Červenec 2013

Z turnaje v Kařízku jsme se vrátili vítězně

28. července 2013 v 15:59 | Petr Brdičko |  Turnaje
Dne 27.7.2013 jsme se zúčastnili již potřetí turnaje v Kařízku. Za úmorného vedra jsme odehráli 5 utkání se zajímavými soupeři.

V prvním utkání jsme se střetli s týmem Nádraží Kařízek a bylo to nečekaně snazší utkání, než jsme čekali. Už po 7 vteřinách se prosadil Vojta Řehoř a stanovil tak rekord v rychlosti vstřelené branky na tomto turnaji v jeho historii. Do přestávky se trefil ještě jednou. V druhé půli dvakrát skóroval Erik Kubeša, který se i po zbytku turnaje ukazoval jako velmi platná posila. První utkání jsme tak vyhráli 4:0.

V druhém utkání na nás čekali Chataři Kařízek a i v tomto utkání jsme se dostali do vedení díky brance Jakuba Sýkory. V poslední minutě jsme však po chybě dostali branku a šlo se do penalt. Ty jsme lépe díky rozhodující penaltě Erika Kubeši zvládli my a připsali jsme si bod navíc.

Ve třetím utkání proti Kartelu jsme si v pohodě zastříleli a po dvou brankách Kubeši a Sýkory a po jedné od Řehoře a Šturmy zvítězili 6:0. David Šturma navíc vstřelil první branku zápasu už ve 4.vteřině a překonal tak rekord Vojty Řehoře z prvního utkání.

Čtvrtý zápas rozhodoval o vítězi turnaje, který se hrál tabulkovým systémem. Proti domácímu FC Kařízek jsme se opět díky Jakubu Sýkorovi dostali do vedení. To jsme však opět neudrželi a znovu se šlo do penalt. Zde rozhodující trefu zaznamenal Radek Vitkovský a napravil tím chybu z druhého utkání.

V posledním zápase na nás čekal dívčí tým Poupata doplněný o pár místních mladých chlapců. V tomto zápase se 3x prosadil Erik Kubeša a dvě branky si připsala Péťa Hromádková.

Ačkoliv jsme s domácími měli stejný počet bodů, vzájemný zápas rozhodl pro nás. Mohli jsme tak slavit turnajové vítězství a Radek Vitkovský si navíc došel pro trofej pro nejlepšího brankáře.

5. července 2013 v 12:21 | Petr Brdičko |  Turnaje
Oproti loňskému ročníku nám turnaj ve Vodokrtech nevyšel a vypadli jsme již ve čtvrtfinále. Podrobnější informace doplním, až budu u pc.