Ve čtvrtém kole jsme smolně ztratili body s Elektrem

30. září 2013 v 18:54 | Petr Brdičko |  Liga
Ve 4.kole 1.PLMF jsme v neděli na Dobratické přišli o první ligové body, když jsme remizovali s týmem Elektro CF 2:2.

Zápas to byl zprvu velmi urputný z obou stran. Více gólových příležitostí jsme měli my, když si několik šancí vytvořili Erik Kubeša nebo Dominik Nachtigal. Hosté se pořádně k brance dostali až v závěru při sérii rohových kopů. Branky jsme se však v první půli nedočkali.

V druhé půli jsme pak soupeře doslova přibili k jeho brance, ale buď jsme trefovali obránce, nebo byl pozorný golman hostí. Nakonec jsme to byli my, kdo první inkasoval. V obraně se v souboji nedohodli David Šturma s Dominikem Nachtigalem, čehož využil Kryštof David a otevřel skore. Tím jsme však soupeře k brance přibili ještě více a vyrovnání jsme se přeci jen dočkali, když se i ve třetím zápase po sobě trefil Erik Kubeša. Netrvalo to ani pět minut a po jeho spolupráci s Dominikem Nachtigalem dokonce druhý jmenovaný otočil vývoj zápasu v náš prospěch. Měli jsme pak na kopačkách i další góly, ale byla to znovu naše chyba, která darovala soupeři vyrovnávací branku cca minutu před koncem.

V zápase jsme tedy přišli o dva body, ale nic se neděje, jedeme dál a o víkendu máme za cíl napravit zaváhání výhrou v utkání s Kachními prdy.