Prosinec 2012

Pořádáme turnaj k 5.narozeninám našeho týmu

30. prosince 2012 v 17:36 | Petr Brdičko |  Turnaje
Dne 22.6. uskutečníme od 9:00 turnaj k 5.narozeninám našeho týmu. Sejdou se týmy z PLMF, PKFL i Hanspaulky. Zde jsou propozice:

Datum: 22.6.2013
Čas prvního výkopu: 9:00
Startovné: 600 Kč (po špatných zkušenostech se zasíláním na učet budu vybírat osobně oproti stvrzence)
Místo: upřesní se (na výběr jsou hřiště Dobratická, Glowackého, Podvinný mlýn a Invalidovna)
Délka zápasu v základních skupinách, utkání o 9.místo a čtvrtfinále: 10 minut
Délka zápasu semifinále, finále a o 3.místo: 15 minut
Systém turnaje: 2 skupiny po 5 týmech, první 4 z každé skupiny postupují do čtvrtfinále a následného KO, týmy na 5.místech hrají o celkové 9.místo
Pravidla: malá kopaná
Kopačky: pouze gumotextilní
Počet hráčů: každý tým max 10, na hřišti 5+1, střídání při přerušení hry

Ceny:

1.místo: Pohár, Medaile, Diplom, Láhev sektu, 10x Staropramen, překvapení :)
10.místo: Diplom, Basa neperlivých vod

Rozlosování turnaje: (rozlosování je nastaveno pro turnaj s jedním hřištěm, pokud se povede sehnat hřiště, kde bude možné sehrát dva zápasy najednou, bude čas zápasů prodloužen o 5 minut a časové rozlosování upraveno)

15. prosince 2012 v 20:13 | Petr Brdičko |  Liga
Závěrečné kolo, ve kterém jsme na Fryčovické podlehli Bolzanově, neznamenalo už pro naše umístění v tabulce prvního ročníku Pražské ligy malého fotbalu vůbec nic. Sezonu jsme zakončili na skvělém třetím místě a já bych rád všem poděkoval za předvedené výkony. Díky také hlavně Radkovi Vitkovskému, který se řízení týmu ujal a udržel to na solidní urovni.

Pohár za třetí místo je u mne doma a až se s ním pochlubím v uterý v práci, tak jej předám dále :) Zároveň má u mě Siki pohár a diplom za nejlepšího hráče 1.ročníku PLMF, za což mu náleží velká gratulace :)

Poháry jsem s Jakubem Chmelem převzal v restauraci Květen v Ruské ulici v Praze dnes v 15:00. Naše gratulace letí k United Prague za vítězství v lize, T.M.F. Praha za druhé místo, Eriku Kubešovi z Rivalu za cenu pro nejlepšího střelce a Patriku Malinovi z United Prague za nejužitečnějšího hráče.

Další ročník startuje na jaře, pauzu vyplní turnaje a přáteláky, vše se včas dozvíte.

Branky:

Voj.Řehoř, J.Sýkora

Soupiska:

Vitkovský - J.Sýkora, Voj.Řehoř, Hromádková, Hadžega

Drtivá porážka s United Prague nás definitivně připravila o titul

1. prosince 2012 v 15:22 | Petr Brdičko |  Liga
V sobotu, 1.12.2012, se od 13:00 na Kublově mělo v zápase s United Prague rozhodnout o tom, jestli budeme ještě v posledním kole bojovat o titul nebo ne. Bohužel se nás na zápas sešlo dost málo i díky tomu, že si v jiném zápase ještě dopoledne David Šturma polámál zánártní kůstky a těžko říci, kdy se vrátí zpět na hřiště.

Prvních pět minut zápasu vypadalo celkem vyrovnaně a bojovně. Poté však přišel poněkud nečekaný gol přímo z rohu a od té doby se sypalo uplně všechno. Ještě za stavu 0:1 mohl Petr Brdičko srovnat, ale jeho ránu k tyči skvělým zákrokem zneškodnil Patrik Malina, jindy hráč B-týmu Slavie. Makalo se celý zápas, nikdo nic nevypustil, přesto unava a hlavně sehranost a fotbalovost soupeře byly nad naše síly. V poločase jsme prohrávali už 0:6. I v druhé půli jsme obdrželi dalších šest branek, ale alespoň jsme 3 sami přidali.

Porážka 3:12 nás tak definitivně vyřadila v boji o titul. Ještě nevím, jak hráli TMF s The Gunners. V případě, že by prohráli, máme možnost ještě uhrát v případě vítězství v posledním kole druhé místo, ale vzhledem k dosavadním výsledkům obou týmů se dá očekávat, že v posledním kole budeme jen hlídat 3.místo před Young Boys Prague. Nevadí, sezona to byla povedená, od jara jedeme na novo a nikde není psáno, že ten titul neurveme.