Září 2012

Ve třetím kole jsme smetli i Young Boys

24. září 2012 v 11:22 | Petr Brdičko |  Liga
Do třetího kola PLMF jsme nastoupili po 14 dnech, kdy jsme měli zápasovou pauzu. Na hřišti na Fryčovické nás čekal mladý ambiciozní tým Young Boys Prague.

Jednalo se o mladé kluky, kteří byli houževnatí, běhaví, snaživí, ale dle mého jim chyběla sehranost. Několik akcí měli a jednu i využili, ve spoustě věcí však zaostávali. Nakonec jsme zvítězili 6:1 a jsme s devíti body zatím bez jediné ztráty bodu.

19. září 2012 v 13:36 | Petr Brdičko |  Liga
Hned po prvním kole vzdal jeden z týmů účast v lize PLMF. Jsou jím Děravý gumy a tak nám za kontumaci z tohoto zápasu náleží 3 body, stejně tak každému z dalších týmů. Ve druhém kole jsme měli vzhledem k lichému počtu týmů pauzu a tak už se připravujeme na kolo třetí. V něm nastoupíme v neděli od 17:45 na našem hřišti na Fryčovické proti Young Boys Prague.

Tento tým v prvních dvou kolech zvítězil. Nejprve 4:3 na hřišti týmu Bolzanova Praha a poté 3:1 doma proti FC Krementi, které jsme zdolali v prvním kole 9:3. Takže jdeme pro další 3 body!! :)

V prvním zápase sezony jsme rozebrali Krementy

8. září 2012 v 17:25 | Petr Brdičko |  Liga
Do nového ročníku jsme vstoupili zatím jako Grand Team a vstoupili jsme do něj v utkání s FC Krementi víc než Grandiozně :) Nastoupila za nás již nová posila, která odehrála několik turnajů v létě, Jan Škornička, a byl to především on, kdo golově promlouval do statistik.

Soupeř měl rozhodně hned několik fotbalových hráčů, měl i několik slibných šancí, buď však zakročil skvělý brankář Radek Vitkovský, zasáhla především v první půli dobře organizovaná obrana, nebo měl soupeř prostě jen střeleckou smůlu.

Již po první půli bylo víceméně o vítězi rozhodnuto, když soupeř pouze snížil na 3:1 a celkový stav první poločasu se zastavil na výsledku 6:1. Již v první půli zaznamenal hattrick právě Škornička, trefili se pak ještě jednou Vojta Řehoř, Ondra Sýkora a také Péťa Hromádková, která se nachomítla u situace, při které si soupeř srazil sám míč do vlastní branky.

V druhé půli už jsme malinko polevili a hráli to, co potřebovali. Přesto jsme druhý poločas vyhráli 3:2, když ještě po jedné brance přidali Škornička, Jakub Sýkora a Obermajer a celkově tak zápas skončil 9:3

Věřím, že i do dalších zápasů půjdeme s takovou lehkostí, která byla naší předností právě v prvním zápase :)

Branky: 4x Škornička, Voj.Řehoř, O.Sýkora, Hromádková, Obermajer, J.Sýkora

Sestava:

Vitkovský - Voj.Řehoř, Šturma, Hromádková - Škornička, O.Sýkora, J.Sýkora - Obermajer, Brdičko

Spousta novinek ohledně týmu

8. září 2012 v 17:16 | Petr Brdičko |  Aktuality
Omlouváme se všem za menší neaktivitu, která byla zapříčiněna především mou vinou. V týmu se udála spousta věcí. V současné době se pracuje na novém názvu týmu. Hlášení jsme zatím všude jako Grand Team, spousta hlasů je však proto, abychom se jmenovali Grand Ludeco či Grand Team Ludeco. O tom, jak se finálně budeme jmenovat, dám samosebou vědět :)

Dále jsme opustili trvale (díky bohu) PKFL a začali jsme hrát novou soutěže - PLMF (Pražská liga malého fotbalu), kde jsou především týmy rebelující z PKFL.

Spousta hráčů byla z týmu vyřazena, naopak přišly nové posily - Jan Škornička a Petr Sýkora. O dalších nových jménech se bude jednat. Změnili jsme také vedení. Pod svou taktovku si tým vzal Radek Vitkovský, Jakub Obermajer mu dále vypomáhá, já jsem malinko díky osobnímu životu v ústraní, přesto na zápasy chodit budu, budu také aktualizovat stránky, co to půjde :)

První zápas v PLMF máme za sebou a poreferuji o něm v následujícím článku.