Červen 2011

Hedvika Kracmanová se z Qanto Cupu vrátila jako vítěz

28. června 2011 v 0:36 | Petr Brdičko |  Turnaje
Naše spoluhráčka Hedvika Kracmanová se také účastnila Qanto Cupu 2011. Nenastoupila však mezi muži, ale v čistě ženské části turnaje. Společně se spoluhráčkami z týmu Chemcomex Praha, kde nastupuje i nejlepší česká fotbalistka Petra Divišová, mohla slavit na turnaji triumf, když ve finále Chemcomex zdolal béčko FC Hradec Králové 2:0.

K úspěchu jí samosebou blahopřejeme!!! :-)

Celková tabulka Qanto Cupu 2011

28. června 2011 v 0:14 | Petr Brdičko |  Turnaje
Tak jsem si zase dal tu práci a dal dohromady celkovou tabulku Qanto Cupu 2011. Na 1. - 4.místě jsou umístění jasně daná díky finálovým soubojům. Tam, kde už se o umístění nehrálo, tak jsem sečetl všechny výsledky daného týmu na turnaji. Pochopitelně může mít tým, který se dostal do čtvrtfinále, méně bodů, než tým, který vypadl v osmifinále, přesto tým ve čtvrtfinále je logicky v pořadí na lepší pozici (ze čtvrtfinále nejhůře 8.místo, z osmifinále 16.místo atd.). Týmy, které se na turnaj nedostavily, jsou automaticky řazeny na konec tabulky.

Tabulku zobrazíte rozkliknutím celého článku. Svůj tým najdete nejlépe pomocí klávesové zkratky CTRL + F a vepsáním názvu týmu.

Z Qanto Cupu opět se 3 body

26. června 2011 v 23:06 | Petr Brdičko |  Turnaje
Ludeco FC se v neděli večer vrátilo z fotbalového turnaje v malé kopané - Qanto Cupu 2011. Ve Svitavách jsme určitě ostudu neudělali, byť výsledky nejsou nejšťastnější, ale určitě jsme si to užili a pořádně si zahráli.

Děkuju hráčům, kteří se na turnaj vydali:

Petra Hromádková, Eleni Neoveská, Jakub Sýkora, Radek Vitkovský, David Hochmann, Jakub Obermajer, Petr Brdičko

a děkuju i doprovodu, který nás na turnaji doplňoval a vytvořil večer u Petry na chatě skvělou partu:

Jakub Chmel, Markéta Šádková, Lukáš Obermajer, Petra Johanusová, Tomáš Obermajer.

Zápasy:

Ludeco FC - BlueBerry Vsetín 0:3
Ludeco FC - Grunt Svitavy 0:4
Ludeco FC - Vrbatův Kostelec 3:0k
Ludeco FC - Kuvajt Trenčianska Turná 0:5

Ve skupině jsme skončili předposlední a dále nepostoupili.

Myslím, že je na místě vyhlásit, že příští rok jedeme zase!!!

BOSS

Nominace Qanto Cup a další

21. června 2011 v 22:53 | Petr Brdičko |  Turnaje
Tak už se nám to blíží. Qanto Cup 2011 je opravdu za dveřmi. Jeho organizace z naší strany doprovázejí trhliny, přesto věřím, že vše zacelíme a že se uskuteční vše tak, jak má.

Jisté osobní problémy Petry J. a Obiho jsou nám hodně líto a bohužel i to malinko narušilo plány. Přesto s Petrou jsem domluven a nocleh u ní na chatě nadále platí. Sháním také automobil, jelikož to vypadá, že nebudu vědět, jak nás naskládat do aut. Malinko se nám zatřásla i nominace na Qanto jako taková, přesto je nás zatím stále dost (i když někteří stále ještě mohou svou učast vyvrátit).

Nominace zatím vypadá takto:'
Brdičko
Hochmann
Hromádková
Malinovský
L.Michalec
Neoveská
Obermajer
Sýkora
Vitkovský
Závorka

Co se týče doprovodů, tak kromě Petry J. počítám dále s Jakubem Chmelem, Terezou Kmochovou, Markétou Šádkovou, Hedvikou od Zmetka a samosebou s lidmi z Converta. Nikoho dalšího prosím NEBERTE!!! Budu rád, když to do těch aut naskládáme a odjedeme.

Určitě si s sebou vezměte každý peněz tolik, abyste každému z řidičů mohli PŘISPĚT NA BENZÍN!!!! Dále určitě mějte s sebou nějaké maso na grilování, které sami budete chtít večer na grilu udělat, stejně tak mějte s sebou pití (i když dle mého tohle všechno bude lepší koupit až v některém z obchodů v Mohelnici. Mějte s sebou také samosebou karimatky, spacáky, stany, prostě cokoliv, v čem či na čem budete moci přenocovat. Předpověď počasí je zatím jakási nejasná, snad se udělá hezky.

Pokud postoupíme do nedělního programu, tak je náš plán na neděli jasný. Pokud ne, tak kdo bude chtít, tak může s námi vyrazit na výlety po okolí (Bouzov, Javoříčko, mohli bychom dát i Olomouc) v rámci našeho seriálu Ludeco on tour Part 3.

Jakmile se vrátíme z Qanta, tak na stránkách uveřejním hlasování o logu a dresech.

Snad vše vyjde jak má. Pokud jo, tak to bude AKCE JAKO SVIŇA!!!!

Boss

Qanto Cup 2011 rozlosován

13. června 2011 v 23:24 | Petr Brdičko |  Turnaje
Ludeco FC zná své soupeře na 13.ročníku Qanto Cupu. Oproti loňskému ročníku odehrajeme své zápasy na stadionu Lány ve Svitavách, Converto hraje též ve Svitavách, ale na hlavním stadionu, tudíž se s nimi potkáme až po turnaji.

Soupeři našeho týmu v základní skupině budou BlueBerry Vsetín, Kuvajt Trenčianska Turná, Fanys Vrbatů Kostelec a Grunt Svitavy.

Bohužel žádný z těchto týmů nemá své internetové stránky, a tak se můžeme jenom nechat překvapit, víme však, že v roce 2008 se tým Kuvajt Trenčianska Turná probojoval až do čtvrtfinále!!!

Věřím, že zvládneme dobré výsledky a že třeba projdeme i do druhého hracího dne!!!

LUDECO DO TOHO!!!

Ludeco dostalo na závěr dva příděly

12. června 2011 v 23:31 | Petr Brdičko |  Liga
Nekoncentrovaná obrana a absolutně antitýmový výkon rozhodly o tom, že Ludeco se rozloučilo dvěma golovými příděly v nedělní dohrávce podzimního zápasu s FKMP Gooners Roma a v zápase 22.kola s Vořežšpruty, v poměrech 1:6 a 1:11.

Smutné, že některé vysoká porážka nadchla natolik, že opustili hřiště před koncem zápasu. Takové opravdu "oceňuji" a určitě si na tyto případy vzpomenu při dalších akcích, to mi věřte.

Čeká nás ještě Qanto Cup, tak doufám, že si ho pořádně užijeme.

Branky: obě Hochmann

Soupiska obou zápasů: O.Michalec - Závorka, Řehoř, Šturma, Hochmann - Malinovský, Merta, Manhart - Brdičko, Obermajer, Neoveská, Kracmanová

Informace ke Qanto Cupu

11. června 2011 v 19:05 | Petr Brdičko |  Turnaje
Ludeco FC se po roce opět účastní Otevřeného mezinárodního Mistrovství Čech, Moravy a Slovenska v malé kopané, známějším pod názvem Qanto Cup. Přináším Vám tedy k tomuto turnaji menší informace:

Turnaj proběhne od 25. do 26.6.2011 v obcích Svitavy a Moravská Třebová. V jakém městě odehrajeme svou část turnaje my, zatím nevím, losování proběhne v těchto dnech.

Qanto Cup probíhá letos již po třinácté v historii a každým rokem navyšuje svůj počet účastníků. Letos se tento počet šplhá ke 180 týmům a bude určitě zajímavé sledovat, jak si v konfrontaci s ostatními povedeme i my.

Letošní Qanto Cup bude slavnostně zahájen už 24.6., a to konkrétně na stadionu ve Svitavách, kde se v přátelském utkání střetnou prvoligové týmy České a Slovenské ligy, FC Hradec Králové a AS Trenčín.

Stejně jako loni i letos bude turnaj odehrán pod záštitou Českomoravského fotbalového svazu, Slovenského futbalového zvazu, Českého olympijského výboru a Slovenského olympijského výboru. Stejně jako loni, i letos bude v Moravské Třebové v sobotu večer připravena diskotéka a zábavný program v čele s Radiem Kiss Hády a DJ Folteen-em. Stejně jako loni i letos budou připraveny různé atrakce, jako nafukovací hrad či vodní fotbálek a pivní vlnu, které připraví jeden z partnerů turnaje, pivovar Gambrinus.

Letos poprvé se kromě mužského a ženského turnaje odehraje také turnaj hráčů nad 35 let a turnaj starších žáků. I letos se v ženském klání očekává účast týmů jako Chemcomex Praha, FC Hradec Králové, FK Mladá Boleslav či ŠK Slovan Bratislava.

Informace k ubytování snad už nemusím zmiňovat, nocleh máme opět přislíbený na chatě Petry Johanusové v Lechovicích, letos přišťavený účastí hráčů Converta. Byl bych rád, a Petra s Lukášem Obermajerem Vám to určitě připomenou, aby chování vůči sousedům vypadalo poněkud ohleduplněji než loni. Petra nám s ochotou nabízí nocleh, tudíž je fér se podle toho chovat, ona pak sousedy potkává na vsi, my ne.

Výhry a ceny se oproti loňsku nezměnily. Vítěz si odnáší 15 000 Kč v hotovosti, 15 000 Kč ve věcných cenách, putovní pohár, pohár za 1.místo a každý z účastníků získá medaili. Na druhém místě jsou částky ponížené na 7 500 Kč a nepředává se putovní pohár. Na třetím místě jsou pak finanční hodnoty vyjádřené v 2 500 Kč. Za čtvrté místo tým obdrží pohár, za páté až osmé místo pohár a věcné ceny, týmy od 9. do 16.místa si odnesou upomínkové předměty.

Hlavní partneři turnaje:

Hřebečská akademie o.s., Qanto CZ s.r.o., Hyundai, Gambrinus, Taupo, Mr.Lawn, Doson, Santovka, VHZ-DIS, Českomoravský fotbalový svaz, Slovenský futbalový zvaz, Asociace krajů ČR, Pardubický kraj, Trenčiansky samosprávny kraj, Kiss Radio Hády, Svitavský deník, SKP Slovan Moravská Třebová, Město Moravská Třebová, TJ Svitavy, Město Svitavy

UŽ SE NA QANTO CUP 2011 VELMI TĚŠÍME A POŘÁD VĚŘÍM, ŽE POJEDEME VE SLUŠNÉ SESTAVĚ!!

Boss

V neděli závěrečné dvojutkání

10. června 2011 v 21:59 | Petr Brdičko |  Liga
Dva ligové zápasy odehraje Ludeco FC tuto neděli na svém hřišti. Nejprve od 18:30 vyzve v dohrávce 7.kola PKFL FKMP Gooners Roma a následně se střetne s Vořežšpruty.

Jelikož nám už v lize o nic nejde, chtěl jsem na zápase využít hráče, kteří spíše střídali, nebo toho moc nenahráli. Využil to jen málokdo, a tak konečná nominace vypadá takto:

O.Michalec - J.Michalec, Závorka, Šturma, Malinovský, Brdičko, Obermajer, Neoveská, Řehoř, Merta, Kracmanová.

Tak si poslední zápasy ligy teto sezony užijme!!! Poté už valíme na Qanto!!

Boss

Ludeco se štěstím zdolalo Bizerany

5. června 2011 v 23:53 | Petr Brdičko |  Liga
S velkým štěstím, na druhou stranu poctivě vydřeným, Ludeco FC zdolalo v utkání 21. kola 2.B ligy PKFL tým Les Bizerans 2:1 na jeho hřišti na Meteoru a tuto sezonu skončí nejhůře na 7.místě, což je první rok v druhé lize naprostá paráda!!! Nemluvě o tom, že v případě vítězství v obou zápasech, které sehráváme příští týden, bychom mohli stále ještě poskočit i na čtvrtou příčku.

Do zápasu jsme vstoupili velmi aktivně, především David Hochmann provětrával své kopačky i golmana hostí poměrně často. Nakonec to byl Lukáš Malinovský, který po skvělém uniku Dana Merty otevřel skore do poloprázdné branky. Soupeř měl na svých kopačkách nejednu šanci, kdy před ním zývala odkrytá svatyně, přesto trestuhodně své šance i po několika typických selhání naší obrany zahodil.

Do druhé půle jsme tak šli s jednobrankovým náskokem. Šance domácích pokračovaly a jednu z nich při nedorozumění golmana s obranou dokázali využít. I my jsme si vytvořili několik šancí, kdy nakonec Šturmův aut prodloužil hlavou Hochmann a obránce domácích si nešťastně srazil míč do vlastní branky. 2:1 pro nás. (Gol byl nakonec připsán Hochmannovi).

Utkání jsme nakonec udrželi do vítězného konce a jak už bylo zmíněno, pojistili jsme si tím nejhůře 7.místo v tabulce 2.B PKFL pro tuto sezonu.

Příjemnou zprávou může být také návrat Matěje Závorky, který rok a půl laboroval se zraněním a dnes odehrál myslím si velmi slušný zápas.

Branky: Malinovský, Hochmann

Sestava: Vitkovský - Šturma, Závorka, Hochmann - Merta, Malinovský, Obermajer - Brdičko, Kracmanová, Neoveská, L.Michalec

2. července zapijeme sezonu

3. června 2011 v 23:42 | Petr Brdičko |  Aktuality
2. července uzavřeme sezonu 2010/2011 tím, že jí zapijeme ve sklípku u Brázdů. Proto doufám, že si co nejvíce z Vás tuto sobotu udělá čas a že se sejdeme v pěkném počtu.

Pozvánky dostanete samosebou i na facebook a sms.

Boss