Březen 2014

V druhé fázi turnaje remíza a výhra, i tak končíme

2. března 2014 v 21:28 | Petr Brdičko |  Turnaje
Po odstoupení Drink SOS jsme dnes měli možnost v rámci zimního turnaje hrát další fázi, kdy jsme hráli skupinu týmů z druhých míst. V případě, že bychom tuto skupinu vyhráli, šli bychom do zápasu proti týmu z druhého místa skupiny prvních míst. Bohužel jsme "jen" remizovali a vyhráli, což nás v tabulce skupiny odsoudilo díky horšímu skore na druhé místo a v turnaji jsme tak již definitivně skončili.

Zápas 1: Grand Team Ludeco - Real Slama 4:4 (branky J.Sýkora, Kubeša, Vác.Řehoř, Voj.Řehoř)
Zápas 2: Grand Team Ludeco - Justiční Omyl 2:0 (branky 2x Kubeša)

Soupiska:

Vitkovský - Voj.Řehoř, Veselý, Šturma (jen 2.zápas) - Hromádková, J.Sýkora, Vác.Řehoř - Brdičko, Kubeša, O.Sýkora

I druhý zápas jsme prohráli, i tak postupujeme

2. března 2014 v 11:45 | Petr Brdičko |  Turnaje
I druhý zápas zimního turnaje jsme prohráli. Po střelecké nemohoucnosti jsme padli 0:1 s Drink SOS. Zápas byl přerušen před koncem první půle díky zdravotní indispozici jednoho ze soupeřových hráčů, pro kterého dokonce musela přijet sanitka, věříme, že je vše v pořádku.

Soupeř potrestal naši střeleckou neaktivitu ve druhé půli, kdy využil zaváhání obrany. Přesto do další fáze postupujeme my, neboť náš poslední soupeř z turnaje z pro mě neznámých důvodů odstoupil.