Březen 2013

V prvním jarním kole 3 body proti YBP

31. března 2013 v 17:49 | Petr Brdičko |  Liga
První tři body jsme zaznamenali v rámci 1.PLMF ligy již v prvním kole, když jsme na hřišti na Zákostelní zdolali Young Boys Prague 3:1.

Utkání to bylo víceméně vyrovnané, byť soupeř měl na svých kopačkách více příležitostí. Síť ale první rozvlnil Jakub Sýkora a to už v 2.minutě zápasu, když levačkou překonal jinak celý zápas skvělého golmana hostí křižnou střelou. Hned v zápětí mohl soupeř srovnat ve vyložené tutovce, jeden z hráčů stál osamocený na vápně, ale šanci trestuhodně zahodil vysokým přestřelením branky. Hra byla poté velmi vyrovnaná a obě mužstva si vypracovala své příležitosti. Buď jsme ale my ztroskotali na golmanovi nebo jsme ve vlastním vápně měli kolikrát velké štěstí. Soupeři se podařilo srovnat ještě v první polovině, když Radkovi Vitkovskému propadla za záda lehčí, přesto skákavá střela ze střední vzdálenosti. I po zbytek zápasu nás Radek i rozehrávka ze zadních řad zvedala ze židlí, přesto nás Radek několikrát podržel a obrana už další gol v průběhu zápasu nepovolila.

Zhruba v 10.minutě druhého poločasu pak po levé straně utekl sám s balonem David Šturma a přes obránce posadil balon přesně k levé tyči soupeřovy branky - 2:1. Na posledních 10 minut nás pak hosté svírali na naší polovině a nutno dodat, že jim k tomu výrazně pomáhal brankář, který se nebál držet půlící čáry jako klíště. Branku se ale hostům vstřelit nepodařilo a byl to nakonec Jakub Sýkora, který pláchl od poloviny hřiště sám s balonem a trefil brankářem, který zrovna byl na naší polovině, nehlídanou klec - 3:1. Nakonec to také byla uplně poslední šance v zápase a my si tak z prvního jarního kola odvážíme všechny 3 body.

Branky: 2x J.Sýkora, Šturma

Sestava:

Vitkovský - Voj.Řehoř, Šturma, Kreitl - Hromádková, J.Sýkora, Brajnovičová - Brdičko, Vác.Řehoř

V neděli úvodní kolo jara proti Young Boys

29. března 2013 v 19:34 | Petr Brdičko |  Liga
V neděli 31.3.2013 startuje jarní liga 1.PLMF. Od 15:00 se utkáme na hřišti na Zákostelní s týmem Young Boys Prague, který jsme na podzim sice porazili 6:1, ale máme jim co vracet za porážku z turnaj z před 14 dnů 0:3.

Buďte na místě včas, vemte fandy, kdo jde hrát, mějte 50 Kč na hřiště.

Prozatimní nominace:

Vitkovský - Šturma, Škornička, Voj.Řehoř - J.Sýkora, Hromádková - Vác.Řehoř, Brdičko

Na Letňanském poháru jsme skončili pátí

18. března 2013 v 17:47 | Petr Brdičko |  Turnaje
Páté místo jsme obsadili na Letňanském poháru, který se uskutečnil 17.3.2013 na Dobratické. Vzhledem k tomu, že se nám sestavička ráno trošku pochroumala, jsme nastoupili v dost improvizované sestavě. Tak jako tak jsme celý turnaj, kde se zápasy hráli na 1x20 minut, odehráli v 6-ti lidech.

Bohužel se nám nepovedl hned první zápas a s Young Boys Prague jsme prohráli 0:3, když jsme si jeden gol dali sami, druhý nám dal soupeř a třetí jsme soupeři věnovali. Druhý zápas už byl povedenější a dvakrát jsme v něm dokonce vedli. Vedení jsme však s F.C.B.Praha neudrželi a prohráli 2:3.

Vítězství jsme se tak dočkali až v posledním zápase skupiny s Prague Panthers, ve kterém už o nic nešlo. Díky několika pěkným akcím jsme zvítězili 4:0. Zápas o 5.místo pak skončil kontumačně 3:0 pro nás, neboť soupeř United Prague již na turnaji nebyl. Obsadili jsme tak 5.pozici z osmi. Věříme, že liga se nám povede lépe :)

Grand Team Ludeco - Young Boys Prague 0:3
Grand Team Ludeco - F.C.B.Praha 2:3 - Sýkora, Šturma
Grand Team Ludeco - Prague Panthers 4:0 - Sýkora, Šturma, Voj.Řehoř, Brdičko
o 5.místo: Grand Team Ludeco - United Prague 3:0k

Sestava:

Vitkovský - Šturma, Sýkora, Brdičko, na první 2 zápasy Češek, na poslední dva zápasy Voj.Řehoř a Přibáň

Na výpomoc přichází Ondřej Kumpošt

14. března 2013 v 16:51 | Petr Brdičko |  Aktuality
Na výpomoc z konkurenčního Converta se do našeho týmu vrací Ondřej Kumpošt. Myslím, že jej nemusím více představovat, víme o koho jde :)

Tak vítej a ať se daří :)

Turnaj 9.3. zrušen, v týmu 3 nové posily

4. března 2013 v 18:39 | Petr Brdičko |  Aktuality
Turnaj, kterého jsme se měli 9.3. účastnit, byl pro nepřízeň počasí pro jistotu dopředu zrušen, zůstává nám tak stále turnaj, který se koná 17.3., na nějž dostanete pozvánky na fcb či přes mobil.

Dále hlásím nové tři tváře v týmu, jestli se účastní turnaje, zatím netuším. Jsou jimi Denisa Ptáčková, která v roce 2006 byla v ryze dívčím týmu ve finále Jogy Bonito, dále její přítel Marek Lubert a také zkušený borec Jan Řehák.