Aktuality

Od podzimu nanovo

8. června 2014 v 16:25 | Petr Brdičko
Protože se nám jaro hrubě nepovedlo, tak je třeba s mančaftem něco udělat. Proto se toto léto budeme věnovat zapracování (staro)nových lidí do týmu tak, abychom na podzim zase hráli o přední příčky.

Takže už teď si s Radkem zjišťujeme, kdo by byl na podzim ochoten hrát, odehraje aspoň 7 ligových zápasů a na každý zápas, na který přijde, donese 50 Kč tak, aby to Radek nemusel táhnout sám. Takže tady je soupis lidí, kteří s tímto souhlasí a budou i ready na případné letní turnaje (doplňovat je budu podle toho, jak se mi přihlásí):

Bašek Lukáš
Brdičko Petr
Burian Marek
Hochmann David
Kumpošt Ondřej
Malinovský Lukáš
Michalec Lukáš
Řehoř Václav
Řehoř Vojtěch
Šturma David
Vávra Jiří
Vávra Lukáš
Veselý František
Vitkovský Radek
Závorka Matěj
Zika David

Péťa Hromádková a Petr Brdičko s jubilejními starty

30. září 2013 v 19:09 | Petr Brdičko
29.9.2013 se zápas Grand Teamu Ludeco s Elektrem CF nesl v duchu jubilejních startů dvou našich hráčů.

Péťa Hromádková poprvé nastoupila za Ludeco 2.5.2010 v utkání s Darkage a ve výše zmíněném utkání si připsala již 100.start v našem dresu. Za Ludeco, či později Grand Team Ludeco, se 8x brankově prosadila a za celou tu dobu si určitě dokázala získat místo ve stabilním základu. Do dalších zápasů, kterých bude doufejme minimálně dalších 100, přejeme co nejvíce úspěchů i vstřelených branek.

Ve stejném utkání pak Petr Brdičko nastoupil k 200. utkání a je opravdu málo zápasů ve více než pětileté historii našeho týmu, kde chyběl. Co mi popřejete do dalších zápasů, je zcela na Vás :)) V každém případě bych Vám všem moc chtěl poděkovat za to, co jste pro náš tým odvedli a chci poděkovat i za to, že především díky Vám mohu i nadále i za Radkovy výrazné pomoci plnit jeden ze svých dětských snů - vést fotbalový tým. Díky moc :)

Tvoří se reprezentace PLMF

22. září 2013 v 9:23 | Petr Brdičko
Vedení PLMF bude dávat dohromady reprezentaci své ligy, která se bude účastnit větších akcí a turnajů. Za tým Grand Team Ludeco jsem navrhl 7 hráčů:

Radek Vitkovský
Jakub Sýkora
Petr Borkovec
David Šturma
Vojtěch Řehoř
Ondřej Kumpošt
Erik Kubeša

Tak buďte ready :)

Radek Vitkovský nastoupil ke 100.zápasu za Ludeco

15. září 2013 v 23:51 | Petr Brdičko
Brankář Radek Vitkovský nastoupil v ligovém utkání proti 1.FC Heroes ke svému stému utkání v dresu Grand Teamu Ludeco.

V týmu působí od února 2011 a nevzpomínám si od té doby, že by na nějakém zápase chyběl.

Stal se pátým hráčem, který této mety dosáhl. Díky za všechno a mnoho zdarů do dalších let!!

Pohár + Jsme přihlášeni na turnaj ve Vodokrtech

14. června 2013 v 9:29 | Petr Brdičko
Jak už asi všichni víte, tak dne 16.6.2013 sehrajeme s týmem FC Cascos historicky první zápas ligového poháru v malé kopané v rámci PLMF.

Na žádost soupeře se utkání z původních 11:45 přehodilo na 18:45 a vzhledem k tomu, že Dobratická je obsazena na ten čas PKFL, odehraje se zápas na hřišti na Fryčovické, kde by dle Pavla Kvapila mělo být volno. Tuto informaci ještě všem potvrdím skrz sms.

Prozatimní nominace:

Vitkovský, Šturma, Veselý, Borkovec, Kumpošt, Brdičko (? - ještě nevím, zase jsem si hnul s kolenem)


Další informace směřuje k vyhlášení uplynulého ročníku PLMF. Hromadně se všichni sejdou 28.6.2013 od 19:00 v Music Clubu Breakers, který se nachází na adrese Zenklova 88 v Praze 8 a bude ten večer rezervován pouze pro PLMF, součástí bude i vystoupení DJ atd, takže se hlašte, kdo by šel :)Další informací je to, že jsme po roce opět přihlášeni na turnaj do Vodokrt, kam pojedeme obhajovat loňské vítězství. :) Hlašte se tedy, kdo pojede, startovné 450 Kč se rozdělí mezi všechny, na dopravě se určitě domluvíme. Hraje se 29.6.2013 od 10:00, prezentace je od 9:00, vyjedeme tedy mezi 7 a 8 hodinou ranní. Tudíž zakončení ligy předchozí den doufám všichni vezmou s rozumem :)

Boj o třetí místo jsme nezvládli

10. června 2013 v 11:49 | Petr Brdičko
Ačkoliv jsme neměli boj o třetí místo uplně ve vlastních rukách, šli jsme do nedělního dvojzápasu s tím, že chceme vyhrát a tak trochu spoléhat na to, že Heroes oberou ve večerním utkání o body T.M.F.

Na Dobratické jsme se za velmi teplého počas v neděli 9.6.2013 utkali nejprve s týmem Děravý Gumy. Do utkání jsme vstoupili velmi dobře, když první branku vstřelil Ondra Kumpošt. Po chybě obrany soupeř vyrovnal, dokázali jsme se však oklepat a do poločasu vstřelit ještě pár branek. V druhé půli už jsme se fotbalem jen bavili a první část nedělního maratonu jsme zvládli - Děravý gumy jsme porazili 11:1.

Čtvrt hodiny po konci zápasu jsme nastoupili proti 1FC Heroes. A jak jsem v uvodu psal, spoléhali jsme na to, že oba zápasy vyhrajeme a Heroes oberou o body T.M.F. Nestalo se ani jedno. S Heroes jsme padli 1:4 a soupeř tak místo T.M.F. obral o body nás. V konečné tabulce jsme tak obsadili 5.místo a já věřím, že na podzim zase půjdeme minimálně do TOP 3. Díky všem za jarní sezonu, teď už se můžeme těšit na letní turnaje :) První z nich - obhajoba Vodokrty 29.6.2013 :)

Grand Team Ludeco - Děravý Gumy 11:1
Branky: 4x Kumpošt, 3x Šturma, 2x Borkovec, Voj.Řehoř, Sýkora

Soupiska:

Vitkovský - Šturma, Veselý, Voj.Řehoř - Hromádková, Kumpošt, Sýkora - Borkovec, O.Michalec, BrdičkoGrand Team Ludeco - 1.FC Heroes 1:4
Branka: Šturma

Soupiska:

Vitkovský - Šturma, Veselý, Voj.Řehoř - Hromádková, Kumpošt - Borkovec, O.Michalec, Brdičko

Ludeco si v přáteláku zastřílelo

25. května 2013 v 20:57 | Petr Brdičko
V pátek 24.5.2013 se téměř na den přesně po 5 letech od založení střetlo v hale na Třebešíně Ludeco s firemním týmem R spol s r.o.a i tentokrát si po roce se soupeřem poradilo. V utkání padlo 20 branek a zápas skončil našim vítězstvím 15:5.

V zápase se však zranil Petr Brdičko, který hned putoval do nemocnice na Vinohradech, kde mu bylo diagnostikováno přiskřípnuté kloubní pouzdro a sezóna tak pro něj skončila.

Diky všem, co dorazili. Teď hurá na ligu a na Krementy.

Sestava GT Ludeco:
Vitkovský-Voj.Řehoř,Šturma-Veselý,Bůžek-Brdičko,O.Michalec

Branky:
4x O.Michalec, 3x Šturma, 3x Bůžek, 2x Voj.Řehoř, 2x Veselý, Brdičko

Sestava soupeře:
Řehák- Huťa, Linka, Míček, Petr, Říčař, Kadlec, D.Petr, Velich, Doškář, Houžvička

Po roce přátelský zápas s R spol s r.o.

21. května 2013 v 14:19 | Petr Brdičko
V pátek se od 18 hodin uskuteční po roce přátelák s mým zaměstnavatelem, firmou R spol s r.o. Vzhledem k tomu, že se nemá podařit počasí, jsme zápas pro jistotu přeložili do haly. Hrát se tedy bude na adrese Na Třebešíně 3215/1, v hale Třebešín, která spadá pod VŠE.

Hrát se bude na 2x45 minut a prosím tedy všechny, aby si přinesli sálovou obuv :) V areálu existuje možnost zakoupit si pivko, párky a po fotbale s námi můžete vyrazit i do Restaurace na Křižovatce na Floře, kde máme udělanou rezervaci.

Prosím dávejte vědět, kdo jde, ať vím, s kým počítat.

PROZATIMNÍ NOMINACE GT LUDECO:

Brdičko, O.Michalec, Šturma, Obermajer, Voj.Řehoř, Vitkovský, Bůžek, Škornička, Veselý, L.Michalec


PROZATIMNÍ NOMINACE R SPOL S R.O.:

Řehák, Z.Říčař, J.Říčař, Doškář, Petr, Huťa, Linka, Velich, Houžvička, D.Petr, Kadlec, Míček

Po roce přátelák s R spol s r.o.

7. května 2013 v 18:29 | Petr Brdičko
Snad už i z počínající tradice se 24.5.2013 střetne náš tým s mým zaměstnavatelem - týmem R spol s r.o. Loňské utkání dopadlo 5:1 v náš prospěch a já věřím, že i letos se nám podaří zvítězit. :)

Hrát se bude od 18:00 na hřišti v Edenu.

Hlašte se prosím, kdo půjde?


Prozatimní nominace:

Vitkovský, Brdičko, Obermajer, O.Michalec, Šturma, Voj.Řehoř


Soupeř:

J.Řehák

Na výpomoc přichází Ondřej Kumpošt

14. března 2013 v 16:51 | Petr Brdičko
Na výpomoc z konkurenčního Converta se do našeho týmu vrací Ondřej Kumpošt. Myslím, že jej nemusím více představovat, víme o koho jde :)

Tak vítej a ať se daří :)
 
 

Reklama