Srpen 2010

Sestřih z WarriorS Summer Cup 5

30. srpna 2010 v 8:38 | Petr Brdičko |  Multimédia
Tak organizátoři turnaje WarriorS Summer Cup 5 dali dohromady sestřihové video z obou dní.


Video ze zápasu Ludeco Praha - FC WarriorS se aktuálně zpracovává a až bude, tak jej samozřejmě uveřejním :-)

Boss

Jsme přihlášeni na další turnaj

29. srpna 2010 v 9:24 | Petr Brdičko |  Turnaje
Dnes jsem nás přihlásil na poslední přípravný turnaj před začátkem PKFL.

Jedná se o turnaj, který by se konal na hřišti ZŠ Glowackého. Je to vlastně ten samý turnaj, který jsme před rokem a půl vyhráli.

Hraje se 18.9.2010 (sobota), na hřišti ZŠ Glowackého (Bohnice), systémem 5+1 a s pravidly jako v PKFL. Hrací doba je 1 x 20 minut. Hraje se na dvou hřištích, první zápas začíná v 9:00.

Bylo by dobré, kdyby nás šlo maximálně 10, bude to bohatě stačit. Účastní se 8-10 týmů, tedy pokud se hraje na dvou hřištích, tak by turnaj nemusel trvat nějak extra dlouho.

Hlašte se mi tedy, kdo by šel. Kdo se dřív přihlásí, ten hraje, jak jsem řekl, maximálně 10 lidí.

Boss

Pokračujeme v PKFL

25. srpna 2010 v 20:44 | Petr Brdičko |  Aktuality
Dnes jsem podal přihlášku a zaplatil startovné 200 Kč na novou sezonu PKFL. Čekají nás nějaké menší změny, takže zde je představuji:

1) oficální název týmu se mění z Ludeco Praha na dnes velmi populární model s FC na konci, takže oficiálně nyní budeme Ludeco FC

2) domácí hřiště bude Sparta Podvinný mlýn

3) výkopy domácích ligových zápasů budou vždy v neděli v 19:30 hod.

4) do nové sezony PKFL nastupujeme s tímto týmem:

Borkovec
Brdičko
Bůžek
Hochmann
Hromádková
Chmel
Knobloch
Liška
Michalec J
Michalec L
Michalec O
Obermajer
Pospíšil
Sýkora
Šilhavý
Štika
Šturma
Vávra
Vítek
Závorka

Boss

Spousta dlužníků!!

24. srpna 2010 v 15:00 | Petr Brdičko |  Tým
Tak, 25. den v měsící je zítra a já mám v kase příspěvky za měsíc červenec jen od pěti lidí (a to jsem jeden z nich já).

Od této sezony budu příspěvky vybírat, pokud je nebudete odevzdávat, nebudete prostě hrát. Tým z něčeho žít musí a já už odmítám platit naprostou většinu věcí sám, jako jsem to dělal poslední dvě sezony. Proto doufám, že mi do zítra přijdou příspěvky od následujících lidí, protože od čtvrtka už Vám naskakují za každý den prodlení dvě koruny.

Aktuálně k 2.9.2010 dlužíte tyto částky:

Chmel Jakub - 76 Kč
Michalec Lukáš - 66 Kč
Štika Vojtěch - 66 Kč
Hochmann David - 76 Kč
Závorka Matěj - 66 Kč
Michalec Jan - 66 Kč
Borkovec Petr - 66 Kč
Pospíšil Jan - 66 Kč
Knobloch Robert - 66 Kč
Michalec Ondřej - 66 Kč
Šturma David - 66 Kč
Liška Josef - 66 Kč
Obermajer Jakub - 66 Kč
Vítek Vladimír - 66 Kč
Šilhavý Martin - 66 Kč

Prosím všechny o co nejrychlejší úhradu.

Boss

Plán na sezonu 2010/2011

24. srpna 2010 v 14:46 | Petr Brdičko |  Aktuality
Přináším Vám plán na sezonu 2010/11 tak, jak jsem ho připravil a jak bych byl rád, kdyby nakonec dopadl. Co se nabídky turnajů týče, o účasti na nich budeme ještě hlasovat samozřejmě.

LIGA:

ligové zápasy se budou odehrávat jako doposud vždy o víkendu a to mezi koncem září a začátkem prosince a pak mezi půlkou března a koncem května. Domácí zápasy budeme hrát pravděpodobně na hřišti Sparta Podvinný mlýn, rezervaci hřiště budu řešit v nejbližší době. Hrací den domácích zápasů bude stále neděle, čas pravděpodobně posuneme více k večeru, kolem 19-20 hodiny, snad by mohlo mít čas více lidí, než odpoledne.

MODELOVÉ ZÁPASY:

V jednání máme modelové zápasy s Convertem Praha. Hráli bychom každou druhou středu, vždy večer, v 21:00, na hřišti Sparty Podvinný mlýn. Určitě by se nehrálo 17.11.2010 (státní svátek). Jestli k tomu dojde, či ne, Vám dám zavčas vědět.

TURNAJE:

Samozřejmě teď v létě je nabídka turnajů mírně strohá, přesto už podle zkušeností můžeme říct, že se přihlásíme na další ročníky turnajů, které jsme absolvovali v minulosti. K nim přibydou i nějaké nové, o kterých ještě budeme hlasovat, tady je menší přehled:
září - plánuju ještě před začátkem ligy se něčeho účastnit, ať nezlenivíme :-)
listopad - Vánoční turnaj ve futsale, 27.-28.11.2010, Ostrava (ubytování u mých příbuzných)
prosinec - 1.FC Heroes často pořádají před vánocemi předvánoční turnaj, takže pokud zase, tak půjdeme
leden - pravděpodobně turnaj v Úvalech
únor - pokud to bude jako loni, tak Hell Cup
červen - pokusíme se uspořádat ještě jednou vlastní turnaj a také samozřejmě Qanto Cup, to byla povedená akce

Ludeco na Warriors Summer Cupu ostudu neudělalo

22. srpna 2010 v 16:20 | Petr Brdičko |  Turnaje
Byť jsme nevyhráli ani jeden ze zápasů na Warriors Summer Cup 5, tak jsme rozhodně ostudu neudělali. Se všemi soupeři jsme sehráli víc než vyrovnaná utkání a většinu obdržených golů jsme si způsobili jen a jen sami. Díky všem za předvedenou hru, zase to dává trochu optimismu do budoucna :-)

Zápasy ve skupině:

Ludeco Praha - Tlakové Galoše (6. liga Hanspaulka) 1:2 - branka Procházka
Ludeco Praha - Noční dravci (6. liga Hanspaulka) 1:4 - branka Bůžek
Ludeco Praha - FC Warriors (3. třída futsal) 1:3 - branka Sýkora

Zápas o postup:

Ludeco Praha - SC Bumble Bees (2. třída futsal) 0:2.

Záznam z utkání s FC Warriors později dodám.

Ludeco reprezentovali:

Brdičko, Obermajer, Chmel, Hromádková, Šturma, Sýkora, Procházka, Bůžek, Vávra

V neděli WarriorS Summer Cup 5

20. srpna 2010 v 16:37 | Petr Brdičko |  Turnaje
V neděli, 22.8.2010, se zúčastníme od 9:00 turnaje WarriorS Summer Cup 5. Startovné je zaplaceno, sraz dáváme v 7:45 u školy na Balabence, nebo pokud někdo nechce na Balabenku, tak sraz bude v 8:30 v metru na Hájích. Vemte prosím s sebou příspěvek na tým 50 Kč (David Hochmann a Jakub Chmel 10 Kč na víc za první vstřelený gol v sezoně ;-) ).

Hraje se na hřišti Schulhoffova 1, vchod na hřiště je z ulice Květnového vítězství, nejlépe vystoupit na zastávce Brechtova a zeptat se. (pro ty, co pojedou až tam)

Prozatím se přihlásili:

Brdičko, Obermajer, Chmel, Šilhavý, Hromádková, Sýkora, Vávra, Knobloch, Hochmann


Pravidla turnaje:

 Je to umělka, takže jasně žádný kopačky. Hraje se 2 x 10 minut, 4 + 1, futsalový míč. Postupují všichni, s tím, že první následně se utká první se čtvrtým z vedlejší skupiny, druhý se třetím apod. V případě postupu přes toto utkání tým postupuje do semifinálové miniskupiny po třech týmech, kde bojuje o postup do finále.

ROZLOSOVÁNÍ PRO LUDECO:

Jsme skupina C, tudíž hrajeme až třetí zápasy, přesto je dobré tam být včas.

Naši soupeři:

FC Warriors - domácí pořadatelský tým, hraje 2.třídu futsal, určitě máme všichni v živé paměti souboj se Slavií C, se kterou jsme prohráli 0:10, tento tým hraje stejnou soutěž.

Trosca United - tým hrající 3. třídu futsalu

Tlakové Galoše - tým hrající 6. ligu hanspaulky

Tak s chutí do toho a v neděli HRRRR na ně!! :-D

WarriorS Summer Cup 5?

18. srpna 2010 v 17:54 | Petr Brdičko |  Turnaje
Našel jsem na stránkách týmu FC WarriorS info o tom, že letos opět pořádají, jako každý rok, Warriors Summer Cup, tentokrát s pořadím číslo 5.

Hraje se dva dny, každý den zvlášť, tzn. jeden turnaj v sobotu 21.8.2010, druhý o den později. Byl bych proto se zúčastnit nedělní části, s tím, že startovné je 1200 Kč. Já bych startovné uhradil, od Vás bych už ale rád vybral měsíční příspěvek 50 Kč. Vím, že je to na rychlo, ale pokud se mi do pátku přihlásí alespoň 7 lidí, tak bychom mohli jít hrát. Hraje se systémem 4+1 s futsalovým míčem na hřišti Schulhoffova na Hájích, časové rozpětí organizátoři odhladli na 9 - 16 hodin. Dávejte mi prosím vědět, jestli by někdo šel, ať se stihnem přihlásit.

Boss

S PKFL zatím velká neznámá

16. srpna 2010 v 8:33 | Petr Brdičko |  Aktuality
Včera mi volal Lubo Penzeš z SVP a říkal, že Radim se současnou radou PKFL něco řeší, tudíž se naše šéfování v PKFL zatím ztrácí v nedohlednu. Takže se zatím soustřeďmě na fotbalové výkony, možná bychom se ještě mohli do konce prázdnin účastnit nějakého turnaje v Praze.

Boss

Téma: PKFL

11. srpna 2010 v 19:19 | Petr Brdičko |  Aktuality
Zdravím všechny z týmu i ty z PKFL.

Jak už asi všichni víte, Radim Tichý, admin PKFL, vymyslel na novou sezonu hromadu novinek, které se naprosté většině týmů nezamlouvaly a žádaly zachování stávajícího systému. To Radima rozladilo a rozhodl se předat PKFL někomu dalšímu. Je téměř jisté, že se vedení PKFL ujmu já, Luboš Penzeš z týmu SVP a Žíža, bývalý člen týmu Lhotka Stars.

V nejbližších dnech my tři + od každého z nás jeden člověk, aby nás bylo pro začátek malinko víc pro rozhodování, uspořádáme schůzku, na které probereme všechny body, které máme na srdci. Já už jsem náhled svůj představil na stránkách PKFL.

Dále jsem uvedl a na stránkách odkázal na to, jak si představuji lehce upravný model 1.ligy a upravný model postupů, sestupů a bojů o titul. Nejedná se o nic složitého, co se týče zápasové stránky, bude vše stejné, jako doposud. Jak by to mohlo vypadat dle mě, uvádím po rozkliknutí celého článku. Uvidíte zde i los na první a druhou ligu. Pro data a časy začátků zápasu jsem vycházel z loňského ročníku. Proto pokud budou chtít týmy upravit data a časy, napište na mail petr.ludeco@email.cz . Na stejný mail mi rovnou také napište, na jakém hřišti budete působit a Vaší soupisku na aktuální ročník. Do soupisky jako doposud uveďte celé jméno a ročník narození. Do soupisky uveďte maximálně 25 jmen. Stejně tak žádám týmy 3.ligy a nové týmy, které mi samozřejmě také sdělí svůj název. Kam budete odesílat startovné a v jaké výši, se dozvíte v nejbližší době. Plánuji navrhnout na stránky PKFL odstranění jmen hráčů, kteří již v daných týmech nejsou, stejně tak odstranění týmů, které už v PKFL nepůsobí, plácá to příliš místa.

Takže ještě jednou, pro týmy první a druhé ligy, rozklikněte v pravém dolním rohu na konci tohoto článku odkaz "Celý článek", kde najdete los na novou sezonu a vzor našeho navrhnovaného systému.