V neděli WarriorS Summer Cup 5

20. srpna 2010 v 16:37 | Petr Brdičko |  Turnaje
V neděli, 22.8.2010, se zúčastníme od 9:00 turnaje WarriorS Summer Cup 5. Startovné je zaplaceno, sraz dáváme v 7:45 u školy na Balabence, nebo pokud někdo nechce na Balabenku, tak sraz bude v 8:30 v metru na Hájích. Vemte prosím s sebou příspěvek na tým 50 Kč (David Hochmann a Jakub Chmel 10 Kč na víc za první vstřelený gol v sezoně ;-) ).

Hraje se na hřišti Schulhoffova 1, vchod na hřiště je z ulice Květnového vítězství, nejlépe vystoupit na zastávce Brechtova a zeptat se. (pro ty, co pojedou až tam)

Prozatím se přihlásili:

Brdičko, Obermajer, Chmel, Šilhavý, Hromádková, Sýkora, Vávra, Knobloch, Hochmann


Pravidla turnaje:

 Je to umělka, takže jasně žádný kopačky. Hraje se 2 x 10 minut, 4 + 1, futsalový míč. Postupují všichni, s tím, že první následně se utká první se čtvrtým z vedlejší skupiny, druhý se třetím apod. V případě postupu přes toto utkání tým postupuje do semifinálové miniskupiny po třech týmech, kde bojuje o postup do finále.

ROZLOSOVÁNÍ PRO LUDECO:

Jsme skupina C, tudíž hrajeme až třetí zápasy, přesto je dobré tam být včas.

Naši soupeři:

FC Warriors - domácí pořadatelský tým, hraje 2.třídu futsal, určitě máme všichni v živé paměti souboj se Slavií C, se kterou jsme prohráli 0:10, tento tým hraje stejnou soutěž.

Trosca United - tým hrající 3. třídu futsalu

Tlakové Galoše - tým hrající 6. ligu hanspaulky

Tak s chutí do toho a v neděli HRRRR na ně!! :-D
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama