka: Kubeša

Sestava:

Vitkovský - Voj.Řehoř, Šturma, Veselý - Nachtigal, Hromádková, J.Sýkora - Kubeša, Brdičko

V únoru se zúčastníme zimního turnaje

5. února 2014 v 22:54 | Petr Brdičko
Pardon za neaktualizaci, ale poslední dobou nic nestíhám :) Takže, jak už víte dle sms, v únoru se zúčastníme zimního turnaje. Turnaj se hraje celou zimu. Jsme nalosováni do skupiny o 3 týmech. V případě, že skupinu vyhrajeme, jdeme do březnových finálových soubojů. Vítěz turnaje se kvalifikuje na kvalifikační turnaj o český Pohár vítězů pohárů.

Startovné na turnaj 200 Kč se již uhradilo. Jak jsem informoval, týmy mimo PKFL musely skládat kauci 1000 Kč, my jsme nakonec toto platit nemuseli, je třeba však ještě uhradit rozhodčího, který za nás půjde jeden ze zápasů pískat a také hřiště, na kterém budeme vedeni jako domácí (hřiště pro turnaj bylo přidělováno). Z peněz by mělo něco zbýt, takže se to pak rovnoměrně rozdělí zpětně mezi všechny, až budu vědět, kolik zbylo.

Od některých už mám potvrzeno, že se zúčastníte i mám už nějaké peníze. Někteří však dali vědět, že přijdou, ale peníze ještě nemám. Takže mi to prosím ještě dávejte vědět, kdo půjde, ať v tom mám pořádek.

Co se zápasů týče, tak se hraje normálně na 2x30. První zápas se hraje v neděli 9.2.2014 od 19:45 v Kobylisích. Naším soupeřem je tým PKFL High Society. Druhý zápas se pak hraje 23.2.2014 od 18:30 na hřišti ZŠ Plamínkové.

Přihlášeni na zápas 9.2.2014:

Brdičko, Vitkovský, Veselý, Voj.Řehoř, D.Nachtigal, Kubeša, Hromádková, Mazánek

Hlašte se další a hlavně posílejte prašule, ať se to může všechno uhradit. (120 Kč na osobu).

Díky

Z turnaje v Kařízku jsme se vrátili vítězně

28. července 2013 v 15:59 | Petr Brdičko
Dne 27.7.2013 jsme se zúčastnili již potřetí turnaje v Kařízku. Za úmorného vedra jsme odehráli 5 utkání se zajímavými soupeři.

V prvním utkání jsme se střetli s týmem Nádraží Kařízek a bylo to nečekaně snazší utkání, než jsme čekali. Už po 7 vteřinách se prosadil Vojta Řehoř a stanovil tak rekord v rychlosti vstřelené branky na tomto turnaji v jeho historii. Do přestávky se trefil ještě jednou. V druhé půli dvakrát skóroval Erik Kubeša, který se i po zbytku turnaje ukazoval jako velmi platná posila. První utkání jsme tak vyhráli 4:0.

V druhém utkání na nás čekali Chataři Kařízek a i v tomto utkání jsme se dostali do vedení díky brance Jakuba Sýkory. V poslední minutě jsme však po chybě dostali branku a šlo se do penalt. Ty jsme lépe díky rozhodující penaltě Erika Kubeši zvládli my a připsali jsme si bod navíc.

Ve třetím utkání proti Kartelu jsme si v pohodě zastříleli a po dvou brankách Kubeši a Sýkory a po jedné od Řehoře a Šturmy zvítězili 6:0. David Šturma navíc vstřelil první branku zápasu už ve 4.vteřině a překonal tak rekord Vojty Řehoře z prvního utkání.

Čtvrtý zápas rozhodoval o vítězi turnaje, který se hrál tabulkovým systémem. Proti domácímu FC Kařízek jsme se opět díky Jakubu Sýkorovi dostali do vedení. To jsme však opět neudrželi a znovu se šlo do penalt. Zde rozhodující trefu zaznamenal Radek Vitkovský a napravil tím chybu z druhého utkání.

V posledním zápase na nás čekal dívčí tým Poupata doplněný o pár místních mladých chlapců. V tomto zápase se 3x prosadil Erik Kubeša a dvě branky si připsala Péťa Hromádková.

Ačkoliv jsme s domácími měli stejný počet bodů, vzájemný zápas rozhodl pro nás. Mohli jsme tak slavit turnajové vítězství a Radek Vitkovský si navíc došel pro trofej pro nejlepšího brankáře.

5. července 2013 v 12:21 | Petr Brdičko
Oproti loňskému ročníku nám turnaj ve Vodokrtech nevyšel a vypadli jsme již ve čtvrtfinále. Podrobnější informace doplním, až budu u pc.

22. června 2013 v 13:25 | Petr Brdičko
V pátek 28.6.2013 nás čeká (kdo bude chtít) vyhlášení uplynulého ročníku PLMF. Žádný pohár nás nečeká, přesto je slíbena velká zábava, tak uvidíme. Akce se koná od 19:00 v Music Clubu Breakers, Zenklova 88, Praha 8. Měl by přijít hrát DJ, vystoupit by měl i imitátor. Vzhledem k následujícímu dni tam určitě já nebudu dlouho :)

Čeká nás totiž obhajoba vítězství na turnaji ve Vodokrtech u Plzně. Prezentace týmů startuje už v 9:00 a tak bychom neměli vyrážet později než v 7:30. Startovné je 450 Kč a určitě se podělí mezi všechny zúčastněné. Měli bychom jet jako loni auty, na složení se na benzin, popř.naftu se musí dohodnout posádka každého auta zvlášť.

Hlašte prosím svou účast, ať vím, s kým můžu počítat. Kdo bude chtít jet domů ten den, má určitě možnost, ale kdo byl loni, tak ví, že je večer o zábavu postaráno, tím spíš, když se vyhraje :) Proto kdo bude chtít jet domů už v sobotu (pokud se na tom nedohodneme hromadně), tak mu nabídnu odvoz do Plzně na vlak či autobus, odkud se může dopravit do Prahy sám.

Prozatimně přihlášeni:

Brdičko, Vitkovský, J.Sýkora, Hromádková, Obermajer, Šturma

Jako doprovod:

J.Chmel

Na Letňanském poháru jsme skončili pátí

18. března 2013 v 17:47 | Petr Brdičko
Páté místo jsme obsadili na Letňanském poháru, který se uskutečnil 17.3.2013 na Dobratické. Vzhledem k tomu, že se nám sestavička ráno trošku pochroumala, jsme nastoupili v dost improvizované sestavě. Tak jako tak jsme celý turnaj, kde se zápasy hráli na 1x20 minut, odehráli v 6-ti lidech.

Bohužel se nám nepovedl hned první zápas a s Young Boys Prague jsme prohráli 0:3, když jsme si jeden gol dali sami, druhý nám dal soupeř a třetí jsme soupeři věnovali. Druhý zápas už byl povedenější a dvakrát jsme v něm dokonce vedli. Vedení jsme však s F.C.B.Praha neudrželi a prohráli 2:3.

Vítězství jsme se tak dočkali až v posledním zápase skupiny s Prague Panthers, ve kterém už o nic nešlo. Díky několika pěkným akcím jsme zvítězili 4:0. Zápas o 5.místo pak skončil kontumačně 3:0 pro nás, neboť soupeř United Prague již na turnaji nebyl. Obsadili jsme tak 5.pozici z osmi. Věříme, že liga se nám povede lépe :)

Grand Team Ludeco - Young Boys Prague 0:3
Grand Team Ludeco - F.C.B.Praha 2:3 - Sýkora, Šturma
Grand Team Ludeco - Prague Panthers 4:0 - Sýkora, Šturma, Voj.Řehoř, Brdičko
o 5.místo: Grand Team Ludeco - United Prague 3:0k

Sestava:

Vitkovský - Šturma, Sýkora, Brdičko, na první 2 zápasy Češek, na poslední dva zápasy Voj.Řehoř a Přibáň

Jsme přihlášeni na 2 březnové turnaje

1. ledna 2013 v 16:45 | Petr Brdičko
Zdravím Vás a vítám v roce 2013. Kromě toho, že následující rok budeme opět bojovat o titul v PLMF, budeme obhajovat prvenství na turnaji ve Vodokrtech a pořádáme vlastní turnaj, budeme hrát i turnaje další.

V rámci zimní pauzy máme naplánovány dva turnaje: 9.3. se zúčastníme turnaje Dobratická Cup a 17.3. Letňanského poháru. Oba turnaje pořádá Pavel Kvapil a jeho tým T.M.F.Praha. Zavčas Vám dám vědět informace o srazech apod.

Pořádáme turnaj k 5.narozeninám našeho týmu

30. prosince 2012 v 17:36 | Petr Brdičko
Dne 22.6. uskutečníme od 9:00 turnaj k 5.narozeninám našeho týmu. Sejdou se týmy z PLMF, PKFL i Hanspaulky. Zde jsou propozice:

Datum: 22.6.2013
Čas prvního výkopu: 9:00
Startovné: 600 Kč (po špatných zkušenostech se zasíláním na učet budu vybírat osobně oproti stvrzence)
Místo: upřesní se (na výběr jsou hřiště Dobratická, Glowackého, Podvinný mlýn a Invalidovna)
Délka zápasu v základních skupinách, utkání o 9.místo a čtvrtfinále: 10 minut
Délka zápasu semifinále, finále a o 3.místo: 15 minut
Systém turnaje: 2 skupiny po 5 týmech, první 4 z každé skupiny postupují do čtvrtfinále a následného KO, týmy na 5.místech hrají o celkové 9.místo
Pravidla: malá kopaná
Kopačky: pouze gumotextilní
Počet hráčů: každý tým max 10, na hřišti 5+1, střídání při přerušení hry

Ceny:

1.místo: Pohár, Medaile, Diplom, Láhev sektu, 10x Staropramen, překvapení :)
10.místo: Diplom, Basa neperlivých vod

Rozlosování turnaje: (rozlosování je nastaveno pro turnaj s jedním hřištěm, pokud se povede sehnat hřiště, kde bude možné sehrát dva zápasy najednou, bude čas zápasů prodloužen o 5 minut a časové rozlosování upraveno)

skupina A: Converto Praha, Grand Team Ludeco, FC Bolzanova Praha, tým 4, tým 5
skupina B: United Prague, T.M.F.Praha, Elektro CF, tým 4, tým 5