Září 2013

Péťa Hromádková a Petr Brdičko s jubilejními starty

30. září 2013 v 19:09 | Petr Brdičko |  Aktuality
29.9.2013 se zápas Grand Teamu Ludeco s Elektrem CF nesl v duchu jubilejních startů dvou našich hráčů.

Péťa Hromádková poprvé nastoupila za Ludeco 2.5.2010 v utkání s Darkage a ve výše zmíněném utkání si připsala již 100.start v našem dresu. Za Ludeco, či později Grand Team Ludeco, se 8x brankově prosadila a za celou tu dobu si určitě dokázala získat místo ve stabilním základu. Do dalších zápasů, kterých bude doufejme minimálně dalších 100, přejeme co nejvíce úspěchů i vstřelených branek.

Ve stejném utkání pak Petr Brdičko nastoupil k 200. utkání a je opravdu málo zápasů ve více než pětileté historii našeho týmu, kde chyběl. Co mi popřejete do dalších zápasů, je zcela na Vás :)) V každém případě bych Vám všem moc chtěl poděkovat za to, co jste pro náš tým odvedli a chci poděkovat i za to, že především díky Vám mohu i nadále i za Radkovy výrazné pomoci plnit jeden ze svých dětských snů - vést fotbalový tým. Díky moc :)

Ve čtvrtém kole jsme smolně ztratili body s Elektrem

30. září 2013 v 18:54 | Petr Brdičko |  Liga
Ve 4.kole 1.PLMF jsme v neděli na Dobratické přišli o první ligové body, když jsme remizovali s týmem Elektro CF 2:2.

Zápas to byl zprvu velmi urputný z obou stran. Více gólových příležitostí jsme měli my, když si několik šancí vytvořili Erik Kubeša nebo Dominik Nachtigal. Hosté se pořádně k brance dostali až v závěru při sérii rohových kopů. Branky jsme se však v první půli nedočkali.

V druhé půli jsme pak soupeře doslova přibili k jeho brance, ale buď jsme trefovali obránce, nebo byl pozorný golman hostí. Nakonec jsme to byli my, kdo první inkasoval. V obraně se v souboji nedohodli David Šturma s Dominikem Nachtigalem, čehož využil Kryštof David a otevřel skore. Tím jsme však soupeře k brance přibili ještě více a vyrovnání jsme se přeci jen dočkali, když se i ve třetím zápase po sobě trefil Erik Kubeša. Netrvalo to ani pět minut a po jeho spolupráci s Dominikem Nachtigalem dokonce druhý jmenovaný otočil vývoj zápasu v náš prospěch. Měli jsme pak na kopačkách i další góly, ale byla to znovu naše chyba, která darovala soupeři vyrovnávací branku cca minutu před koncem.

V zápase jsme tedy přišli o dva body, ale nic se neděje, jedeme dál a o víkendu máme za cíl napravit zaváhání výhrou v utkání s Kachními prdy.

Branky:

Kubeša, Nachtigal

Soupiska:

Vitkovský - Šturma, Voj.Řehoř, Veselý - J.Sýkora, Hromádková - Brdičko, Nachtigal, Kubeša

Vítězně i proti Young Boys Prague

24. září 2013 v 22:13 | Petr Brdičko |  Liga
I v našem druhém vystoupení v 1.PLMF jsme se dočkali tří bodového zisku, když jsme porazili jednoho z adeptů na titul - Young Boys Prague - 3:1.

Sešlo se nás v neděli na Dobratické 8, což byl dostatečný počet hráčů. Utkání bylo dle očekávání velmi vyrovnané od začátku až do konce. Brankář hostí jako již obvykle doplňoval své spoluhráče v poli a ne jednou z toho byla slušná neplecha. Branku jsme však v první půli neviděli.

Druhý poločas jsme však začali lépe a velice rychle my a byl to Erik Kubeša, který jako první rozvlnil síť soupeřovy branky. Ani to však neodradilo golmana soupeře pokračovat v útočných výpadech. Soupeř nás ve druhé půli přetlačoval, přesto jsme to byli opět my, kdo vstřelil branku a opět to byl Erik Kubeša. V tu chvíli už jsme si začali myslet, že máme zápas v kapse. Nenápadný centrovaný balon z půlky hřiště však k údivu všech skončil za zády Radka Vitkovského. Soupeř opět začal bušit a nakonec doplatil na výběhy svého brankáře, když se nestačil vrátit do své branky, čehož využil David Šturma a přímo z výkopu od branky se trefil do opuštěné klece. Zápas skončil 3:1 a my jsme i po druhém zápase stoprocentní.

Branky:

2x Kubeša, Šturma

Soupiska:
Vitkovský - Voj.Řehoř, Šturma, Veselý - J.Sýkora, Nachtigal - Brdičko, Kubeša

Tvoří se reprezentace PLMF

22. září 2013 v 9:23 | Petr Brdičko |  Aktuality
Vedení PLMF bude dávat dohromady reprezentaci své ligy, která se bude účastnit větších akcí a turnajů. Za tým Grand Team Ludeco jsem navrhl 7 hráčů:

15. září 2013 v 23:51 | Petr Brdičko |  Aktuality
Brankář Radek Vitkovský nastoupil v ligovém utkání proti 1.FC Heroes ke svému stému utkání v dresu Grand Teamu Ludeco.

V týmu působí od února 2011 a nevzpomínám si od té doby, že by na nějakém zápase chyběl.

Stal se pátým hráčem, který této mety dosáhl. Díky za všechno a mnoho zdarů do dalších let!!

Na začátek sezony vysoká výhra nad Heroes

15. září 2013 v 23:37 | Petr Brdičko |  Liga
První utkání nové sezony 1.PLMF vyšlo našemu týmu náramně. Na Dobratické jsme za sychravého počasí zdolali 1.FC Heroes 9:0.

Úvod zápasu byl vyrovnaný a oba týmy si vytvářely náznaky akcí. První branku však vstřelil David Šturma a od té chvíle jakoby se soupeř absolutně přestal koncentrovat a dělal v obraně hrubé chyby, které jsme bez milosti trestali. V poločase jsme vedli 6:0 a v druhém už jsme si výhru pohlídali.

Skvěle vyšel návrat do PLMF Erikovi Kubešovi, který vstřelil hattrick.

GT Ludeco - 1.FC Heroes 9:0

Branky:

3x Kubeša, 2x Šturma, Kumpošt, Borkovec, Voj.Řehoř, Vác.Řehoř

Soupiska:

Vitkovský - Voj.Řehoř, Šturma, Veselý - Hromádková, Kumpošt, Vác.Řehoř - Borkovec, Brdičko, O.Michalec, Kubeša

Zitra startuje další ročník PLMF

14. září 2013 v 12:42 | Petr Brdičko |  Liga
Zitra nam startuje dalsi rocnik PLMF a na Dobraticke se pd 15 hodin stretneme s 1.FC Heroes. Prozatimni nominace vypada takto:

Vitkovsky - Voj.Rehor, Sturma, Hromadkova, Brdicko, Kumpost, Borkovec, Vesely, Vac.Rehor, O.Michalec

Sorry, ze pisu bez diakritiky, ale na tom tabletu se to pise blbe :))