28. března 2011 v 21:09 | Petr Brdičko |  Liga
Opět uvádím nominaci na AG Dechcurew, která je již uzavřená:

Vitkovský - Brdičko, Merta, Neoveská, Hochmann, Vávra, L.Michalec, Obermajer, Šturma, Sýkora, O.Michalec

V neděli s AG Dechcurew

28. března 2011 v 21:08 | Petr Brdičko |  Liga
V neděli se náš tým utká od 15:30 na hřišti v Kobylisích s týmem AG Dechcurew. Jde o tým, který má vyrovnanou bilanci 4-4-4 a kdo umí počítat, tak ví, že jsou pouze 3 body za námi. Mají velmi poctivou obranu a já doufám, že my jí pokoříme.

Opět Vás beru max 10, proto kdo dřív přijde, ten hraje.

Boss

Ludeco udolalo T-Lamu

27. března 2011 v 22:19 | Petr Brdičko |  Liga
Ludeco porazilo na domácím hřišti v neděli tým T-Lama 3:2. Zápas byl trošku ostřejší, jelikož se nedostavil rozhodčí. Pískal sice chvilku Jirka Vávra z Converta, ale vzhledem k jeho podnapilému stavu to nemohlo dlouho vydržet. :-D

Soupeř se do nás pustil zostra a my jsme byli potrestáni dvěma rychlými goly už v prvních sedmi minutách za svou laxnost a vypouštění soubojů. Po druhém golu se ale hra zlepšila a zhruba v 12.minutě snížil prudkou ranou pod břevno David Šturma. Poté jsme soupeře zatlačili před jeho branku a postupně Sýkora, Šturma a Merta nastřelili tyčky. Tlak se nakonec vyplatil, když jednu ze skrumáží před soupeřovou brankou premiérovou trefou zařídil Vojta Řehoř. Ještě do poločasu nakonec krásnou brankou otočil vývoj zápasu Jakub Sýkora a stav 3:2 pro nás vydržel až do poločasu.

Do druhé půle nastoupil do branky Ondra Michalec a nutno podotknout, že nás v několika momentech podržel. Téměř celý druhý poločas totiž soupeř tlačil, přesto se mu branku vsítit nepovedlo. Vyhráli jsme tedy šestý zápas v této sezoně a jsme na čtvrté pozici.

Branky: Šturma, Řehoř, Sýkora

Sestava: Vitkovský, O.Michalec - Šturma, Hochmann, L.Michalec, Obermajer - Sýkora, Brdičko - Neoveská, Fejtek, Merta, Řehoř

Konečná nominace na T-Lama

27. března 2011 v 13:15 | Petr Brdičko |  Liga
Nominace na dnešní zápas s T-Lama je uzavřená a hrát budeme následovně:

Vitkovský, O.Michalec - Šturma, Hochmann, L.Michalec, Obermajer - Sýkora, Brdičko - Neoveská, Fejtek, Merta, Řehoř.

Z nominace vypadla Péťa Hromádková, kterou přepadlo nachlazení. Hrají dnes oba golmani, každý odchytá půlku, jelikož bychom je rádi porovnali na vlastní oči a také by bylo dobré, kdyby se poznali a navzájem si radili.

Budeme dnes střídat v pravidelných intervalech 5 minut vždy po dvou hráčích, byl bych rád, kdybyste tento systém respektovali a zahrajou si všichni dostatečně!

Jdeme pro tři body, ať neztratíme kontakt s čelem!!!

Boss

Jarní část nalosována

24. března 2011 v 23:45 | Petr Brdičko |  Liga
Jarní část 2.B PKFL 2010/2011 byla konečně nalosována a my tak víme, jak budeme na jaře hrát. Los ligy je zde:

(budeme ještě také dohrávat podzimní zápas s FKMP Gooners Roma)

15.5.201119:30LUDECO FC - Udatný Kedluben???Sparta Podvinný mlýn
??.?.2011??:??FKMP Gooners Roma - LUDECO FC??????
29.5.201119:30LUDECO FC - Černošice???Sparta Podvinný mlýn
5.6.201120:15Les Bizerans - LUDECO FC???Meteor Libeň
12.6.201119:30LUDECO FC - Vořežšpruti???Sparta Podvinný mlýn

Na konec programu doplňuji, že hned 18.6.2011 pořádáme náš turnaj Ludeco Peppermint Cup a týden na to, tedy 25.6., valíme na Qanto Cup 2011!!! Takže do posledního červnového dne máme už teď program nabitý.

O víkendu 23.-24.4. se nehraje z důvodu Velikonočních svátků. Možná sehrajeme přátelák.

Boss

Nominace na T-Lama (uzavřená)

22. března 2011 v 23:06 | Petr Brdičko |  Liga
Zde opět uvádím nominaci na následující zápas. Místo je, tak se hlašte:

Vitkovský - Hochmann, Obermajer, Brdičko, L.Michalec, Neoveská, Řehoř, Merta, Fejtek, Hromádková, Šturma

Může jít ještě někdo místo mě, já toho ještě tolik odehrát nemohu.

V neděli první jarní kolo s T-Lama

22. března 2011 v 10:56 | Petr Brdičko |  Liga
První jarní kolo startuje tento víkend a my sehrajeme první zápas na našem hřišti v neděli od 19:30 s týmem T-Lama, který je třetí od konce se ziskem 10 bodů.

Mezi třetím a desátým místem je rozdíl 7 bodů a tak by bylo fajn, kdybychom to výhrou trošku přetrhali.

Opět hraje prvních 10 a tak se mi hlašte, kdo jde, ať vím, s kým počítat.

Boss

Ludeco zápas s Black B!tches nezvládlo

20. března 2011 v 17:55 | Petr Brdičko |  Liga
Ludeco svou dohrávku podzimního 4.kola s Black B!tches nezvládlo a prohrálo s nimi 1:5. Přestože jsme se do vedení dostali my, tak nás soupeř přehrával svou kombinací, rychlostí a je také pravda, že minimálně tři branky jsme mu věnovali my svými chybami.

Nevadí, příští týden můžeme složit reparát s T-Lama, opět doma, tentokrát ale v neděli od 19:30.

Branka: Šturma

Sestava: Vitkovský - Šturma, J.Michalec, L.Michalec - Sýkora, Hochmann - Vávra, Brdičko, Hromádková, Řehoř, Obermajer.

C tým v přípravném utkání porazil Ludeco 5:3

SK Slavia Praha "C" - "Ludeco 5:3(2:0)
sestava: pytloun - zelenský, dresler, šimon, hrdina, vandas, ferenc
branky: šimon 3, hrdina, ferenc
nejlepší hráč: šimon, vandas.

Ve středu 9.3. sehrálo naše "céčko" přípravné utkání s týmem Ludeco. Hlavním cílem utkání bylo vyzkoušet si po delší době umělku ve Vysočanech. Do utkání jsme nastoupili s 5 hráči týmu U-16 a dvěma veterány Zelenským a Dreslerem. Jelikož jsme si chtěli vyzkoušet futsalové bránění, tak jsme hru postavili na zodpovědné obraně a brejkových situacích. Velkým pozitivem dnes byla velmi dobrá mezihra, zodpovědná defenziva a pár hezky sehraných signálů z rohu. Negativem pak občasný výpadek koncentrace, ale to do blížící se sezóny určitě stihneme odstranit. Děkuji všem hráčům za předvedený výkon.

LUDECO ON TOUR, PART 1

17. března 2011 v 9:49 | Petr Brdičko |  LUDECO ON TOUR
Jak jsem uvedl, vyrážíme letos na pár výletů, je jen na Vás, na který z nich se vydáte. Uvádím informace k prvnímu z nich.

12:45: odchod po červené stezce směr Zruč nad Sázavou
16:00 - 17:00: příchod do Zruče, prohlídka města (zámek je bohužel do května 2011 uzavřen)
zpáteční odjezd bude záviset na tom, v kolik do Zruče dojdeme. Vlaky odjíždějí v 17:18 a v 19:25, opět s přestupem v Čerčanech.