Říjen 2010

Ludeco zdolalo Kedlubny 5:3

31. října 2010 v 17:50 | Petr Brdičko |  Liga
Ludeco FC napravilo nezdar z posledního zápasu se Starou Gardou, a v neděli odpoledne na hřišti Tatranu Střešovice porazilo Udatný Kedluben 5:3.

Od začátku zápasu šlo o velmi vyrovnané utkání, přesto jsme šli zhruba po 13 minutách do vedení my, když hráč soupeře při odkopu od brány nešťastně trefil Seana Angelise do tváře, od které se míč odrazil do branky. Soupeř ale po rozehrání golmanem po 6 minutách srovnal, když naše obrana zaspala, a golman Gallo s tímto nemohl příliš udělat. Do konce poločasu ale Sean Angelis přidal druhý gol a šli jsme tedy do druhé půle s jednobrankovým náskokem.

V druhé půli Sean Angelis přidal brzo třetí branku a vypadalo to, že si výhru pohlídáme. Ale ouvej, velké chyby v obraně a také pěkné a pohotové šance soupeře znamenaly vyrovnání na 3:3, přestože jsme měli několik velmi slibných šancí na zvýšení náskoku. Jakub Sýkora ale nenechal nic náhodě a po chvíli od vyrovnání pěknou otočkou levou nohou prostřelil golmana domácích. O chvíli později po uniku přidal premiérovou branku Sean Misday a bylo rozhodnuto. Ludeco se tak minimálně do večera posouvá na šesté místo tabulky, k dobru má stále zápas s Black B!tches.

Branky: 3x Angelis, Sýkora, Misday

Sestava: Gallo - Hochmann, Šturma, Brdičko - Sýkora, Malinovský, Misday - Manhart, Angelis, Obermajer

V neděli na Udatný Kedluben

26. října 2010 v 18:20 | Petr Brdičko |  Liga
V neděli, 31.10.2010, se od 15:30 setkáme na hřišti Tatranu Střešovice se starým známým týmem z loňska, Udatným Kedlubnem.

Po porážce se Starou Gardou je třeba opět nabrat tři body, i když moc dobře víme, že Udatný Kedluben není snadný soupeř a proto bude boj o body velmi tuhý.

Sraz dáme ve 14:30 na Balabence, nebo nejpozději v 15:15 na místě. Na facebooku už jste dostali pozvánky, tak se mi hlašte, kdo by šel.

Zatím potvrzená účast:

Brdičko, L.Michalec, Hochmann, Misday, Obermajer, Liška, Šturma, Angelis

Ludecu zápas se Starou Gardou nevyšel

24. října 2010 v 22:29 | Petr Brdičko |  Liga
Ludeco utrpělo v sezoně druhou porážku. V neděli od 19:30 nestačili v zápase se Starou Gardou a podlehli jí na domácím hřišti 1:3.

V prvním poločase vlítli do zápasu hosté celkem rázně a překvapili nás dobrou kombinací a rychlostí. Přesto zhruba do patnácté minuty nevyužili některé své šance a my se stěží dostávali skrz jejich obranu. V poslední čtvrthodince první půle však přišla serie tří smolně obdržených branek, se kterými golman Ondra Michalec nemohl příliš dělat. Ještě do poločasu ale stihl snížit Lukáš Michalec a tak se do druhé půle šlo s alespoň malinko lepším pocitem.

Druhou půli jsme herně určitě ovládli my a soupeř spoléhal především na brejky a chyby v naší obraně. Měli jsme velké množství šancí, Hochmannova rána skončila na břevně, jeden z jeho centrů mohl dotekem do brány poslat Liška, měl však balon o krok před sebou, stejně tak Šturmova střela řádně protáhla golmana hostí, zaměstnával jej svými pokusy i Jakub Sýkora. Ludeco dalo v zápase další dvě branky, ani jedna však nebyla uznána kvůli špatné rozehrávce.

Zápas byl ostřejší, ale nic hrůzného. Prohráli jsme nevadí, stále jsme na sedmé pozici s utkáním k dobru. Čelo už se nám ale malinko vzdaluje. Příště vše napravíme.

Branka: L.Michalec

Sestava: O.Michalec - J.Michalec, L.Michalec, Šturma, Brdičko, Hochmann, Sýkora, Liška, Bůžek

Aktuální statistiky k 21.10.2010

20. října 2010 v 12:49 | Petr Brdičko |  Statistiky
Přináším aktuální statistiky týmu k 21.10.2010. Věnuju se odehraným zápasům, minutám a vstřeleným golům. Samosebou minuty nemůžu znát přesně proto jsou minuty uváděny podle toho, kolik měl daný zápas minut, ve kterém každý z Vás nastoupil. Nemuseli jste odehrát celý zápas, ale byli jste tam a byli jste připraveni hrát, to je zásadní. Takže po rozkliknutí článku se k tomu dostanete :-) Někdo má třeba více zápasů než druhý, ale má méně minut než on. Je to dáno tím, že někdo odehrál hlavně zápasy na turnajích, kde mají zápasy max 30 minut.


V neděli doma proti Staré Gardě

17. října 2010 v 22:20 | Petr Brdičko |  Liga
Ludeco FC sehraje v neděli, 24.10.2010 od 19:30 hod na svém hřišti Sparta Podvinný mlýn další zápas 2.B PKFL ligy. Soupeřem bude tým Stará Garda, který se zatím tuto sezonu trápí a je poslední bez zisku bodu.

Bylo by fajn nahrabat další tři bodíky. Doufám, že už tentokrát nebudeme mít problém s elektřinou :-)

Pozvánky na facebooku dostanete, jak jinak, ale můžete se mi hlásit i mimo.

Boss

Hedvika Kracmanová

17. října 2010 v 22:11 | Petr Brdičko |  Profily hráčů
Kracmanová

Oficiální ligový zápis: 5. kolo, FC Tibetians - Ludeco FC

17. října 2010 v 16:17 | Petr Brdičko |  Oficiální ligové zápisy 2010/11
16.10.2010, Praha, Strahov
FC Tibetians - Ludeco FC 1:7 (0:2)
Branky: Šmídek - 4x Angelis, Šturma, Malinovský, Liška
Rozhodčí: Udatný Kedluben
ŽK: -
Nejlepší hráč zápasu: Konvička - Angelis
FC Tibetians: Tomáš Chroust - Vojtěch Konvička, Jakub Šmídek, Tomáš Brabec, Jan Petržilka, Jakub Pavlič, Jan Matera, Ondřej Már
Ludeco FC: Adrian Gallo - David Šturma, Lukáš Michalec, Josef Liška - Sean Angelis, David Hochmann, Lukáš Malinovský - Petr Brdičko, Jakub Obermajer

Komentář rozhodčího:

Vyrovnané utkání, ač to tak výsledkově nevypadá, které rozhodla lepší koncovka Ludeca, zápas i přes nepřízeň počasí hrán ve vysokém tempu.

Ludeco rozdrtilo Tibetians

16. října 2010 v 19:17 | Petr Brdičko |  Liga
Nejvyšší výhru v lize v historii si po dnešním výkonu připisuje Ludeco FC. Na hřišti na Strahově totálně rozebralo domácí FC Tibetians a po zásluze vyhrálo 7:1.

Už v prvních deseti minutách dali branky Malinovský a Šturma a vypadalo to, že zápas se pro nás vyvine dobře. Soupeř měl také nějaké šance, ale buď je trestuhodně zahodil a nebo nás v brance podržel nový hráč Adrian Gallo. Výsledek 2:0 vydržel až do poločasu. Po změně stran začala úřadovat i druhá nová akvizice v našem týmu. Sean Angelis vstřelil při své premiéře 4 branky, jednu přidal také Pepa Liška. Gol dal i Jakub Obermajer, ale protože měl být rozehráván trestný kop, tak branka neplatila. Soupeř za stavu 6:0 stačil snížit, to bylo ale z jeho strany vše a 27 vteřin před koncem právě svou čtvrtou brankou rozhodl o výsledku utkání Sean Angelis.

Ludeco se tak minimálně do zítřka posouvá na pátou pozici se ziskem sedmi bodů po 4 zápasech. Má však k dobru ještě odložené utkání s Black B!tches.

Další zápas odehrajeme v neděli od 19:30 na domácím zápase Sparta Podvinný mlýn s týmem Stará Garda, který doposud nebodoval. Doufejme, že nám konečně půjde proud :-)

Dnešní sestava:

Gallo - Šturma, Liška, L.Michalec - Angelis, Hochmann, Obermajer - Brdičko, Malinovský

Boss

Dnes s FC Tibetians

16. října 2010 v 14:49 | Petr Brdičko |  Liga
Za necelých 115 minut začne na Strahově utkání FC Tibetians - Ludeco FC. V naší sestavě nakonec proběhly nějaké změny a tak nastoupíme v tomto složení:

Brdičko - Šturma, Chmel, Liška - Angelis, Gallo, Malinovský - Obermajer, L.Michalec, Hochmann

JDEME PRO TŘI BODY!!!!!

Ludeco má nové logo

13. října 2010 v 0:50 | Petr Brdičko |  Aktuality
Babral jsem se s ním přes tři hodiny, ale něco jsem ukuchtil :-) Přestože jsem nepřímo připomínal, že chybí Ludecu pořádné logo, tak se do toho nikdo nepustil. Tudíž jsem si dal tu práci a snad se logo povedlo. Není to profi práce, ale myslim, že to má něco do sebe. :-)

Na vysvětlenou:

Původní Erb byl věnován někomu, kdo se jmenoval Copson a původem byl z Irska. Původní erb obsahoval místo míče rytířskou přilbu, nad ní byla větvička a jakýsi meč, pravděpodobně jako symbol Irska. Místo znaku a nápisu u prostřed byly dva klíče a zámek, význam mi není znám.

Přesto Copson byl jedním z potomků či prapotomků jistého Cobbea. To byl pravděpodobně sloužící anglického panovníka Viléma I. Dobyvatele. Cobbe byl jedním z těch, kteří se podíleli na tvorbě tzv. Domesday Book, což byla jakási kniha pro sčítání lidu. Dobyvatel si dělal poznámky o majetku osob v zemi, kterou dobyl. A stejně jako on dobýval země, my se snažíme dobývat co nejvyšších pozic v lize. Proto tento erb, jelikož má spojitost s ním a také s Cobbem, který poznámky udajně dělal a i my si děláme poznámky o tom, koho jsme pokořili :-)

Žlutá a modrá barva z erbu se navíc perfektně hodí ke klubovým barvám. Ona rytířská přilba byla nahrazena fotbalovým míčem. Vepsán byl název týmu a uprostřed vidíte erb Prahy 9, což je tedy městská část, ze které Ludeco FC pochází.
Logo