Listopad 2010

Ludeco "hokejový" zápas nezvládlo

27. listopadu 2010 v 15:21 | Petr Brdičko |  Liga
Na velmi těžkém zasněženém terénu na sebe v sobotu dopoledne narazily týmy Vořežšpruti a Ludeco FC. Šlo o přímý souboj o třetí místo, nezvládli jsme ho však jak jsme potřebovali a prohráli jsme 3:6.

Na zápas jsme přišli v pouhých sedmi lidech a to jsme ještě začínali s deficitem jednoho hráče, až zhruba v 8.minutě se připojil další. V průběhu prvního poločasu jsme rozhodně nebyli horším týmem, přesto jsme jej prohráli 1:2, jediný gol dal Sean Angelis.

V druhém poločase se ale vše přestalo dařit. Nejprve sice krásnou střelou o tyč srovnal Hochmann, poté proti nám však stála naše nepřesnost, kluzké hřiště, kluzký balon, prostě vše. Dostali jsme tři rychlé goly a bylo vymalováno. Ke konci jsme ještě měli pár příležitostí, jednu z nich opět využil David Hochmann, na konci však soupeř využil ještě jedné chybky, kdy se nedomluvili Siki s Lukášem Michalcem v brance a potvrdil tak výsledek 3:6.

Nevadí, máme ještě dva zápasy k dobru, které snad odehrajeme oba tuto sobotu na našem hřišti. Dám Vám ještě o všem vědět. Tak jako tak díky moc za prezentování našeho týmu v podzimní části, řekl bych, že 4.místo po podzimu od nás málokdo čekal (a to ještě můžeme v případě sobotních úspěchů vystoupat výše).

Branky: 2x Hochmann, Angelis

Sestava: Brdičko, L.Michalec - Manhart, Hochmann - Sýkora, Malinovský - Angelis

V sobotu s Vořežšpruty

23. listopadu 2010 v 12:08 | Petr Brdičko |  Liga
V sobotu nastoupíme od 11:00 na hřišti na Lhotce proti týmu Vořežšprutů. Myslím, že všichni víme, že se jedná o kvalitní mužstvo a také všichni víme, že se jedná o přímý souboj o třetí místo v tabulce.

Sraz bychom si dali v 9:45 na Balabence, kdo by nešel na sraz, tak bych ho poprosil, aby byl na místě aspoň 15 minut před výkopem. Vchod do hřiště je z ulice Zvolská.

Všichni už jste samozřejmě dostali pozvánky na facebooku, tak se prosím hlašte.

Zatím se přihlásili:

Brdičko, L.Michalec, Merta, Obermajer, Hochmann, Šturma, Manhart, Sýkora, Angelis

Ludeco doma poprvé naplno bodovalo

21. listopadu 2010 v 22:25 | Petr Brdičko |  Liga
Třetí výhra v řadě přistála na naše konto po nedělním zápase 10.kola 2.B PKFL s Les Bizerans. Ve velmi chladném počasí jsme si se soupeřem ve velmi početné sestavě poradili a přesvědčivě jej porazili 5:1.

Od začátku zápasu šlo o vyrovnané utkání, kdy při nás stálo občas i trošku štěstíčko, na druhou stranu také smůla po nevyužití některých šancí. Litovat jsme ale nemuseli, zhruba po 20 minutách vstřelil první gol zápasu Sean Angelis a zhruba o 7 minut později po ponechané výhodě po faulu na Borkovce zvýšil na 2:0 Sýkora. Soupeři se však povedlo potrestat šíleně velký volný prostor na pravé straně naší obrany a ještě do poločasu snížil na 1:2.

I když výsledek vypadá jednoznačně, tak rozhodně nemůžeme říct, že by soupeř šance neměl, ale jak už jsem říkal, měli jsme štěstí a také nás samozřejmě podržel golman Ondra Michalec. V druhém poločase přišlo trojnásobné potvrzení výsledku. Nejprve ze skrumáže do branky propasíroval míč Angelis, zhruba o 6 minut později nádhernou volejí z půle hřiště nechytatelnou ranou prostřelil golmana hostí Šturma a za dalších 5 minut potvrdil výsledek hlavou opět Angelis, který tak vstřelil třetí hattrick během čtyř zápasů.

Ke konci mače si soupeř ještě vytvořil mírný tlak, ale nakonec z toho nic nebylo a my se tak díky výhře 5:1 posouváme se ziskem 16 bodů na čtvrté místo tabulky.

Branky: 3x Angelis, Sýkora, Šturma

Sestava: O.Michalec - Šturma, Gallo, Liška, J.Michalec - Malinovský, Sýkora, L.Michalec - Angelis, Borkovec, Brdičko, Hochmann

V neděli s Les Bizerans

19. listopadu 2010 v 8:35 | Petr Brdičko |  Liga
10.kolo 2.B PKFL přichází a my samosebou s ním. Po delší době se opět představíme na domácím hřišti na Spartě, a to konkrétně v neděli od 19:30 proti týmu Les Bizerans. Tomuto týmu se v posledních zápasech nedařilo, tak by bylo třeba jim tu neúspěšnou serii trochu protáhnout a protrhnout také smůlu z domácích zápasů, kde stále ztrácíme body a ještě jsme doma nevyhráli.

Na Facebooku už jste dostali pozvánky, přesto se ozvalo zatím pár lidí, tak prosím, označujte Ano/Ne, jestli přijdete.

FOR AMERICAN GUYS:

Our next game is this Sunday from 19:30, so we can make meeting at 18:45 in Českomoravská metro station. Please, click on yes or not on Facebook, if youll come or not, i sent you invites.

Thx

Brdičko, L.Michalec, Hochmann, Misday, Borkovec, Obermajer, Sýkora, Angelis, Gallo, Šturma, J.Michalec, O.Michalec

Zvládneme dva zápasy v jednom dni?

16. listopadu 2010 v 12:56 | Petr Brdičko |  Liga
Jak všichni víme, máme za podzim dva odložené zápasy. Jeden s Black B!tches, druhý s FKMP Gooners Roma. S Black B!tches už náhradní termín zvolený máme, 4.12. od 15:00 na našem hřišti. S FKMP Gooners Roma však termín není a pohrávám si s myšlenkou odehrát oba zápasy v jednom dni. Chci navrhnout soupeři výkop 4.12. od 13:30 a proto se ptám Vás, hráčů, jestli byste byli ochotni odehrát oba zápasy během dvou a půl hodiny? Rádi bychom všechno odehráli ještě teď na podzim, proto se ptám nejdříve Vás v přiložené anketě. V případě, že do soboty odpoví většina ano, navrhnu soupeři právě tento termín.

Hlasujte tedy, prosím.

Boss

Dočkali jsme se, video je na světě

15. listopadu 2010 v 14:18 | Petr Brdičko |  Turnaje
Záznam utkání z turnaje Warriors Summer Cup 5, mezi námi a FC Warriors, je konečně na světě. Zápas, u kterého od nás asi nemohl nikdo moc čekat, jsme prohráli 1:3, přesto aspoň můžeme vidět, co děláme za chyby a kdo konkrétně ty dané chyby dělá. Druhé pozitivum je už jen to, že to video prostě je, žádný zápas ještě nahrán nebyl :-) Tak si ho užijte :-)

Oficiální ligový zápis, 9. kolo: Černošice - Ludeco FC

14. listopadu 2010 v 23:38 | Petr Brdičko |  Oficiální ligové zápisy 2010/11