Říjen 2010

Ludeco zdolalo Kedlubny 5:3

31. října 2010 v 17:50 | Petr Brdičko |  Liga
Ludeco FC napravilo nezdar z posledního zápasu se Starou Gardou, a v neděli odpoledne na hřišti Tatranu Střešovice porazilo Udatný Kedluben 5:3.

Od začátku zápasu šlo o velmi vyrovnané utkání, přesto jsme šli zhruba po 13 minutách do vedení my, když hráč soupeře při odkopu od brány nešťastně trefil Seana Angelise do tváře, od které se míč odrazil do branky. Soupeř ale po rozehrání golmanem po 6 minutách srovnal, když naše obrana zaspala, a golman Gallo s tímto nemohl příliš udělat. Do konce poločasu ale Sean Angelis přidal druhý gol a šli jsme tedy do druhé půle s jednobrankovým náskokem.

V druhé půli Sean Angelis přidal brzo třetí branku a vypadalo to, že si výhru pohlídáme. Ale ouvej, velké chyby v obraně a také pěkné a pohotové šance soupeře znamenaly vyrovnání na 3:3, přestože jsme měli několik velmi slibných šancí na zvýšení náskoku. Jakub Sýkora ale nenechal nic náhodě a po chvíli od vyrovnání pěknou otočkou levou nohou prostřelil golmana domácích. O chvíli později po uniku přidal premiérovou branku Sean Misday a bylo rozhodnuto. Ludeco se tak minimálně do večera posouvá na šesté místo tabulky, k dobru má stále zápas s Black B!tches.

Branky: 3x Angelis, Sýkora, Misday

Sestava: Gallo - Hochmann, Šturma, Brdičko - Sýkora, Malinovský, Misday - Manhart, Angelis, Obermajer

V neděli na Udatný Kedluben

26. října 2010 v 18:20 | Petr Brdičko |  Liga
V neděli, 31.10.2010, se od 15:30 setkáme na hřišti Tatranu Střešovice se starým známým týmem z loňska, Udatným Kedlubnem.

Po porážce se Starou Gardou je třeba opět nabrat tři body, i když moc dobře víme, že Udatný Kedluben není snadný soupeř a proto bude boj o body velmi tuhý.

Sraz dáme ve 14:30 na Balabence, nebo nejpozději v 15:15 na místě. Na facebooku už jste dostali pozvánky, tak se mi hlašte, kdo by šel.

Zatím potvrzená účast:

Brdičko, L.Michalec, Hochmann, Misday, Obermajer, Liška, Šturma, Angelis

Ludecu zápas se Starou Gardou nevyšel

24. října 2010 v 22:29 | Petr Brdičko |  Liga
Ludeco utrpělo v sezoně druhou porážku. V neděli od 19:30 nestačili v zápase se Starou Gardou a podlehli jí na domácím hřišti 1:3.

V prvním poločase vlítli do zápasu hosté celkem rázně a překvapili nás dobrou kombinací a rychlostí. Přesto zhruba do patnácté minuty nevyužili některé své šance a my se stěží dostávali skrz jejich obranu. V poslední čtvrthodince první půle však přišla serie tří smolně obdržených branek, se kterými golman Ondra Michalec nemohl příliš dělat. Ještě do poločasu ale stihl snížit Lukáš Michalec a tak se do druhé půle šlo s alespoň malinko lepším pocitem.

Druhou půli jsme herně určitě ovládli my a soupeř spoléhal především na brejky a chyby v naší obraně. Měli jsme velké množství šancí, Hochmannova rána skončila na břevně, jeden z jeho centrů mohl dotekem do brány poslat Liška, měl však balon o krok před sebou, stejně tak Šturmova střela řádně protáhla golmana hostí, zaměstnával jej svými pokusy i Jakub Sýkora. Ludeco dalo v zápase další dvě branky, ani jedna však nebyla uznána kvůli špatné rozehrávce.

Zápas byl ostřejší, ale nic hrůzného. Prohráli jsme nevadí, stále jsme na sedmé pozici s utkáním k dobru. Čelo už se nám ale malinko vzdaluje. Příště vše napravíme.

Branka: L.Michalec

Sestava: O.Michalec - J.Michalec, L.Michalec, Šturma, Brdičko, Hochmann, Sýkora, Liška, Bůžek

Aktuální statistiky k 21.10.2010

20. října 2010 v 12:49 | Petr Brdičko |  Statistiky
Přináším aktuální statistiky týmu k 21.10.2010. Věnuju se odehraným zápasům, minutám a vstřeleným golům. Samosebou minuty nemůžu znát přesně proto jsou minuty uváděny podle toho, kolik měl daný zápas minut, ve kterém každý z Vás nastoupil. Nemuseli jste odehrát celý zápas, ale byli jste tam a byli jste připraveni hrát, to je zásadní. Takže po rozkliknutí článku se k tomu dostanete :-) Někdo má třeba více zápasů než druhý, ale má méně minut než on. Je to dáno tím, že někdo odehrál hlavně zápasy na turnajích, kde mají zápasy max 30 minut.

V neděli doma proti Staré Gardě

17. října 2010 v 22:20 | Petr Brdičko |  Liga
Ludeco FC sehraje v neděli, 24.10.2010 od 19:30 hod na svém hřišti Sparta Podvinný mlýn další zápas 2.B PKFL ligy. Soupeřem bude tým Stará Garda, který se zatím tuto sezonu trápí a je poslední bez zisku bodu.

Bylo by fajn nahrabat další tři bodíky. Doufám, že už tentokrát nebudeme mít problém s elektřinou :-)

Pozvánky na facebooku dostanete, jak jinak, ale můžete se mi hlásit i mimo.