Prosinec 2010

Ludeco nakonec opustí i třetí Američan

24. prosince 2010 v 15:06 | Petr Brdičko |  Aktuality
Přestože jsem měl původně jiné informace, tak se nakonec ukázalo, že jsem vše pochopil trošku špatně. Sean Misday, třetí z Američánů, který za nás na podzim nastupoval, se 13.ledna vrací zpět do Las Vegas a tak za nás nebude nastupovat na jaře ani on. V týmu by tak měl skončit i angličan Ossie Patel, který se nezapojil do jediného klání.

Stále platí to, že žádnou náhradu za naše cizince nemám, pokud by měl někdo někoho, koho by chtěl předvést, tak se rozhodně nebráním tomu ho vyzkoušet. :-)

Boss

Možnost fotbálku na Silvestra

24. prosince 2010 v 14:55 | Petr Brdičko |  Tým
Jako má derby Sparta-Slavia svou silvestrovskou tradici, tak by bylo fajn uspořádat i něco u nás :-) Máme možnost v rámci projektu Praha-Sportovní využít zdarma haly v areálu Hamr Braník. Čas začátku bych ještě upřesnil, také bude záležet, kolik se Vás přihlásí na Facebooku, kam jsem poslal pozvánky, preferoval bych alespoň 8 lidí.

Hrát budeme pravděpodobně odpoledne, jde o to uzavřít zábavně fotbalový rok, na konec ještě trošku zasportovat a připít na Nový rok.

Kdo nemá facebook, tak ať mi kdyžtak napíše sms nebo se přihlásí tady.

Boss

Veselé Vánoce přeje Ludeco!!!

24. prosince 2010 v 12:26 | Petr Brdičko |  Tým
Veselé Vánoce, mnoho spokojených okamžiků, splněná přání, která jsou ukrytá hluboko ve Vás a nepřehnanou Vánoční večeři Vám přeje tým Ludeco FC!!!!

christmas

Plán zimní pauzy

22. prosince 2010 v 19:27 | Petr Brdičko |  Tým
Zdravím všechny a doufám, že si užíváte pravé předvánoční pohody :-) Kdo ne, tak mu určitě přeju, aby se do ní dostal.

Co se týče zimní pauzy, tak bohužel zatím žádnou konkrétní představu o přípravě nemáme. Určitě pojedeme v lednu na turnaj do Úval, kde jsme byli již před dvěma lety a kde se nám opravdu líbilo. Přesné datum Vám ještě upřesním. Rádi bychom také sehráli nějaký turnaj v únoru, abychom nezakrněli a v březnu už bychom měli dohrávat odložené zápasy.

Předpokládám také, že v posledních dnech starého roku 2010 opět půjdeme procvičovat bystrost na malý turnaj ve stolním tenise, opět bych ale vše upřesnil. Hrálo by se v hale Sparty na Podvinném mlýně.

Co se kádru týče, tak se ho týkají pouze dvě změny. 14.prosince totiž už směr USA nabrali Sean Angelis a Adrian Gallo, kterým bych touto cestou chtěl poděkovat za jejich krátké působení v týmu, myslím, že nám pomohli víc než dost. Zatím žádnou posilu namísto nich do týmu nemám, pokud by však někdo z Vás měl někoho, kdo do toho má opravdu chuť, tak mi napiště, zkusili bychom ho v těch Úvalech, či třeba v nějakém přáteláčku, který bychom domluvili.

Další info pro Vás zatím nemám.

Boss

Pozdravy z Berlína

8. prosince 2010 v 10:00 | Petr Brdičko |  Tým
Zdravím a pozdravuju z Berlína. Jsem zde od neděle, 5.12.2010, na zkušebním pracovním týdnu. Musím říci, že až na včerejší večer, kdy byla opravdu zima a dnešní ráno, kdy dokonce sněžilo, je tu určitě tepleji, než v Praze.

Pracovní kolektiv je uplně boží, příjemní lidé, ani na nás nikdo netlačí, naprosto super. Je nás tu 8 Čechů a pak další zaměstnanci z Polska, Skandinávie i Německa. Ubytování je jeden pokoj, ale velmi prostorný, s pohodlnou postelí, velkým oknem, stolem, kuchyňským koutem, velkou skříní, televizí, radiem i DVD přehrávačem. Součástí je samozřejmě sociální zařízení. Bydlíme na Rankestrasse 18.

Jakmile se vrátím, tak dodám i fotografie a budu vyprávět. Zpět bych měl být v pátek, 10.12.2010, hodinu před půlnocí.

Mějte se všichni fajn a věřím, že v zimě půjdeme na nějaký příjemný turnaj, ať fotbalově nezakrníme :-)

Boss

Sean Angelis a Adrian Gallo se vracejí domů

3. prosince 2010 v 12:27 | Petr Brdičko |  Aktuality
Dvojitá americká výpomoc se loučí s Ludecem. Sean Angelis a Adrian Gallo, kteří odehráli na podzim za Ludeco několik skvělých zápasů, se 14.12. vracejí zpět do USA a na jaře už za nás tedy nastupovat nebudou. Chtěl bych jim tímto poděkovat za jejich služby, které se rozhodně hodily, především Seanových 13 branek v pěti zápasech týmu výrazně pomohlo. Adrian nastoupil třikrát, branku nedal, přesto dokázal dvakrát perfektně zaskočit za Ondru Michalce v brance a jednou odehrál svědomitý zápas v obraně.

Sean Misday by měl v týmu nadále zůstat, stejně tak angličan Ossie Patel, který se zatím k žádnému zápasu nedostavil, dle informací by to ale na jaře mělo být jinak.Oba sobotní zápasy odloženy na jaro

3. prosince 2010 v 12:23 | Petr Brdičko |  Liga
Do konce roku 2010 už žádný ligový zápas neodehrajeme. Oba odložené podzimní zápasy s Black B!tches a FKMP Gooners Roma byly po dohodě se zástupci obou týmů odloženy na jaro. Důvod je, když se mrkneme z okna, zřejmý.

For American Guys:

Both saturdays matches were cancelled due to snow. I will write you later.

Petr