Říjen 2011

Ludeco podlehlo i T-Lamě, blýská se však na lepší časy

28. října 2011 v 13:45 | Jakub Obermajer, Petr Brdičko |  Liga
Tým v aktuální době prochází dobou temna, což se projevuje na výsledcích více než zřejmě. Přesto se poslední zápasy projevuje jisté zlepšení a věříme, že výkony už budou mít jen stoupající tendenci.

Zápas proti T-Lamě, který jsme odehráli doma na Slavii v neděli, skončil výsledkem 4:8. Neměli jsme však hráče na střídání a všichni odehráli celé utkání. Ukázalo se, že nás posílil hráč, který by i mohl nahradit střelecký apetit Seana Angelise a věříme, že ve svém úsilí, které doposud bylo vždy enormní, bude pokračovat. Řeč je o Vaškovi Řehořovi, který odjezdil (avšak i ostatní) poslední zápas proti T-Lamě po zadku a dvě ze svých několika šancí proměnil. Nastřelil i pár tyčí a bylo ho prostě plné hřiště. U dalších dvou branek asistoval. Gol na 2:2, který vstřelil Petr Brdičko, padl po jeho ráně, kterou golman neudržel, zmiňovaný střelec už jen dorážel do poloodkryté svatyně. Na další Vašek přihrával po rozehrávce rohového kopu, kdy se ve skrumáži ve vápně nejlépe orientoval jeho bratr Vojta. Projevuje se tím to, že Vašek bude určitě plnohodnotnou posilou a my mu za jeho "popostrčení" zase trochu vpřed děkujeme.

Tento víkend, který je prodloužený o státní svátek, se nehraje a tak můžeme využít pauzy k nějakému tomu kopnutí do balonu mimo utkání. Další víkend nás pak čeká nepříjemný soupeř v podobě Vořežšprutů.

Přejeme tedy příjemné prožití prodlouženého svátečního víkendu!

Soupiska k utkání s T-Lamou:

Vitkovský - Voj.Řehoř, Vác.Řehoř, Obermajer, Brdičko

Kýbl


Bojovný výkon nestačil na body ani v šestém zápase

17. října 2011 v 0:19 | Petr Brdičko |  Liga
Marně čeká Ludeco v nové sezoně 2.A PKFL na bodový příděl i po 6.ligovém kole. Na hřišti ČZU v Suchdole jsme podlehli Sehrance 2:3, byť jsme měli několik šancí k tomu, abychom zápas otočili. Na začátku druhé půle jsme prohrávali 0:3 a už to vypadalo beznadějně, dvakrát se však po přestávce prosadil po přihrávkách Sýkory Lukáš Malinovský a utkání jsme zdramatizovali. Soupeře jsme několikrát zamkli před brankou, až na dva goly z toho však nebylo nic.

Soupeř si vypracoval také několik velmi zajímavých akcí, 3 z nich bohužel pro nás proměnil. Krčíme se i tak dále na posledním místě tabulky, přestože výkon šel hodně nahoru. Poprvé za nás nastoupila nová posila Vašek Řehoř, kterého tímto v týmu vítáme!!! Dnes bych vyzdvihl především výkony Jakuba Sýkory, Vojty Řehoře a především Péti Hromádkové, která poslední zápasy hraje přímo v brutální formě!

Branky: 2x Malinovský

Sestava: Vitkovský - Voj.Řehoř, Hromádková, Brdičko - Sýkora, Obermajer, Vác.Řehoř - Malinovský

Doplnění informací

9. října 2011 v 18:33 | Petr Brdičko |  Tým
Omlouváme se za dočasnou neaktualizaci stránek způsobenou jinými povinnostmi. Můžeme však říci, že se vstup do 2.A PKFL ligy Ludecu nepovedl a po dvou uvodních porážkách přišly vysoké prohry i v dalších 3 zápasech. Začalo to na Chodově porážkou 0:9 od Red Teamu, následovaly dvě prohry 1:7, jedna doma s BTW Krč fm a druhá s Ludmilou A.

Tým prochází menší krizí a také přeformováním vedení, což se na výsledcích možná podepisuje, věříme však, že se po vyřešení všech věcí ubereme zase správným směrem.

Red Team - Ludeco FC 9:0 - Sestava: Vitkovský - Hochmann, Šturma, L.Michalec - Sýkora, Obermajer, Hromádková - Brdičko

Ludeco FC - BTW Krč fm 1:7, branka: Obermajer, Sestava: Vitkovský - Šturma, Hochmann, Řehoř - Sýkora, Malinovský, Hromádková - Brdičko, Obermajer

Ludmila A - Ludeco FC 7:1, branka: Řehoř, Sestava: Vitkovský - Šturma, Hochmann, Řehoř - Malinovský, Hromádková, Neoveská - Brdičko, Obermajer