C tým v přípravném utkání porazil Ludeco 5:3

SK Slavia Praha "C" - "Ludeco 5:3(2:0)
sestava: pytloun - zelenský, dresler, šimon, hrdina, vandas, ferenc
branky: šimon 3, hrdina, ferenc
nejlepší hráč: šimon, vandas.

Ve středu 9.3. sehrálo naše "céčko" přípravné utkání s týmem Ludeco. Hlavním cílem utkání bylo vyzkoušet si po delší době umělku ve Vysočanech. Do utkání jsme nastoupili s 5 hráči týmu U-16 a dvěma veterány Zelenským a Dreslerem. Jelikož jsme si chtěli vyzkoušet futsalové bránění, tak jsme hru postavili na zodpovědné obraně a brejkových situacích. Velkým pozitivem dnes byla velmi dobrá mezihra, zodpovědná defenziva a pár hezky sehraných signálů z rohu. Negativem pak občasný výpadek koncentrace, ale to do blížící se sezóny určitě stihneme odstranit. Děkuji všem hráčům za předvedený výkon.

Libeňská bitva

4. srpna 2010 v 16:50 | Converto Praha

Včera jsme sehráli přáteslké utkání proti našemu rivalovi Ludecu Praha. Zápas byl od první minuty vyrovnaný, i když jsme měli ze začátku mírnou střeleckou převahu. Bohužel pro nás se jako první mohli radovat hráči Ludeca díky úniku Hochmanna a střele mezi nohy našeho golmana. Naštěstí jsme se brzy vzpamatovali a ke konci první půle jsme měli ještě dvě velké šance, nejdříve břevno a poté domácí podržel jejich brankář při rohu. V poločase tedy 1:0 pro Ludeco. Druhá polovina začala pro nás výborně. Vávra zakroutil rohový kop do vápna kde si na míč sběhl Procházka a protáhl brankáře, odražený míč se pak dostal k Buriánovi, který se nemýlil a srovnal na 1:1. Další branku bohužel vsítil Hochmann po nedůrazu při bránení rohového kopu a tak jsme opět prohrávali. Hra se přelévala ze strany na stranu. Vyrovnávací gól vstřelil Kumpošt, když prošel přes obránce a poté prosřelil brankáře, který inkasoval již po druhé. Skóre 2:2 vydrželo skoro až do konce utkání, jenomže opět nedůslednost v obrané fázi nás stála celý zápas. Konečný stav tedy 3:2 pro Ludeco. I tak jsme s výkonem spokojen.
V tomto zápase se objevily i naše nové posily. Filip Jebavý dokázal, že v obraně je jeho místo a poté co zlikvidoval mnoho utočných akcí ho můžeme s klidem zapsat do soupisky. Dalším novým hráčem je Filip Nekola, v tomto zápase hrál spíše dozadu.