Říjen 2014

V dalším kole výhra nad NFC Vultures

8. října 2014 v 15:03 | Petr Brdičko |  Liga
Po pauze způsobené tím, že jsme byli lichým týmem, jsme se v 5.kole 1.PRAMAKO ligy utkali v neděli 5.10.2014 na Dobratické s týmem NFC Vultures.

Začali jsme se zpožděním, neboť jsme byli nuceni opravovat sítě, které byly na hřišti poničené. Elán nám nevzalo ani špatné počasí a byli jsme to my, kdo jsme šli v 11. minutě do vedení díky brance Petra Borkovce. Ten samý hráč se prosadil i o 6 minut později a bylo to 2:0. I soupeř měl své šance, buď ale končily na tyči a nebo je útočníci trestuhodně zahodili. Snížení přišlo až v 36.minutě, kdy jsme nedali téměř jasnou tutovku a zafungovalo zde staré dobré "nedáš-dostaneš". Soupeř prchl s míčem na druhou stranu, obešel obránce a snížil na 1:2. Za dalších 10 minut jsme však opět vedli o dvě branky, když středem hřiště Jakub Sýkora zatáhl balon a před prázdnou branku ho předložil Petrovi Brdičkovi, který měl snadnou práci. Podobný scénář se pak odehrál i o pět minut později, kdy opět Sýkora středem hřiště prošel a tentokrát u druhé tyče opět našel volného Brdička, který opět neměl problém uklidit míč do odkryté svatyně. Sám Jakub Sýkora pak potvrdil výhru pátým gólem při přečíslení 3 na 1. V tabulce jsme díky horšímu skore na 5.místě, na první místo ztrácíme 4 body, máme však odehráno méně, než soupeři.