Květen 2013

S Krementy jsme prohráli, ještě však můžeme urvat 3.místo

27. května 2013 v 18:03 | Petr Brdičko |  Liga
V dalším kole PLMF jsme bohužel nestačili na lídra ligy Krementy a prohráli s ním 1:5, byť jsme se dostali do vedení. Za hustého deště jsme dopláceli především na nezalepené díry v obraně a vlastní chyby. Stále však před sebou máme zápasy s 1.FC Heroes a Děravými Gumy a v případě, že oba vyhrajeme, máme ještě šanci na 3.místo, které aktuálně okupujeme.

Branka: O.Michalec

Sestava:

Vitkovský - Šturma, Kasík, Nachtigal - Sýkora, Hromádková - Konya, Lubert, O.Michalec

Ludeco si v přáteláku zastřílelo

25. května 2013 v 20:57 | Petr Brdičko |  Aktuality
V pátek 24.5.2013 se téměř na den přesně po 5 letech od založení střetlo v hale na Třebešíně Ludeco s firemním týmem R spol s r.o.a i tentokrát si po roce se soupeřem poradilo. V utkání padlo 20 branek a zápas skončil našim vítězstvím 15:5.

V zápase se však zranil Petr Brdičko, který hned putoval do nemocnice na Vinohradech, kde mu bylo diagnostikováno přiskřípnuté kloubní pouzdro a sezóna tak pro něj skončila.

Diky všem, co dorazili. Teď hurá na ligu a na Krementy.

Sestava GT Ludeco:
Vitkovský-Voj.Řehoř,Šturma-Veselý,Bůžek-Brdičko,O.Michalec

Branky:
4x O.Michalec, 3x Šturma, 3x Bůžek, 2x Voj.Řehoř, 2x Veselý, Brdičko

Sestava soupeře:
Řehák- Huťa, Linka, Míček, Petr, Říčař, Kadlec, D.Petr, Velich, Doškář, Houžvička

Po roce přátelský zápas s R spol s r.o.

21. května 2013 v 14:19 | Petr Brdičko |  Aktuality
V pátek se od 18 hodin uskuteční po roce přátelák s mým zaměstnavatelem, firmou R spol s r.o. Vzhledem k tomu, že se nemá podařit počasí, jsme zápas pro jistotu přeložili do haly. Hrát se tedy bude na adrese Na Třebešíně 3215/1, v hale Třebešín, která spadá pod VŠE.

Hrát se bude na 2x45 minut a prosím tedy všechny, aby si přinesli sálovou obuv :) V areálu existuje možnost zakoupit si pivko, párky a po fotbale s námi můžete vyrazit i do Restaurace na Křižovatce na Floře, kde máme udělanou rezervaci.

Prosím dávejte vědět, kdo jde, ať vím, s kým počítat.

PROZATIMNÍ NOMINACE GT LUDECO:

Brdičko, O.Michalec, Šturma, Obermajer, Voj.Řehoř, Vitkovský, Bůžek, Škornička, Veselý, L.Michalec

PROZATIMNÍ NOMINACE R SPOL S R.O.:

Řehák, Z.Říčař, J.Říčař, Doškář, Petr, Huťa, Linka, Velich, Houžvička, D.Petr, Kadlec, Míček

GT Ludeco smetlo v 7.kole Gunners

12. května 2013 v 19:07 | Petr Brdičko |  Liga
V 7.kole 1.PLMF zdolal Grand Team Ludeco na svém hřišti na Dobratické tým The Gunners 9:1 a připsal si tak důležité body v boji o přední příčky tabulky.

Soupeři hodně uškodilo především to, že dorazil pouze v 6 lidech a tak nemohl střídat. Nás se na zápas sešlo celkem 9 a početní výhoda tak byla jasně na naší straně. Již první poločas jsme ovládli poměrem 5:1 a druhý už jsme se hrou jen bavili. Ne, že by byl soupeř vyloženě špatný, své šance si vypracoval, únava však byla především v té druhé půli znát.

V tabulce tak máme po 6 odehraných zápasech 10 bodů a čeká nás ještě hodně trnitá cesta k vyšším pozicím.

Branky:

3x Vác.Řehoř, 3x Voj.Řehoř, 2x Lubert, Sýkora

Sestava:

Vitkovský - Veselý, Voj.Řehoř, Hromádková - Sýkora, Kumpošt - Vác.Řehoř, Brdičko, Lubert

Po roce přátelák s R spol s r.o.

7. května 2013 v 18:29 | Petr Brdičko |  Aktuality
Snad už i z počínající tradice se 24.5.2013 střetne náš tým s mým zaměstnavatelem - týmem R spol s r.o. Loňské utkání dopadlo 5:1 v náš prospěch a já věřím, že i letos se nám podaří zvítězit. :)

Hrát se bude od 18:00 na hřišti v Edenu.

7. května 2013 v 18:24 | Petr Brdičko |  Liga
Již třetí zápas v řadě čekáme na vítězství. Tuto sérii natáhl i nedělní zápas na Dobratické, kdy jsme se střetli s týmem T.M.F.Praha.

Jednalo se o velmi vyrovnané utkání, kdy jsme především v druhé půli tlačili na branku soupeře velice zostra, přesto jsme však obranu ani brankáře překonat nedokázali, ikdyž příležitostí k tomu bylo vyložených celkem dost. Domácím stačila jediná branka v úvodu druhé půle a jiný gól diváci v tomto utkání neviděli.

Představila se v našem dresu nová akvizice - Franta Veselý - který odehrál utkání velmi slušně a věříme, že se mu bude dařit i nadále.