Listopad 2010

Ludeco "hokejový" zápas nezvládlo

27. listopadu 2010 v 15:21 | Petr Brdičko |  Liga
Na velmi těžkém zasněženém terénu na sebe v sobotu dopoledne narazily týmy Vořežšpruti a Ludeco FC. Šlo o přímý souboj o třetí místo, nezvládli jsme ho však jak jsme potřebovali a prohráli jsme 3:6.

Na zápas jsme přišli v pouhých sedmi lidech a to jsme ještě začínali s deficitem jednoho hráče, až zhruba v 8.minutě se připojil další. V průběhu prvního poločasu jsme rozhodně nebyli horším týmem, přesto jsme jej prohráli 1:2, jediný gol dal Sean Angelis.

V druhém poločase se ale vše přestalo dařit. Nejprve sice krásnou střelou o tyč srovnal Hochmann, poté proti nám však stála naše nepřesnost, kluzké hřiště, kluzký balon, prostě vše. Dostali jsme tři rychlé goly a bylo vymalováno. Ke konci jsme ještě měli pár příležitostí, jednu z nich opět využil David Hochmann, na konci však soupeř využil ještě jedné chybky, kdy se nedomluvili Siki s Lukášem Michalcem v brance a potvrdil tak výsledek 3:6.

Nevadí, máme ještě dva zápasy k dobru, které snad odehrajeme oba tuto sobotu na našem hřišti. Dám Vám ještě o všem vědět. Tak jako tak díky moc za prezentování našeho týmu v podzimní části, řekl bych, že 4.místo po podzimu od nás málokdo čekal (a to ještě můžeme v případě sobotních úspěchů vystoupat výše).

Branky: 2x Hochmann, Angelis

Sestava: Brdičko, L.Michalec - Manhart, Hochmann - Sýkora, Malinovský - Angelis

V sobotu s Vořežšpruty

23. listopadu 2010 v 12:08 | Petr Brdičko |  Liga
V sobotu nastoupíme od 11:00 na hřišti na Lhotce proti týmu Vořežšprutů. Myslím, že všichni víme, že se jedná o kvalitní mužstvo a také všichni víme, že se jedná o přímý souboj o třetí místo v tabulce.

Sraz bychom si dali v 9:45 na Balabence, kdo by nešel na sraz, tak bych ho poprosil, aby byl na místě aspoň 15 minut před výkopem. Vchod do hřiště je z ulice Zvolská.

Všichni už jste samozřejmě dostali pozvánky na facebooku, tak se prosím hlašte.

Zatím se přihlásili:

Brdičko, L.Michalec, Merta, Obermajer, Hochmann, Šturma, Manhart, Sýkora, Angelis

Ludeco doma poprvé naplno bodovalo

21. listopadu 2010 v 22:25 | Petr Brdičko |  Liga
Třetí výhra v řadě přistála na naše konto po nedělním zápase 10.kola 2.B PKFL s Les Bizerans. Ve velmi chladném počasí jsme si se soupeřem ve velmi početné sestavě poradili a přesvědčivě jej porazili 5:1.

Od začátku zápasu šlo o vyrovnané utkání, kdy při nás stálo občas i trošku štěstíčko, na druhou stranu také smůla po nevyužití některých šancí. Litovat jsme ale nemuseli, zhruba po 20 minutách vstřelil první gol zápasu Sean Angelis a zhruba o 7 minut později po ponechané výhodě po faulu na Borkovce zvýšil na 2:0 Sýkora. Soupeři se však povedlo potrestat šíleně velký volný prostor na pravé straně naší obrany a ještě do poločasu snížil na 1:2.

I když výsledek vypadá jednoznačně, tak rozhodně nemůžeme říct, že by soupeř šance neměl, ale jak už jsem říkal, měli jsme štěstí a také nás samozřejmě podržel golman Ondra Michalec. V druhém poločase přišlo trojnásobné potvrzení výsledku. Nejprve ze skrumáže do branky propasíroval míč Angelis, zhruba o 6 minut později nádhernou volejí z půle hřiště nechytatelnou ranou prostřelil golmana hostí Šturma a za dalších 5 minut potvrdil výsledek hlavou opět Angelis, který tak vstřelil třetí hattrick během čtyř zápasů.

Ke konci mače si soupeř ještě vytvořil mírný tlak, ale nakonec z toho nic nebylo a my se tak díky výhře 5:1 posouváme se ziskem 16 bodů na čtvrté místo tabulky.

Branky: 3x Angelis, Sýkora, Šturma

Sestava: O.Michalec - Šturma, Gallo, Liška, J.Michalec - Malinovský, Sýkora, L.Michalec - Angelis, Borkovec, Brdičko, Hochmann

V neděli s Les Bizerans

19. listopadu 2010 v 8:35 | Petr Brdičko |  Liga
10.kolo 2.B PKFL přichází a my samosebou s ním. Po delší době se opět představíme na domácím hřišti na Spartě, a to konkrétně v neděli od 19:30 proti týmu Les Bizerans. Tomuto týmu se v posledních zápasech nedařilo, tak by bylo třeba jim tu neúspěšnou serii trochu protáhnout a protrhnout také smůlu z domácích zápasů, kde stále ztrácíme body a ještě jsme doma nevyhráli.

Na Facebooku už jste dostali pozvánky, přesto se ozvalo zatím pár lidí, tak prosím, označujte Ano/Ne, jestli přijdete.

FOR AMERICAN GUYS:

Our next game is this Sunday from 19:30, so we can make meeting at 18:45 in Českomoravská metro station. Please, click on yes or not on Facebook, if youll come or not, i sent you invites.

Thx

Zatím se přihlásili:

Brdičko, L.Michalec, Hochmann, Misday, Borkovec, Obermajer, Sýkora, Angelis, Gallo, Šturma, J.Michalec, O.Michalec

Zvládneme dva zápasy v jednom dni?

16. listopadu 2010 v 12:56 | Petr Brdičko |  Liga
Jak všichni víme, máme za podzim dva odložené zápasy. Jeden s Black B!tches, druhý s FKMP Gooners Roma. S Black B!tches už náhradní termín zvolený máme, 4.12. od 15:00 na našem hřišti. S FKMP Gooners Roma však termín není a pohrávám si s myšlenkou odehrát oba zápasy v jednom dni. Chci navrhnout soupeři výkop 4.12. od 13:30 a proto se ptám Vás, hráčů, jestli byste byli ochotni odehrát oba zápasy během dvou a půl hodiny? Rádi bychom všechno odehráli ještě teď na podzim, proto se ptám nejdříve Vás v přiložené anketě. V případě, že do soboty odpoví většina ano, navrhnu soupeři právě tento termín.

Hlasujte tedy, prosím.

Boss

Dočkali jsme se, video je na světě

15. listopadu 2010 v 14:18 | Petr Brdičko |  Turnaje
Záznam utkání z turnaje Warriors Summer Cup 5, mezi námi a FC Warriors, je konečně na světě. Zápas, u kterého od nás asi nemohl nikdo moc čekat, jsme prohráli 1:3, přesto aspoň můžeme vidět, co děláme za chyby a kdo konkrétně ty dané chyby dělá. Druhé pozitivum je už jen to, že to video prostě je, žádný zápas ještě nahrán nebyl :-) Tak si ho užijte :-)Oficiální ligový zápis, 9. kolo: Černošice - Ludeco FC

14. listopadu 2010 v 23:38 | Petr Brdičko |  Oficiální ligové zápisy 2010/11
13.11.2010, Praha, Řeporyje
Černošice - Ludeco FC 2:5 (2:1)
Branky: Janda, M.Fröhlich - 2x Sýkora, 2x Angelis, Misday
Rozhodčí: Stará Garda
ŽK: -
Nejlepší hráč zápasu: Janda - O.Michalec
Černošice: Tomáš Venclovský - Ondřej Janda, Martin Fröhlich, Lukáš Cimler, Josef Třeštík, Ondřej Podhola, Matěj Podhola, Ondřej Macura
Ludeco FC: Ondřej Michalec - David Šturma, David Hochmann, Petr Brdičko - Lukáš Michalec, Sean Angelis, Jakub Sýkora, Lukáš Malinovský - Sean Misday

Komentář rozhodčího:

Zápas začal v klidnem tempu, oba týmy si vytvářely šance, a byl to vyrovnáný první poločas, který skončil 2:1 pro domácí. V druhém poločase už domací nestačili ubránit kombinace a průniky hostů. Byl to velmi dramatický a zajímavý zápas, ve kterém emoce lítaly vzduchem.

Ludeco si poradilo i s Černošicemi

13. listopadu 2010 v 16:27 | Petr Brdičko |  Liga
Ludeco FC vyhrálo druhý zápas za sebou, nutno podotknout, opět na hřišti soupeře. V sobotním sychravém počasí zdolalo na hřišti v Řeporyjích tým Černošic 5:2.

Do zápasu, který se odehrával na katastrofálním hřišti, jsme vstoupili ideálně. Zhruba ve 40.vteřině zápasu ve společné spolupráci potáhli míč před branku soupeře Sýkora, Angelis a Misday a posledně jmenovaný první střelou zápasu překonal golmana domácích. I nadále jsme byli určitě lepším týmem, přesto jsme nedokázali zužitkovat příležitosti, které jsme měli a soupeř také využíval naší nekoncentrovanosti v obraně, čehož domácí ještě v prvním poločase využili na dvakrát a v poločase tak vedli 2:1. Nutno podotknout, že už v prvním poločase se velmi nesportovně zachoval jeden z obránců domácích. Byl určitě faulován Seanem Angelisem, ale rozhodně si neměl brát spravedlnost do svých rukou, a oplatit mu to nakopnutím míčem. Strhla se hromadná strkanice, rozhodčí k našemu udivu však kartu neudělil nikomu, a to ani v dalším průběhu zápasu, kde hráči domácích provokovali a opláceli.

Rozhodit jsme se však nenechali. Do druhé půle si pozice prohodili Sýkora s Angelisem, kdy šel Siki do utoku a Sean hrál uprostřed hřiště. S nimi vepředu hrál ještě Sean Misday. A ukázalo se to jako správný tah. Soupeř měl pár slibných šancí, především pak po závarech v našem brankovišti, nevyužil však ani jednoho. Naopak pohledné akce naší útočné trojice motaly hlavy soupeřů, ten se mnohdy nestíhal vracet a čtyřikrát se mu to vymstilo. Po dvou brankách přidali Sean Angelis a Jakub Sýkora a rozhodli tak o našem zisku tří bodů po výsledku 5:2. Zajímavé utkání to bylo také pro Petra Brdička (tedy mě :-D), který nastoupil k stému zápasu za Ludeco.

Minimálně do zítřka se tak posouváme na 5.místo se ziskem 13 bodů. Hrát ještě bude Udatný Kedluben, který nás může předstihnout, máme však stále dvě utkání k dobru.

Branky: 2x Sýkora, 2x Angelis, Misday

Sestava: O.Michalec - Šturma, Hochmann, Brdičko, L.Michalec - Sýkora, Malinovský - Angelis, Misday

V sobotu s Černošicemi

8. listopadu 2010 v 11:50 | Petr Brdičko |  Liga
V sobotu, 13.11.2010, odehrajeme od 12:00 na hřišti v dalekých Řeporyjích zápas 9.kola 2.B PKFL.

Po tomto víkendu máme k dobru dva zápasy s Black B!tches a FKMP Gooners Roma, přesto díky ztrátám soupeřů jsme stále na šesté pozici a na třetí místo ztrácíme pouhých pět bodů.

S Černošicemi, které jsou v tabulce aktuálně předposlední se ziskem 4 bodů, by to chtělo urvat výhru, vzdálit se pronásledovatelům a naopak se přiblížit vedoucím týmům.

Jelikož jsou Řeporyje poměrně daleko, tak si na Balabence dáme sraz už v 10:30, jen cesta metrem tam trvá půl hodinky, pak ještě dojíždíme busem.

Já doufám, že Vás dálka neodradí, a že se sejdeme v dobrém a hojném počtu.

Pozvánky na facebooku jsou dnes večer samozřejmostí.

Zatím se přihlásili:

Brdičko, Manhart, L.Michalec, Šturma, Hochmann, Obermajer, Malinovský, Angelis, Misday

Boss

Zápas s Gooners odložen

5. listopadu 2010 v 9:34 | Petr Brdičko |  Liga
Druhý zápas v sezoně jsme nuceni odložit. Tentokrát však o odklad požádal soupeř, který se nedá dohromady v dostatečném počtu. O náhradním termínu budu samozřejmě informovat, jakmile ho budu znát.

Mysleli jsme, že bychom místo toho sehráli odložené utkání s Black B!tches, ale ani ti se nedají dohromady, a tak původní termín odložení 4.12. od 15:00 stále platí.

Boss