Únor 2011

Ludeco je registrováno na Qanto Cup 2011

28. února 2011 v 1:00 | Petr Brdičko |  Turnaje
Počínaje dneškem jsme oficiálně přihlášení na Qanto Cup 2011. Startovní číslo 4 nám však samosebou lehčí soupeře nezaručuje :-)

Jak jsem již uvedl, bráno bude 12 hráčů, které s kýblem na konci sezony vybereme.

Takže se snažte, pokud s námi chcete vyrazit :-)

Boss

Prozatimní nominace na přátelský miniturnaj

27. února 2011 v 21:16 | Petr Brdičko |  Turnaje
Na facebooku se rozjelo přihlašování se na přátelský miniturnaj. Budu rád, když Vás dorazí dost, ať Vás všechny vidím při ostrém mači.

Zápasy budeme mít tři, tedy celkem 90 minut hry. Byl bych rád, kdyby každý z Vás odehrál alespoň polovinu z toho. Pokud by se nás připravilo opravdu více, tak zvažuju i variantu na tento zápas nás rozdělit do dvou týmů, a nebo by jedna část odehrála zápas a půl a druhá část by přišla třeba až na druhou polovinu turnaje, to Vám vše dám ještě vědět.

Podle přihlášek na facebooku (ale ne jen na něj) prozatimní nominace vypadá takto:

Brdičko, Vitkovský, Bůžek, Šturma, Hochmann, Baumruk, L.Michalec, Neoveská, Fejtek, Vávra, Řehoř

Příští sobotu přátelský miniturnaj

26. února 2011 v 12:10 | Petr Brdičko |  Turnaje
V sobotu, 5.3.2011, se bude na hřišti Sparta Podvinný mlýn konat přátelský miniturnaj 4 týmů v rámci přípravy na jaro. Sejdou se týmy Ludeco FC, Converto Praha, FC Vyhul a DarkAge. Každý z týmů uhradí 375 Kč za pronájem hřiště, jeden zápas bude mít 30 minut, hrát tedy budeme celkem 3 hodiny.

Byl bych rád, kdyby se Vás na tento turnaj sešlo co nejvíce, ať Vás můžu odzkoušet :-)

Na facebooku dostanete samozřejmě pozvánku a tak mi dávejte vědět, kdo by šel. Na zaplacení hřiště se složíme podle toho, kolik Vás půjde.

Los miniturnaje:

15:00 Converto Praha - FC Vyhul
15:30 Ludeco FC - DarkAge
16:00 DarkAge - Converto Praha
16:30 FC Vyhul - Ludeco FC
17:00 DarkAge - FC Vyhul
17:30 Ludeco FC - Converto Praha

Boss

V neděli trénink

25. února 2011 v 20:22 | Petr Brdičko |  Aktuality
V neděli bychom se rádi opět sešli na tréninku. Trénovat se budou přihrávky, zpracování a střelba. Začínáme od 15:30 na našem hřišti na Spartě.

Má to však jeden háček. Správce hřiště už nás má v evidenci na jaro a kdyby viděl, že trénujeme bez zaplacení hřiště, tak by nebyl rád. Dal nám slevičku na 400 Kč, proto se trénink uskuteční pouze tehdy, pokud se sejde 8 lidí, kdy každý přispěje 50 Kč na hřiště.

Tak se hlašte, ať vím, kdo jde.

Boss

Máme skvělou nabídku na dresy

24. února 2011 v 23:40 | Petr Brdičko |  Aktuality
Od firmy Bison Sportswear mi přišla skvělá nabídka na nové dresy pro náš tým. Jelikož ale ani tak na ně opravdu nemám z vlastní kapsy, tak spoléhám na každého z Vás, že na dres přispěje. Nabídnutá cena za dres včetně veškerého potisku je 350 Kč, které bych od Vás rád od každého vybral. Nevím uplně přesně, jestli je cena uváděna bez DPH či s ním. Pokud bez, tak buď od Vás raději vyberu 400 a pak Vám třeba zbytek vrátím, nebo to prostě nějak pořeším.

Dávejte mi vědět prosím, jestli jste ochotni na dres přispět. Byl bych rád, kdybyste všichni kývli, ať už konečně vypadáme jako tým. Sbírka se týká i brankářů Ondry Michalce a Radka Vitkovského, kterí dostanou akorát barevně odlišný dres.

Kdo a jak reagoval na přispění na dres:

1 O.Michalecnevím
2 NeoveskáANO
3 Sýkoranevím
4 VávraANO
5 L.MichalecANO
6 Štikanevím
7 HochmannANO
8 Malinovskýnevím
9 J.Michalecnevím
10 Borkovec50:50
11 Pekárková50:50
12 HromádkováANO
14 Kracmanovánevím
15 ManhartANO
16 BůžekANO
17 Šturmanevím
18 LiškaANO
19 ZávorkaANO
20 FejtekANO
21 Mertanevím
22 ŘehořANO
23 Baumruknevím
24 Vitkovskýnevím
35 Obermajernevím
72 BrdičkoANO
dejte to prosím vědět, co nejdříve, ať můžeme hrát v pěkných dresech ještě teď na jaře.

Boss

Budeme dělat nové profilové fotky

23. února 2011 v 2:03 | Petr Brdičko |  Aktuality
Vzhledem k tomu, že stále řeším možný příchod sponzorů do týmu, tak nové fotografie na profily hráčů zatím odkládáme. V případě, že by nakonec nějaká z oslovených firem kývla na naši nabídku, tak bychom profilové fotky udělaly i s logy sponzorů za zády.

Přesto bych Vás chtěl poprosit, abyste při žádosti o novou profilovku nijak neprotestovali. Rádi bychom, aby náš web nějak vypadal (když už je jen na blogu) a abychom zase jednou v něčem byli trošku na úrovni.

Díky, Boss

Snaha o získání sponzoringu stále trvá

23. února 2011 v 1:53 | Petr Brdičko |  Aktuality
Snažím se stále pro náš tým sehnat nějaké sponzory a tak Vám přináším alespoň další informace.

Firma Bayer, kterou jsem oslovil, se mnou zatím stále nekomunikuje. Oslovil jsem však další velké firmy, každá funguje v jiném oborou podnikání. Jsou jimi:

UmbroUmbroSportovní oblečení a vybavení
Canaria TravelCanaria TravelCestovní kancelář
FortunaFortunaSázková kancelář
ZedníčekZedníčekVýrobce a dodavatel značkových uzenin a lahůdek

Držte palce, ať něco vyjde. Podporu opravdu potřebujeme.

Boss

Jarní část sezony začíná 26.3.

22. února 2011 v 2:23 | Petr Brdičko |  Liga
Jarní část 2.B PKFL začíná již 26.3. Oznámil to administrátor soutěže Lubomír Penzeš na oficiálních stránkách. Los jako takový však ještě neproběhl, čeká se na případné změny hřišť a termínů ostatních týmů.

U nás se nic nemění, čás výkopu domácích zápasů necháváme na neděli 19:30, na jaře se za teplého počasí bude v tuto dobu hrát příjemně.

Máme už ale alespoň možnost naplánovat dvě podzimní dohrávky s FKMP Gooners Roma a Black B!tches. Určitě tak nebude první víkend v březnu, kdy je v jednání přátelský miniturnaj s Convertem, FC Vyhul a DarkAge, o kterém bych Vás poté samozřejmě blíže informoval.

Počítejte tedy s tím, že o nedělích 13. nebo 20.3. dohrajeme ligová utkání.

Boss

Pokořili jsme 15000 návštěvníků

19. února 2011 v 11:36 | Petr Brdičko |  Aktuality
Tyto stránky fungují na den přesně od založení našeho týmu, tedy od 20.5.2008. Někdy v průběhu včerejška, tedy 18.2.2011, se na ně přihlásil již celkem 15 000. návštěvník.

Jsme rádi, že Vás chod v týmu stále zajímá a věříme, že nás budete podporovat i nadále.

Jen malinká zpráva o sponzoringu: na firmu Bayer stále čekáme, firma Siemens však sponzoring zamítla s odůvodněním, že od doby, co prodala svojí mobilní divizi, tak sport nepodporuje.

Budeme se tedy snažit oslovovat i další firmy.

Boss

V neděli tréninkový zápas

15. února 2011 v 22:35 | Petr Brdičko |  Tým
V neděli, 20.2., bychom se rádi sešli k dalšímu zkoušení, zkoušení a zkoušení. Tedy k tréninkovému fotbálku. Čím víc Vás přijde, tím lépe. Scházet bychom se měli už alespoň od 15:30.

Ke konci měsíce pak domluvíme přátelské utkání s Convertem, což už pomalu bude ostrá příprava na březnové dohrávky podzimních zápasů ligy.

Tak se hlašte, kdo v neděli dojde, ať vím s kým počítat.

Boss