Únor 2012

Ludeco opouští pětice hráčů

24. února 2012 v 11:15 | Petr Brdičko |  Aktuality
Hned pětice hráčů opouští kádr Ludeca s tím, že je možná ještě někteří budou následovat. Mezi vyřazenými jsou tací, co na zápasy prakticky nechodili či tací, o jejichž další služby nemáme zájem.

Kádr opouští následující hráči:

Vladimir Kail, Hedvika Kracmanová - tito hráči za posledních 6 měsíců neodehráli jediný zápas a nemyslíme si, že by se na tom v nejbližší době mělo něco změnit.

Lukáš Malinovský - rozhodli jsme se s tímto hráčem dále nepokračovat.

Jakub Bůžek - za poslední půl rok také nenastoupil, má to však své důvody. Ne, že by nechtěl, ale již dlouhodobě pobývá na Britských ostrovech, nemá smysl tedy, abychom ho dále drželi na soupisce. Případnému návratu se však nebráníme.

Kryštof Baumruk - podobné jako u Jakuba Bůžka s tím rozdílem, že Kryštofa brzdí čas a zdraví. Také ho rádi v týmu ještě uvidíme :)


Na testy přichází Jan Jedlička

23. února 2012 v 13:29 | Petr Brdičko |  Aktuality
Skauting se mi daří i nadále a na testy tak přichází další zkušený hráč. 33 letý Jan Jedlička hrající v utoku či obraně se zapojí do testování v nejbližších dnech, a to v rámci domlouvaných přáteláků a turnajů. Původem je z Karlovarského kraje a hrál za HRB Královské poříčí futsalové soutěže. Zkušeností má za sebou tedy víc než dost.

Na testech už tak máme dvě možné posily a já věřím, že obě budou více než platné.

V nejbližších momentech také uvedu zprávu o tom, kdo s námi naopak v týmu pokračovat nebude.

Brčko

Do Ludeca na testy přichází Tomáš Krtička

22. února 2012 v 19:25 | Petr Brdičko |  Aktuality
Využívám plně své nové pozice v týmu a tak tedy skautuji :) V rámci této pozice se mi povedlo do Ludeca prozatím na testy přivést 29letého útočníka Tomáše Krtičku. Tomáš hrával velký fotbal nejprve v brance, pak se přeškolil na útočníka a i v našem týmu určitě budeme radši, pokud by branky soupeřům spíše dával, než aby je likvidoval v naší svatyni, kde mají své ocelově jisté místo Radek s Ondrou.

Tomáše vyzkoušíme v přátelácích, které jsou aktuálně v jednání a snad i na nějakém tom turnaji.

Tak ať se daří :)

Petra Kvitová a Tereza Huříková věnovaly Ludecu fotografie i s podpisem

15. února 2012 v 12:43 | Petr Brdičko |  Aktuality
Nejlepší česká tenistka současnosti, vítězka Wimbledonu 2011, Turnaje Mistryň 2011 a Fed Cupu 2011, aktuálně světová trojka Petra Kvitová a také Tereza Huříková, několikanásobná juniorská mistryně republiky, Evropy i světa v silniční cyklistice i cross country věnovaly týmu Ludeco své fotografie s věnováním a autogramem. Oběma patří velké díky a přejeme do budoucna pokud možno co nejvíce úspěchů.

Vám ostatním můžu slíbit, že takováto vzácná věnování nebudou ojedinělá :)


Ludeco přihlášeno na pár turnajů

10. února 2012 v 10:20 | Petr Brdičko |  Turnaje
Zdravíme všechny, sezona je stále v zimním spánku, ale my samozřejmě nebudeme celou dobu zahálet. Jsme přihlášení na 10.3.2012 na turnaj, který se bude konat na ZŠ Glowackého. Jedná se o totožný turnaj, který jsme před 3 lety vyhráli, bylo by fajn něco podobného zopakovat.

Dále jsme se rozhodli letos neúčastnit se tradičního Qanto Cupu. Byť už jsme podali přihlášku, rozhodli jsme se jí stáhnout. Je to z ruky, nákladné a fotbalově bychom si asi užili na turnaji menšího rázu. Na poslední víkend v červnu jsme tedy přihlášeni na turnaj do Vodokrt, kterého jsme se učastnili před 4 lety a na kterém jsme odehráli náš historicky první zápas.

Budeme se snažit si ještě domluvit nějaký ten přáteláček.

Doufáme, že se na začátek jara těšíte stejně jako my!!!