Říjen 2012

V dalším kole další tři body

28. října 2012 v 12:54 | Petr Brdičko |  Liga
I v 7.kole 1.PLMF ligy jsme neztratili žádné body. V neděli, 28.10.2012, jsme se od 11 hodin střetli na hřišti na Kublově s týmem FC Colectic, který je složen zejména z velmi mladých kluků doplněných o pár zkušenějších hráčů. Tým to nebyl špatný, špetka fotbalovosti mu však ale chyběla. Jejich akce tvořil především jediný hráč, který si ale neměl moc s kým balon přihrát.

V první polovině jsme měli, co se střílení golů týče, celkem snadnou práci. Golman soupeře dvakrát nezářil a pustil i celkem lacinné goly, což vyustilo v poločasový výsledek 5:0. Do druhé soupeř golmana vyměnil. "Náhradník" už byl o poznání zkušenější, ani on ale nakonec své čisté konto neudržel, obdržel dvě branky a my jsme tak zvítězili v tomto utkání 7:0.

Díky moc všem a příští týden opět pro další tři bodíky :)

Branky:

4x J.Sýkora, 2x Šturma, Hromádková

Sestava:

Vitkovský - Šturma, Škornička - J.Sýkora - Brdičko, Hromádková, L.Michalec

Zdolali jsme i Heroes

21. října 2012 v 18:49 | Petr Brdičko |  Liga
I v dalším zápase, který se odehrál v rámci 6.kola 1.PLMF, jsme získali všechny tři body. Našim soupeřem byl v nedělním, velice sychravém dni tým 1.FC Heroes. Byl to asi zatím nejtěžší zápas tohoto ročníku, ale zvládli jsme jej, až na pár zaváhání v obraně, skvěle. Obrana si s většinou akcí soupeře poradila, nebo byl proti obdržené brance opět skvělý golman Radek a nebo svou šanci soupeř trestuhodně zahodil. Tak jako tak jsme i nadále stoprocentní a když to vydrží do konce sezony, tak se určitě nikdo zlobit nebude :) Díky moc všem za účast, i Eli za to, že se na nás zase po dlouhý době přišla aspoň podívat :)

Branky:

Šturma, Vác.Řehoř, O.Sýkora, J.Sýkora

Sestava:

Vitkovský - Šturma, Voj.Řehoř, Hromádková - J.Sýkora, O.Sýkora - Vác.Řehoř, Brdičko

Dnes proti Heroes

21. října 2012 v 11:47 | Petr Brdičko |  Liga
Grand Team Ludeco dnes nastoupí v rámci 1.PLMF ligy od 16:45 hodin na hřišti Glowackého proti týmu 1.FC Heroes. Jedná se o nebezpečného soupeře, přesto věřím, že obhájíme svojí stoprocentnost a urveme 3 body i dnes :)

Kdo chce, nechť přijde fandit :)

Stars na zápas nepřišli, jsme tak stále stoprocentní

14. října 2012 v 18:00 | Petr Brdičko |  Liga
V 5.kole PLMF jsme opět nepřišli o žádný bod. A to především díky tomu, že náš soupeř - FC Stars 2012 - na zápas nedorazil a utkání tak bylo kontumováno.

Ještě před zápasem Radek mluvil s vedoucím a ten potvrdil, že tým dorazí. Dle mého soudu takové týmy škodí pověsti ligy. Kdyby dali dopředu vědět, že nedorazí, nikdo by neřekl ani popel. Takhle mě to osobně celkem štve, i díky tomu, že se někteří táhnou přes celé město či z ještě větších dálek, aby přišli hrát fotbal.

Tak jako tak máme po 4 "odehraných" zápasech 100 % bilanci a neztrácíme tak kontakt s čelem.

Díky všem, co na "zápas" dorazili.