Liga

V dalším kole výhra nad NFC Vultures

8. října 2014 v 15:03 | Petr Brdičko
Po pauze způsobené tím, že jsme byli lichým týmem, jsme se v 5.kole 1.PRAMAKO ligy utkali v neděli 5.10.2014 na Dobratické s týmem NFC Vultures.

Začali jsme se zpožděním, neboť jsme byli nuceni opravovat sítě, které byly na hřišti poničené. Elán nám nevzalo ani špatné počasí a byli jsme to my, kdo jsme šli v 11. minutě do vedení díky brance Petra Borkovce. Ten samý hráč se prosadil i o 6 minut později a bylo to 2:0. I soupeř měl své šance, buď ale končily na tyči a nebo je útočníci trestuhodně zahodili. Snížení přišlo až v 36.minutě, kdy jsme nedali téměř jasnou tutovku a zafungovalo zde staré dobré "nedáš-dostaneš". Soupeř prchl s míčem na druhou stranu, obešel obránce a snížil na 1:2. Za dalších 10 minut jsme však opět vedli o dvě branky, když středem hřiště Jakub Sýkora zatáhl balon a před prázdnou branku ho předložil Petrovi Brdičkovi, který měl snadnou práci. Podobný scénář se pak odehrál i o pět minut později, kdy opět Sýkora středem hřiště prošel a tentokrát u druhé tyče opět našel volného Brdička, který opět neměl problém uklidit míč do odkryté svatyně. Sám Jakub Sýkora pak potvrdil výhru pátým gólem při přečíslení 3 na 1. V tabulce jsme díky horšímu skore na 5.místě, na první místo ztrácíme 4 body, máme však odehráno méně, než soupeři.

Branky:

2x Borkovec, 2x Brdičko, J.Sýkora

Sestava:

Witkovský - Šturma, Veselý, Kumpošt - J.Sýkora - Borkovec, Brdičko

Po porážce další výhra

22. září 2014 v 12:43 | Petr Brdičko
Ve druhém kole PRAMAKO 1.ligy jsme na domácím hřišti na Dobratické 14.9. podlehli Děravým Gumám 1:4. Do poločasu hrál soupeř o jednoho hráče méně a tak jsme téměř pořád byli usazeni před jeho brankou, nedařilo se nám však dlouho prostřelit golmana a obranu hostí. Až pár minut před koncem poločasu se to povedlo Davidu Šturmovi. Do druhé půle už soupeři došli dva hráči, kteří spoluzapříčinili naše téměř trvalé uzamčení před naší brankou. Dostali jsme čtyři branky a na vítězství v dost vytrvalém dešti nedosáhli (i díky naší omezené sestavě)

Branka: Šturma

Sestava: Witkovský - Šturma, Voj.Řehoř - Brdičko, Vác.Řehoř


Ve třetím kole jsme zavítali na hřiště Plamínkové, kde hraje své domácí zápasy nováček ligy, Plán B. V první půli jsme byli mírně aktivnější my, měli jsme i více gólových příležitostí. Ani jedna se však neujala. Hra se přelévala z jedné strany na druhou a několikrát v průběhu hry zacinkala tyč. Skóre otevřel Vašek Řehoř šťastnou trefou o tyč. V druhé půli nás pak soupeř přišpendlil k brance, díky dobré práci Radka v bráně jsme však neinkasovali a naopak Lukáš Bašek 7 minut před koncem zvýšil z dorážky na 2:0. Soupeř hned o minutu později z trestného kopu snížil, víc se mu už ale nepovedlo. Po třech kolech tak máme v tabulce 6 bodů.

Branky: Vác.Řehoř, Bašek

Sestava: Witkovský - Šturma, Veselý - Bašek, Kumpošt, Vác.Řehoř, Sýkora - Michalec, Brdičko

Novou sezonu jsme začali vítězně

10. září 2014 v 20:52 | Petr Brdičko
V neděli, 7.9.2014, začala pro Grand Team Ludeco nová sezóna dalšího ročníku PLMF. Tedy lépe řečeno staré PLMF, neboť od tohoto podzimu liga vystupuje jako PRAMAKO, tedy Pražská Malá Kopaná. Na ostatních věcech se ale nic nemění, kromě toho, že v lize je nás oproti předchozích 13 týmů jedenáct.

První zápas nás čekal na hřišti Hrabákova proti 1.FC Heroes. Výkop byl v 18 hodin a náš tým nastoupil do zápasu s osmi hráči. Hned po úvodním výkopu jsem si bohužel musel odskočit a hned jsem přišel o úvodní branku do naší sítě, kterou si dal nešťastně Jakub Sýkora. V dalším průběhu poločasu jsme však měli míč na kopačkách více my, soupeř se dostával k útočení jen sporadicky. Přesto se nám podařilo vyrovnat až vyrovnat až ve 20. minutě. David Šturma zatáhl míč po pravé straně. Ze vzdálenosti cca 15 metrů napřáhl a míč zapadl k pravé tyči branky soupeřova brankáře. Zhruba za 7 minut nás pak svou první brankou v našem týmu hlavou poslal do vedení Lukáš Bébr a minutu na to se prosadil i Franta Veselý. Nutno podotknout, že do vyrovnávací branky jsme asi třikrát trefili brankovou konstrukci.

Do druhého poločasu jsme tak šli s vedením 3:1. Zhruba pět minut po výkopu jeden z hostujících hráčů prošel jako nůž máslem obranou, předložil míč spoluhráči před prázdnou branku a ten se nemýlil. - 3:2. Poté se hrála celkem vyrovnaná hra a i soupeř se párkrát opřel o tyč či břevno. Ve 46. minutě pak zvýšil naše vedení na 4:2 Jakub Sýkora a napravil tak svůj nezdar z úvodu utkání. V 52. minutě navíc Franta Veselý potrestal soupeřovu nedůslednost v obraně a už to vypadalo, že si vedení pohlídáme. Ale ouvej, v 58. minutě se soupeři po zmatku v obraně podařilo snížit na 3:5 a netrvalo to ani minutu a po chybě Franty Veselého v obraně byl rozdíl už jen jedna branka. Přesto jsme i po závěrečném závaru před naší brankou vedení uhlídali a hned v prvním zápase jsme si připsali 3 body do tabulky za vítězství 5:4.

Branky: 2x Veselý, Šturma, Bébr, Sýkora

Sestava:

Witkovský - Šturma, Voj.Řehoř, Veselý - Sýkora, Bébr - Vác.Řehoř, Brdičko

Začíná nová sezóna

6. září 2014 v 15:23 | Petr Brdičko
Další sezóna PLMF pro Grand Team Ludeco začíná už tuto neděli. Od 18 hodin se utkáme na hřišti Hrabákova s 1. FC Heroes. Přineste s sebou prosím 500 Kč na hřiště a rozhodčí na novou sezonu. A ostatní nám určitě můžou přijít fandit.

Nominace na zápas:

Witkovský, Sýkora, Šturma, Voj.Řehoř, Vác.Řehoř, Veselý, Lukáš, Závorka, Brdičko

První ligu jsme zachránili

16. června 2014 v 9:54 | Petr Brdičko
První liga se podařila zachránit, a to díky vítězství nad týmem Los Pepinos, které se nám podařilo v pátek, 13.6.2014 na Dobratické. Byl to v pravdě heroický výkon, neboť jsme v poločase prohrávali 0:2 a 20 minut před koncem ještě 1:4. Neuvěřitelný tlak ale dokázal to, že jsme obrátili stav na 5:4.

Na záchraně nezmění nic ani to, že jsme dohrávku s Cascos v neděli 15.6.2014 na Glowackého nezvládli a prohráli 2:3.

Od podzimu začneme hezky nanovo, ať zase můžeme bojovat o přední příčky tabulky.

Branky proti Los Pepinos: 2x Sýkora, 2x Voj.Řehoř, Kumpošt
Sestava proti Los Pepinos: Vitkovský - Voj.Řehoř, Veselý, Beneš - Sýkora, Lukáš - Brdičko, Kumpošt

Branky proti Cascos: Vác.Řehoř, Sýkora
Sestava proti Cascos: Vitkovský - Voj.Řehoř, Veselý, Šturma - Sýkora, Lukáš, Kumpošt - Brdičko, Vác.Řehoř, Kubeša

S LA Anals porážka, s Krementy náprava

7. června 2014 v 10:55 | Petr Brdičko
Ačkoliv jsme první tři ročníky PLMF byli zvyklí o boje o přední příčky, tento ročník nás čeká ještě tuhý boj o záchranu v 1.lize.

V zápase 10. kola jsme na Dobratické nezvládli zápas s LA Anals. Pominu fakt, že z toho rozhodčí opět dělal bramboračku, zápas jsme si prohráli sami. S červenou kartou pak odešel i David Zika, který za inzultaci rozhodčího dostal pětizápasový trest.

Druhý zápas jsme odehráli 6.6. proti Krementům a ten už byl určitě zdařilejší. Bylo to snad poprvé za celé jaro, kdy jsme se předvedli jako tým a kdy jsme hráli i v obraně velmi zodpovědně. Vítězství 5:1 nás tak udržuje stále ve hře o udržení tak, abychom nemuseli hrát baráž o záchranu. Čekají nás ještě dva zápasy - s Los Pepinos a Cascos. Když oba vyhrajeme, tak si snad zahrajeme 1. ligu i na podzim.

Grand Team Ludeco - LA Anals 1:6
Branka: Zika
Sestava: Vitkovský - Voj.Řehoř, Šturma, Veselý - J.Sýkora, Zika, Kreml - Brdičko

FC Krementi - Grand Team Ludeco 1:5
Branky: Vác.Řehoř, Veselý, Šturma, J.Sýkora, Voj.Řehoř
Sestava: Vitkovský - Voj.Řehoř, Šturma, Veselý - J.Sýkora, Kreml - Brdičko, Vác.Řehoř

S Heroes další porážka

15. května 2014 v 8:15 | Petr Brdičko
Další ztráta bodů přišla v nedělním utkání na Dobratické s 1.FC Heroes. Sešlo se nás na utkání málo, soupeře však ještě méně. Bohužel jsem díky několika okolnostem a vlastní blbosti nestihl první poločas, vím ale, že jsme prohrávali 0:3. V druhém poločase jsme ztrátu statečně doháněli a měli i vyrovnání nadosah, nepovedlo se však proměnit jasné golovky a soupeř navíc přidal rozhodující gol po evidentním faulu na našeho útočníka, který rozhodčí nechal bez povšimnutí. Konečný stav utkání tak byl 4:5 z našeho pohledu. Nedá se nic dělat, od teď už ale musíme vyhrávat, jinak nás na podzim čekají po dvou třetích místech v první lize boje v lize druhé.

Branky: 2x Šturma, Veselý, Brdičko

Sestava:

Vitkovský - Šturma, Veselý - Kreml, Hromádková - Brdičko, Kracman

S MP Letenská remíza

4. května 2014 v 9:17 | Petr Brdičko
O další body jsme přišli v pátek, 2.5.2014, když jsme na Dobratické remizovali s týmem MP Letenská 3:3.

Šli jsme v první půli do vedení, když se z dálky parádně trefil David Šturma. Na 2:0 pak zvyšoval František Veselý, jehož střelu protečoval obránce do vlastní sítě. Soupeři se podařilo rychle snížit na 2:1, ještě v první půli ale přidal třetí branku Vašek Řehoř. Do druhého poločasu jsme však i tak šli s náskokem jediné branky.

V druhé půli jsme měli několik vyložených šancí, nepodařilo se však proměnit ani jednu, naopak soupeř využil jedné z děr v naší obraně a srovnal na 3:3.

Nedá se nic dělat, body musíme dohnat v dalších zápasech.

Branky: Šturma, Veselý, Vác.Řehoř

Sestava: Vitkovský - Veselý, Beneš, Šturma - Sýkora, Vác. Řehoř - Kracman, Brdičko

S Děravými gumy porážka 1:3

2. května 2014 v 11:53 | Petr Brdičko
V neděli 27.4.2014 jsme se od 14:30 utkali na Dobratické s týmem Děravý gumy. Utkání to bylo velmi vyrovnané, pro nás však nedopadlo dobře a prohráli jsme 1:3.

V první polovině utkání jsme sice šli do vedení 1:0, když k tyči doklepával míč do branky David Šturma, soupeř však v druhém poločase přidal a utkání otočil. Měli jsme dost golových příležitostí, často nás však vychytal golman hostí.

Dnes (2.5.) se pokusíme napravit druhé zaváhání v sezoně ze tří zápasů proti týmu MP Letenská.

Branka: Šturma

Sestava:

Vitkovský - Šturma, Zika - Kumpošt, Sýkora, Voj.Řehoř - Brdičko

První zápas sezony se hrubě nepovedl, druhý už byl lepší

5. dubna 2014 v 19:08 | Petr Brdičko
První zápas se našemu týmu nepovedl a na Dobratické jsme 30.3.2014 prohráli s Young Boys Prague 0:7. Myslím, že vracet se k tomu nemá význam. Prostě se další musel vydařit trochu jinak.

A to se taky povedlo. 5.4. jsme na Strahově nastoupili proti Vultures. Nezačali jsme dobře, když jsme dostali naprosto laciný gól na 0:1. Povedlo se nám však srovnat na 1:1, nevydrželo to však nijak dlouho, neboť přišel vlastní gol na 2:1. I tento stav jsme však dokázali vyrovnat a dokonce otočit na 3:2, do druhé půle se však šlo za stavu 3:3, neboť se soupeři podařilo vyrovnat. Druhá půle už vypadala jinak. Dvě branky znamenaly vedení 5:3. Soupeř sice ještě zdramatizoval utkání snížením na 5:4, nakonec jsme ale přidali ještě jednu branku, vyhráli 6:4 a napravili tak nezdar z prvního kola.

Sestava proti Young Boys Prague:

Vitkovský - Šturma, Veselý - Mazánek, Sýkora, Vác.Řehoř - Hromádková, Brdičko, O.Michalec

Sestava proti Vultures:

Vitkovský - Šturma, Veselý, Voj.Řehoř - Sýkora, Kalenda - Brdičko, Hromádková

Branky proti Vultures:

2x Voj.Řehoř, Brdičko, Hromádková, Šturma, Kalenda
 
 

Reklama