Březen 2012

Ludeco opět přihlášeno na WarriorS Cup

28. března 2012 v 17:37 | Petr Brdičko |  Aktuality
Stejně jako každý rok, i letos jsme přihlášeni na futsalový turnaj týmu FC WarriorS, který letos nese název Adidas Pro Football WarriorS Cup. Jsme turnaj se koná opět ve dvou částech, v sobotu 25. a neděli 26.8.2012. My jsme přihlášeni do nedělní části.

O akci budeme blíže informovat, jakmile se na ní časově dostane.

Brčko


Ludeco prohrálo v přáteláku s FC WarriorS

26. března 2012 v 18:04 | Petr Brdičko |  Aktuality
Ludeco FC nastoupilo 25.3.2012 na hřišti TJ Astra v Záběhlicích proti futsalovému týmu FC WarriorS. Přišlo nás zhruba 10, zato soupeř dorazil pouze ve 4 a tak Jakub Sýkora, Petra Hromádková a Jan Jedlička hráli s nimi, abychom si aspoň trošku zahráli, jinak by šlo asi o neurovnanou hru.

Berme tedy porážku 2:10 jako takové zakopání si za barákem a doufám, že při dalším přáteláku se oba týmy sejdou v plné sestavě, abychom nemuseli nikoho půjčovat :)

Branky: Vác.Řehoř, Malinovský

Sestava: Voj.Řehoř - Hochmann, Šturma, Jedlička, Hromádková, J.Sýkora, Malinovský, Brdičko, Obermajer, Vác.Řehoř

Radek Vitkovský vstupuje do Síně slávy

11. března 2012 v 12:12 | Petr Brdičko
Radek Vitkovský splnil podmínku pro vstup do Síně slávy. Odehrál za Ludeco 50 zápasů, čímž tedy potvrdil vstup. Takže vítej a doufám, že se bude dařit i nadále :)

Jan Jedlička testem prošel

11. března 2012 v 11:52 | Petr Brdičko |  Aktuality
Honza Jedlička, jeden z testovaných hráčů, prošel testem na Předsezonním turnaji a jsem rád, že tohoto univerzála můžeme do týmu přivítat.

Myslím, že všichni zúčastnění potvrdí, že je to pohodář, fotbal kopat rozhodně umí taky, takže vítej a ať se daří!! :)

Ludeco zahájilo jarní část čtvrtým místem na turnaji

11. března 2012 v 11:51 | Petr Brdičko |  Turnaje
Skvělý výkon se smolným koncem. Tak by se dala shrnout účast Ludeca na Předsezonním turnaji 2012 v sobotu 10.3.2012 na hřišti ZŠ Glowackého. Turnaje, který jsme již jednou vyhráli a obecně se nám na něm daří, se zúčastnilo deset mužstev. Ta byla rozdělena do dvou pětičlenných skupin, kde odehrál zápas každý s každým. První čtyři z každé skupiny postoupili do čtvrtfinále, poslední se s turnajem loučili. Dále už probíhal klasický pavouk. Hrálo se systémem 5+1 na 2x15 minut.

Ludeco dostalo do skupiny týmy FC Hoblina Jižák z 1.PKFL, T.M.F.Praha z 3.PKFL, 1.FC Heroes z 3.PKFL a také tým Texas Nové Strašecí hrající Hanspaulku.

Hned do prvního zápasu jsme nastoupili proti nejtěžšímu soupeři ze skupiny, Hoblině Jižák. A začátek zápasu tomu odpovídal, neboť jsme již v první polovině prohrávali 0:2. Nenechali jsme se však zastrašit. Nejprve snížil Vojta Řehoř, následně po Sýkorově přihrávce srovnal Obermajer a Šturma za další 3 minuty dokonal obrat. Přesto si týmy body rozdělily, neboť jsme obdrželi chvíli před koncem vyrovnávací branku. Přesto jsme výsledek brali všema deseti.

Ve druhém zápase na nás čekal tým T.M.F. Praha, se kterým jsme si slibný náskok 2:0 vypracovali již v první polovině, když se opět trefil Šturma a na konci poločasu také z přímého kopu nová posila Honza Jedlička. V druhém poločase už jsme si vítězství pohlídali.

Třetí zápas se nám víceméně příliš nevydařil. Soupeř z Nového Strašecí nás především ve druhé půli přehrával a nakonec z toho byla po jedné trefě Jakuba Sýkory remíza 1:1.

Poslední zápas v základní skupině jsme sehráli o umístění s týmem 1.FC Heroes. Soupeře jsme přehrávali a nakonec jej také jasně porazili 5:2. Hattrick se podařilo vstřelit Šturmovi, dvě branky přidal Sýkora. Do čtvrtfinále jsme tak ze své skupiny postoupili z druhého místa díky horšímu skore oproti Hoblině, která skupinu vyhrála.

Ve čtvrtfinále na nás čekal tým s velkou neznámou - FC Pony Slaystation. Zápas byl velice vyrovnaný a až do konce dramatický. Nakonec jsme jej získali na svou stranu poměrem 3:2. Jednu branku vstřelil Vojta Řehoř, o další dvě se postaral opět David Šturma, který také rozhodl krásnou střelou pod břevno o našem postupu do semifinále.

V semifinále už se na nás začala projevovat unava a vyčerpání. Soupeř FC Rival Club v zápase jasně dominoval a naše rezignace v závěru zápasu znamenala děsivý výsledek 1:6. Jedinou branku vstřelil Sýkora.

Šli jsme tedy nakonec do zápasu o 3.místo, kde na nás čekal další neznámý tým, FC Fuckeři. Opět šlo o velmi vyrovnaný zápas, který nakonec po brankách Sýkory a Řehoře dospěl do penaltového závěru. V něm se nám vůbec nedařilo, neboť ze tří pokutových kopů jsme neproměnili ani jeden, za to soupeř všechny a tak jsme se museli spokojit s konečným čtvrtým místem.

Chci poděkovat všem, kteří se turnaje zúčatnili, neboť jsme předváděli víc než kvalitní výkony. David Šturma se nakonec se sedmi vstřelenými brankami stal nejlepším střelcem turnaje, což je alespoň malá náplast na celkové zklamání.

Naše výsledky na turnaji:

Ludeco FC - FC Hoblina Jižák 3:3
Ludeco FC - T.M.F.Praha 2:0
Ludeco FC - Texas Nové Strašecí 1:1
Ludeco FC - 1.FC Heroes 5:2

Čtvrtfinále: Ludeco FC - FC Pony Slaystation 3:2
Semifinále: Ludeco FC - FC Rival Club 1:6
O 3.místo: Ludeco FC - FC Fuckeři 2:2, 0:3 (penalty)

Sestava Ludeca:

Vitkovský - Šturma, Jedlička, Voj.Řehoř - J.Sýkora, Hromádková - Brdičko, Obermajer

Branky:
7 - Šturma
5 - Sýkora
3 - Řehoř
1 - Obermajer, Jedlička

Ludeco sehraje přátelák s FC WarriorS

8. března 2012 v 14:37 | Petr Brdičko |  Aktuality
Přátelský zápas s FC Warriors sehrajeme 25.3.2012 v hale TJ Astra od 16 hodin. Bude se jednat o přátelák ve futsale. Už teď se mi můžete hlásit, kdo jde s námi.

Brčko

Ludeco FC se odhlásilo z PKFL

8. března 2012 v 14:35 | Petr Brdičko |  Aktuality
Tým Ludeco FC se na protest proti rozhodnutí rady PKFL odhlásil ze soutěže. Hrát dále fotbal ale budeme formou turnajů a přáteláků. Od nové sezony se přihlásíme do jiné soutěže. Proto buďte přes jaro ve střehu, budeme prostě pokračovat dále :)

Brčko

V sobotu se učastníme turnaje v Bohnicích

8. března 2012 v 14:33 | Petr Brdičko |  Aktuality
Již tradičně se tuto sobotu bude Ludeco FC učastnit turnaje, který pořádá Mirek Baloun. Tohoto turnaje jsme se učastnili již 3x, jednou jsme vyhráli, jednou jsme byli třetí a jednou čtvrtí. Bylo by fajn podobný uspěch zopáknout.

Ještě jsou nějaká místečka volná, tak se hlašte. Turnaj začíná v 9 ráno, sraz tedy dáme v 8:15 na Balabence. Hraje se na hřišti ZŠ Glowackého. Hraje max 10 lidí.

Zatím učast potvrdili:

Brdičko, Obermajer, Voj.Řehoř, Sýkora, Hromádková, Jedlička