Duben 2012

Ludeco v utkání baráže porazilo Zákon & Pořádek

23. dubna 2012 v 8:57 | Petr Brdičko |  Liga
Ludeco FC se poprvé v jarní části slezlo na ligový zápas. V rámci baráže, kterou po odstoupení z 2.ligy hrajeme, jsme v neděli na hřišti ve Střešovicích zdolali tým FC Zákon & Pořádek 2:1, byť jsme se taktak sešli.

Utkání bylo velice vyrovnané a byl to soupeř, který šel zhruba v 15.minutě do vedení. Ještě do přestávky však skore srovnal Ondřej Sýkora a po poločase po krásném centru od Radka Vitkovského se prosadil i Ondřejův bratr Jakub. Zvítězili jsme tedy 2:1 a získali tak v baráži první body.

Branky: O.Sýkora, J.Sýkora

Sestava:

Vitkovský - Brdičko, Hromádková - J.Sýkora, O.Sýkora - Obermajer

V neděli zápas baráže

18. dubna 2012 v 13:05 | Petr Brdičko |  Liga
V neděli sehraje Ludeco FC zápas baráže PKFL s týmem Zákon a pořádek. Hraje se od 20:00 na hřišti Sokol Střešovice. Sraz je v 19:00 na Balabence. Hlašte se prosím, kdo půjdete, měli bychom se začít zase rozehrávat.