Září 2010

Na testy i zbývající dva američané

30. září 2010 v 9:00 | Petr Brdičko |  Aktuality
Do Ludeca přijdou na testy hrát i zbývající dva američané, u kterých se jednání o příchodu malinko protáhlo díky jejich nepřítomnosti v ČR. Oběma jim je 20 let, jedním je Sean Angelis, druhým Adrian Gallo. Stále si pohrávám s myšlenkou, že bychom si měli příští týden, třeba ve středu udělat takový menší trénink, kde by se nám všichni ukázali.

So, welcome, boys :-)

Oficiální ligový zápis: 2.kolo, Ludeco FC - AG Dechcurew

29. září 2010 v 22:28 | Petr Brdičko |  Oficiální ligové zápisy 2010/11
26.9.2010, Praha, Sparta Podvinný mlýn
Ludeco FC - AG Dechcurew 1:1 (1:0)
Branky: Hochmann - Srb
Rozhodčí: Černošice
ŽK: -
Nejlepší hráč zápasu: Hochmann - Srb
Ludeco FC: Ondřej Michalec - Josef Liška, Lukáš Vávra, David Šturma, David Hochmann - Jakub Bůžek, Jakub Sýkora, Jakub Chmel, Lukáš Malinovský, Lukáš Michalec - Petr Brdičko, Petra Hromádková
AG Dechcurew: Pavel Srb (Filip Turchich) - Prokop Sedláček, Michael Malkovský, Ondřej Kulakowski, Lukáš Jirát, Václav Hron

Komentář rozhodčího:

Pohledné utkání, ve kterém první půli ovládlo Ludeco, zejména svojí technickou vyspělostí a hravostí. Druhou půli opanoval postupně Dechcurew, který působil zkušeným dojmem ,i když mu pomohli výrazně i sebou uspokojení protihráči. Na závěr nasadili Ludečáci do hry příjemné překvapení - Petru(hrající v růžových podkolenkách...). Poslední věta snad k fanouškům-byly skvělí , kéž by jich na PKFL chodilo vždycky tolik:-) O. Macura

V sobotu s Realem Slama

29. září 2010 v 8:43 | Petr Brdičko |  Liga
Tak napsáno už o tom bylo tady i na facebooku dost a proto jen informuji, že v sobotu nastoupíme od 9:15 na Dětském ostrově k utkání 3.kola 2.B PKFL s týmem Real Slama. Sraz v 8:00 na Balabence nebo nejpozději v devět na místě.

Hlašte se mi prosím tady i na facebooku.

Zatím hlášená sestava:

Brdičko, Chmel, L.Michalec, Vávra, O.Michalec, Hochmann, Baumruk, Bůžek

Kryštof Baumruk se vrací do Ludeca

28. září 2010 v 12:53 | Petr Brdičko |  Tým
Starý známý kopálista Kryštof Baumruk, člen Síně slávy Ludeca, se vrací do týmu. Podle svých slov chce zkusit, jestli by mu to šlo a pak uvidíme. Známe Kryštofa z dřívějška a víme, že do balonu opravdu kopnout umí, ne že ne :-)

Ještě mi to potvrdí, ale přijít by měl už tuto sobotu, kdy neočekávám kvůli vražednému termínu zápasu nějakou extra účast :-)

Boss

Další kolo s Real Slama

27. září 2010 v 11:48 | Petr Brdičko |  Liga
Po dvou zápasech se ziskem 4 bodů nás už v sobotu čeká další ligové utkání. Soupeřem našeho týmu je další starý známý z předloňska, a to tým Real Slama. Bohužel, tento tým má vražedný termín zápasů, a to sobotu v 9:15 ráno. Bude to těžké vyhrabat se z postelí, ale já věřím, že se sejdeme v dobrém počtu.

Sraz dáme v 8:00 u Balabenky, kdo jede až tam, tak se hraje na Dětském ostrově, snad to na mapě najdete (je to u protějšího břehu Národního divadla).

Tak se mi už hlašte, kdo by šel.

Boss

Ludeco smírně s Dechcurew

26. září 2010 v 22:03 | Petr Brdičko |  Liga
Ludeco FC si v druhém utkání PKFL zapisuje smolnou remízu 1:1 z domácího utkání s AG Dechcurew.

Od počátku utkání jsme si vypracovávali vícero šancí a jednu z nich po krásné individuální šanci využil Hochmann. Soupeř spoléhal na díry v naší obraně a několikrát se mu to málem podařilo potrestat, přesto buď nemířil do branky nebo nás podržel opět skvělý Ondra Michalec. Přes výraznou snahu o vstřelení druhé branky a v závěru o udržení vítězného výsledku se ani jedno nepovedlo a soupeř nakonec využil jednoho ze zmatků v naší obraně 2 minuty před koncem utkání. Svou měrou do průběhu zápasu malinko přispěl i rozhodčí svými nerozvážnými rozhodnutími, přesto jsme si utkání měli vyhrát sami.

Nevadí, příští kolo se určitě budeme snažit vše napravit.

Branka: Hochmann

Sestava: O.Michalec - Liška, Vávra, Šturma, Hochmann - Sýkora, Bůžek, Malinovský, L.Michalec - Brdičko, Hromádková

Podpořme i Converťáky

25. září 2010 v 15:48 | Petr Brdičko
Velká část týmu Converto Praha je poskládána z hráčů, kteří u nás působili. Zítra sehrají od 11:15 své první domácí utkání proti týmu AC Souterrain v rámci 3.A ligy. Pokud chcete a máte možnost, přijďte je podpořit na hřiště Sparta Podvinný mlýn.

Ke Convertu jsem udělal rubriku v menu vlevo, některé z Vás zajímají jejich výsledky, proto tam budu uvádět alespoň výsledky a tabulku jejich ligy, pokud to bude možné.

Po prvním zápase jsou Converťáci na 3.místě 3.A ligy po vítězství 3:0 nad týmem Parma AG.

Boss

V neděli s AG Dechcurew

23. září 2010 v 22:39 | Petr Brdičko |  Liga
V neděli, 26.9.2010, odehrajeme od 19:30 zápas s AG Dechcurew, což už je dlouhodobý učastník PKFL, pro nás velká neznámá.

Sraz dáme už v 19:00 na hřišti.

Prozatimní sestava:

O. Michalec - Šturma, L.Michalec, Bůžek, Vávra, Hochmann, Liška, Misday, Patel, Malinovský
rezerva (také nastoupí): Brdičko, Obermajer, Chmel, Hromádková

Pokud jsem někoho, kdo se na facebooku přihlásil, zapoměl, tak se omlouvám, aktuálně mi nefunguje, tak tam nevidím.

Boss

Aktualizace stránek

23. září 2010 v 22:37 | Petr Brdičko |  Aktuality
Tak jsem doplnil profily a zaktualizoval soupisku, udaje v rubrice "statistiky" nechám na později :-)

Díky za pochopení

Boss

Josef Liška

23. září 2010 v 22:34 | Petr Brdičko |  Profily hráčů
Liška - dres