Duben 2011

Oslabené, zdecimované a unavené Ludeco dostalo na Mendelovce nakládačku

16. dubna 2011 v 18:11 | Petr Brdičko |  Liga
Ludeco FC dojelo na zápas s Black B!tches totálně rozložené, před utkáním se omluvili dva hráči, jeden nedorazil vůbec bez omluvy. Sešlo se nás sice 8, ale Šturmič chlastal do šesti do rána, a ostatní nestíhali udýchat velkou plochu.

No výmluv už jsem napsal dost a my jsme tak dostali příděl 0:9, tedy největší porážku od loňského května, kdy jsme Vořežšprutům podlehli 2:10.

Příští víkend je fotbalová pauza, přesto buď domluvíme nějaké to kopání či druhou dohrávku, kterou ještě musíme odehrát.

Sestava:

Vitkovský - Šturma, Hochmann, L.Michalec - J.Michalec, Brdičko - Obermajer, Neoveská

Opožděné výsledky Lívancového běhu IV.

15. dubna 2011 v 19:00 | Petr Brdičko |  Tým
Opožděně dodávám výsledky 4.kola Lívancového běhu, kterého se účastnili i zástupci Ludeco FC. Lívancový běh se pořádá každou první sobotu ve Stromovce a běží se přesně 3,2 km, dle věkové kategorie se však výsledné časy po doběhu přepočítávají a dle nich je dáno konečné pořadí. Zde jsou výsledky z 2.4.2011, kdy se závodu účastnili tři zástupci našeho týmu:

153.Markéta ŠádkováPraha 9/LUDECO FC- 1 kolo

Lívancový běh je součástí tzv. Lívancového poháru, který se běží celý rok. Petr Brdičko a Markéta Šádková díky ztracenému kolu zatím hodnoceni do tohoto poháru nejsou, Jakub Obermajer však již je a tady je prozatimní tabulka Lívancového poháru po 4 závodech:

POŘADÍJMÉNOPůvod/KlubBody
1.František RoubíkČerčany/-533
2.Martin RůžekPraha 10/-453
3.Štefan KrčPraha/Klub letmých houbařů441
98.Jakub ObermajerPraha 9/LUDECO FC139

Pokud se k nám připojíte další první sobotu v měsíci (konkrétně 7.5. - ano, mám narozeniny :-D), tak určitě budeme rádi, je to dobrá zábava a dobré odreagování.

Boss

Nominace na Black B!tches - venku (otevřená)

11. dubna 2011 v 23:08 | Petr Brdičko |  Liga
Opět přináším info o nominaci na následující zápas. Na Black B!tches ještě stále místo je.

Vitkovský - Neoveská, L.Michalec, Hochmann, J.Michalec, Šturma, Bůžek, Merta, Obermajer, Brdičko, Borkovec

Boss

Jakub Bůžek krok od chomoutu

11. dubna 2011 v 10:13 | Petr Brdičko |  Aktuality
Jeden z našich spoluhráčů, Jakub Bůžek, je krok od toho, aby se dostal do chomoutu. Na svém oficiálním profilu na Facebooku k 10.4.2011 oznámil, že je se svou přítelkyní Katkou Klapalovou po sedmiletém vztahu zasnouben.

K radostné životní události mu samosebou blahopřejeme a doufáme v pozvánky na svatbu :-)

Boss

Ludeco smírně s Realem

10. dubna 2011 v 22:15 | Petr Brdičko |  Liga
Remízou 2:2 skončilo utkání 14.kola 2.B PKFL ligy mezi Ludecem a Realem Slama. Zápas pro nás začal velmi dobře, když hned v uvodu překonal brankáře druhým golem v sezoně Vojta Řehoř. Přidat druhý gol mohl i Petr Brdičko, dvakrát vystřelil slabší levou nohou, poprvé trefil tyč a při dorážce míč minul branku jen o pár decimetrů. Soupeři se podařilo vyrovnat celkem z ničeho, když se kolem míče obtočil jeho útočník a křižnou střelou prostřelil vše, co mu stálo v cestě. Do konce půle jsme se však dokázali ujmout vedení, když svuj uprk zužitkoval Dan Merta.

Do druhé půle nás, jak už je dobrým zvykem, soupeř zatlačil k naší brance a my se ke svým šancím dostávali jen sporadicky. Chyba Dana Merty, který nezkrotil neposedný balon, darovala soupeři vyrovnání cca 10 minut před koncem. Tento výsledek již vydržel až do konce závěrečného hvizdu.

V tabulce tak máme po třinácti odehraných zápasech 20 bodů, příští zápas hrajeme v sobotu od 16:00 na dalekém hřišti ZŠ Mendelova na Hájích. Pozvánku opět samosebou obdržíte.

Branky: Řehoř, Merta

Sestava: O.Michalec - Šturma, J.Michalec, Vávra - Sýkora, Hochmann, Hromádková - Brdičko, Obermajer, Merta, Řehoř, L.Michalec.

Nominace na Real Slama (uzavřená)

9. dubna 2011 v 16:45 | Petr Brdičko |  Liga
Jako vždy přináším info o nominaci na následující zápas, která je již uzavřená:

O.Michalec - Šturma, J.Michalec, Hochmann, Vávra - Sýkora, Brdičko, Liška - Merta, L.Michalec, Řehoř, Hromádková.

Musíme po posledním nezdaru urvat tři body!!!

Boss

Začínáme vybírat na nové dresy!!!

5. dubna 2011 v 0:10 | Petr Brdičko |  Aktuality
Jak už jsem uvedl před nějakým časem, tak bychom rádi pro Ludeco nechali vyrobit nové dresy. Zatím by to bylo bez trenýrek, přesto naprostá většina z Vás projevila o dresy zájem. Budu nakonec vybírat 400 Kč oproti původním 350 Kč (tato cena totiž byla bez DPH, což jsem nevěděl).

Dresy automaticky bych rád nechal udělat těm, se kterýma počítám i do další sezony. Pokud tedy budou chtít i další členové týmu svůj dres a hrát s námi a nenajdou se v následujícím seznamu těch, se kterými dále počítám, tak ať se mi ozvou, nemám s tím žádný problém. :-)

Peníze vyberu do 31.5., kdo je do té doby nedá, nebude mít dres, jednoduché :-) (bylo by fajn je mít už na Qanto Cup). Na dresech budou čísla i jména.

Závorka Matěj

Je jen na Vás, jestli i Vy s námi budete chtít kopat i nadále :-). Návrhy na dresy jsou zde, vlevo je pro hráče, vpravo pro brankáře:

Dva hráči se blíží mílovými kroky k Síni slávy

4. dubna 2011 v 23:03 | Petr Brdičko |  Aktuality
Lukáš Vávra a Lukáš Michalec mají velmi blízko k tomu, aby splnili alespoň jednu podmínku pro vstup do Síně slávy, a to je odehrání padesáti zápasů v dresu Ludeco FC. Lukáš Vávra odehrál k dnešnímu dni 44 a Lukáš Michalec 41 zápasů.

Síně slávy se tak trochu týká i nedělní zápas s Realem Slama, na který mají rezervované místo v nominaci Jan Michalec a Petra Hromádková, kterým předám pamětní plaketu (tedy aspoň doufám, že mi to vyjde) a tak doufám, že si oba na tuto chvíli udělají čas.

Nominace na zápas s Realem Slama je uzavřená, přesto se mi počty malinko vymkly z rukou a tak některé ještě budu muset z nominace vyřadit:

O.Michalec - Neoveská, Sýkora, Vávra, L.Michalec, Hochmann, J.Michalec, Hromádková, Šturma, Liška, Merta, Řehoř, Obermajer, Brdičko

Ludeco prohrálo vyhraný zápas

3. dubna 2011 v 23:01 | Petr Brdičko |  Liga
Ludeco nastoupilo v neděli od 15:30 na hřišti v Kobylisích k zápasu s týmem AG Dechcurew. Tento tým má velmi koncentrovanou obranu, na kterou jsem před zápasem upozorňoval, ta naše ovšem v tomto mači mnohdy hořela jako papír.

Nicméně první půli jsme zcela jasně ovládli my a brankami Sýkory a Merty jsme se ujali vedení 2:0. Tento stav vydržel zhruba do 38.minuty, kdy David Šturma nepřesně hledal Dana Mertu, soupeř využil odkrytého prostoru a snížil na 1:2. Poté postupoval na soupeřovu branku Jakub Sýkora, hráč soupeře jej poslali k zemi zezadu, aniž by zasáhl balon, rozhodčí však k našemu udivu nezapískal a soupeř využil opět rozhozené obrany a vyrovnal. Poté jsme kupili chybu za chybou a domácí potrestaly tři z nich. 22 minut tak stačilo na to, abychom ztratili nadějný výsledek. Dechcurew se tak k nám bodově dotáhl.

Příští víkend nás doma čeká nepříjemný soupeř Real Slama.

Branky: Sýkora, Merta

Sestava: Vitkovský - Šturma, Hochmann, Vávra - Sýkora - Malinovský, Merta, L.Michalec, Brdičko, Obermajer, Neoveská

Nominace na Qanto Cup doznala malinkých změn

3. dubna 2011 v 11:00 | Petr Brdičko |  Turnaje
Jak jsem uvedl, tak budu průběžně obměňovat nominaci na Qanto Cup dle toho, jak si to kdo zaslouží. Beru to podle jarní části teto sezony, to znamená od ledna (s přihlédnutím i na docházku na podzim) a tak se původní nominace malinko mění dle zásluh. (nominace se netýká mě a Kýbla, my máme vstupenku na turnaj jistou :-))