Po porážce další výhra

22. září 2014 v 12:43 | Petr Brdičko |  Liga
Ve druhém kole PRAMAKO 1.ligy jsme na domácím hřišti na Dobratické 14.9. podlehli Děravým Gumám 1:4. Do poločasu hrál soupeř o jednoho hráče méně a tak jsme téměř pořád byli usazeni před jeho brankou, nedařilo se nám však dlouho prostřelit golmana a obranu hostí. Až pár minut před koncem poločasu se to povedlo Davidu Šturmovi. Do druhé půle už soupeři došli dva hráči, kteří spoluzapříčinili naše téměř trvalé uzamčení před naší brankou. Dostali jsme čtyři branky a na vítězství v dost vytrvalém dešti nedosáhli (i díky naší omezené sestavě)

Branka: Šturma

Sestava: Witkovský - Šturma, Voj.Řehoř - Brdičko, Vác.Řehoř

Ve třetím kole jsme zavítali na hřiště Plamínkové, kde hraje své domácí zápasy nováček ligy, Plán B. V první půli jsme byli mírně aktivnější my, měli jsme i více gólových příležitostí. Ani jedna se však neujala. Hra se přelévala z jedné strany na druhou a několikrát v průběhu hry zacinkala tyč. Skóre otevřel Vašek Řehoř šťastnou trefou o tyč. V druhé půli nás pak soupeř přišpendlil k brance, díky dobré práci Radka v bráně jsme však neinkasovali a naopak Lukáš Bašek 7 minut před koncem zvýšil z dorážky na 2:0. Soupeř hned o minutu později z trestného kopu snížil, víc se mu už ale nepovedlo. Po třech kolech tak máme v tabulce 6 bodů.

Branky: Vác.Řehoř, Bašek

Sestava: Witkovský - Šturma, Veselý - Bašek, Kumpošt, Vác.Řehoř, Sýkora - Michalec, Brdičko