Naše zápasy

Naše zápasy 2

27. listopadu 2011 v 19:37 | Petr Brdičko
Vzhledem k tomu, že kapacita jednoho článku je omezena na 40000 znaků, tak musíme v soupisu našich zápasů pokračovat zde :)

Vořežšpruti - Ludeco FC 4:2
Branky: Borkovec, Sýkora
Místo: Praha, Lhotka
Typ zápasu: 2.A liga, dohrávka 8.kola
Datum: 19.11.2011
Sestava: Obermajer, Vitkovský, Borkovec, Sýkora, Hochmann, Hromádková, Malinovský, Šturma

NBND - Ludeco FC 7:3 (kontumováno 5:0)
Údaje budou doplněny.

Ludeco FC - Converto Praha 10:4
Branky: 4x Borkovec, 2x Sýkora, 2x Obermajer, Šturma, L.Michalec
Místo: Praha, Eden
Typ zápasu: 2.A liga, 11.kolo
Datum: 27.11.2011
Sestava: Brdičko, Obermajer, Vitkovský, Borkovec, Sýkora, Hochmann, Hromádková, Šturma, L.Michalec, Voj.Řehoř

Ludeco FC - FC Hoblina Jižák 3:3
Branky: Šturma, Řehoř, Obermajer
Místo: Praha, ZŠ Glowackého
Typ zápasu: Předsezonní turnaj 2012, základní skupina A
Datum: 10.3.2012
Sestava: Brdičko, Obermajer, Vitkovský, J.Sýkora, Hromádková, Šturma, Voj.Řehoř, Jedlička

Ludeco FC - T.M.F.Praha 2:0
Branky: Šturma, Jedlička
Místo: Praha, ZŠ Glowackého
Typ zápasu: Předsezonní turnaj 2012, základní skupina A
Datum: 10.3.2012
Sestava: Brdičko, Obermajer, Vitkovský, J.Sýkora, Hromádková, Šturma, Voj.Řehoř, Jedlička

Ludeco FC - Texas Nové Strašecí 1:1
Branky: Sýkora
Místo: Praha, ZŠ Glowackého
Typ zápasu: Předsezonní turnaj 2012, základní skupina A
Datum: 10.3.2012
Sestava: Brdičko, Obermajer, Vitkovský, J.Sýkora, Hromádková, Šturma, Voj.Řehoř, Jedlička

Ludeco FC - 1.FC Heroes 5:2
Branky: 3x Šturma, 2x Sýkora
Místo: Praha, ZŠ Glowackého
Typ zápasu: Předsezonní turnaj 2012, základní skupina A
Datum: 10.3.2012
Sestava: Obermajer, Vitkovský, J.Sýkora, Hromádková, Šturma, Voj.Řehoř, Jedlička

Ludeco FC - FC Pony Slaystation 3:2
Branky: 2x Šturma, Řehoř
Místo: Praha, ZŠ Glowackého
Typ zápasu: Předsezonní turnaj 2012, čtvrtfinále
Datum: 10.3.2012
Sestava: Obermajer, Vitkovský, J.Sýkora, Hromádková, Šturma, Voj.Řehoř, Jedlička

Ludeco FC - FC Rival Club 1:6
Branka: Sýkora
Místo: Praha, ZŠ Glowackého
Typ zápasu: Předsezonní turnaj 2012, semifinále
Datum: 10.3.2012
Sestava: Obermajer, Vitkovský, J.Sýkora, Hromádková, Šturma, Voj.Řehoř, Jedlička, Brdičko

Ludeco FC - FC Fuckeři 2:2, 0:3penalty
Branky: Sýkora, Řehoř
Místo: Praha, ZŠ Glowackého
Typ zápasu: Předsezonní turnaj 2012, o 3.místo
Datum: 10.3.2012
Sestava: Obermajer, Vitkovský, J.Sýkora, Hromádková, Šturma, Voj.Řehoř, Jedlička, Brdičko

FC WarriorS - Ludeco FC 10:2
Branky: Vác.Řehoř, Malinovský
Místo: Praha, TJ Astra Záběhlice
Typ zápasu: Přátelský
Datum: 25.3.2012
Sestava: Obermajer, J.Sýkora, Hromádková, Šturma, Voj.Řehoř, Jedlička, Brdičko, Vác.Řehoř, Hochmann, Malinovský

FC Zákon & Pořádek - Ludeco FC 1:2
Branky: O.Sýkora, J.Sýkora
Místo: Praha, TJ Sokol Střešovice
Typ zápasu: Baráž PKFL
Datum: 22.4.2012
Sestava: Obermajer, J.Sýkora, Hromádková, Brdičko, Vitkovský, O.Sýkora

Ludeco FC - R spol s r.o. 5:1
Branky: 2x Voj.Řehoř, 2x Kumpošt, Brdičko - Řehák
Místo: Praha, Eden
Typ zápasu: Přátelský
Datum: 25.5.2012
Sestava: Obermajer, Brdičko, Vitkovský, Šturma, Voj.Řehoř, O.Michalec, Kumpošt, Y.Bilun, Stahl

Ludeco FC - Livo Libákovice 0:0
Branky: -
Místo: Vodokrty
Typ zápasu: Turnaj SK Vodokrty, základní skupina
Datum: 30.6.2012
Sestava: Obermajer, Brdičko, Vitkovský, Voj.Řehoř, J.Sýkora, O.Sýkora, Hromádková

Ludeco FC - Rumusko 1:1
Branka: J.Sýkora
Místo: Vodokrty
Typ zápasu: Turnaj SK Vodokrty, základní skupina
Datum: 30.6.2012
Sestava: Obermajer, Brdičko, Vitkovský, Voj.Řehoř, J.Sýkora, O.Sýkora, Hromádková

Vodokrty - Ludeco FC 0:1
Branka: O.Sýkora
Místo: Vodokrty
Typ zápasu: Turnaj SK Vodokrty, baráž o semifinále
Datum: 30.6.2012
Sestava: Obermajer, Brdičko, Vitkovský, Voj.Řehoř, J.Sýkora, O.Sýkora, Hromádková

Ludeco FC - Rumusko 4:0
Branky: 2x J.Sýkora, Obermajer, Hromádková
Místo: Vodokrty
Typ zápasu: Turnaj SK Vodokrty, semifinále
Datum: 30.6.2012
Sestava: Obermajer, Brdičko, Vitkovský, Voj.Řehoř, J.Sýkora, O.Sýkora, Hromádková

Osek - Ludeco FC 0:1
Branka: J.Sýkora
Místo: Vodokrty
Typ zápasu: Turnaj SK Vodokrty, finále
Datum: 30.6.2012
Sestava: Obermajer, Brdičko, Vitkovský, Voj.Řehoř, J.Sýkora, O.Sýkora, Hromádková

Ludeco FC - Co dům dal 2:1
Branky: J.Sýkora, P.Sýkora
Místo: koupaliště Libčice nad Vltavou
Typ zápasu: Koupák Cup, základní skupina
Datum: 14.7.2012
Sestava: Obermajer, Brdičko, Vitkovský, J.Sýkora, O.Sýkora, Hromádková, P.Sýkora, Šturma

Královské reggae - Ludeco FC 2:2
Branky: 2x J.Sýkora
Místo: koupaliště Libčice nad Vltavou
Typ zápasu: Koupák Cup, základní skupina
Datum: 14.7.2012
Sestava: Obermajer, Brdičko, Vitkovský, J.Sýkora, O.Sýkora, Hromádková, P.Sýkora, Šturma

Ludeco FC - Divocí andělé 1:1
Branka: J.Sýkora
Místo: koupaliště Libčice nad Vltavou
Typ zápasu: Koupák Cup, základní skupina
Datum: 14.7.2012
Sestava: Obermajer, Brdičko, Vitkovský, J.Sýkora, O.Sýkora, Hromádková, P.Sýkora, Šturma

1.FC Cossa - Ludeco FC 4:0
Branky: -
Místo: koupaliště Libčice nad Vltavou
Typ zápasu: Koupák Cup, základní skupina
Datum: 14.7.2012
Sestava: Obermajer, Brdičko, Vitkovský, J.Sýkora, O.Sýkora, Hromádková, P.Sýkora, Šturma

Ludeco FC - Zrnomet 0:1
Branka: -
Místo: koupaliště Libčice nad Vltavou
Typ zápasu: Koupák Cup, základní skupina
Datum: 14.7.2012
Sestava: Obermajer, Brdičko, Vitkovský, J.Sýkora, O.Sýkora, Hromádková, P.Sýkora, Šturma

Ludeco FC - Sedm trpaslíků Rokycany 2:0
Branky: Brdičko, J.Sýkora
Místo: Kařízek
Typ zápasu: Kařízek Cup 2012
Datum: 28.7.2012
Sestava: Brdičko, Vitkovský, J.Sýkora, Hromádková, Škornička, Caizl

FC Kařízek - Ludeco FC 5:1
Branka: Škornička
Místo: Kařízek
Typ zápasu: Kařízek Cup 2012
Datum: 28.7.2012
Sestava: Brdičko, Vitkovský, J.Sýkora, Hromádková, Škornička, Caizl

Ludeco FC - Chataři Kařízek 3:1
Branky: J.Sýkora, Škornička, Caizl
Místo: Kařízek
Typ zápasu: Kařízek Cup 2012
Datum: 28.7.2012
Sestava: Brdičko, Vitkovský, J.Sýkora, Hromádková, Škornička, Caizl

Nádraží Kařízek - Ludeco FC 1:2p
Branky: J.Sýkora, rozh.pen. J.Sýkora
Místo: Kařízek
Typ zápasu: Kařízek Cup 2012
Datum: 28.7.2012
Sestava: Brdičko, Vitkovský, J.Sýkora, Hromádková, Škornička, Caizl

Ludeco FC - Raben Hořovice 2:1
Branky: J.Sýkora, Škornička
Místo: Kařízek
Typ zápasu: Kařízek Cup 2012
Datum: 28.7.2012
Sestava: Brdičko, Vitkovský, J.Sýkora, Hromádková, Škornička, Caizl

FC Krementi - Grand Team 3:9
Branky: 4x Škornička, Voj.Řehoř, O.Sýkora, Hromádková, Obermajer, J.Sýkora
Místo: Praha, Salesiánské divadlo Kobylisy
Typ zápasu: PLMF, 1.kolo
Datum: 7.9.2012
Sestava: Brdičko, Vitkovský, J.Sýkora, Hromádková, Škornička, Šturma, O.Sýkora, Voj.Řehoř, Obermajer

Grand Team - Young Boys Prague 6:1
Branky: 2x J.Sýkora, 2x Hromádka, Šturma, Hromádková
Místo: Praha, Fryčovická
Typ zápasu: PLMF, 3.kolo
Datum: 23.9.2012
Sestava: Brdičko, Vitkovský, J.Sýkora, Hromádková, Voj.Řehoř, Hromádka, Šturma

Grand Team Ludeco - FC Stars 2012 3:0kont.
Místo: Praha, Fryčovická
Typ zápasu: PLMF, 5.kolo
Datum: 14.10.2012

1.FC Heroes - Grand Team Ludeco 0:4
Branky: Šturma, Vác.Řehoř, O.Sýkora, J.Sýkora
Místo: Praha, Glowackého
Typ zápasu: PLMF, 6.kolo
Datum: 21.10.2012
Sestava: Brdičko, Vitkovský, J.Sýkora, Hromádková, Voj.Řehoř, Šturma, O.Sýkora, Vác.Řehoř

Grand Team Ludeco - FC Colectic 7:0
Branky: 4x J.Sýkora, 2x Šturma, Hromádková
Místo: Praha, Kublov
Typ zápasu: PLMF, 7.kolo
Datum: 28.10.2012
Sestava: Brdičko, Vitkovský, J.Sýkora, Hromádková, Šturma, Škornička, L.Michalec

FC Krementi B - Grand Team Ludeco 1:4
Branky: 2x J.Sýkora, Šturma, Škornička
Místo: Praha, Salesiánské divadlo Kobylisy
Typ zápasu: PLMF, 8.kolo
Datum: 2.11.2012
Sestava: Brdičko, Vitkovský, J.Sýkora, Hromádková, Šturma, Škornička, O.Michalec

Grand Team Ludeco - Děravý Gumy 3:0kont.

T.M.F.Praha - Grand Team Ludeco 3:0
Branky: -
Místo: Praha, Dobratická
Typ zápasu: PLMF, 10.kolo
Datum: 17.11.2012
Sestava: Brdičko, Vitkovský, J.Sýkora, Hromádková, Šturma, Voj.Řehoř, Vác.Řehoř, O.Sýkora

The Gunners - Grand Team Ludeco 1:2
Branky: 2x Šturma
Místo: Praha, Glowackého
Typ zápasu: PLMF, dohrávka 4.kola
Datum: 24.11.2012
Sestava: Vitkovský, J.Sýkora, Hromádková, Šturma, Voj.Řehoř, Škornička

Grand Team Ludeco - 1.FC Rival Club 5:3
Branky: 2x J.Sýkora, 2x Voj.Řehoř, Konya
Místo: Praha, Fryčovická
Typ zápasu: PLMF, 11.kolo
Datum: 25.11.2012
Sestava: Vitkovský, J.Sýkora, Hromádková, Šturma, Voj.Řehoř, Brdičko, O.Sýkora, Konya, Hadžega

United Prague - Grand Team Ludeco 12:3
Branky: 2x Voj.Řehoř, Hromádková
Místo: Praha, Kublov
Typ zápasu: PLMF, 12.kolo
Datum: 1.12.2012
Sestava: Vitkovský, J.Sýkora, Hromádková, Voj.Řehoř, Brdičko, O.Sýkora

Grand Team Ludeco - Bolzanova Praha 2:10
Branky: Voj.Řehoř, J.Sýkora
Místo: Praha, Fryčovická
Typ zápasu: PLMF, 13.kolo
Datum: 9.12.2012
Sestava: Vitkovský, J.Sýkora, Hromádková, Voj.Řehoř, Hadžega

Grand Team Ludeco - Young Boys Prague 0:3
Branky: -
Místo: Praha, Dobratická
Typ zápasu: Letňanský pohár, základní skupina
Datum: 17.3.2013
Sestava: Vitkovský, J.Sýkora, Brdičko, Šturma, Češek

F.C.B.Praha - Grand Team Ludeco 3:2
Branky: J.Sýkora, Šturma
Místo: Praha, Dobratická
Typ zápasu: Letňanský pohár, základní skupina
Datum: 17.3.2013
Sestava: Vitkovský, J.Sýkora, Brdičko, Šturma, Voj.Řehoř, Češek, Přibáň

Grand Team Ludeco - Prague Panthers 4:0
Branky: J.Sýkora, Šturma, Brdičko, Voj.Řehoř
Místo: Praha, Dobratická
Typ zápasu: Letňanský pohár, základní skupina
Datum: 17.3.2013
Sestava: Vitkovský, J.Sýkora, Brdičko, Šturma, Voj.Řehoř, Přibáň

United Prague - Grand Team Ludeco 0:3kont.
Branky: -
Místo: Praha, Dobratická
Typ zápasu: Letňanský pohár, o 5.místo
Datum: 17.3.2013
Sestava: -

Grand Team Ludeco - Young Boys Prague 3:1
Branky: 2x J.Sýkora, Šturma
Místo: Praha, Zákostelní
Typ zápasu: 1.PLMF, 1.kolo
Datum: 31.3.2013
Sestava: Vitkovský, J.Sýkora, Brdičko, Šturma, Voj.Řehoř, Hromádková, Vác.Řehoř, Brajnovičová, Kreitl

FC Cascos - Grand Team Ludeco 4:5
Branky: 3x J.Sýkora, 2x Kumpošt
Místo: Praha, Glowackého
Typ zápasu: 1.PLMF, 2.kolo
Datum: 6.4.2013
Sestava: Vitkovský, J.Sýkora, Brdičko, Voj.Řehoř, Hromádková, Vác.Řehoř, Kumpošt, O.Michalec, L.Michalec

Grand Team Ludeco - F.C.B.Praha 2:4
Branky: O.Michalec, Šturma
Místo: Praha, Dobratická
Typ zápasu: 1.PLMF, 3.kolo
Datum: 14.4.2013
Sestava: Vitkovský, J.Sýkora, Brdičko, Hromádková, O.Michalec, Šturma

Elektro CF - Grand Team Ludeco 2:2
Branky: Vác.Řehoř, O.Michalec
Místo: Praha, Dobratická
Typ zápasu: 1.PLMF, 4.kolo
Datum: 21.4.2013
Sestava: Vitkovský, J.Sýkora, Brdičko, Hromádková, O.Michalec, Šturma, J.Michalec, Voj.Řehoř, Vác.Řehoř, Lubert

T.M.F.Praha - Grand Team Ludeco 1:0
Branky: -
Místo: Praha, Dobratická
Typ zápasu: 1.PLMF, 6.kolo
Datum: 5.5.2013
Sestava: Vitkovský, J.Sýkora, Brdičko, O.Michalec, Šturma, Voj.Řehoř, Lubert, Veselý

Grand Team Ludeco - The Gunners 9:1
Branky: 3x Vác.Řehoř, 3x Voj.Řehoř, 2x Lubert, Sýkora
Místo: Praha, Dobratická
Typ zápasu: 1.PLMF, 7.kolo
Datum: 12.5.2013
Sestava: Vitkovský, J.Sýkora, Brdičko, Voj.Řehoř, Lubert, Veselý, Hromádková, Kumpošt, Vác.Řehoř

Grand Team Ludeco - R spol s r.o. 15:5
Branky: 4x O.Michalec, 3x Šturma, 3x Bůžek, 2x Voj.Řehoř, 2x Veselý, Brdičko
Místo: Praha, hala VŠE Na Třebešíně
Typ zápasu: přátelský
Datum: 24.5.2013
Sestava: Vitkovský, Brdičko, Voj.Řehoř, Veselý, O.Michalec, Bůžek

Grand Team Ludeco - FC Krementi 1:5
Branka: O.Michalec
Místo: Praha, Dobratická
Typ zápasu: 1.PLMF, 9.kolo
Datum: 26.5.2013
Sestava: Vitkovský, O.Michalec, Šturma, Sýkora, Hromádková, Lubert, Kasík, Nachtigal, Konya

Grand Team Ludeco - Děravý Gumy 11:1
Branky: 4x Kumpošt, 3x Šturma, 2x Borkovec, Voj.Řehoř, Sýkora
Místo: Praha, Dobratická
Typ zápasu: 1.PLMF, 11.kolo
Datum: 9.6.2013
Sestava: Vitkovský, O.Michalec, Šturma, Sýkora, Hromádková, Voj.Řehoř, Kumpošt, Borkovec, Veselý, Brdičko

Grand Team Ludeco - 1.FC Heroes 1:4
Branka: Šturma
Místo: Praha, Dobratická
Typ zápasu: 1.PLMF, 5.kolo
Datum: 9.6.2013
Sestava: Vitkovský, O.Michalec, Šturma, Hromádková, Voj.Řehoř, Kumpošt, Borkovec, Veselý, Brdičko



Grand Team Ludeco - FC Cascos 5:6
Branky: 2x Kumpošt, 2x Borkovec, Sýkora
Místo: Praha, Fryčovická
Typ zápasu: PLMF Ligový pohár, 1. Kolo
Datum: 16.6.2013
Sestava: Vitkovský, Šturma, Hromádková, Kumpošt, Borkovec, Veselý, Brdičko, J.Sýkora

Modrej Balet - Grand Team Ludeco 1 : 2
Branky: O.Sýkora, Šturma
Místo: Vodokrty
Typ zápasu: Turnaj Vodokrty, základní skupina
Datum: 28.6.2013
Sestava: Vitkovský, Šturma, Hromádková, Brdičko, J.Sýkora, O.Sýkora, Obermajer

Zbejci - Grand Team Ludeco 1 : 0
Branky: -
Místo: Vodokrty
Typ zápasu: Turnaj Vodokrty, základní skupina
Datum: 29.6.2013
Sestava: Vitkovský, Šturma, Hromádková, Brdičko, J.Sýkora, O.Sýkora, Obermajer

Grand Team Ludeco - Ohrada Boys 2 : 0
Branky: Hromádková, Šturma
Místo: Vodokrty
Typ zápasu: Turnaj Vodokrty, základní skupina
Datum: 29.6.2013
Sestava: Vitkovský, Šturma, Hromádková, Brdičko, J.Sýkora, O.Sýkora, Obermajer

Grand Team Ludeco - Chlumčany 0:1
Branky: -
Místo: Vodokrty
Typ zápasu: Turnaj Vodokrty, čtvrtfinále
Datum: 29.6.2013
Sestava: Vitkovský, Šturma, Hromádková, Brdičko, J.Sýkora, O.Sýkora, Obermajer

Grand Team Ludeco - Nádraží Kařízek 4:0
Branky: 2x Voj.Řehoř, 2x Kubeša
Místo: Kařízek
Typ zápasu: Turnaj Kařízek
Datum: 27.7.2013
Sestava: Vitkovský, Šturma, Hromádková, Brdičko, J.Sýkora, Voj.Řehoř, Kubeša

Grand Team Ludeco - Chataři Kařízek 2:1pen
Branky: J.Sýkora, Kubeša
Místo: Kařízek
Typ zápasu: Turnaj Kařízek
Datum: 27.7.2013
Sestava: Vitkovský, Šturma, Hromádková, Brdičko, J.Sýkora, Voj.Řehoř, Kubeša

Grand Team Ludeco - Kartel 6:0
Branky: 2x Kubeša, 2x J.Sýkora, Šturma, Voj.Řehoř
Místo: Kařízek
Typ zápasu: Turnaj Kařízek
Datum: 27.7.2013
Sestava: Vitkovský, Šturma, Hromádková, Brdičko, J.Sýkora, Voj.Řehoř, Kubeša

Grand Team Ludeco - FC Kařízek 2:1p
Branky: J.Sýkora, Vitkovský
Místo: Kařízek
Typ zápasu: Turnaj Kařízek
Datum: 27.7.2013
Sestava: Vitkovský, Šturma, Hromádková, Brdičko, J.Sýkora, Voj.Řehoř, Kubeša

Grand Team Ludeco - Poupata 5:1
Branky: 3x Kubeša, 2x Hromádková
Místo: Kařízek
Typ zápasu: Turnaj Kařízek
Datum: 27.7.2013
Sestava: Vitkovský, Šturma, Hromádková, Brdičko, J.Sýkora, Voj.Řehoř, Kubeša

Grand Team Ludeco - 1.FC Heroes 9:0
Branky: 3x Kubeša, 2x Šturma, Kumpošt, Borkovec, Voj.Řehoř, Vác.Řehoř
Místo: Praha, Dobratická
Typ zápasu: 1.PLMF, 2.kolo
Datum: 15.9.2013
Sestava: Vitkovský, Šturma, Hromádková, Brdičko, Voj.Řehoř, Kubeša, Veselý, Vác.Řehoř, O.Michalec, Kumpošt, Borkovec

Young Boys Prague - Grand Team Ludeco 1:3
Branky: 2x Kubeša, Šturma
Místo: Praha, Dobratická
Typ zápasu: 1.PLMF, 3.kolo
Datum: 22.9.2013
Sestava: Vitkovský, Šturma, Brdičko, Voj.Řehoř, Kubeša, Veselý, Nachtigal, J.Sýkora

Grand Team Ludeco - Electro CF 2:2
Branky: Kubeša, Nachtigal
Místo: Praha, Dobratická
Typ zápasu: 1.PLMF, 4.kolo
Datum: 29.9.2013
Sestava: Vitkovský, Šturma, Brdičko, Voj.Řehoř, Kubeša, Veselý, Nachtigal, J.Sýkora, Hromádková

Kachní Prdy - Grand Team Ludeco 2:2
Branky: Voj.Řehoř, Veselý
Místo: Praha, Dobratická
Typ zápasu: 1.PLMF, 5.kolo
Datum: 5.10.2013
Sestava: Vitkovský, Brdičko, Voj.Řehoř, Veselý, Hromádková, O.Michalec, Kreitl

Grand Team Ludeco - NFC Vultures 1:4
Branky: Šturma
Místo: Praha, Dobratická
Typ zápasu: 1.PLMF, 6.kolo
Datum: 13.10.2013
Sestava: Vitkovský, Brdičko, Veselý, Hromádková, Šturma, Ledvina, Obermajer, Kubeša, Nachtigal

FCB Praha - Grand Team Ludeco 2:0
Branky: -
Místo: Praha, Dobratická
Typ zápasu: 1.PLMF, 7.kolo
Datum: 19.10.2013
Sestava: Vitkovský, Brdičko, Šturma, Ledvina, Nachtigal, Voj.Řehoř, J.Sýkora, Kreitl, O.Michalec

Grand Team Ludeco - FC Cascos 5:3
Branky: 2x Nachtigal, 2x Mazánek, J.Sýkora
Místo: Praha, Dobratická
Typ zápasu: 1.PLMF, 8.kolo
Datum: 27.10.2013
Sestava: Vitkovský, Brdičko, Šturma, Nachtigal, Voj.Řehoř, J.Sýkora, O.Michalec, Mazánek, Veselý, Hromádková

Grand Team Ludeco - FC Krementi 6:2
Branky: 2x J.Sýkora, Voj.Řehoř, Veselý, O.Michalec, Nachtigal
Místo: Praha, Dobratická
Typ zápasu: 1.PLMF, 10.kolo
Datum: 10.11.2013
Sestava: Vitkovský, Brdičko, Šturma, Nachtigal, Voj.Řehoř, J.Sýkora, O.Michalec, Veselý, Hromádková, Vác.Řehoř

Grand Team Ludeco - MP Letenská 3:0kon.
Branky: x
Místo: Praha, Dobratická
Typ zápasu: 1.PLMF, 12.kolo
Datum: 24.11.2013
Sestava: Vitkovský, Brdičko, Šturma, Voj.Řehoř, Veselý, Hromádková, Vác.Řehoř

Děravý Gumy - Grand Team Ludeco 1:3
Branky: 2x Mazánek, J.Sýkora
Místo: Praha, Rakovského
Typ zápasu: 1.PLMF, 13.kolo
Datum: 1.12.2013
Sestava: Vitkovský, Brdičko, Šturma, Hromádková, J.Sýkora, Mazánek, Nachtigal

High Society - Grand Team Ludeco 3:1
Branky: Kubeša
Místo: Praha, Salesiánské divadlo Kobylisy
Typ zápasu: zimní turnaj, základní skupina
Datum: 9.2.2014
Sestava: Vitkovský, Brdičko, Šturma, Hromádková, J.Sýkora, Nachtigal, Voj.Řehoř, Kubeša, Veselý

Grand Team Ludeco - Drinks SOS 0:1
Branka: -
Místo: Praha, ZŠ Plamínkové
Typ zápasu: zimní turnaj, základní skupina
Datum: 23.2.2014
Sestava: Vitkovský, Brdičko, Šturma, Hromádková, J.Sýkora, Nachtigal, Voj.Řehoř, Veselý, Vác.Řehoř

Grand Team Ludeco - Real Slama 4:4
Branky: J.Sýkora, Kubeša, Vác.Řehoř, Voj.Řehoř
Místo: Praha, ZŠ Plamínkové
Typ zápasu: zimní turnaj, postupová fáze
Datum: 2.3.2014
Sestava: Vitkovský, Brdičko, Hromádková, J.Sýkora, Voj.Řehoř, Veselý, Vác.Řehoř, O.Sýkora, Kubeša

Grand Team Ludeco - Justiční Omyl 2:0
Branky: 2x Kubeša
Místo: Praha, ZŠ Plamínkové
Typ zápasu: zimní turnaj, postupová fáze
Datum: 2.3.2014
Sestava: Vitkovský, Brdičko, Hromádková, J.Sýkora, Voj.Řehoř, Veselý, Vác.Řehoř, O.Sýkora, Kubeša, Šturma

Grand Team Ludeco - Young Boys Prague 0:7
Branky: -
Místo: Praha, Dobratická
Typ zápasu: 1.PLMF, 1.kolo
Datum: 30.3.2014
Sestava: Vitkovský, Brdičko, Hromádková, J.Sýkora, Veselý, Vác.Řehoř, Šturma, Mazánek, O.Michalec

NFC Vultures - Grand Team Ludeco 4:6
Branky: 2x Voj.Řehoř, Brdičko, Hromádková, Kalenda, Šturma
Místo: Praha, Strahov
Typ zápasu: 1.PLMF, 2.kolo
Datum: 5.4.2014
Sestava: Vitkovský, Brdičko, Hromádková, J.Sýkora, Veselý, Šturma, Kalenda, Voj.Řehoř

Grand Team Ludeco - Děravý Gumy 1:3
Branka: Šturma
Místo: Praha, Dobratická
Typ zápasu: 1.PLMF, 5.kolo
Datum: 27.4.2014
Sestava: Vitkovský, Brdičko, J.Sýkora, Šturma, Voj.Řehoř, Zika, Kumpošt

MP Letenská - Grand Team Ludeco 3:3
Branky: Šturma, Veselý, Vác.Řehoř
Místo: Praha, Dobratická
Typ zápasu: 1.PLMF, 6.kolo
Datum: 2.5.2014
Sestava: Vitkovský, Brdičko, J.Sýkora, Šturma, Vác.Řehoř, Veselý, Kracman, Beneš

Grand Team Ludeco - 1.FC Heroes 4:5
Branky: 2x Šturma, Veselý, Brdičko
Místo: Praha, Dobratická
Typ zápasu: 1.PLMF, 8.kolo
Datum: 11.5.2014
Sestava: Vitkovský, Brdičko, Šturma, Veselý, Kracman, Kreml, Hromádková

Grand Team Ludeco - LA Anals 1:6
Branka: Kreml
Místo: Praha, Dobratická
Typ zápasu: 1.PLMF, 10.kolo
Datum: 25.5.2014
Sestava: Vitkovský, Brdičko, Šturma, Veselý, Kreml, Tomáš, J.Sýkora, Voj.Řehoř

FC Krementi - Grand Team Ludeco 1:5
Branky: Vác.Řehoř, Veselý, Šturma, J.Sýkora, Voj.Řehoř
Místo: Praha, Dobratická
Typ zápasu: 1.PLMF, 11.kolo
Datum: 6.6.2014
Sestava: Vitkovský, Brdičko, Šturma, Veselý, J.Sýkora, Voj.Řehoř, Vác.Řehoř, Bébr

Los Pepinos F.C. - Grand Team Ludeco 4:5
Branky: 2x Voj.Řehoř, 2x J.Sýkora, Kumpošt
Místo: Praha, Dobratická
Typ zápasu: 1.PLMF, 13.kolo
Datum: 13.6.2014
Sestava: Vitkovský, Brdičko, Veselý, J.Sýkora, Voj.Řehoř, Bébr, Beneš, Kumpošt

FC Cascos - Grand Team Ludeco 3:2
Branky: Vác.Řehoř, Sýkora
Místo: Praha, Glowackého
Typ zápasu: 1.PLMF, 9.kolo
Datum: 15.6.2014
Sestava: Vitkovský, Brdičko, Veselý, J.Sýkora, Voj.Řehoř, Bébr, Kumpošt, Vác.Řehoř, Šturma, Kubeša

1.FC Heroes - Grand Team Ludeco 4:5
Branky: 2x Veselý, Šturma, Bébr, Sýkora
Místo: Praha, Hrabákova
Typ zápasu: 1.PRAMAKO liga, 1.kolo
Datum: 7.9.2014
Sestava: Witkovský, Brdičko, Veselý, J.Sýkora, Voj.Řehoř, Bébr, Vác.Řehoř, Šturma

Grand Team Ludeco - Děravý gumy 1:4
Branky: Šturma
Místo: Praha, Dobratická
Typ zápasu: 1.PRAMAKO liga, 2.kolo
Datum: 14.9.2014
Sestava: Witkovský, Brdičko, Voj.Řehoř, Vác.Řehoř, Šturma

Plán B - Grand Team Ludeco 1:2
Branky: Vác.Řehoř, Bašek
Místo: Praha, ZŠ Plamínkové
Typ zápasu: 1.PRAMAKO liga, 3.kolo
Datum: 21.9.2014
Sestava: Witkovský, Brdičko, Vác.Řehoř, Šturma, Veselý, Sýkora, O.Michalec, Bašek, Kumpošt

Grand Team Ludeco - NFC Vultures 5:1
Branky: 2x Borkovec, 2x Brdičko, J.Sýkora
Místo: Praha, Dobratická
Typ zápasu: 1.PRAMAKO liga, 5.kolo
Datum: 5.10.2014
Sestava: Witkovský, Brdičko, Šturma, Veselý, Sýkora, Kumpošt, Borkovec

Naše zápasy

5. září 2008 v 15:35 | Petr Brdičko
Jirka Vávra měl nápad, kdy je třeba udělat rubriku přímo o zápasech a já s tim můžu jen souhlasit. V prvních zápasech budou statistiky strohé, postupně času budou lepší a lepší :-D
FC Ludeco Praha - FC Lipákovice 0:4
Branky: ?
Místo: Vodokrty
Tip zápasu: Turnaj ve Vodokrtech
Datum: 21.6.2008
Sestava Ludeco: Jech - L.Obermajer, Brdičko - Manhart, J.Chmel
FC Ludeco Praha - FC Vodokrty 0:6
Branky: ?
Místo: Vodokrty
Tip zápasu: Turnaj ve Vodokrtech
Datum: 21.6.2008
Sestava Ludeco: Jech - Brdičko, Manhart - J.Chmel, L.Obermajer
FC Ludeco Praha - FC Osek 0:2
Branky: ?
Místo: Vodokrty
Tip zápasu: Turnaj ve Vodokrtech
Datum: 21.6.2008
Sestava Ludeco: Jech - J.Chmel, L.Obermajer - Brdičko, Manhart
FC Ludeco Praha - FC Rouskov 1:4
Branky: J.Chmel - ?
Místo: Vodokrty
Tip zápasu: Turnaj ve Vodokrtech
Datum: 21.6.2008
Sestava Ludeco: Jech - J.Chmel, L.Obermajer - Brdičko, Manhart
Kmochův Odkaz - FC Ludeco Praha 9:0
Branky: ?
Místo: Praha, Háje
Tip zápasu: WarriorS Summer Cup 2008
Datum: 23.8.2008
Sestava: Jech - Dunčko, J.Chmel, J.Obermajer - Zika, Hochmann, Brdičko
FC Drny - FC Ludeco Praha 5:0
Branky: ?
Místo: Praha, Háje
Tip zápasu: WarriorS Summer Cup 2008
Datum: 23.8.2008
Sestava: Dunčko - Jech, Zika, J.Chmel - J.Obermajer, Hochmann, Brdičko
ČEZ - FC Ludeco Praha 5:1
Branky: ? - Brdičko
Místo: Praha, Háje
Tip zápasu: WarriorS Summer Cup 2008
Datum: 23.8.2008
Sestava: Dunčko - Jech, Zika, J.Chmel - J.Obermajer, Hochmann, Brdičko
Vysočany "C" - FC Ludeco Praha 7:0
Branky: ?
Místo: Praha, Háje
Tip zápasu: WarriorS Summer Cup 2008
Datum: 23.8.2008
Sestava: Dunčko - Jech, Zika, J.Chmel - J.Obermajer, Hochmann, Brdičko
Sturm JM - FC Ludeco Praha 6:1
Branky: ? - Hochmann
Místo: Praha, Háje
Tip zápasu: WarriorS Summer Cup 2008, Losers Break, čtvrtfinále
Datum: 23.8.2008
Sestava: Dunčko - Jech, Zika, J.Chmel - J.Obermajer, Hochmann, Brdičko
O.A.Arrows - FC Ludeco Praha 13:1
Branky: ? - Merta
Místo: Praha, Háje
Tip zápasu: Přátelský
Datum: 7.9.2008
Sestava: Dunčko (2.pol. Brdičko) - Ondra, Dunčko, Manhart, J.Obermajer - Merta, Hochmann - Vávra, Zika, Brdičko, fotografie: L.Obermajer
Ludeco Praha - SOL Fans 2:5
Branky: Kroupa, Bílík - ?
Místo: Praha, Vyšehrad
Tip zápasu: Ligový
Datum: 20.9.2008
Sestava: Brdičko - Jelínek, J.Obermajer, Manhart, Bílík, Kroupa - Merta, Hochmann - Vávra, Zika, lékař: F.Jebavý
SVP - Ludeco Praha 22:0
Branky: ?
Místo: Praha, Botičská
Tip zápasu: ligový
Datum: 27.9.2008
Sestava: Brdičko, Manhart, Jech, Kumpošt, Hochmann, Vávra
lékař: F.Jebavý
Ludeco Praha - Dynamo Malá Strana 0:19
Branky: ?
Místo: Praha, Vyšehrad
Tip zápasu: Ligový
Datum: 4.10.2008
Sestava: Brdičko, J.Obermajer, J.Chmel, Hochmann

Ambassadors B - Ludeco Praha 8:1
Branka: Šturma
Místo: Praha, Kobylisy
Tip zápasu: Ligový
Datum: 11.10.2008
ČK: Šturm
Sestava: Brdičko, J.Obermajer, Šturma, Hochmann

Ludeco Praha - Rychlá rota 1:13
Branka: Hochmann
Místo: Praha, Vyšehrad
Tip zápasu: Ligový
Datum: 18.10.2008
Sestava: Brdičko, Manhart, Hochmann, J.Obermajer, J.Chmel, Šturma

Ludeco Praha - Real Slama 4:2
Branky: 2x Šturma, Hochmann, J.Obermajer
Místo: Praha, Vyšehrad
Tip zápasu: Ligový
Datum: 25.10.2008
Sestava: Brdičko, J.Chmel, J.Obermajer, Šturma, Hochmann, Sýkora

Cipísci - Ludeco Praha 2:1
Branka: Šturma
Místo: Praha, Kobylisy
Tip zápasu: Ligový
Datum: 1.11.2008
Sestava: Brdičko, J.Chmel, J.Obermajer, Dunčko, Hochmann, Sýkora, Kumpošt, J.Vávra, Šturma, Zika

Ludeco Praha - Black B!tches 3:4
Branky: 2x Šturma, Sýkora
Místo: Praha, Vyšehrad
Tip zápasu: Ligový
Datum: 9.11.2008
Sestava: Brdičko, J.Chmel, J.Obermajer, Dunčko, Hochmann, Sýkora, Kumpošt, Šturma, Zika

T-Lama - Ludeco Praha 12:3
Branky: 2x Brdičko, Sýkora
Místo: Praha, Kobylisy
Tip zápasu: Ligový
Datum: 15.11.2008
Sestava: Brdičko, J.Chmel, J.Obermajer, Dunčko, Procházka, Borkovec, Pospíšil, Hladík

Jantaři - Ludeco Praha 1:3
Branky: vlastní, Borkovec, J.Vávra
Místo: Praha, Saratovská
Tip zápasu: Ligový
Datum: 30.11.2008
Sestava: Brdičko, J.Chmel, J.Obermajer, Dunčko, Sýkora, L.Obermajer, J.Vávra, Borkovec, Hladík, Hochmann

Lhotka Stars - Ludeco Praha 1:1
Branky: Procházka
Místo: Praha, Glowackého
Typ zápasu: Předvánoční turnaj 2008
Datum: 20.12.2008
Sestava: Brdičko, Procházka, Šturma, Sýkora, Pospíšil, Baumruk

Ludeco Praha - Team Chodov 1:3
Branky: Brdičko
Místo: Praha, Glowackého
Typ zápasu: Předvánoční turnaj 2008
Datum: 20.12.2008
Sestava: Brdičko, Procházka, Šturma, Sýkora, Pospíšil, Baumruk

Jižní Město - Ludeco Praha 4:0
Branky: -
Místo: Praha, Glowackého
Typ zápasu: Předvánoční turnaj 2008
Datum: 20.12.2008
Sestava: Brdičko, Procházka, Šturma, Sýkora, Pospíšil, Baumruk

Bohnice - Ludeco Praha 1:1
Branky: Procházka
Místo: Praha, Glowackého
Typ zápasu: Předvánoční turnaj 2008
Datum: 20.12.2008
Sestava: Brdičko, Procházka, Šturma, Sýkora, Pospíšil, Baumruk, Hladík

Ludeco Praha - Dream team 1:0
Branky: Sýkora
Místo: Praha, Glowackého
Typ zápasu: Předvánoční turnaj 2008
Datum: 20.12.2008
Sestava: Brdičko, Procházka, Šturma, Sýkora, Pospíšil, Baumruk, Hladík

Libodřice - Ludeco Praha 1:0
Branky: -
Místo: Úvaly
Typ zápasu: Turnaj SK Úvaly
Datum: 31.1.2009
Sestava: Brdičko, Pospíšil, Baumruk, Hladík, Manhart, Hochmann, J.Chmel, F.Chmel, Hanuška

Ludeco Praha - FC Výtržník 0:4
Branky: -
Místo: Úvaly
Typ zápasu: Turnaj SK Úvaly
Datum: 31.1.2009
Sestava: Brdičko, Pospíšil, Baumruk, Hladík, Manhart, Hochmann, J.Chmel, F.Chmel, Hanuška

Ludeco Praha - PC Žalud 1:5
Branky: Baumruk
Místo: Úvaly
Typ zápasu: Turnaj SK Úvaly
Datum: 31.1.2009
Sestava: Brdičko, Pospíšil, Baumruk, Hladík, Manhart, Hochmann, J.Chmel, F.Chmel, Hanuška

Stará Dáma - Ludeco Praha 6:0
Branky: -
Místo: Úvaly
Typ zápasu: Turnaj SK Úvaly
Datum: 31.1.2009
Sestava: Brdičko, Pospíšil, Baumruk, Hladík, Manhart, Hochmann, J.Chmel, F.Chmel, Hanuška

Úderka Žižkov - Ludeco Praha 1:2
Branky: Hochmann, Baumruk
Místo: Úvaly
Typ zápasu: Turnaj SK Úvaly
Datum: 31.1.2009
Sestava: Brdičko, Pospíšil, Baumruk, Hladík, Manhart, Hochmann, J.Chmel, F.Chmel, Hanuška

SVP - Ludeco Praha 2:0
Branky: -
Místo: Praha, Glowackého
Typ zápasu: Jarní turnaj
Datum: 21.2.2009
Sestava: Brdičko, Baumruk, Šturma, Sýkora, Štědrý, J.Obermajer

Ludeco Praha - Belzebubova jedenáctka 3:1
Branky: 2x Sýkora, Šturma
Místo: Praha, Glowackého
Typ zápasu: Jarní turnaj
Datum: 21.2.2009
Sestava: Brdičko, Baumruk, Šturma, Sýkora, Štědrý, J.Obermajer

FC Tibetians - Ludeco Praha 0:2
Branky: Sýkora, Baumruk
Místo: Praha, Glowackého
Typ zápasu: Jarní turnaj
Datum: 21.2.2009
Sestava: Brdičko, Baumruk, Šturma, Sýkora, Štědrý, J.Obermajer, Pospíšil

Žížův tým - Ludeco Praha 1:2p
Branky: Šturma, rozh.pen. Baumruk
Místo: Praha, Glowackého
Typ zápasu: Jarní turnaj, semifinále
Datum: 21.2.2009
Sestava: Brdičko, Baumruk, Šturma, Sýkora, Štědrý, J.Obermajer, Pospíšil

Ludeco Praha - SVP 3:2p
Branky: Štědrý, Sýkora, rozh.pen Sýkora
Místo: Praha, Glowackého
Typ zápasu: Jarní turnaj, finále
Datum: 21.2.2009
Sestava: Brdičko, Baumruk, Šturma, Sýkora, Štědrý, J.Obermajer, Pospíšil

Vořežšpruti - Ludeco Praha 5:1
Branky: Vávra
Místo: Praha, Hala TJ Pankrác
Typ zápasu: Halový turnaj
Datum: 14.3.2009
Sestava: Brdičko, Štědrý, J.Obermajer, Pospíšil, J.Chmel, Vávra, Kumpošt, Burian, Sčuka, Fránek, Dunčko

Ludeco Praha - Mashin 6:0
Branky: 4x Sčuka, 2x Burian
Místo: Praha, Hala TJ Pankrác
Typ zápasu: Halový turnaj
Datum: 14.3.2009
Sestava: Brdičko, J.Obermajer, Pospíšil, J.Chmel, Vávra, Kumpošt, Burian, Sčuka, Fránek, Dunčko

Ludeco Praha - V.I.P. Prague 1:5
Branky: Burian
Místo: Praha, Hala TJ Pankrác
Typ zápasu: Halový turnaj
Datum: 14.3.2009
Sestava: Brdičko, J.Obermajer, Pospíšil, J.Chmel, Vávra, Kumpošt, Burian, Sčuka, Fránek, Dunčko

Ludeco Praha - 1.FC Heroes 1:3
Branky: Sčuka
Místo: Praha, Hala TJ Pankrác
Typ zápasu: Halový turnaj, o 5. místo
Datum: 14.3.2009
Sestava: Brdičko, J.Obermajer, Pospíšil, J.Chmel, Vávra, Kumpošt, Burian, Sčuka, Fránek, Dunčko

Ludeco Praha - 1.FC Heroes 1:2
Branky: Burian
Místo: Praha, Na Vítězné Pláni
Typ zápasu: Přátelský
Datum: 22.3.2009
Sestava: Brdičko, Procházka, J.Chmel, Kumpošt, J.Vávra, Burian, Zika, Štika, Hochmann, Sčuka

Ludeco Praha - Rams 0:4
Branky: -
Místo: Praha, Na Vítězné Pláni
Typ zápasu: Přátelský
Datum: 22.3.2009
Sestava: Brdičko, Procházka, J.Chmel, Kumpošt, J.Vávra, Burian, Zika, Štika, Hochmann, Sčuka

Ludeco Praha - Rams 1:2
Branky: Burian
Místo: Praha, Na Vítězné Pláni
Typ zápasu: Přátelský
Datum: 22.3.2009
Sestava: Brdičko, Procházka, J.Chmel, Kumpošt, J.Vávra, Burian, Zika, Štika, Hochmann, Sčuka

Ludeco Praha - Hodkovičky United 3:8
Branky: Dunčko, Šturma, Sčuka
Místo: Praha, Na Vítězné Pláni
Typ zápasu: Ligový
Datum: 28.3.2009
Sestava: Brdičko, J.Chmel, Kumpošt, J.Vávra, Burian, Zika, Dunčko, Hochmann, Sčuka, Šturma, Sýkora, J.Obermajer, Pospíšil

Ludeco Praha - SVP 1:11
Branky: J.Chmel
Místo: Praha, Na Vítězné Pláni
Typ zápasu: Ligový
Datum: 29.3.2009
Sestava: Brdičko, J.Chmel, Kumpošt, Hochmann, Šturma, Procházka, Manhart, Pospíšil, J.Obermajer

SOL Fans - Ludeco Praha 3:2
Branky: Hochmann, Sčuka
Místo: Praha, Salesiánské divadlo Kobylisy
Typ zápasu: Ligový
Datum: 4.4.2009
Sestava: Brdičko, J.Chmel, Hochmann, Šturma, Pospíšil, J.Obermajer, L.Vávra, Sčuka, Dunčko

Dynamo Malá Strana - Ludeco Praha 6:3
Branky: Šturma, Dunčko, Sýkora
Místo: Praha, Botičská
Typ zápasu: Ligový
Datum: 19.4.2009
Sestava: Brdičko, J.Chmel, Hochmann, Šturma, J.Obermajer, L.Vávra, Dunčko, J.Vávra, Zika, Sýkora, Kumpošt, Procházka

Ludeco Praha - Ambassadors B 4:3
Branky: 3x Šturma, J.Obermajer
Místo: Praha, Na Vítězné Pláni
Typ zápasu: Ligový
Datum: 25.4.2009
Sestava: Brdičko, J.Chmel, Hochmann, Šturma, J.Obermajer, L.Vávra

Rychlá Rota - Ludeco Praha 2:0
Branky: -
Místo: Praha, ZŠ Brigádníků
Typ zápasu: Ligový
Datum: 3.5.2009
Sestava: Brdičko, J.Chmel, Hochmann, Šturma, J.Obermajer, L.Vávra, J.Vávra, Zika, Dunčko, Kumpošt, Štědrý, Procházka, Sýkora

Real Slama - Ludeco Praha 11:4
Branky: 3x Zika, Šturma
Místo: Praha, Dětský ostrov
Typ zápasu: Ligový
Datum: 9.5.2009
Sestava: Brdičko, J.Chmel, Šturma, J.Obermajer, L.Vávra, Zika, Manhart, Jebavý

Black B!tches - Ludeco Praha 12:0
Branky: -
Místo: Praha, Mendelova
Typ zápasu: Ligový
Datum: 23.5.2009
Sestava: Brdičko, J.Chmel, Šturma, J.Obermajer, Manhart

Hodkovičky United - Ludeco Praha 19:0
Branky: -
Místo: Praha, Botičská
Typ zápasu: Ligový
Datum: 6.6.2009
Sestava: Brdičko, J.Obermajer, L.Vávra, Jebavý

Švorc - Ludeco Praha 1:1
Branky: Jirka
Místo: TJ Sokol Libáň
Typ zápasu: Turnaj v Libáni
Datum: 27.6.2009
Sestava: Brdičko, J.Obermajer, L.Vávra, Baumruk, Matějka, Jirka, Kuba

FC Ohňostrojaři - Ludeco Praha 0:0
Branky: -
Místo: TJ Sokol Libáň
Typ zápasu: Turnaj v Libáni
Datum: 27.6.2009
Sestava: Brdičko, J.Obermajer, L.Vávra, Baumruk, Matějka, Jirka, Kuba

Ludeco Praha - FC Rožďalovice 0:2
Branky: -
Místo: TJ Sokol Libáň
Typ zápasu: Turnaj v Libáni
Datum: 27.6.2009
Sestava: Brdičko, J.Obermajer, L.Vávra, Baumruk, Matějka, Jirka, Kuba

FC Literpool - Ludeco Praha 1:0
Branky: -
Místo: TJ Sokol Libáň
Typ zápasu: Turnaj v Libáni
Datum: 27.6.2009
Sestava: Brdičko, J.Obermajer, L.Vávra, Baumruk, Matějka, Jirka, Kuba

Ludeco Praha - FC Kozelec 1:5
Branky: Kuba
Místo: TJ Sokol Libáň
Typ zápasu: Turnaj v Libáni
Datum: 27.6.2009
Sestava: Brdičko, J.Obermajer, L.Vávra, Baumruk, Matějka, Jirka, Kuba

Inter Mokušle - Ludeco Praha 13:4
Branky: 2x Bůžek, Šimůnek, Hochmann
Místo: Praha, ČZÚ Suchdol
Typ zápasu: Přátelský
Datum: 17.7.2009
Sestava: Brdičko, J.Obermajer, Hochmann, Šimůnek, Bůžek, Majer

Ludeco Praha - MFK Scooler Praha 5:2
Branky: 2x Šturma, Procházka, Sýkora, Hochmann
Místo: Praha, Rajská Zahrada
Typ zápasu: Ligový
Datum: 4.10.2009
Sestava: Šturma, Procházka, Sýkora, Hochmann, Obermajer, Pospíšil, Závorka, Hošek, L.Michalec, O.Michalec, Bůžek, Vávra

Slavoj - Ludeco Praha 2:3
Branky: O.Michalec, Artan, Šturma
Místo: Praha, Salesiánské Divadlo Kobylisy
Typ zápasu: Ligový
Datum: 11.10.2009
Sestava: Procházka, Závorka, Vávra, Dunčko, Bůžek, Brdičko, Obermajer, Šturma, L.Michalec, Sýkora, Hochmann, Kumpošt, Hošek, Artan, O.Michalec, Chmel

Darkage - Ludeco Praha 3:4
Branky: Kumpošt, Hochmann, O.Michalec, Procházka
Místo: Praha, Na Vítězné Pláni
Typ zápasu: Ligový
Datum: 1.11.2009
Sestava: Procházka, Vávra, Dunčko, L.Michalec, Bůžek, Sýkora, Kumpošt, Hochmann, O.Michalec, Obermajer, Brdičko

Ludeco Praha - Udatný Kedluben 2:6
Branky: 2x Šturma
Místo: Praha, Rajská Zahrada
Typ zápasu: Ligový
Datum: 8.11.2009
Sestava: O.Michalec, Závorka, Pospíšil, Bůžek, L.Michalec, Šturma, Hochmann, Dunčko, Pekárková, Brdičko, J.Obermajer, J.Chmel

Vořežšpruti - Ludeco Praha 2:0
Branky: -
Místo: Praha, Lhotka
Typ zápasu: Ligový
Datum: 15.11.2009
Sestava: Brdičko, Bůžek, Pospíšil, Šturma, Sýkora, Lukášek, Plachý, Hochmann, Borkovec, Štika

Ludeco Praha - FKMP Gooners Roma 2:9
Branky: Pospíšil, Lukášek
Místo: Praha, Rajská Zahrada
Typ zápasu: Ligový
Datum: 22.11.2009
Sestava: Brdičko, Bůžek, Pospíšil, Šturma, Sýkora, Lukášek, Hochmann, Borkovec, Štika, Chmel, Vávra, Hladík, O.Michalec, J.Obermajer, Kumpošt

FC Vyhul - Ludeco Praha 4:5
Branky: 3x Šturma, Pospíšil, Borkovec
Místo: Praha, Novoborská
Typ zápasu: Ligový
Datum: 29.11.2009
Sestava: Brdičko, Bůžek, Pospíšil, Šturma, Sýkora, Hochmann, Borkovec, Vávra, J.Obermajer, Dunčko, Panýrek, Závorka, Procházka

Torzo Hostivař - Ludeco Praha 20:20
Branky: 9x Sýkora, 4x Šturma, 4x Hochmann, 2x Brdičko, Bůžek
Místo: hala Brandýs nad Labem
Typ zápasu: Přátelský
Datum: 2.1.2010
Sestava: Brdičko, Bůžek, Šturma, Sýkora, Hochmann, J.Obermajer

Ludeco Praha - Dynamo R.U.M. 1:1
Branka: Borkovec
Místo: Praha, hřiště FC Inferno Praha
Typ zápasu: Hell Cup 2010, základní skupina
Datum: 27.2.2010
Sestava: Brdičko, Bůžek, Šturma, Hochmann, J.Obermajer, Borkovec, Vávra, Dunčko, Kumpošt, Lukášek, Pospíšil

Ludeco Praha - NBND 0:2
Branky: -
Místo: Praha, hřiště FC Inferno Praha
Typ zápasu: Hell Cup 2010, základní skupina
Datum: 27.2.2010
Sestava: Brdičko, Bůžek, Šturma, Hochmann, J.Obermajer, Borkovec, Vávra, Dunčko, Kumpošt, Lukášek, Pospíšil

Ludeco Praha - FK Šumavská Střela 0:7
Branky: -
Místo: Praha, hřiště FC Inferno Praha
Typ zápasu: Hell Cup 2010, základní skupina
Datum: 27.2.2010
Sestava: Brdičko, Bůžek, Šturma, Hochmann, J.Obermajer, Borkovec, Vávra, Dunčko, Kumpošt, Lukášek, Burian, Pospíšil

Ludeco Praha - Belzebubova jedenáctka 1:4
Branka: Borkovec
Místo: Praha, hřiště FC Inferno Praha
Typ zápasu: Hell Cup 2010, základní skupina
Datum: 27.2.2010
Sestava: Brdičko, Bůžek, Šturma, Hochmann, J.Obermajer, Borkovec, Vávra, Kumpošt, Lukášek, Burian, Pospíšil

Dukla Creeps - Ludeco Praha 10:0
Branky: -
Místo: Praha, hřiště FC Inferno Praha
Typ zápasu: Hell Cup 2010, základní skupina
Datum: 27.2.2010
Sestava: Brdičko, Bůžek, Šturma, Hochmann, J.Obermajer, Borkovec, Vávra, Kumpošt, Lukášek, Burian, Pospíšil

Ludeco Praha - Dynamo Malá Strana 2:0
Branky: Šturma, Hochmann
Místo: Praha, ZŠ Chvaletická
Typ zápasu: ligový
Datum: 14.3.2010
Sestava: Brdičko, Bůžek, Šturma, Hochmann, J.Obermajer, Kumpošt, Lukášek, Závorka, L.Michalec, O.Michalec, Chmel, Procházka

MFK Scooler Praha - Ludeco Praha 4:8
Branky: 2x Šturma, 2x Sýkora, Hochmann, Procházka, Brdičko, Vávra
Místo: Praha, hřiště SK Hostivař
Typ zápasu: ligový
Datum: 27.3.2010
Sestava: Brdičko, Šturma, Hochmann, J.Obermajer, L.Michalec, Procházka, Vávra, Sýkora

Ludeco Praha - Slavoj 1:7
Branka: Šturma
Místo: Praha, ZŠ Chvaletická
Typ zápasu: ligový
Datum: 11.4.2010
Sestava: Brdičko, Šturma, Hochmann, L.Michalec, Procházka, Vávra, Chmel, O.Michalec, Borkovec, Bůžek, Obermajer

Dynamo Malá Strana - Ludeco Praha 6:2
Branky: Procházka, L.Michalec
Místo: Praha, Botičská
Typ zápasu: ligový
Datum: 25.4.2010
Sestava: Brdičko, Šturma, Hochmann, L.Michalec, Procházka, Vávra, O.Michalec, Sýkora, Mustafa, Obermajer

Ludeco Praha - Darkage 2:2
Branky: Šturma, L.Michalec
Místo: Praha, ZŠ Chvaletická
Typ zápasu: ligový
Datum: 2.5.2010
Sestava: Brdičko, Šturma, L.Michalec, O.Michalec, Sýkora, Obermajer, Bůžek, Chmel, Hromádková, J.Michalec

Ludeco Praha - Legends 1:6
Branka: L.Michalec
Místo: Praha, ZŠ Gutova
Typ zápasu: Nike City Cup 2010, základní skupina
Datum: 4.5.2010
Sestava: Brdičko, L.Michalec, Obermajer, J.Michalec, Knobloch

SK Slavia Praha C - Ludeco Praha 10:0
Branky: -
Místo: Praha, Zákostelní
Typ zápasu: Přátelský
Datum: 5.5.2010
Sestava: Brdičko, L.Michalec, Obermajer, Knobloch, Šturma, Bůžek, Hromádková, Hochmann, Vávra, Štika

Udatný Kedluben - Ludeco Praha 4:3
Branky: Hochmann, L.Michalec, Šturma
Místo: Praha, hřište Tatran Střešovice
Typ zápasu: ligový
Datum: 9.5.2010
Sestava: Brdičko, L.Michalec, Obermajer, Šturma, Hromádková, Hochmann, Vávra, Štika, O.Michalec, J.Michalec

Ludeco Praha - Vořežšpruti 2:10
Branky: Šturma, Štika
Místo: Praha, ZŠ Chvaletická
Typ zápasu: ligový
Datum: 16.5.2010
Sestava: Brdičko, L.Michalec, Obermajer, Šturma, Hochmann, Vávra, Štika, O.Michalec, J.Michalec, Knobloch, Bůžek, Chmel, Sýkora, Paleček

FKMP Gooners Roma - Ludeco Praha 5:3
Branky: 2x Šturma, Liška
Místo: Praha, Areál Sparta Praha Podvinný mlýn
Typ zápasu: ligový
Datum: 23.5.2010
Sestava: Brdičko, L.Michalec, Obermajer, Šturma, Hochmann, Štika, O.Michalec, J.Michalec, Bůžek, Chmel, Sýkora, Hromádková, Liška, Lukášek

Ludeco Praha - FC Vyhul 4:4
Branky: Bůžek, Vávra, Štika, Hochmann
Místo: Praha, ZŠ Chvaletická
Typ zápasu: ligový
Datum: 30.5.2010
Sestava: Brdičko, L.Michalec, Obermajer, Šturma, Hochmann, Štika, J.Michalec, Bůžek, Sýkora, Hromádková, Vávra

Ludeco Praha - ŠK Prednádražie Trnava 1:2
Branka: L.Michalec
Místo: Městečko Trnávka
Typ zápasu: Qanto Cup 2010, základní skupiny
Datum: 26.6.2010
Sestava: Brdičko, L.Michalec, Obermajer, Šturma, Štika, J.Michalec, Sýkora, Hromádková, Vávra, O.Michalec

Ludeco Praha - FC Lipník 0:2
Branky: -
Místo: Městečko Trnávka
Typ zápasu: Qanto Cup 2010, základní skupiny
Datum: 26.6.2010
Sestava: Brdičko, L.Michalec, Obermajer, Šturma, Štika, J.Michalec, Sýkora, Hromádková, Vávra, O.Michalec

Ludeco Praha - FC NH Ostrava 0:3
Branky: -
Místo: Městečko Trnávka
Typ zápasu: Qanto Cup 2010, základní skupiny
Datum: 26.6.2010
Sestava: Brdičko, L.Michalec, Obermajer, Šturma, Štika, J.Michalec, Sýkora, Hromádková, Vávra, O.Michalec

Ludeco Praha - Converto Praha 3:2
Branky: 2x Hochmann, Chmel
Místo: Praha, Sparta Podvinný mlýn
Typ zápasu: přátelský
Datum: 31.7.2010
Sestava: Brdičko, L.Michalec, Obermajer, J.Michalec, Hromádková, O.Michalec, Chmel, Malinovský, Šilhavý, Bůžek, Hochmann, Dunčko

Ludeco Praha - Tlakové Galoše 1:2
Branky: Procházka
Místo: Praha, Schulhoffova
Typ zápasu: Warriors Summer Cup 5, základní skupiny
Datum: 22.8.2010
Sestava: Brdičko, Obermajer, Hromádková, Chmel, Bůžek, Šturma, Sýkora, Vávra, Procházka

Noční Dravci - Ludeco Praha 4:1
Branky: Bůžek
Místo: Praha, Schulhoffova
Typ zápasu: Warriors Summer Cup 5, základní skupiny
Datum: 22.8.2010
Sestava: Brdičko, Obermajer, Hromádková, Chmel, Bůžek, Šturma, Sýkora, Vávra, Procházka

FC Warriors - Ludeco Praha 3:1
Branky: Sýkora
Místo: Praha, Schulhoffova
Typ zápasu: Warriors Summer Cup 5, základní skupiny
Datum: 22.8.2010
Sestava: Brdičko, Obermajer, Hromádková, Chmel, Bůžek, Šturma, Sýkora, Vávra, Procházka

SC Bumble Bees - Ludeco Praha 2:0
Branky: -
Místo: Praha, Schulhoffova
Typ zápasu: WarriorS Summer Cup 5, zápas o postup
Datum: 22.8.2010
Sestava: Brdičko, Obermajer, Hromádková, Chmel, Bůžek, Šturma, Sýkora, Vávra, Procházka

Undesirable Team - Ludeco Praha 5:2
Branky: Vávra, Šturma
Místo: Praha, Strahov
Typ zápasu: Přátelský
Datum: 5.9.2010
Sestava: Brdičko, Hromádková, Chmel, Šturma, Sýkora, Vávra, L.Michalec, Hochmann, Malinovský

Ludeco FC - FC Tibetians 0:0
Branky: -
Místo: Praha, ZŠ Glowackého
Typ zápasu: Předsezonní turnaj 2010, základní skupina
Datum: 12.9.2010
Sestava: Brdičko, Hromádková, Šturma, Sýkora, Vávra, Hochmann, Malinovský

Parma AG - Ludeco FC 2:2
Branky: Šturma, Sýkora
Místo: Praha, ZŠ Glowackého
Typ zápasu: Předsezonní turnaj 2010, základní skupina
Datum: 12.9.2010
Sestava: Brdičko, Hromádková, Šturma, Sýkora, Vávra, Hochmann, Malinovský

1. FC Heroes - Ludeco FC 4:0
Branky: -
Místo: Praha, ZŠ Glowackého
Typ zápasu: Předsezonní turnaj 2010, semifinále
Datum: 12.9.2010
Sestava: Brdičko, Hromádková, Šturma, Sýkora, Vávra, Hochmann, Malinovský

Ludeco FC - Parma AG 4:0
Branky: 2x Sýkora, 2x Malinovský
Místo: Praha, ZŠ Glowackého
Typ zápasu: Předsezonní turnaj 2010, o 3. místo
Datum: 12.9.2010
Sestava: Brdičko, Hromádková, Šturma, Sýkora, Hochmann, Malinovský

T-Lama - Ludeco FC 1:2
Branky: Hochmann, Šturma
Místo: Praha, Salesiánské divadlo Kobylisy
Typ zápasu: 2.B PKFL liga
Datum: 19.9.2010
Sestava: Brdičko, Šturma, Sýkora, Hochmann, Malinovský, Liška, Chmel, L.Michalec, O.Michalec

Ludeco FC - AG Dechcurew 1:1
Branka: Hochmann
Místo: Praha, Sparta Podvinný mlýn
Typ zápasu: 2.B PKFL liga
Datum: 26.9.2010
Sestava: Brdičko, Šturma, Sýkora, Hochmann, Malinovský, Liška, L.Michalec, O.Michalec, Vávra, Hromádková, Bůžek

Real Slama - Ludeco FC 3:0
Branky: -
Místo: Praha, Dětský ostrov
Typ zápasu: 2.B PKFL liga
Datum: 2.10.2010
Sestava: Brdičko, Šturma, Hochmann, Malinovský, L.Michalec, O.Michalec, Vávra, Baumruk

FC Tibetians - Ludeco FC 1:7
Branky: 4x Angelis, Malinovský, Šturma, Liška
Místo: Praha, Strahov
Typ zápasu: 2.B PKFL liga
Datum: 16.10.2010
Sestava: Brdičko, Šturma, Hochmann, Malinovský, L.Michalec, Obermajer, Angelis, Gallo, Liška

Ludeco FC - Stará Garda 1:3
Branka: L.Michalec
Místo: Praha, Sparta Podvinný mlýn
Typ zápasu: 2.B PKFL liga
Datum: 24.10.2010
Sestava: Brdičko, Šturma, Hochmann, L.Michalec, Liška, J.Michalec, O.Michalec, Bůžek, Sýkora

Udatný Kedluben - Ludeco FC 3:5
Branky: 3x Angelis, Sýkora, Misday
Místo: Praha, Tatran Střešovice
Typ zápasu: 2.B PKFL liga
Datum: 31.10.2010
Sestava: Brdičko, Šturma, Hochmann, Sýkora, Obermajer, Manhart, Malinovský, Angelis, Gallo, Misday

Černošice - Ludeco FC 2:5
Branky: 2x Sýkora, 2x Angelis, Misday
Místo: Praha, Řeporyje
Typ zápasu: 2.B PKFL liga
Datum: 13.11.2010
Sestava: Brdičko, Šturma, Hochmann, Sýkora, Malinovský, Angelis, Misday, L.Michalec, O.Michalec

Ludeco FC - Les Bizerans 5:1
Branky: 3x Angelis, Sýkora, Šturma
Místo: Praha, Sparta Podvinný mlýn
Typ zápasu: 2.B PKFL liga
Datum: 21.11.2010
Sestava: Brdičko, Šturma, Hochmann, Sýkora, Malinovský, Angelis, L.Michalec, O.Michalec, Gallo, Borkovec, Merta, J.Michalec, Liška

Vořežšpruti - Ludeco FC 6:3
Branky: 2x Hochmann, Angelis
Místo: Praha, Lhotka
Typ zápasu: 2.B PKFL liga
Datum: 27.11.2010
Sestava: Brdičko, Hochmann, Sýkora, Malinovský, Angelis, L.Michalec, Manhart

Ludeco FC - Brazilci A 1:1
Branka: Šturma
Místo: hřiště SK Úvaly
Typ zápasu: Turnaj v Úvalech
Datum: 5.2.2011
Sestava: Brdičko, Hochmann, Sýkora, L.Michalec, Vitkovský, Šturma, J.Michalec, Hromádková, Fejtek, Borkovec, Obermajer

FC Kounice 45 - Ludeco FC 0:1
Branka: Sýkora
Místo: hřiště SK Úvaly
Typ zápasu: Turnaj v Úvalech
Datum: 5.2.2011
Sestava: Brdičko, Hochmann, Sýkora, L.Michalec, Vitkovský, Šturma, J.Michalec, Hromádková, Fejtek, Borkovec, Obermajer

Ludeco FC - Old Boys Zeleneč 2:2
Branky: L.Michalec, Sýkora
Místo: hřiště SK Úvaly
Typ zápasu: Turnaj v Úvalech
Datum: 5.2.2011
Sestava: Brdičko, Hochmann, Sýkora, L.Michalec, Vitkovský, Šturma, J.Michalec, Hromádková, Fejtek, Borkovec, Obermajer

Žižkovská Úderka - Ludeco FC 1:7
Branky: 2x Fejtek, 2x Sýkora, 2x Šturma, Borkovec
Místo: hřiště SK Úvaly
Typ zápasu: Turnaj v Úvalech
Datum: 5.2.2011
Sestava: Brdičko, Hochmann, Sýkora, L.Michalec, Vitkovský, Šturma, J.Michalec, Hromádková, Fejtek, Borkovec, Obermajer

Ludeco FC - DarkAge 3:2
Branky: Šturma, Baumruk, J.Michalec
Místo: Sparta Podvinný mlýn
Typ zápasu: Přátelský miniturnaj
Datum: 5.3.2011
Sestava: Brdičko, Sýkora, Vitkovský, Šturma, J.Michalec, Hromádková, Obermajer, Baumruk

FC Vyhul - Ludeco FC "2" 0:0
Branky: -
Místo: Sparta Podvinný mlýn
Typ zápasu: Přátelský miniturnaj
Datum: 5.3.2011
Sestava: Vitkovský, Hochmann, Bůžek, Řehoř, Fejtek, L.Michalec, Neoveská

Ludeco FC - FC Vyhul 0:0
Branky: -
Místo: Sparta Podvinný mlýn
Typ zápasu: Přátelský miniturnaj
Datum: 5.3.2011
Sestava: Brdičko, Sýkora, Vitkovský, Šturma, J.Michalec, Hromádková, Obermajer, Baumruk

Converto Praha - Ludeco FC "2" 1:1
Branky: Bůžek
Místo: Sparta Podvinný mlýn
Typ zápasu: Přátelský miniturnaj
Datum: 5.3.2011
Sestava: Vitkovský, Hochmann, Bůžek, Řehoř, Fejtek, L.Michalec, Neoveská, Brdičko

Ludeco FC - Converto Praha 1:0
Branka: Obermajer
Místo: Sparta Podvinný mlýn
Typ zápasu: Přátelský miniturnaj
Datum: 5.3.2011
Sestava: Brdičko, Sýkora, Vitkovský, Šturma, J.Michalec, Hromádková, Obermajer, Baumruk

DarkAge - Ludeco FC "2" 3:0
Branky: -
Místo: Sparta Podvinný mlýn
Typ zápasu: Přátelský miniturnaj
Datum: 5.3.2011
Sestava: Vitkovský, Hochmann, Bůžek, Řehoř, Fejtek, L.Michalec, Neoveská

Ludeco FC - Ludeco FC "2" 3:1
Branky: 2x Obermajer, Baumruk - Bůžek
Místo: Sparta Podvinný mlýn
Typ zápasu: Přátelský miniturnaj
Datum: 5.3.2011
Sestava Ludeco FC: Brdičko, Sýkora, Šturma, J.Michalec, Hromádková, Obermajer, Baumruk
Sestava Ludeco FC "2": Vitkovský, Hochmann, Bůžek, Řehoř, Fejtek, L.Michalec, Neoveská

SK Slavia Praha "C" - Ludeco FC 5:3
Branky: 2x Šturma, Sýkora
Místo: TJ Sokol Vysočany
Typ zápasu: Přátelský
Datum: 9.3.2011
Sestava: Brdičko, Sýkora, Šturma, Obermajer, Vitkovský, Hochmann, Řehoř, Štika

Ludeco FC - Black B!tches 1:5
Branka: Šturma
Místo: Sparta Podvinný mlýn
Typ zápasu: Ligový
Datum: 20.3.2011
Sestava: Brdičko, Sýkora, Šturma, Obermajer, Vitkovský, Hochmann, Řehoř, J.Michalec, L.Michalec, Vávra, Hromádková

Ludeco FC - T-Lama 3:2
Branky: Šturma, Řehoř, Sýkora
Místo: Sparta Podvinný mlýn
Typ zápasu: Ligový
Datum: 27.3.2011
Sestava: Brdičko, Sýkora, Šturma, Obermajer, Vitkovský, Hochmann, Řehoř, L.Michlec, O.Michalec, Fejtek, Merta, Neoveská

AG Dechcurew - Ludeco FC 5:2
Branky: Sýkora, Merta
Místo: Salesiánské divadlo Kobylisy
Typ zápasu: Ligový
Datum: 3.4.2011
Sestava: Brdičko, Sýkora, Šturma, Obermajer, Vitkovský, Hochmann, L.Michalec, Merta, Neoveská, Malinovský, Vávra

Ludeco FC - Real Slama 2:2
Branky: Řehoř, Merta
Místo: Sparta Podvinný mlýn
Typ zápasu: Ligový
Datum: 10.4.2011
Sestava: Brdičko, Sýkora, Šturma, Obermajer, Hochmann, L.Michalec, Merta, Vávra, Hromádková, O.Michalec, J.Michalec, Řehoř

Black B!tches - Ludeco FC 9:0
Branky: -
Místo: Praha, ZŠ Mendelova
Typ zápasu: Ligový
Datum: 16.4.2011
Sestava: Brdičko, Šturma, Obermajer, Hochmann, L.Michalec, J.Michalec, Vitkovský, Neoveská

Ludeco FC - FC Tibetians 3:3
Branky: Šturma, Merta, Sýkora
Místo: Praha, Sparta Podvinný mlýn
Typ zápasu: ligový
Datum: 1.5.2011
Sestava: Brdičko, Šturma, Obermajer, Hochmann, L.Michalec, J.Michalec, Vitkovský, Neoveská, Sýkora, Merta

Stará Garda - Ludeco FC 6:1
Branka: Brdičko
Místo: Praha, Salesiánské divadlo Kobylisy
Typ zápasu: ligový
Datum: 8.5.2011
Sestava: Brdičko, Šturma, Obermajer, Vitkovský, Neoveská, Merta, Řehoř, Šesták, Vitásek

Ludeco FC - Udatný Kedluben 3:0
Branky: Merta, Sýkora, Řehoř
Místo: Praha, Sparta Podvinný mlýn
Typ zápasu: ligový
Datum: 15.5.2011
Sestava: Brdičko, Šturma, Obermajer, Vitkovský, Merta, Řehoř, Sýkora, Hromádková, Hochmann

FKMP Gooners Roma - Ludeco FC 11:6
Branky: 2x Řehoř, 2x Merta, Sýkora, Neoveská
Místo: Praha, Sokol Královské Vinohrady
Typ zápasu: ligový
Datum: 22.5.2011
Sestava: Brdičko, Obermajer, Vitkovský, Merta, Řehoř, Sýkora, Hromádková, Hochmann, Neoveská

Ludeco FC - Černošice 4:4
Branky: 3x Šturma, Malinovský
Místo: Praha, SK Ďáblice
Typ zápasu: ligový
Datum: 29.5.2011
Sestava: Brdičko, Obermajer, Vitkovský, Merta, Řehoř, Neoveská, Malinovský, Šturma, Kracmanová

Les Bizerans - Ludeco FC 1:2
Branky: Malinovský, Hochmann
Místo: Praha, Meteor Libeň
Typ zápasu: ligový
Datum: 5.6.2011
Sestava: Brdičko, Obermajer, Vitkovský, Merta, Neoveská, Malinovský, Šturma, Kracmanová, Závorka, Hochmann, L.Michalec

Ludeco FC - FKMP Gooners Roma 1:6
Branka: Hochmann
Místo: Praha, Sparta Podvinný mlýn
Typ zápasu: ligový
Datum: 12.6.2011
Sestava: Brdičko, Obermajer, Merta, Neoveská, Malinovský, Šturma, Kracmanová, Závorka, Hochmann, O.Michalec, Řehoř, Manhart

Ludeco FC - Vořežšpruti 1:11
Branka: Hochmann
Místo: Praha, Sparta Podvinný mlýn
Typ zápasu: ligový
Datum: 12.6.2011
Sestava: Brdičko, Obermajer, Merta, Neoveská, Malinovský, Šturma, Kracmanová, Závorka, Hochmann, O.Michalec, Řehoř, Manhart

Ludeco FC - BlueBerry Vsetín 0:3
Branky: -
Místo: Stadion Lány, Svitavy
Typ zápasu: Qanto Cup 2011, základní skupiny
Datum: 25.6.2011
Sestava: Brdičko, Obermajer, Neoveská, Hochmann, Sýkora, Hromádková, Vitkovský

Ludeco FC - Grunt Svitavy 0:4
Branky: -
Místo: Stadion Lány, Svitavy
Typ zápasu: Qanto Cup 2011, základní skupiny
Datum: 25.6.2011
Sestava: Brdičko, Obermajer, Neoveská, Hochmann, Sýkora, Hromádková, Vitkovský

Ludeco FC - Kuvajt Trenčianska Turná 0:5
Branky: -
Místo: Stadion Lány, Svitavy
Typ zápasu: Qanto Cup 2011, základní skupiny
Datum: 25.6.2011
Sestava: Brdičko, Obermajer, Neoveská, Hochmann, Sýkora, Hromádková, Vitkovský

Ludeco FC - FC Hoblina Jižák 0:4
Branky: -
Místo: Praha, ZŠ Glowackého
Typ zápasu: Předsezonní turnaj 2011
Datum: 20.8.2011
Sestava: Brdičko, Obermajer, Hochmann, Vitkovský, Šturma, L.Michalec, Malinovský

Ludeco FC - Los Pepinos C.F. 1:7
Branka: Šturma
Místo: Praha, ZŠ Glowackého
Typ zápasu: Předsezonní turnaj 2011
Datum: 20.8.2011
Sestava: Brdičko, Obermajer, Hochmann, Vitkovský, Šturma, L.Michalec, Malinovský

Ludeco FC - T.M.F.Praha 0:6
Branky: -
Místo: Praha, ZŠ Glowackého
Typ zápasu: Předsezonní turnaj 2011
Datum: 20.8.2011
Sestava: Brdičko, Obermajer, Hochmann, Vitkovský, Šturma, L.Michalec, Malinovský

Ludeco FC - FC Rival Club 1:3
Branka: Šturma
Místo: Praha, ZŠ Glowackého
Typ zápasu: Předsezonní turnaj 2011
Datum: 20.8.2011
Sestava: Brdičko, Obermajer, Hochmann, Vitkovský, Šturma, L.Michalec, Malinovský

Ludeco FC - All Star Team 2:0
Branky: Sýkora, Obermajer
Místo: Praha, Schulhoffova
Typ zápasu: WarriorS Summer Cup 2011
Datum: 28.8.2011
Sestava: Brdičko, Obermajer, Vitkovský, Šturma, Sýkora, Hromádková, Neoveská, Závorka

Ludeco FC - SC Bumble Bees 1:3
Branky: Závorka
Místo: Praha, Schulhoffova
Typ zápasu: WarriorS Summer Cup 2011
Datum: 28.8.2011
Sestava: Brdičko, Obermajer, Vitkovský, Šturma, Sýkora, Hromádková, Neoveská, Závorka

Ludeco FC - Tlakové Galoše 2:0
Branky: Sýkora, Šturma
Místo: Praha, Schulhoffova
Typ zápasu: WarriorS Summer Cup 2011
Datum: 28.8.2011
Sestava: Brdičko, Obermajer, Vitkovský, Šturma, Sýkora, Hromádková, Neoveská, Závorka

Ludeco FC - Holomajzna 0:2
Branky: -
Místo: Praha, Schulhoffova
Typ zápasu: WarriorS Summer Cup 2011, osmifinále
Datum: 28.8.2011
Sestava: Brdičko, Obermajer, Vitkovský, Šturma, Hromádková, Závorka

Lhotka Stars - Ludeco FC 1:0
Branky: -
Místo: Praha, Lhotka
Typ zápasu: 2.A liga, 1.kolo
Datum: 11.9.2011
Sestava: Brdičko, Obermajer, Vitkovský, Šturma, Sýkora, Hochmann, Řehoř, L.Michalec

Ludeco FC - AG Dechcurew 2:4
Branky: 2x Sýkora
Místo: Praha, Eden
Typ zápasu: 2.A liga, 2.kolo
Datum: 18.9.2011
Sestava: Brdičko, Obermajer, Vitkovský, Šturma, Sýkora, Řehoř, L.Michalec, Hromádková, O.Michalec, Vávra

Red Team - Ludeco FC 9:0
Branky: -
Místo: Praha, Hrabákova
Typ zápasu: 2.A liga, 3.kolo
Datum: 25.9.2011
Sestava: Brdičko, Obermajer, Vitkovský, Šturma, Sýkora, L.Michalec, Hromádková, Hochmann

Ludeco FC - BTW Krč fm 1:7
Branka: Obermajer
Místo: Praha, Eden
Typ zápasu: 2.A liga, 4.kolo
Datum: 2.10.2011
Sestava: Brdičko, Obermajer, Vitkovský, Šturma, Sýkora, Hromádková, Hochmann, Řehoř, Malinovský

Ludmila A - Ludeco FC 7:1
Branka: Řehoř
Místo: Praha, Salesiánské divadlo Kobylisy
Typ zápasu: 2.A liga, 5.kolo
Datum: 9.10.2011
Sestava: Brdičko, Obermajer, Vitkovský, Šturma, Hromádková, Hochmann, Řehoř, Malinovský, Neoveská

Sehranka - Ludeco FC 3:2
Branky: 2x Malinovský
Místo: Praha, ČZU Suchdol
Typ zápasu: 2.A liga, 6.kolo
Datum: 16.10.2011
Sestava: Brdičko, Obermajer, Vitkovský, Hromádková, Voj.Řehoř, Malinovský, Sýkora, Vác.Řehoř

Ludeco FC - T-Lama 4:8
Branky: 2x Vác.Řehoř, Voj.Řehoř, Brdičko
Místo: Praha, Eden
Typ zápasu: 2.A liga, 7.kolo
Datum: 23.10.2011
Sestava: Brdičko, Obermajer, Vitkovský, Voj.Řehoř, Vác.Řehoř

Ludeco FC - FT Razors 4:10
Branky: 2x Sýkora, Voj.Řehoř, Brdičko
Místo: Praha, Eden
Typ zápasu: 2.A liga, 9.kolo
Datum: 13.11.2011
Sestava: Brdičko, Obermajer, Vitkovský, Voj.Řehoř, Sýkora, Hromádková, Hochmann
 
 

Reklama
Reklama