Duben 2013

Nedělní zápas s Heroes odložen

26. dubna 2013 v 16:17 | Petr Brdičko |  Liga
V neděli 28.4.2013 jsme se měli na Dobratické střetnout v 5.kole 1.PLMF s 1.FC Heroes, zápas byl však na žádost hostů odložen, zatím na neurčito.

Sejdeme se tedy zase na dalším kole.

PB

S Elektrem remíza

26. dubna 2013 v 16:14 | Petr Brdičko |  Liga
V neděli 21.4.2013 nás od 15:00 čekal ve 4.kole 1.PLMF ligy tým Elektro CF, se kterým jsme se střetli poprvé. Na zápas se nás sešlo dost a tak jsme čekali úspěšné utkání. Šlo však o velmi vyrovnaný zápas s nespočtem šancí na obou stranách. První branku vstřelil ještě v první polovině Vašek Řehoř a bylo to 1:0 pro nás.

V druhé půli soupeř po závaru před naší brankou dokázal srovnat, z vyrovnaného stavu se však radoval asi minutu, kdy akci Jakuba Sýkory završil Ondřej Michalec. Ke konci nás pak kolikrát soupeř semknul před brankou a nakonec docílil svého, když si ve snaze zabránit přihrávce na nabíhajícího útočníka srazil míč do vlastní brány Petr Brdičko.

Zápas tak skončil 2:2.

Branky:

Vác.Řehoř, O.Michalec

Soupiska:

Vitkovský - Šturma, J.Michalec, Voj.Řehoř - Sýkora, Hromádková, Vác.Řehoř - O.Michalec, Lubert, Brdičko

Ve třetím jarním kole jsme přes dvoubrankový náskok poprvé padli

14. dubna 2013 v 20:29 | Petr Brdičko |  Liga
V neděli 14.4.2013 jsme se na Dobratické utkali s týmem F.C.B.Praha a nutno podotknout, že nás nečekalo nic snadného tím spíš, když se nás na zápas sešlo akorát 6. I tento fakt hrál v tomto utkání nakonec celkem důležitou roli.

Utkání to však bylo velmi vyrovnané s množstvím šancí (nutno podotknout na obou stranách trestuhodně zahozených). Skóre otevřel Ondra Michalec, který zhruba po 10 minutách využil zaváhání golmana hostí - 1:0. Tento stav i přes vyložené tutovky na obou stranách vydržel až do konce poločasu. V druhé půli jsme opět začali lépe my, když zhruba po 7 minutách zahrával trestný kop David Šturma a nemýlil se - 2:0. Samozřejmě nám však začaly docházet síly a v posledních 15 minutách jsme využívali především brejků - to se nám nakonec stalo osudným. Nejprve se soupeř prosadil po střele z úhlu - 2:1. Vyrovnání přišlo zhruba v 50.minutě, kdy se ujala prudká střela k tyči - 2:2. Zaváhání v rozehrávce nakonec soupeř v závěru potrestal na dvakrát a my jsme tak bohužel neubránili dobře rozehraný zápas.

Na druhou stranu musím říci, že vzhledem k tomu, kolik se nás sešlo, jsme zápas odehráli se vztyčenou hlavou a 3 body naženeme zase příště.

Branky: O.Michalec, Šturma

Sestava: Vitkovský - Hromádková, Šturma - J.Sýkora - O.Michalec, Brdičko

Druhé jarní kolo - Druhé vítězství

7. dubna 2013 v 15:58 | Petr Brdičko |  Liga
I ve druhém jarním kole 1.PLMF ligy jsme dosáhli na tři body, když jsme na hřišti na Glowackého udolali tým FC Cascos 5:4.

Šlo o utkání vyrovnané s velkými šancemi na obou stranách, přesto jsme ve finále byli šťastnější my. První poločas vyhráli domácí 3:2 a nutno podotknout, že obdržené goly přišly opět po našich velmi zbytečných chybách. Nenechali jsme se však zastrašit a v druhé půli obrátili výsledek na 5:3 v náš prospěch. Ke konci zápasu nás pak soupeř přibil k vlastní brance a snížil jednou brankou na 4:5, více se už ale nestalo a tak jsme po dvou odehraných kolech stále stoprocentní.

Zápas se velice vydařil Jakubovi Sýkorovi, který vstřelil hattrick a také navrátilci do Ludeca Ondrovi Kumpoštovi, který vstřelil dvě branky.

Branky:

3x J.Sýkora, 2x Kumpošt

Sestava:

Vitkovský - Voj.Řehoř, L.Michalec, Hromádková - J.Sýkora, Kumpošt, Vác.Řehoř - O.Michalec, Brdičko

Změny časů domácích zápasů

2. dubna 2013 v 21:34 | Petr Brdičko |  Liga
Jelikož jsme se tedy na jarní část zakolíkovali na hřišti na Dobratické, tak bylo potřeba upravit pár časů domácích zápasů, jelikož už na "náš" čas na daném hřišti bylo obsazeno. Takže zde máme kompletní jarní soupis, ať víte, jak se hraje :)

31.3.201315:00Grand Team Ludeco - Young Boys Prague3:1 (1:1)Zákostelní
6.4.201316:30FC Cascos - Grand Team Ludeco4:5 (3:2)Glowackého
14.4.201315:20Grand Team Ludeco - F.C.B. Praha2:4 (1:0)Dobratická
21.4.201315:00Elektro CF - Grand Team Ludeco2:2 (0:1)Dobratická