Září 2014

Po porážce další výhra

22. září 2014 v 12:43 | Petr Brdičko |  Liga
Ve druhém kole PRAMAKO 1.ligy jsme na domácím hřišti na Dobratické 14.9. podlehli Děravým Gumám 1:4. Do poločasu hrál soupeř o jednoho hráče méně a tak jsme téměř pořád byli usazeni před jeho brankou, nedařilo se nám však dlouho prostřelit golmana a obranu hostí. Až pár minut před koncem poločasu se to povedlo Davidu Šturmovi. Do druhé půle už soupeři došli dva hráči, kteří spoluzapříčinili naše téměř trvalé uzamčení před naší brankou. Dostali jsme čtyři branky a na vítězství v dost vytrvalém dešti nedosáhli (i díky naší omezené sestavě)

Branka: Šturma

Sestava: Witkovský - Šturma, Voj.Řehoř - Brdičko, Vác.Řehoř


Ve třetím kole jsme zavítali na hřiště Plamínkové, kde hraje své domácí zápasy nováček ligy, Plán B. V první půli jsme byli mírně aktivnější my, měli jsme i více gólových příležitostí. Ani jedna se však neujala. Hra se přelévala z jedné strany na druhou a několikrát v průběhu hry zacinkala tyč. Skóre otevřel Vašek Řehoř šťastnou trefou o tyč. V druhé půli nás pak soupeř přišpendlil k brance, díky dobré práci Radka v bráně jsme však neinkasovali a naopak Lukáš Bašek 7 minut před koncem zvýšil z dorážky na 2:0. Soupeř hned o minutu později z trestného kopu snížil, víc se mu už ale nepovedlo. Po třech kolech tak máme v tabulce 6 bodů.

Branky: Vác.Řehoř, Bašek

Sestava: Witkovský - Šturma, Veselý - Bašek, Kumpošt, Vác.Řehoř, Sýkora - Michalec, Brdičko

Novou sezonu jsme začali vítězně

10. září 2014 v 20:52 | Petr Brdičko |  Liga
V neděli, 7.9.2014, začala pro Grand Team Ludeco nová sezóna dalšího ročníku PLMF. Tedy lépe řečeno staré PLMF, neboť od tohoto podzimu liga vystupuje jako PRAMAKO, tedy Pražská Malá Kopaná. Na ostatních věcech se ale nic nemění, kromě toho, že v lize je nás oproti předchozích 13 týmů jedenáct.

První zápas nás čekal na hřišti Hrabákova proti 1.FC Heroes. Výkop byl v 18 hodin a náš tým nastoupil do zápasu s osmi hráči. Hned po úvodním výkopu jsem si bohužel musel odskočit a hned jsem přišel o úvodní branku do naší sítě, kterou si dal nešťastně Jakub Sýkora. V dalším průběhu poločasu jsme však měli míč na kopačkách více my, soupeř se dostával k útočení jen sporadicky. Přesto se nám podařilo vyrovnat až vyrovnat až ve 20. minutě. David Šturma zatáhl míč po pravé straně. Ze vzdálenosti cca 15 metrů napřáhl a míč zapadl k pravé tyči branky soupeřova brankáře. Zhruba za 7 minut nás pak svou první brankou v našem týmu hlavou poslal do vedení Lukáš Bébr a minutu na to se prosadil i Franta Veselý. Nutno podotknout, že do vyrovnávací branky jsme asi třikrát trefili brankovou konstrukci.

Do druhého poločasu jsme tak šli s vedením 3:1. Zhruba pět minut po výkopu jeden z hostujících hráčů prošel jako nůž máslem obranou, předložil míč spoluhráči před prázdnou branku a ten se nemýlil. - 3:2. Poté se hrála celkem vyrovnaná hra a i soupeř se párkrát opřel o tyč či břevno. Ve 46. minutě pak zvýšil naše vedení na 4:2 Jakub Sýkora a napravil tak svůj nezdar z úvodu utkání. V 52. minutě navíc Franta Veselý potrestal soupeřovu nedůslednost v obraně a už to vypadalo, že si vedení pohlídáme. Ale ouvej, v 58. minutě se soupeři po zmatku v obraně podařilo snížit na 3:5 a netrvalo to ani minutu a po chybě Franty Veselého v obraně byl rozdíl už jen jedna branka. Přesto jsme i po závěrečném závaru před naší brankou vedení uhlídali a hned v prvním zápase jsme si připsali 3 body do tabulky za vítězství 5:4.

Branky: 2x Veselý, Šturma, Bébr, Sýkora

Sestava:

Witkovský - Šturma, Voj.Řehoř, Veselý - Sýkora, Bébr - Vác.Řehoř, Brdičko

Začíná nová sezóna

6. září 2014 v 15:23 | Petr Brdičko |  Liga
Další sezóna PLMF pro Grand Team Ludeco začíná už tuto neděli. Od 18 hodin se utkáme na hřišti Hrabákova s 1. FC Heroes. Přineste s sebou prosím 500 Kč na hřiště a rozhodčí na novou sezonu. A ostatní nám určitě můžou přijít fandit.

Nominace na zápas:

Witkovský, Sýkora, Šturma, Voj.Řehoř, Vác.Řehoř, Veselý, Lukáš, Závorka, Brdičko