Po porážce s FCB přišla náprava s Cascosem

27. října 2013 v 18:13 | Petr Brdičko |  Liga
Omlouvám se za nedoplnění info z minulého kola. Bohužel jsme v něm nestačili na Dobratické na tým FCB Praha, který dokázal podržet fantastický brankář a prohráli jsme 0:2. Více se rozepisovat nebudu, protože už si moc nepamatuju :)

Sestava: Vitkovský - Voj.Řehoř, Ledvina, Šturma - Sýkora, Nachtigal, Kreitl - Brdičko, O.Michalec

Dnes jsme se utkali s týmem FC Cascos, o kterém víme, že dokáže být velmi nepříjemný. Od začátku jsme však na lepší plyn šlapali my a už ve 2.minutě otevřela skore nová posila Filip Mazánek. Měli jsme poté několik šancí, skorovat mohl opět Mazánek, ale dvakrát trefil břevno, Ondra Michalec zase sám před bránou dvakrát nastřelil brankáře. Hosté vyrovnali ještě v první půli z přímého kopu a v úvodu druhé půle dokázali vývoj zápasu otočit. Asi za minutku však opět srovnal i trochu se štěstím Jakub Sýkora a na 3:2 otočil opět vývoj v náš prospěch Dominik Nachtigal. Vzhledem k tomu, že šlo zejména ve druhé půli o zápas "nahoru-dolů", tak se hostům opět povedlo srovnat a začal tuhý boj. Dominik Nachtigal se však stejně jako při první brance nejlépe zorientoval ve vápně a prostřelil golmana hostí. Na závěr pak hosté hráli vabank, kdy golman byl víceméně v poli. Při jedné z našich akcí se ale nestačil vrátit a Filip Mazánek pojistil naše vítězství střelou z úhlu. Zvítězili jsme tak ve veledůležitém utkání 5:3.

Branky: 2x Nachtigal, 2x Mazánek, J.Sýkora