Září 2011

Ludeco nastoupí v neděli proti Red Teamu

24. září 2011 v 13:49 | Petr Brdičko |  Liga
Nevyzpytatelný tým Red Team, který postoupil letos do 2.ligy, nás čeká v nedělním utkání 3.kola 2.A ligy, a to od 10 hodin dopoledne na hřišti Hrabákova na Chodově.

Po dvou nešťastných porážkách už by bylo dobré zabrat. Zatím je nás přihlášených málo, tak doufám, že Vás bude více. Sraz klasika 8:45 na Balabence nebo nejpozději 15 minut před výkopem na místě. Tak se hlašte!!

Prozatimní nominace:

Brdičko, L.Michalec, Závorka, Obermajer

Soupeře jsme tlačili, přesto jsme prohráli

19. září 2011 v 22:00 | Petr Brdičko |  Liga
Alespoň co se týče průběhu zápasu, bylo utkání s AG Dechcurew v rámci 2.kola 2.A ligy dost podobné tomu z minulého týdne. Soupeře celý zápas přehráváme, přesto prohrajeme. My hrajeme, soupeř dává goly a nutno podotknout, že v tomto zápase minimálně první dva byly velmi zbytečné, když padly už během prvních 3 minut.

Do konce první půle jsme ještě další dva dostali a už jsme to pomalu balili, přestože jsme akcí měli nespočet. V druhé půli jsme soupeře pustili max k breakům či střelám z velké dálky. Tlak se vyplácel a po dvou brankách Sýkory to vypadalo, že soupeře doženeme. Zahodili jsme však velké množství šancí, které klidně mohly znamenat tři body.

Do dalšího zápasu tedy jdeme s jednoznačným cílem: zlepšit střeleckou mušku a vyhrát. Porážka 2:4 je tak druhým minusem v této sezoně.

Branky: 2x Sýkora

Sestava: Vitkovský - Šturma, L.Michalec, Vávra - Sýkora, Řehoř, Hromádková - Brdičko, Obermajer, O.Michalec

Nominace na AG Dechcurew uzavřena

16. září 2011 v 15:39 | Petr Brdičko |  Aktuality
Nominace na zápas s AG Dechcurew už je uzavřená. Dost se podobá té z minulého zápasu, takže v neděli nastoupíme v této sestavě:

Vitkovský - Šturma, Hochmann, Vávra - Sýkora, Řehoř, L.Michalec, Neoveská - Hromádková, Brdičko, Obermajer

Boss

Destin minimálně na rok bez fotbalu

16. září 2011 v 0:27 | Petr Brdičko |  Aktuality
Nová posila týmu Destin Ondongo tuto sezonu určitě první start za náš tým nezapočítá. Po blíže nepopsané nešťastné události na eskalátorech skončil v nemocnici se šroubama v noze a má další nespecifikované zdravotní problémy v oblasti hlavy. Pokud zjistím více info, tak určitě dodám, v každém případě držíme palce Destine, ať se dáš co nejdříve do kupy!!!

Boss

V neděli s AG Dechcurew

15. září 2011 v 12:14 | Petr Brdičko |  Liga
V neděli od 17 hodin přivítáme na domácím hřišti v Edenu v rámci 2.kola 2.A ligy tým AG Dechcurew. V uplynulé sezoně se nám proti němu příliš nedařilo, když jsme doma remizovali 1:1 a venku prohráli 2:5, přestože jsme ještě 20 minut před koncem 2:0 vedli.

Po úvodní porážce 0:1 s Lhotkou Stars by tak bylo fajn, kdybychom urvali první 3 bodíky, výkon byl velmi dobrý, takže věřím, že se to podaří.

Sraz dáme v 15:45 na Balabence, nebo nejpozději v 16:45 na hřišti (je to premiéra na novém hřišti, takže cesta - dostanete se k němu po výstupu z autobusu či tramvaje na zastávce Slavia. Obejdete hlavní stadion zprava a dozadu k Rugbyovému hřišti, do kterého vstoupíte, naše hřiště je na druhé straně od převlíkacích kabin).

Brdičko, Obermajer, Řehoř, Vávra, L.Michalec, Hochmann

Lukáš Michalec vstupuje do Síně slávy

11. září 2011 v 19:03 | Petr Brdičko |  Aktuality
Do Síně slávy Ludeco FC vstupuje další hráč. 50.zápas za Ludeco odehrál Lukáš Michalec, splnil tak jednu z podmínek a mezi členy ho vítáme. Samosebou bude přichystán, jako pro všechny ostatní, pamětní pohárek.

Lukáš se tak po Honzovi druhým z bratrů Michalců, kteří jsou v Síni slávy. Tak kurňa Ondro, zaber!!! :)

Bojovný výkon na body nestačil, Ludeco - Lhotka 0:1

11. září 2011 v 18:34 | Petr Brdičko |  Liga
Teplé odpoledne přivítalo fotbalisty Ludeca na hřišti na Lhotce k uvodnímu zápasu 2.A PKFL, kde od 16 hodin na 10.výročí teroristických útoků na New York čekal soupeř Lhotka Stars. Velmi nepříjemný sok, se kterým jsme se v lize ještě nesetkali, byl tak velmi zajímavou premiérou v novém ročníku.

Před zápasem jsme uctili památku zesnulých hokejistů minutou ticha a šlo se na věc. Můžu říci, že jsme po celý zápas byli mírně lepším týmem, soupeř si však vypracoval několik velmi slibných šancí, ať už to bylo po zmatcích v obraně či po breaku. Nakonec to byli právě domácí, kteří se po rohu dostali do vedení, když střelu od vápna nešťastně tečoval Brdičko a golman Vitkovský už na míč nedosáhl. To bylo těsně před koncem první půle. I my jsme si vypracovali své šance, trestuhodně jsme je však zahazovali nebo domácí podržel golman Matějka.

Ve druhé půli jsme soupeře téměř k ničemu nepustili, byť opět měl několik breakových možností. Především pak akce, kdy Řehoř po pravé straně zatáhl balon, předložil ho před branku Lukáši Michalcovi, která na něj zývala zcela odkrytá, přesto se míč utočníkovi ve žlutém zamotal pod nohama a dorážející Šturma tvrdou ranou trefil golmana domácích. Posledních 8 minut se pak odehrávalo už jen před branou domácích, několika závarů jsme však nedokázali využít a tak jsme první zápas nového ročníku prohráli 0:1. Pokud však v těchto výkonec budeme pokračovat, tak se uspěch brzy dostaví.

Sestava:

Vitkovský - Hochmann, Šturma, L.Michalec - Sýkora, Řehoř - Obermajer, Brdičko

V neděli podržíme minutu ticha

7. září 2011 v 23:51 | Petr Brdičko, novinky.cz |  Aktuality
Několik týmů se pro to rozhodlo a já myslím, že by nebylo od věci na to přistoupit také. Vzhledem k tragédii, která se stala v Rusku 7.9.2011, podržíme v neděli před uvodním zápasem 2.A PKFL s týmem Lhotka Stars minutu ticha za hokejisty, kteří zahynuli při leteckém neštěstí. Především pro české hrdiny Jana Marka, Josefa Vašíčka a Karla Rachůnka, také pro slovenskou legendu Pavola Demitru, ale i pro všechny ostatní, kteří na palubě letadla byli. K těm největším hokejovým hvězdám týmu Lokomotiv Jaroslavl (mimo vyjmenovaných), kteří nehodu nepřežili, patří určitě běloruský obránce Ruslan Salei, lotyš Karlis Skrastins, švédský brankář Stefan Liv a také bývalí ruští reprezentanti a v dané chvíli trenéři Igor Korolev a Alexander Karpovtsev.

Lidé umírají denně, myslím ale, že tahle událost zasáhla všechny sportovní fandy, ke kterým určitě patříme i my. Nikoho nenutím se minuty ticha účastnit, ale je to přinejmenším slušnost.

11.září odstartují ligové souboje

3. září 2011 v 12:56 | Petr Brdičko |  Liga
11.9.2011, tedy 10 let od teroristických utoků na New York, sehrajeme první zápas nového ročníku 2.A PKFL. Naším soupeřem je tým Lhotka Stars. Tento tým zatím v rozpisu nemá uvedeno domácí hřiště a tak zatím nevím, kde se zápas uskuteční. Přesto oznamuji sraz k zápasu v neděli v 14:45 - 15:00 nebo nejpozději 15 minut před výkopem přímo na místě. Výkop je 16 hodin. (Až budu znát místo konání zápasu, tak dám vědět).

Změna oproti loňsku je taková, že nás na zápasy bude chodit opět 10, avšak včetně mě a kýbla, tudíž místo k hraní je pro 8 z Vás:-) Tak se hlašte, ať vím, kdo se půjde prát o první body do tabulky.

Brdičko, Hochmann, Vitkovský, L.Michalec, Řehoř, Ondongo

Ludeco bude nakonec hrát v Edenu

3. září 2011 v 12:23 | Petr Brdičko |  Aktuality
Vzhledem k tomu, že nakonec i hřiště v Ďáblicích sežrala Hanspaulka a my nemáme možnost na tomto hřišti hrát, jsme byli nuceni hledat náhradu. V okolí žádné hřiště není přípustné, zároveň jsme však nechtěli jezdit nikam daleko. Vybrali jsme proto hřiště na malý fotbal v areálu SK Slavia Praha v Edenu. Hřiště je to rozměrově podobné, jako to na Spartě v Libni, kvalita trávníku obdobná a cena naprosto stejná. Doprava tam bude velmi snadná, stačí sednou na bus 136 na Vysočanské a jsme tam za 20 minut.

Hřiště se nachází za hlavním stadionem. Při výstupu z autobusu se k němu dá dostat zprava, vchod je skrz hřiště RC Slavia. Věřím, že nám nové hřiště prospěje a vydřeme na něm co nejvíce ligových bodů.