Duben 2014

První zápas sezony se hrubě nepovedl, druhý už byl lepší

5. dubna 2014 v 19:08 | Petr Brdičko |  Liga
První zápas se našemu týmu nepovedl a na Dobratické jsme 30.3.2014 prohráli s Young Boys Prague 0:7. Myslím, že vracet se k tomu nemá význam. Prostě se další musel vydařit trochu jinak.

A to se taky povedlo. 5.4. jsme na Strahově nastoupili proti Vultures. Nezačali jsme dobře, když jsme dostali naprosto laciný gól na 0:1. Povedlo se nám však srovnat na 1:1, nevydrželo to však nijak dlouho, neboť přišel vlastní gol na 2:1. I tento stav jsme však dokázali vyrovnat a dokonce otočit na 3:2, do druhé půle se však šlo za stavu 3:3, neboť se soupeři podařilo vyrovnat. Druhá půle už vypadala jinak. Dvě branky znamenaly vedení 5:3. Soupeř sice ještě zdramatizoval utkání snížením na 5:4, nakonec jsme ale přidali ještě jednu branku, vyhráli 6:4 a napravili tak nezdar z prvního kola.