Únor 2014

V prvním zápase zimního turnaje jsme prohráli

10. února 2014 v 18:43 | Petr Brdičko |  Turnaje
Po čtvrt roce jsme se sešli k zápasu a dlouhá pauza byla znát. V rámci zimního turnaje jsme se v neděli střetli s týmem PKFL High Society. První poločas byl velmi vyrovnaný se šancemi na obou stranách. Skončil však bez golů.

Branky padaly až v druhé půli a byli to hosté, kteří v prvních 10 minutách dali 2 branky. Nám se podařilo snížit díky šťastnému golu Erika Kubeši, dokonce jsme i vyrovnali, ale branka pro ruku nebyla uznána a přes dost možností vstřelit gol dal rozhodující branku soupeř. Šanci na postup stále máme, musíme však o 3 a více branek porazit za 14 dní tým Drink SOS.

Branka: Kubeša

Sestava:

Vitkovský - Voj.Řehoř, Šturma, Veselý - Nachtigal, Hromádková, J.Sýkora - Kubeša, Brdičko

V únoru se zúčastníme zimního turnaje

5. února 2014 v 22:54 | Petr Brdičko |  Turnaje
Pardon za neaktualizaci, ale poslední dobou nic nestíhám :) Takže, jak už víte dle sms, v únoru se zúčastníme zimního turnaje. Turnaj se hraje celou zimu. Jsme nalosováni do skupiny o 3 týmech. V případě, že skupinu vyhrajeme, jdeme do březnových finálových soubojů. Vítěz turnaje se kvalifikuje na kvalifikační turnaj o český Pohár vítězů pohárů.

Startovné na turnaj 200 Kč se již uhradilo. Jak jsem informoval, týmy mimo PKFL musely skládat kauci 1000 Kč, my jsme nakonec toto platit nemuseli, je třeba však ještě uhradit rozhodčího, který za nás půjde jeden ze zápasů pískat a také hřiště, na kterém budeme vedeni jako domácí (hřiště pro turnaj bylo přidělováno). Z peněz by mělo něco zbýt, takže se to pak rovnoměrně rozdělí zpětně mezi všechny, až budu vědět, kolik zbylo.

Od některých už mám potvrzeno, že se zúčastníte i mám už nějaké peníze. Někteří však dali vědět, že přijdou, ale peníze ještě nemám. Takže mi to prosím ještě dávejte vědět, kdo půjde, ať v tom mám pořádek.

Co se zápasů týče, tak se hraje normálně na 2x30. První zápas se hraje v neděli 9.2.2014 od 19:45 v Kobylisích. Naším soupeřem je tým PKFL High Society. Druhý zápas se pak hraje 23.2.2014 od 18:30 na hřišti ZŠ Plamínkové.