Červenec 2010

Zápas s Convertem nakonec platí

27. července 2010 v 19:10 | Petr Brdičko |  Aktuality
První vzájemný zápas s Convertem Praha (tedy vlastně Ludecem B :-D) se nakonec uskuteční. Hrát budeme od 18:40 na hřišti Sparta Podvinný mlýn v sobotu, 31.7. Hlašte se tedy prosím, kdo můžete, ať vím, s kým počítat. Chci jen upozornit, že hřiště NEBUDE rezervováno, proto se na něj musíme protlačit :-) Rozhodčího zařizuju.

Účast zatím potvrdili:

Brdičko Petr, Obermajer Jakub, Hochmann David, Bůžek Jakub, Chmel Jakub, Horák Martin, Šilhavý Martin, Vítek Vladimír, Michalec Jan, Michalec Ondřej, Michalec Lukáš

50%:

Štika, Liška, Borkovec, Hladík

Omluveni:

Sýkora, Pospíšil, Závorka, Šturma, Hromádková, Knobloch, Vávra, Manhart

Boss

Přátelák s Křenicemi platí

25. července 2010 v 10:57 | Petr Brdičko |  Aktuality
Avizovaný první přátelský zápas ve velkém fotbale s SK Křenice platí. Kýbl domluvil s vedením klubu termín a tak se v Křenicích utkáme s místním týmem 7.8.2010 od 15:30.

Sraz dáváme ve 14:00 u Balabenky a nebo v 15:00 nejpozději v Křenicích. Do Křenic jezdí bus 303 z Černého Mostu, pokud nejedete automobilem.

Potřebujeme aspoň 15 lidí, takže semi hlašte, ať to můžeme dát do kupy. Pozváni byli současní hráči Ludeca, bývalí hráči Ludeca, hráči Converto Praha či testovaní hráči. Pozvánky jste dostali na facebooku, tak se hlašte.

Zatím účast potvrdili:

Brdičko Petr, Obermajer Jakub, Manhart Petr, Chmel Jakub, Bůžek Jakub, Vávra Lukáš, Šilhavý Martin, Hochmann David, Šturma David

Na 50 %:

Borkovec Petr, Procházka Lukáš, Závorka Matěj

Nepřijdou:

Pospíšil Jan, Lukášek David, Kumpošt Ondřej, Chmel Filip, Liška Josef, Hladík Jiří, Fránek Jakub, Dunčko Tomáš

Možnost hrát za SK Křenice

23. července 2010 v 13:29 | Petr Brdičko |  Aktuality
Jeden ze soupeřů, se kterým budeme pravděpodobně hrát přátelák ve velkém fotbale, zve naše hráče do svého týmu. Kýbl říkal, že máme možnost přijít hrát za SK Křenice, které hrají IV.třídu Praha-Východ. Tréninky jsou prý v úterý a ve čtvrtek od šesti. Já také nebudu moci se učastnit všech, pokud tedy budete mít zájem, dejte vědět, aspoň by nás hrálo více pospolu, jdu hrát určitě já, kýbl snad i Kuba Chmel a lehce přikývl i Lukáš Michalec. Tak se přidávejte :-)

Boss

V jednání 4 týmy pro přátelák ve velké kopané

20. července 2010 v 13:57 | Petr Brdičko |  Aktuality
S Kýblem jsme rozjeli shánění soupeře pro přátelské utkání ve velkém fotbale. Bylo by to k druhým narozeninám, které jsme nedávno oslavili, když už nám nevyšel ten turnaj. Kýbl rozjednal jednoho soupeře já dva a jednoho soupeře už jsme řešili v loňském roce, letos to obnovujeme a snad už to vyjde a vyřizujeme ho oba tak půl na půl. O jaké soupeře, že jde?:

SK KŘENICE

Klub 10 km jihovýchodně od Prahy, hraje IV.třídu B Praha-Východ

SOKOL NOVÁ VES V HORÁCH

Klub sídlící 15 km severozápadně od Mostu, hraje Mostecký okresní Přebor.

HSV EINTRACHT SEIFFEN

Klub sídlící cca 25 km severozápadně od Mostu, hraje 2. třídu kraje Erzgebirgskreis

TJ SOKOL BOJANOVICE
Klub sídlící cca 15 km jihozápadně od Prahy, hraje III.A třídu okresu Praha-Západ.


Podrobné info o týmech dodám později. Je jasné, že nebudeme hrát zápas se všemi, budeme hrát maximálně 2 zápasy, přesto pokud by souhlasily dva týmy a k nim i soupeř z Německa, myslím, že by bylo zajímavé vyjet si zahrát s týmem z Deutschlandu :-)

Boss

Novinky

20. července 2010 v 10:18 | Petr Brdičko |  Aktuality
Tak přes léto se toho zatím příliš neděje, ale samozřejmě většina přípravných akcí na sezonu probíhá až v srpnu.

Přesto mám pro Vás několik informací. Na turnaj Pupo Cup, o kterém jsem dával vědět před nedávnem, pravděpodobně nakonec nepojedeme, pořadatel nereagoval na příhlášku a tak to vypadá, že pojedeme nejspíše na jiný turnaj.

V každém případě 31.7. počítejte s přátelským zápasem s Converto Praha. Čas se ještě doplní, hrát se pravděpodobně bude na hřišti Sparty na Podvinném mlýně.

Další novou informací je, že Kýbl domluvil na jeden ze srpnových víkendových dnů přátelský zápas 11 na 11 s klubem SK Křenice. Jaké datum a čas to bude, je zatím v jednání, přesto kdyby se nás tam vydalo aspoň 14, bylo by to fajn. Obec Křenice se nachází cca 10 km jihovýchodně od Prahy. V jednání i já mám nějaká tato přátelská utkání ve velké kopané.

Určitě samozřejmě nezapomínáme i na přípravu na malý fotbal a také přáteláky v malém fotbale jsou v jednání.

Dál bych chtěl poprosit, pokud by někdo měl kontakt na Ondonga Destina a Pepu Lišku, nechť mi ho sdělí skrze FCB nebo ICQ či mobil.

Boss

31.7. přátelák s Convertem

13. července 2010 v 12:25 | Petr Brdičko |  Aktuality
V sobotu, 31.7., bychom se měli ve večerních hodinách utkat v přátelském utkání na hřišti Sparta Podvinný mlýn utkat s týmem Converto Praha, který je poskládaný především z našich bývalých hráčů.

Čím víc lidí přijde, tím lépe, můžete přivést i hráče na testy. Doufáme, že hrát se bude od 18:00 nebo 18:30.

Boss