Červenec 2011

Jsme přihlášeni na předsezonní turnaj

24. července 2011 v 22:37 | Petr Brdičko |  Turnaje
Povedlo se mi přihlásit nás na další letní turnaj. Nový tým v PKFL T.M.F. Praha pořádá 20.8.2011 na hřišti Glowackého předsezonní turnaj o 10 týmech. Jsme přihlášeni a já doufám, že se přihlášky k učasti budou jen hrnout (maximálně však prosím 10 lidí).

Prozatimní nominace:

Brdičko, Vitkovský, Řehoř, Obermajer

Boss

Hlásíme návrat ze "soustředění"

24. července 2011 v 22:36 | Petr Brdičko |  Tým
Tak polovina z účastněných se vrátila ze "soustředění" v Jižních Čechách. Slovo soustředění píšu do uvozovek umyslně, jelikož z týmu jsme se vydali 4, a tak to byla spíš další část Ludeco on Tour na výletech.

Oproti původnímu předpokladu jsme nakonec zamířili do obce Rychnov nad Malší, která se nachází co by kamenem dohodil od Rakouska (bydleli jsme cca 2 km od Dolního Dvořiště, na chatě Petry Johanusové). První den jsme se na místo přesouvali, Petra a Obi autem, já, Péťa Hromádková a Eli Neoveská jsme nejdřív razili busem do Českých Budějovic a následně vlakem do Rybníka, kde už na nás byl nachystán Obi s Puntem.

V Budějovicích jsme měli chvilku čas a tak jsme si město skrz prošli, nakoupili jsme na večery a valili jsme na místo činu. Večer už jsme se ani na moc nezmohli, zašli jsme do místní hospůdky na dvě točená (Petra díky ustávající angině na čaj) a šlo se zpět grilovati, což jsme vlastně dělali oba dva večery.

Druhý den bylo nádherné počasí a tak se nás nakonec všech pět vydalo za hranice. Autem jsme dojeli už do neexistující obce Cetviny a pěšky jsme se pak dali směrem k městečku Windhaag bei Freistadt kousek za hranicemi. Městečko bylo velmi pěkné, i příroda je tam prostě jiná, byť je to za hranicemi opravdu jen kousíček, má to prostě své kouzlo.

Našlapali jsme celkem 8 km. Po návratu jsem si šel s Péťou zakopat na hřiště (Eli vzhledem ke stavu svých nohou byla ráda, že chodila) a pak dorazil i šestý z nás, Siki i s Donem Semilem Pejskem :-) (rozuměj se svým psem). Bohužel vzhledem k počasí následujícího dne a vzhledem k tomu, že jsme ve čtyřech seděli poslední večer u ohně do 3 do rána, už jsme toho moc nestihli. Zahráli jsme si země-město, s Péťou a se Sikim jsme si na hodinku šli zakopat na místní umělku a pak už jsem valil s Eli dom. Co na místě dělali, či ještě stále dělají zbývající 4, mi není známo.

Děkuju tedy Lukášovi Obermajerovi, Petře Johanusové, Petře Hromádkové, Eli Neoveské, Jakubovi Sýkorovi i Semilovi, že se do Jižích Čech vydali a doufám, že ani jeden nelitujete, až na to počasí posledního dne si myslim že šlo o povedenou akci :-)

Fotky dodám ve formátu videa, které aktuálně zpracovávám.

Boss

Sean Angelis: Ludeco má na víc, než na 7.místo

18. července 2011 v 9:46 | Petr Brdičko |  Rozhovory

Už dlouho jsme na naše stránky nevložili žádný rozhovor (vlastně naposledy před třemi lety). A tak přináším menší překvapení, kratičký rozhovor se Seanem Angelisem, který již více jak půl roku je doma v USA a který nám na podzim opravdu velmi pomohl:

Ahoj Seane, je to skvělý s tebou zase po dlouhé době mluvit. Jak se v USA máš?

V Americe se mám skvěle, děkuji za optání.

Co se u tebe dělo za tu dobu, co jsme se viděli naposled? (prosinec 2010)

Stále ještě navštěvuji školu a učím se. V tuto chvíli jsem na výměnném pobytu v San Franciscu a na podzim nastupuji do posledního ročníku.

A máš zprávy o tom, jak se daří Adrianovi?

Adrian se má také skvěle, chodíme do stejné školy. Akorát si nejsem uplně jistý, jaké plány má na léto.

Hraješ v USA za nějaký tým?

V současné chvíli bohužel tým nemám, protože jsem nedávno prodělal zranění a to vyžaduje delší rekonvalescenci. Jakmile však na podzim nastupím do školy, tak se zapojím do místního týmu.

Máš v plánu se zase vrátit do Prahy?

V nejbližší době bohužel určitě ne. Možná příští léto!

Pamatuješ si ještě na některé hráče z našeho týmu?

Samozřejmě, pamatuju si na všechny hráče, bohužel si ale vybavím jen obličeje, jména už jsem pozapomněl, sorry!

Náš tým první rok v druhé lize nakonec završil sezonu na 7.místě z 12ti. Co na to říkáš?

Sedmé místo z 12ti je dobré, ale s talentem, který va Vašem týmu je, určitě můžete udělat více, a skončit minimálně na 3.místě.

Kdybysi měl něco přát našemu týmu do další sezony, co by to bylo?

Vašemu týmu přeju, aby se na konci sezony objevil v ligové TOP 3!

Děkuju za tvůj čas a za tvé odpovědi a doufám, že se zase brzy uvidíme.

Doufám, Petře, že se ty i všichni hráči máte skvěle!


Seana jsem se ještě ptal, pokud by byl nějaký turnaj v USA, jestli nám pošle propizice :-)) Otázce bohužel nerozuměl (spíš já jsem jí asi špatně psal), takže snad příště :-).

Na testy přichází Milan Zelenka

2. července 2011 v 13:10 | Petr Brdičko |  Tým
Na testy do Ludeca příchází Milan Zelenka. 16-ti letý útočník s námi absolvuje přípravu (přáteláky, tréninky, snad i soustředění) a na základě toho se rozhodneme, zda-li v týmu zůstane.

Takže hodně štěstí!

Ke konci července na soustředění do Jižních Čech

2. července 2011 v 13:08 | Petr Brdičko |  Tým
Vůbec poprvé v historii týmu varážíme na týmové soustředění. Mezi 22.-25.7. vyjedeme do obce Velká Turná do místního kempu u rybníka Milavý, kde (věřím tomu) zažijeme super momenty. V rámci tohoto soustředění potrénujeme, odehrajeme přátelák (který je v jednání s jedním z místních týmů), pogrilujeme, popijeme, pobavíme se, pojedeme na výlety, no bude to prostě super akce.

Na soustředění pojedeme nejen hráči, ale můžete vzít jakýkoliv doprovod, ať je nás dost. Je třeba dát zavčasu vědět, jestli pojedete nebo ne, ať můžu rezervovat chatky.

Kalkulace na osobu vychází takto:

Doprava Praha -> Velká Turná a zpět 250 Kč.
Doprava na případné výlety do měst Horažďovice, Blatná, Písek a Strakonice dohr. do 200 Kč (zcela dobrovolné)
Ubytování - 495 Kč (330 Kč chatka na 3 noci, 40 kč pobytová taxa, 125 Kč vratná kauce - dostanete tyto peníze zpět)
dále také je individuálně na každém, kolik si vezme peněz na jídlo, pití, případné vstupy na cokoliv apod.'
Je třeba určitě s sebou mít sportovní věci a také něco na to grilování, pití apod.

Plán soustředění:

22.7.:

9:40 - odjezd autobusem směr Radomyšl a následně Velká Turná (kdo chce jet autem, je to jeho věc :-))
11:01 - příjezd do Velké Turné, zaplacení a ubytování v kempu u rybníka Milavý
12:30 - oběd v místní restauraci
14:00 - odpočinek, vlastní program
15:00 - vycházka do okolí
18:00 - nohejbal na místním hřišti
20:00 - grilovačka

23.7.:

9:30 - budíček
10:00 - snídaně
11:00 - odjezd na trénink do Radomyšle
13:00 - oběd v místní restauraci
14:00 - odjezd na poznávací výlet do Horažďovic a Blatné
20:00 - návrat zpět
20:30 - grilovačka

24.7.:

9:30 - budíček
10:00 - snídaně
11:00 - odjezd na trénink do Radomyšle
13:00 - oběd v místní restauraci
14:00 - odjezd na poznávací výlet do Strakonic
18:00 - přátelský zápas s místním týmem
20:00 - návrat zpět
20:30 - grilovačka

25.7.:

9:30 - budíček
10:00 - snídaně
10:45 - odjezd do Písku, poznávací výlet, oběd
14:00 - odjezd do Prahy
16:00 - příjezd domů.

Tak se hlašte, ať vím s kým počítat.

Boss

Začíná pátá sezona Ludeca

2. července 2011 v 11:10 | Petr Brdičko |  Tým
Už pátá sezona v historii Ludeca začíná a věřím, že bude ještě úspěšnější, než byla ta poslední, asi zatím opravdu nejlepší. Do nové sezony nastoupíme s několika změnami. Hráčskými i provozními.

Náš tým stále bude mít ve svém kádru 25 hráčů s tím, že 3 z poslední sezony tým opustí, na čemž jsme se s několika lidmi domluvili. Pokračovat u nás nebudou Vojtěch Štika, Jiří Fejtek a Dan Merta. První dva prakticky jen zabírali místo v sestavě, třetí sice chodil hrát, ale do týmu se, jak jsme se shodli, nehodí.

Pokud tedy máte mezi sebou přátele, kteří umí a mají chuť hrát, tak je určitě doveďte, jako vždy je vyzkoušíme a uvidíme.

Co se provozních změn týče, tak pravděpodobně budeme měnit domácí hřiště. Herně nám to na něm nejde a většinu bodů z poslední sezony jsme posbírali venku. Vadí nám také cena hřiště, v pořádku není ani osvětlení. V jednání jsem se správci dvou jiných hřišť. Kde budeme hrát další sezonu, se samosebou brzy dozvíte.

Do nové sezony už bych byl rád, kdybychom měli nové dresy. Jeden vzorový už máme, bohužel je jeho cena asi dost vysoká. Nechám tedy ještě vyrobit další dva zkušební a poté se rozhodnete vy, hráči.

Ve čtvrtek, 7.7., také vystavím na stránky návrhy na nové logo. Návrhy jsou ode mne (původní logo), kýbla a Sikiho. Vy sami si zvolíte, jaké logo budeme mít a toto logo by se mohlo i nechat dát na dresy.

Věřím, že tato sezona bude velmi úspěšná, tým jde nahoru rok co rok a tak věřím, že tato tendence vydrží.

Boss