Leden 2011

Dáváme dohromady týmové focení

31. ledna 2011 v 0:38 | Petr Brdičko |  Tým
Nic takového v Ludecu ještě nebylo a rádi bychom, kdyby se to povedlo. V měsíci únoru bychom rádi dali dohromady týmové focení. Důvody jsou prosté. Jak už jsem uvedl, nic takového nemáme a určitě by bylo fajn něco takového mít. Druhý důvod je čistě komerční. Prodávali bychom plakáty za 30-50 Kč s tím, že se na ně dají umístit loga sponzorů, které do týmu chceme natahat, abychom nehradili vše sami.

Proto bych byl rád, kdybyste mi všichni dali vědět, jak jste na tom s časem v únorových víkendech. Byl bych rád, kdyby na té fotce byli všichni. Slibuju, že nikomu neseberu víc, než 30-60 minut času. Udělá se týmová fotka, profilové fotky na web a zase můžete pokračovat ve svých aktivitách.

Přesný termín všem oznámím, až budu vědět časové rozpoložení všech.

Věřím, že to pro tu zábavu a také pro tým uděláte.

Boss

Dvě místa na turnaj v Úvalech se uvolnila

29. ledna 2011 v 19:45 | Petr Brdičko |  Turnaje
Lukáš Vávra a Dominika Pekárková se odhlásili z účasti na turnaji v Úvalech, proto kdo by měl zájem, může jet místo nich. Uvítal bych jednoho hráče do obrany a jednoho do útoku.

Boss

Nominace na Úvaly prozatím uzavřena

25. ledna 2011 v 23:14 | Petr Brdičko |  Turnaje
Nominace na turnaj v Úvalech je prozatím uzavřena. Na facebooku se přihlásila sestava lidí, kterou jsem požadoval.

Pokud by někdo odpadl, tak samozřejmě další v pořadí přihlášený na turnaj může jet s námi za podmínek, že složí startovné.

Nominace na turnaj vypadá zatím takto:

Brankář: O.Michalec

Obrana: Bůžek, Hochmann, L.Vávra, J.Michalec, Hromádková
Záloha: Merta, Fejtek, L.Michalec, Brdičko, Sýkora
Útok: Ščuka, Obermajer, Pekárková

Hraje se systémem 6+1, branky jsou velké, já příliš hrát nebudu, Domču taky zatím budu šetřit, takže při takto velkém poli se určitě prostřídáme víc, než dost.

Boss

Obnovujeme Fanklub

22. ledna 2011 v 22:01 | Petr Brdičko |  Fanklub
Pro někoho to může být usměvná věc, ale je pravda, že takový fanklub týmu občas pomůže. Jak? Už jen tím, že jeho členové semtam přijdou na náš zápas.

Druhak také tím, že třeba přispějí na chod týmu finanční pomocí. Pokud bys chtěl/a přispět na chod týmu Ludeco FC, můžeš poslat jakoukoliv částku na č.ú. 43-3436250207/0100 se zprávou pro příjemce "Příspěvek". Jako variabilní symbol uveď své telefonní číslo.

Odměnou pro fandy pak budou různé předměty, z nichž první zkušební šála již je ve výrobě.

Takže voďte své přátele, přispívejte, budeme jen rádi.

Malou odnoží klasického fanklubu je i tzv. V.I.P. fanklub, který bude výhradně pro osoby veřejného života a věřte nebo ne, první už mám naťuknutou. (snad bude i rozhovor :-D).

Současní členové fanklubu:

Hladíková Tereza, Praha 9
Chmel Filip, Praha 9
Chmel Jakub, Praha 9
Johanusová Petra, Praha 9
Malowski Veronika, Havířov
Obermajer Jan, Praha 9
Obermajer Lukáš, Praha 9
Obermajerová Jitka, Praha 9
Pilíková Kateřina, Vilín
Polášková Jaroslava, Kamenná
Sláviková Zuzana, Bratislava
Šádková Markéta, Praha 9


VIP fanklub:

Drahotová Anežka, reprezentantka ČR v chůzi, běhu a cyklistice
Drahotová Eliška, reprezentantka ČR v chůzi, běhu a cyklistice
Huříková Tereza, reprezentantka ČR v cyklistice
Kotek Vojtěch, herec a režisér
Kvitová Petra, tenistka
Myslivcová Dominika, zpěvačka
Pavelková Soňa, zpěvačka
Poulíčková Markéta, zpěvačka
Štíbrová Nikol, herečka a zpěvačka
Tomm Hynek, zpěvák
Válková Jitka, modelka, miss ČR 2010 a zpěvačka

Novou posilou Jiří Fejtek

22. ledna 2011 v 20:51 | Petr Brdičko |  Tým
Novou posilou do útoku, případně i do zálohy, je v květnu 25 letý útočník Jiří Fejtek. Dle svých slov dával góly, ale není žádný Koller. To tu nejsme asi nikdo :-D

V každém případě do útoku se posily hodí a pokud Jirka občas přijde a pomůže nám dát pár branek, tak to bude fajn. Má možnost ukázat se hned na turnaji v Úvalech.

Naopak v týmu končí avizovaně Martin Šilhavý, který se od přáteláku s Convertem v červenci 2010 neukázal.

Boss

Rok návratů pokračuje, vrací se Dan Merta

21. ledna 2011 v 0:01 | Petr Brdičko |  Tým
Po Kryštofovi Baumrukovi a Dominice Pekárkové se do týmu Ludeca vrací Dan Merta. Hráč, který může nastupovat v záloze i utoku se do Ludeca vrací po více než dvouleté pauze.

Měl by se účastnit již prvního tréninku tuto neděli, na který jste ostatně všichni, co máte Facebook, dostali pozvánky.

Vyjednává se také možný návrat Romana Ščuky, kterého však ale nejprve chci vyzkoušet na turnaji, či v přátelském zápase.

Dále hráčský agent Jan Stodola nám oznámil, že v sobotu dorazí do ČR nová vlna amerických studentů. Pokud by se mezi nimi našel někdo obdobně šikovný, jako byli naši tři kluci na podzim, tak určitě můžeme počítat s dalšími nováčky na testy.

Naopak na cestě z týmu je pravděpodobně Martin Šilhavý, který se za celý podzim do dění týmu nezapojil.

Boss

Jakub Sýkora bude jmenován trenérem týmu

18. ledna 2011 v 19:22 | Petr Brdičko |  Aktuality
Jakub Sýkora bude k 19.1.2011 jmenován trenérem našeho týmu. Pokud nebude moci na tréninku být, dostanu od něj instrukce k trénování já, popřípadě když nebudu ani já, info Vám sdělí Kýbl.

Tréninky začneme plánovat od příštího týdne pořádně. Vždy alespoň dvakrát do týdne, s tím, že jeden bude na fyzickou kondici, druhý se pak bude věnovat hernímu projevu.

Věřím, že tréninky pomohou a že na ně budete chodit.

Jinak ještě bych rád sdělil, že kdo by měl zájem jít na turnaj do Uval, nechť už se mi hlásí.

Díky, Boss

5.2. na turnaj do Úval

18. ledna 2011 v 14:17 | Petr Brdičko |  Turnaje
Tak informace k uváděnému turnaji v Úvalech jsou zde. Turnaj probíhá 5.2., což je sobota. Čas začátku bych dal všem ještě vědět, propozice dostanu v týdnu před turnajem.

Hrát by se mělo opět na větší branky, systémem 6+1. Turnaj je nazván jako Turnaj NEKOPŮ, bereme to však jako přípravu na jaro. 

Je důležité, aby se na startovné 1000 Kč složili všichni!!!!!! Už nemám finance na to rvát to sám do týmu. Maximálně půjde 12 lidí, takže startovné vyjde zhruba na 80 Kč na hlavu. Kdo startovné nedá a přihlásí se, že půjde, tak si bohužel nezahraje.

Další informace dostanete, jak už jsem uvedl, týden před turnajem.

Boss

Do Ludeca se vrací Dominika Pekárková

17. ledna 2011 v 22:55 | Petr Brdičko |  Tým
Z taktických i dalších důvodů se k nám vrací Dominika Pekárková. Křehká blondýnka už v našem týmu byla a nastoupila i do jednoho ligového utkání. Po odchodu tří američanů a brita v týmu místo je.

Příchod Dominiky má několik důvodů. Jednak bych byl rád, kdyby si holky v týmu aspoň trochu pomáhaly a nepřipadaly si mezi námi kluky blbě, což mi trošku připadá jak u Domči tak u Péti (u Hedviky jsem ještě neměl tu možnost posoudit :-)). Druhý je ten, že Domča sama prý trénink potřebuje, takže i kdyby měla jen trénovat, tak bude pro Péťu prospěšná a Péťa zase pro ní, stejně tak pro Hedviku. A pokud bude chtít nastoupit k zápasu, nebudu se bránit, hrajeme to pro radost, takže hrát by měli všichni :-)

Takže, vítej zpět !! :-)

Boss

Jsme opět přihlášeni na Qanto Cup

17. ledna 2011 v 22:30 | Petr Brdičko |  Turnaje
Stejně jako loni, tak i letos jsem přihlásil náš tým na Qanto Cup 2011. Myslim si, že to byl velmi povedený turnaj a že večer po fotbale byl také velmi zdařilý;-)

Systém je stejný, samozřejmě záleží na tom, kolik se celkem přihlásí týmů, loni jich bylo ke 160, počítáme však, že opět budeme hrát v Městečku Trnávka. Pokud by šlo vše hladce, tak bychom snad mohli mít i stejný nocleh jako loni, pokud to svolí Péťa Johanusová a její příbuzenstvo :-) Pokud ano, bude třeba mít s sebou opět stany.

Letos bychom se mohli pokusit projít alespoň ze skupin, loni jsme nehráli nikterak špatně a letos si v lize také zatím nevedeme zle.

Hraje se 25.-26.6., tedy opět poslední víkend v červnu, opět budou přítomni reportéři České televize. (i když nečekám, že si vyberou k natáčení zrovna nás, ale kdo ví, takže šampony s sebou :-D).

Co se týče počtu lidí na turnaj, tak to opět bude jako v loňském roce. Pojede Vás 12 + my dva s Kýblem do hry máme svou učast jako zástupci týmu jistou. Pokud někteří z týmu budou chtít jet jako doprovod, není problém (např. Jakub Chmel, který laboruje s dlouhodobým zraněním, ale projevil zájem s námi cestovat).

Samozřejmě opět udělám přehled lidí, kteří si to zatím za podzim zaslouží, přes jaro je jen na Vás, jak budete chodit hrát (nebo i trénovat) a dle toho své rozhodnutí třeba pozměním :-)

Takže zatím nominuji tyto hráče:

Bůžek Jakub
Hochmann David
Hromádková Petra
Liška Josef
Malinovský Lukáš
Manhart Petr
Michalec Jan
Michalec Lukáš
Michalec Ondřej
Sýkora Jakub
Šturma David
Vávra Lukáš

Opakuji, není to o tom, kdo je jak dobrý, je to o tom, jak moc kdo chodil od začátku července 2010. Takže pokud by měl někdo zájem se do týmu dostat, může se snažit, zhruba tři jména z výše uvedeného výběru jsou hodně na vážkách :-)

Tak jako tak těším se na super zábavu, super akci a že se nám to zase jednou podaří (myšleno nejen po fotbalové stránce) :-)

Boss