Listopad 2012

I s Rivaly další 3 body, jsme 2 vítězství od titulu

25. listopadu 2012 v 17:17 | Petr Brdičko |  Liga
V neděli 25.11.2012 jsme nastoupili na Fryčovické k domácímu utkání proti FC Rival Clubu. Nebezpečný a šikovný soupeř rozhodně nechtěl dávat body zadarmo a tak jsme věděli, že půjde o velmi těžký zápas.

Od úvodu to byla také velice vyrovnaná bitva, byť jsme více golových příležitostí měli my. Byl to také Jakub Sýkora, který otevřel zhruba v 6.minutě zápasu skore. O dalších asi 5 minut později navíc Vojta Řehoř přidal druhou branku a začalo to vypadat velice zajímavě. Bohužel jsme se však znovu nevyvarovali chyb v obraně a soupeř ještě do poločasu snížil na 1:2.

Bránit výsledek jsme samosebou nechtěli a ani jsme se o to nesnažili. Šancí na skorování jsme měli několik. Bohužel jsme však žádnou nevyužili a navíc jsme z autu dostali vyrovnávací branku. V posledních 12 minutách se však s brankami roztrhl pytel. Nejprve v 48.minutě Vojta Řehoř svou druhou brankou strhl opět vedení na naší stranu. Vydrželo nám to však zhruba 3 minutky, kdy soupeř opět po zaváhání obrany srovnal. Přesto však tři body zůstaly na našem kontě. Nejprve se zhruba v 55.minutě prosadil znovu Jakub Sýkora a minutu před koncem potvrdila výhru nová posila Tomáš Konya.

Zvítězili jsme tak 5:3 a tabulka na prvních 4 místech tak vypadá před závěrečnými 2 koly následujícně:

1. T.M.F. Praha 29, 2. United Prague 28, 3. Grand Team Ludeco 27, 4. Young Boys Prague 24.

T.M.F.Praha má před sebou již jen jeden zápas. My stále ještě dva, z toho navíc jeden s United Prague. Jinými slovy a počty, 2 naše výhry = titul. Tak s chutí do toho!! :)

Branky:

2x J.Sýkora, 2x Voj.Řehoř, Konya

Soupiska:

Vitkovský - Konya, Šturma, Voj.Řehoř - J.Sýkora, O.Sýkora, Hadžega - Brdičko, Hromádková

V dohrávce jsme chybu napravili a porazili The Gunners

24. listopadu 2012 v 17:51 | Petr Brdičko |  Liga
V dohrávce 4.kola PLMF jsme nastoupili k utkání proti The Gunners. Po porážce s T.M.F. bylo jasné, že potřebujeme body jako sůl.

Utkání se odehrávalo v sobotu, 24.11.2012 a komunikační šum mohl malinko za to, že se někteří naši hráči zápasu nezúčastnili (lépe řečeno já :). Přesto jsme zaváhání odčinili a i když to byly nevy, výhra 2:1 a 3 body se počítají.

Takže teď hurá na Rivaly :))

Branky: 2x Šturma

Sestava:

Vitkovský - Škornička, Šturma - J.Sýkora - Voj.Řehoř, Hromádková

Náš první přemožitel má jméno T.M.F.Praha

24. listopadu 2012 v 17:49 | Petr Brdičko |  Liga
V sobotu 17.11.2012 jsme na hřišti na Dobratické nastoupili k veledůležitému utkání o body o titul. Našim soupeřem byl tým T.M.F.Praha, který stejně jako my o první příčku stále bojuje.

Zápas to byl neuvěřitelně vyrovnaný. Oba týmy se snažily zodpovědně bránit a první bezbranková půle podle toho také vypadala. Ani té druhé bojovnost nechyběla. Obrany však začaly kupit chyby a bohužel trestány byly jen ty naše. Velmi se pak chci omluvit všem za promarněnou šanci z druhé půle, kdy jsme prohrávali 0:1 a já měl před sebou prázdnou branku. Tohle by dal snad i slepý. Bohužel stalo se a já se budu snažit chybu v dalších zápasech samozřejmě odčinit.

Soupeř ještě přidal 2 branky a dostala nás tedy první porážka v této sezoně.

Sestava:

Vitkovský - Voj.Řehoř, Šturma - J.Sýkora, O.Sýkora, Hromádková - Vác.Řehoř, Brdičko

Ani béčko Krementů na nás nenašlo recept

2. listopadu 2012 v 20:22 | Petr Brdičko |  Liga
Ani béčko Krementů nenašel recept na naši obranu a podlehlo nám v rámci 8.kola PLMF v pátek v Kobylisích 1:4. Musím však říci, že to byl soupeř houževnatý, byť nebýt golmana, tak mohli dostat i větší příděl. Nelze však říci, že by neměli žádné šance, jednu dokonce proměnili a druhý poločas hráli dopředu celkem hodně.

Hráli jsme však to, co jsme potřebovali a rozhodla první půle, kde jsme se ujali rychlého vedení 3:0. Po dvou brankách dal Siki, jednu přidali Šturmič a po pěkném solíčku Škorňa.