minimálně 50 odehraných zápasů za náš tým
minimálně 2 účasti s týmem na turnaji, z toho alespoň jeden vyhraný

Pokud tedy někdo má pocit dle výše uvedených podmínek, že má být v Síni slávy, nechť se ozve :)

S MP Letenskou kontumační výhra

24. listopadu 2013 v 21:48 | Petr Brdičko |  Liga
V mrazivém počasí jsme nastoupili v neděli na Dobratické do utkání proti MP Letenská. Skončilo však mnohem dříve, než mohlo začít. Soupeř se sešel v pouhých 4 lidech a hned v úvodu se jeden z nich zranil. Proto byl zápas pro nedostatek hráčů kontumován v náš prospěch výsledkem 3:0.

Na třetím místě však stále nejsme, neboť Vultures své utkání také vyhráli a tak potřebujeme v posledním kole porazit Děravý Gumy a doufat, že Vultures nevyhrají. V takovém případě skončíme na třetím místě.

Sestava:

Vitkovský - Veselý, Šturma - Voj.Řehoř, Vác.Řehoř - Hromádková, Brdičko

V 10.kole vítězství nad Krementy

10. listopadu 2013 v 20:03 | Petr Brdičko |  Liga
V 10. kole 1.PLMF jsme se v neděli na Dobratické střetli s týmem FC Krementi. Ti sice na jaře bojovali do poslední chvíle o titul, tentokrát jsou však horkým adeptem na sestup a od začátku podle toho vypadal. Soupeř se sešel v pouhých 6 lidech, zatímco nás bylo 10.

Skóre otevřel už ve 4.minutě Jakub Sýkora, aby ho o pět minut později podpořil Vojta Řehoř a třetí gól za další chvíli přidal Franta Veselý. Vypadalo to, že si jdeme pro poklidné vítězství. Klidným náskokem jsme se však nechali ukolébat a v prvních 10 minutách jsme po chybách v obraně inkasovali 2x. Soupeři narostla logicky křídla a měl nebezpečné výpady. Na 4:2 však za nás zvyšoval Ondra Michalec, pátou branku přidal Dominik Nachtigal a konečný výsledek 6:2 se dostavil po brance Jakuba Sýkory.

V příštím víkendu máme opět pauzu, pak nás čekají těžké zápasy proti Děravým Gumám a MP Letenská.