Květen 2014

S Heroes další porážka

15. května 2014 v 8:15 | Petr Brdičko |  Liga
Další ztráta bodů přišla v nedělním utkání na Dobratické s 1.FC Heroes. Sešlo se nás na utkání málo, soupeře však ještě méně. Bohužel jsem díky několika okolnostem a vlastní blbosti nestihl první poločas, vím ale, že jsme prohrávali 0:3. V druhém poločase jsme ztrátu statečně doháněli a měli i vyrovnání nadosah, nepovedlo se však proměnit jasné golovky a soupeř navíc přidal rozhodující gol po evidentním faulu na našeho útočníka, který rozhodčí nechal bez povšimnutí. Konečný stav utkání tak byl 4:5 z našeho pohledu. Nedá se nic dělat, od teď už ale musíme vyhrávat, jinak nás na podzim čekají po dvou třetích místech v první lize boje v lize druhé.

Branky: 2x Šturma, Veselý, Brdičko

Sestava:

Vitkovský - Šturma, Veselý - Kreml, Hromádková - Brdičko, Kracman

S MP Letenská remíza

4. května 2014 v 9:17 | Petr Brdičko |  Liga
O další body jsme přišli v pátek, 2.5.2014, když jsme na Dobratické remizovali s týmem MP Letenská 3:3.

Šli jsme v první půli do vedení, když se z dálky parádně trefil David Šturma. Na 2:0 pak zvyšoval František Veselý, jehož střelu protečoval obránce do vlastní sítě. Soupeři se podařilo rychle snížit na 2:1, ještě v první půli ale přidal třetí branku Vašek Řehoř. Do druhého poločasu jsme však i tak šli s náskokem jediné branky.

V druhé půli jsme měli několik vyložených šancí, nepodařilo se však proměnit ani jednu, naopak soupeř využil jedné z děr v naší obraně a srovnal na 3:3.

Nedá se nic dělat, body musíme dohnat v dalších zápasech.

Branky: Šturma, Veselý, Vác.Řehoř

Sestava: Vitkovský - Veselý, Beneš, Šturma - Sýkora, Vác. Řehoř - Kracman, Brdičko

S Děravými gumy porážka 1:3

2. května 2014 v 11:53 | Petr Brdičko |  Liga
V neděli 27.4.2014 jsme se od 14:30 utkali na Dobratické s týmem Děravý gumy. Utkání to bylo velmi vyrovnané, pro nás však nedopadlo dobře a prohráli jsme 1:3.

V první polovině utkání jsme sice šli do vedení 1:0, když k tyči doklepával míč do branky David Šturma, soupeř však v druhém poločase přidal a utkání otočil. Měli jsme dost golových příležitostí, často nás však vychytal golman hostí.

Dnes (2.5.) se pokusíme napravit druhé zaváhání v sezoně ze tří zápasů proti týmu MP Letenská.

Branka: Šturma