Červen 2013

V pátek vyhlášení, v sobotu Vodokrty

22. června 2013 v 13:25 | Petr Brdičko |  Turnaje
V pátek 28.6.2013 nás čeká (kdo bude chtít) vyhlášení uplynulého ročníku PLMF. Žádný pohár nás nečeká, přesto je slíbena velká zábava, tak uvidíme. Akce se koná od 19:00 v Music Clubu Breakers, Zenklova 88, Praha 8. Měl by přijít hrát DJ, vystoupit by měl i imitátor. Vzhledem k následujícímu dni tam určitě já nebudu dlouho :)

Čeká nás totiž obhajoba vítězství na turnaji ve Vodokrtech u Plzně. Prezentace týmů startuje už v 9:00 a tak bychom neměli vyrážet později než v 7:30. Startovné je 450 Kč a určitě se podělí mezi všechny zúčastněné. Měli bychom jet jako loni auty, na složení se na benzin, popř.naftu se musí dohodnout posádka každého auta zvlášť.

Hlašte prosím svou účast, ať vím, s kým můžu počítat. Kdo bude chtít jet domů ten den, má určitě možnost, ale kdo byl loni, tak ví, že je večer o zábavu postaráno, tím spíš, když se vyhraje :) Proto kdo bude chtít jet domů už v sobotu (pokud se na tom nedohodneme hromadně), tak mu nabídnu odvoz do Plzně na vlak či autobus, odkud se může dopravit do Prahy sám.

Prozatimně přihlášeni:

Brdičko, Vitkovský, J.Sýkora, Hromádková, Obermajer, Šturma


Jako doprovod:

J.Chmel

V poháru jsme vypadli hned v prvním kole

22. června 2013 v 13:20 | Petr Brdičko |  Liga
Nevydařenou jarní ligu, ve které jsme obsadili 5.místo, podtrhl i ligový pohár, ve kterém jsme minulou neděli na Fryčovické nestačili na Cascos.

Až doteď jsem čekal na zápis z utkání, který na stránkách PLMF doteď schází, proto prosím všechny, kdo dávali goly, aby mi dali vědět, protože mě se to všechno motá do jednoho.

Po výsledku 5:6 naděje na vítězství v ligovém poháru vyhasla, ale nevadí. Začíná nám letní turnajová část, ve které se věřím dostatečně připravíme na podzim, kdy určitě zabojujeme o pohárové příčky. Kromě ztracené možnosti vyhrát jsme přišli i o míč, který někdo někam zakopl a ani já, ani Šturmič už jsme jej potom nenašli :(

GT Ludeco - FC Cascos 5:6

Sestava:

Vitkovský - Šturma, Veselý - Sýkora, Brdičko, Kumpošt - Borkovec, Hromádková

Pohár + Jsme přihlášeni na turnaj ve Vodokrtech

14. června 2013 v 9:29 | Petr Brdičko |  Aktuality
Jak už asi všichni víte, tak dne 16.6.2013 sehrajeme s týmem FC Cascos historicky první zápas ligového poháru v malé kopané v rámci PLMF.

Na žádost soupeře se utkání z původních 11:45 přehodilo na 18:45 a vzhledem k tomu, že Dobratická je obsazena na ten čas PKFL, odehraje se zápas na hřišti na Fryčovické, kde by dle Pavla Kvapila mělo být volno. Tuto informaci ještě všem potvrdím skrz sms.

Prozatimní nominace:

Vitkovský, Šturma, Veselý, Borkovec, Kumpošt, Brdičko (? - ještě nevím, zase jsem si hnul s kolenem)


Další informace směřuje k vyhlášení uplynulého ročníku PLMF. Hromadně se všichni sejdou 28.6.2013 od 19:00 v Music Clubu Breakers, který se nachází na adrese Zenklova 88 v Praze 8 a bude ten večer rezervován pouze pro PLMF, součástí bude i vystoupení DJ atd, takže se hlašte, kdo by šel :)Další informací je to, že jsme po roce opět přihlášeni na turnaj do Vodokrt, kam pojedeme obhajovat loňské vítězství. :) Hlašte se tedy, kdo pojede, startovné 450 Kč se rozdělí mezi všechny, na dopravě se určitě domluvíme. Hraje se 29.6.2013 od 10:00, prezentace je od 9:00, vyjedeme tedy mezi 7 a 8 hodinou ranní. Tudíž zakončení ligy předchozí den doufám všichni vezmou s rozumem :)

Boj o třetí místo jsme nezvládli

10. června 2013 v 11:49 | Petr Brdičko |  Aktuality
Ačkoliv jsme neměli boj o třetí místo uplně ve vlastních rukách, šli jsme do nedělního dvojzápasu s tím, že chceme vyhrát a tak trochu spoléhat na to, že Heroes oberou ve večerním utkání o body T.M.F.

Na Dobratické jsme se za velmi teplého počas v neděli 9.6.2013 utkali nejprve s týmem Děravý Gumy. Do utkání jsme vstoupili velmi dobře, když první branku vstřelil Ondra Kumpošt. Po chybě obrany soupeř vyrovnal, dokázali jsme se však oklepat a do poločasu vstřelit ještě pár branek. V druhé půli už jsme se fotbalem jen bavili a první část nedělního maratonu jsme zvládli - Děravý gumy jsme porazili 11:1.

Čtvrt hodiny po konci zápasu jsme nastoupili proti 1FC Heroes. A jak jsem v uvodu psal, spoléhali jsme na to, že oba zápasy vyhrajeme a Heroes oberou o body T.M.F. Nestalo se ani jedno. S Heroes jsme padli 1:4 a soupeř tak místo T.M.F. obral o body nás. V konečné tabulce jsme tak obsadili 5.místo a já věřím, že na podzim zase půjdeme minimálně do TOP 3. Díky všem za jarní sezonu, teď už se můžeme těšit na letní turnaje :) První z nich - obhajoba Vodokrty 29.6.2013 :)

Grand Team Ludeco - Děravý Gumy 11:1
Branky: 4x Kumpošt, 3x Šturma, 2x Borkovec, Voj.Řehoř, Sýkora

Soupiska:

Vitkovský - Šturma, Veselý, Voj.Řehoř - Hromádková, Kumpošt, Sýkora - Borkovec, O.Michalec, BrdičkoGrand Team Ludeco - 1.FC Heroes 1:4
Branka: Šturma

Soupiska:

Vitkovský - Šturma, Veselý, Voj.Řehoř - Hromádková, Kumpošt - Borkovec, O.Michalec, Brdičko

Online přenos 2.B PLMF: MP Letenská - Palestra

7. června 2013 v 16:18 | Petr Brdičko |  Online přenosy z PLMF
Vzhledem k tomu, že se PLMF snaží dostat ve všem o krok napřed před ostatní soutěže malé kopané, tak jsme se rozhodli pro to, že z duležitych zápasů PLMF budeme psát online reportáže. Protože je pro mě naše stránka nejpřístupnější, budou onliny vždy dělány na našem webu (aspon zatím) :)

První zkušební online přenos přijde z dohrávky 7.kola 2.B PLMF, kde se na Dobratické střetnou MP Letenská a Palestra o přímý postup do 1.ligy - jde tedy o velmi důležité utkání.

Vzhledem k tomu, že jde o zkušební provoz, tak se omlouvám dopředu za případné nedostatky. Až na místě budu vědět, zda-li půjde online přenos uskutečnit. Pokud ne, budu alespoň aktualizovat nejdůležitější situace (goly, karty apod.)

Zápas začíná v 19:00 :)

Pokud na tuto stránku přicházíte z hlavní strany našich stránek, tak se na online přenos dostanete kliknutím na odkaz "Celý článek" pod tímto článkem.


V neděli dvojzápas s Heroes a Gumami

6. června 2013 v 20:51 | Petr Brdičko |  Liga
Děravý Gumy a dohrávka s 1.FC Heroes nás čekají tuto neděli. Začínáme v 11:45 s Gumami a v 13:30 s Heroes, oba zápasy hrajeme na Dobratické. V případě, že oba zápasy vyhrajeme a zároveň T.M.F. ztratí body večer s Heroes, skončíme stejně jako na podzim na třetím místě tabulky. Proto věřím, že se nás sejde dost, abychom urvali všech 6 bodů!

Prozatimní nominace:

Vitkovský, Brdičko, Veselý, O.Michalec, Kumpošt, Šturma, Voj.Řehoř