Květen 2010

Nová sezona: co bude?

30. května 2010 v 19:26 | Petr Brdičko |  Tým
Aniž by to člověk řekl, Ludeco Praha uzavřelo druhou ligovou sezonu. Stále nevíme, jestli máme naději na postup do 2.ligy či ne, ale i tak moc všem děkuju za reprezentování našeho jména, ať už v lize, či v přátelácích nebo turnajích. Sezona samozřejmě nekončí, v červnu následují přátelstký turnaj v pořádání týmu Vořežšprutů a již několikrát zmíněný Qanto Cup 2010.

Přesto už jsou přípravy na novou sezonu v plném proudu a já již teď mohu uvádět, s kým pro novou sezonu počítám, s kým ne. To je pak výzva pro Vás ostatní, přivést do týmu nějaké nové tváře, které fotbal baví a umějí ho aspoň malinko hrát.

Co se následující sezony s týče. S těmito jmény do příští sezony nepočítám:

Dominika Pekárková
Artan Mustafa
Kamil Glückselig
Lukáš Panýrek

Těmto hráčům jsem naopak rozhodnut dát druhou šanci:

Vojtěch Štika (do nové sezony)
Robert Knobloch (do obrany, do konce června)

Rád bych pak v týmu ještě vyzkoušel Pepu Lišku, pokud tedy můžu Hochmiče či Šturmiče poprosit, jestli by jej nevzali na ten přátelský turnaj.

S ostatními jmény do nové sezony počítám, s Jirkou Hladíkem však s už nějakým tim vykřičníkem :-) Samozřejmě nemohu nikoho nutit, aby u nás pokračoval, přesto když zůstanete všichni, bude to moc fajn.

Z týmu se rozhodli odejít Lukáš Procházka a Ondřej Kumpošt. Pokud se pánové budete chtít do týmu vrátit, pro Vás dva určitě bude cesta do týmu vždy otevřená a díky moc za ty dvě sezony, co jste pro nás odvedli. Pokud dojdete si s námi ještě naposled kopnout na onen přátelský turnaj, určitě budem rádi, poté už Vás a Váš tým ale rozneseme na Qanto Cupu :-D Dobrovolně také z týmu odchází David Lukášek.

Dále jsme se s Kýblem tak malinko (ale myslím, že to bude platit) dohodli na určitých podmínkách, které bychom byli rádi, kdyby se dodržovaly. Chtěli jsme, aby se některá pravidla dodržovala už tuto sezonu, přesto to byl jakýsi "holubník", který neměl řád.

Takže trochu jednodušeji: Byli bychom rádi, kdyby se každý z hráčů v následující sezoně účastnil alespoň 65 % zápasů v sezoně (včetně přáteláků a turnajů). Dále bychom rádi vybírali už konečně pořádně příspěvky na tým. Měsíčně 50 Kč, někteří hráči příspěvky dávali, jiní ne, nebylo to fér a tak budeme vybírat peníze (samozřejmě i ze svého) každý měsíc 25. dnem. Kdo dvakrát za sebou nedá příspěvky, nemůže chodit hrát.

Dále budeme vybírat příplatky za:

- první vstřelený gol v sezoně (bez ohledu na druh zápasu) - 10 Kč
- každý hattrick vstřelený v sezoně (bez ohledu na druh zápasu) - 15 Kč
- každá obdržená žlutá karta v sezoně (bez ohledu na druh zápasu) - 15 Kč
- každá obdržená červená karta v sezoně (bez ohledu na druh zápasu) - 25 Kč
- každé čisté konto v sezoně (bez ohledu na druh zápasu) - 10 Kč
- každý vlastní gol v sezoně (bez ohledu na druh zápasu) - 20 Kč

tyto příplatky jsou splatné vždy do 25. dne následujícího měsíce od uskutečnění dané události (tzn. někdo dostane v říjnu žlutou kartu, tak do 25.11. musí uhradit 15 Kč).

Za každý den prodlení s příspěvkem na tým (50 Kč) bude hráči učtována penalizace 2 Kč za každý den prodlení. Za první měsíc neuhrazení příspěvku je hráči vystaveno napomenutí, druhý měsíc je vyřazen z kádru. Stejná pravidla platí i s dodatečnými příplatky s tim rozdílem, že za každý den prodlení je 1 Kč.

Naopak my se zavazujeme Vám v průběhu sezony alespoň třikrát zařídit nějaký motivační program či soutěž, na konci sezony pak bude odměněn nejlepší střelec týmu a hráč, který odehraje nejvíc zápasů (vyjma mě).

Navíc budeme z každého zápasu a turnaje mezi sebou hlasovat o nejlepším hráči. Ten hráč, který za měsíc obdrží dohromady nejvíce hlasů, bude odměněn. Stejně tak bude odměněn i ten brankář, který za měsíc bude mít průměr obdržených branek za všechny zápasy do 2,5 branek na zápas.

Už teď se snažím dopátrat možnosti rezervace nového hřiště u nás ve Vysočanech na Spartě. Pokud se budou normálně vybírat příspěvky na tým, tak můžeme na onom hřišti bez problémů fungovat.

Tak snad se následující sezona povede ještě lépe, než ta současná a budeme fungovat ještě více jako tým, než letos, kdy můžeme si myslím všichni s klidem říct, že to bylo 1000x lepší, než loni.

Díky moc všem a jedeme dál :-)

Boss

S Vyhul remíza

30. května 2010 v 18:25 | Petr Brdičko |  Liga
S FC Vyhul remizovalo Ludeco na závěr ligové sezony 4:4. Opět jsmě nevyužili velké množství brankových příležitostí, přesto to byl zápas velmi pěkný. Branky vstřelili Bůžek, Vávra, Hochmann a Procházka ( :-) ).

Rozhodčí z týmu Vořežšprutů nás dále pozval na příští či přespříští víkend na přátelský turnaj, kde bychom měli být my, Vořežšpruti a 1.FC Heroes, další soupeře bychom se dozvěděli, o akci samozřejmě dodám bližší info, jakmile se veškeré informace dozvím.

Sestava dnešního zápasu:

Brdičko, J.Michalec, Bůžek, Vávra, Šturma, Hochmann, Sýkora, Procházka, Obermajer, Hromádková, L.Michalec

Čekáme už jen na dva zápasy Slavoje. Slavoj má 15 bodů a dva zápasy k dobru s MFK Scooler a FKMP Gooners. My máme 20 bodů. Jakákoliv bodová ztráta Slavoje nám zaručuje konečné čtvrté místo. 

Aktuální statistiky

27. května 2010 v 10:23 | Petr Brdičko |  Statistiky
Tak na žádost některých z Vás aktualizuju statistiky, hrabal jsem se v tom dlouho, ale nakonec jsem to dal dohromady. :-)

Ke statistikám se dostanete po rozkliknutí celého článku


V neděli poslední ligový zápas sezony

27. května 2010 v 8:23 | Petr Brdičko |  Liga
V neděli, 30.5.2010, se v posledním ligovém zápase utkáme na našem hřišti na Lehovci s týmem FC Vyhul, a to od 15:00. Sraz klasicky v 14:00 u školy nebo nejpozději ve 14:45 na místě. Hlašte se, ať vím s kým počítat.

Do konce teto sezony snad odehrajeme nějaké přáteláky a uzavře jí už několikrát zmíněný turnaj Qanto Cup 2010.

Boss

Rozvrh na Quanto Cup 2010

25. května 2010 v 8:50 | Petr Brdičko |  Turnaje
Jak jsem uvedl v předchozím článku, jsme oficiálně přihlášeni na Quanto Cup 2010. Zde je případný harmonogram, abyste zavčas dopředu věděli, jak si rozvrhnout poslední víkend v červnu v případě, že se s námi na turnaj vydáte :-)

SOBOTA 26.6.2010

10:30 - odjezd z Prahy (hromadný sraz na Balabence)
13:15 - očekávaný příjezd na místo (ještě nevíme, zda-li budeme hrát v Třebové, Třebářově nebo Trnávce), registrace
14:00 - 19:00 - odehrání zápasů základní skupiny
19:30 - v případě postupu ubytování + nocleh, v případě nepostupu odjezd do Prahy (kdo bude chtít na místě zůstat, může, je však třeba se domluvit i s těmi, které poveze v autě)
* V případě, že na turnaji zůstaneme do druhého dne, oslavíme narozeniny přítomných, zatím tedy vím, že narozeniny bude mít Petra Hromádková, snad prý ještě někdo, ale nevím kdo :-D. Slavit ale budeme v míře, abychom byli ready na druhý den :-)

NEDĚLE 27.6.2010

Zde se harmonogram bude odvíjet od toho, jak rychle budou zápasy semifinálových skupin a vyřazovacích kol probíhat. Počítáme ale s tím, že do Prahy se vydáme v odpoledních hodinách.

Po rozkliknutí celého článku najdete doporučenou trasu do místa konání.


Jsme přihlášeni na Quanto Cup 2010

24. května 2010 v 11:22 | Petr Brdičko |  Turnaje
Včera dopoledne jsem oficiálně podal přihlášku na turnaj Quanto Cup 2010, potvrzení jsem obdržel dnes nad ránem, jsme tedy oficiálně přihlášeni. Turnaj se uskuteční poslední víkend v červnu, tedy 26.-27.6.2010. Startovné je 990 Kč a určitě by bylo fajn, kdybychom se na něj nějakým způsobem složili, v nejhorším případě jej uhradím ze svého.

Turnaj Quanto Cup se pořádá v obcích Moravská Třebová, Městečko Trnávka a Třebářov. V jaké z uvedných obcí budeme hrát, se teprve dozvíme. V sobotu, 26.6., se hrají základní skupiny. První část sehrává své zápasy od 9:00 do 14:00, druhá pak od 14:00 do 19:00, požádal jsem rovnou, zda-li by nebylo možné, abychom hráli od 14:00, bylo by to pro nás si myslím mnohem lepší (i v tomto případě mi bylo vyhověno). V případě postupu ze základních skupin jistě setrváme na turnaji do druhého dne. Nocleh si buď můžete sami zajistit stanama a nebo si ho zařídit v některém z ubytovacích zařízení, která máte uvedena níže.

Dozvěděl jsem se i to, že nominace na turnaj je neomezená, proto hráči, kteří jsou vyjmenováni níže, mají nominaci jistou. Startovné se oficiálně má odevzdat nejpozději 6.6.2010, požádal jsem o odklad na 16.6. (bylo mi vyhověno), pokud bychom ale startovné vybrali do požadovaného termínu, tak by to jistě bylo moc fajn.

Bylo by dobré, abychom se na turnaj dopravili automobily. Celkově by to vyšlo rozhodně levněji, než veřejnou dopravou. Žádám také všechny, aby se mě neptali, zda-li by s námi mohli jezdit hrát hráči, kteří nejsou v kádru. Vzít si můžete fanoušky apod., hráče nikoliv.

Veškeré informace včetně nominace na turnaj najdete po rozkliknutí celého článku.

Turnaj k 2.narozeninám Ludeca se neuskuteční

24. května 2010 v 9:57 | Petr Brdičko |  Turnaje
Vzhledem k nízkému zájmu o start na turnaji plánovaném k 2.narozeninám našeho týmu, se daná akce neuskuteční. Škoda to samozřejmě je, ale tak aspoň mám o starost méně. :-)

Boss

Ludeco prohrálo i s Gooners

24. května 2010 v 9:38 | Petr Brdičko |  Liga
Další porážka čekala na Ludeco Praha v předposlední utkání 3.B PKFL této sezony. Sešlo se nás poměrně hodně, přesto to nebyl až takový problém a dokonce jsme se dokázali i domluvit, jak se bude hrát.

Hráli jsme od začátku s jedním z týmů z popředí tabulky vyrovnanou partii, přesto ve druhém poločase začala selhávat obrana a z výsledku 1:1 se stal rázem výsledek 5:1. Ke konci už pak akorát dvěma brankami korigoval výsledek Šturma, na srovnání už ale nebyl čas.

Branky: Procházka, 2xŠturma

Sestava:

O.Michalec, J.Michalec, L.Michalec, Sýkora, Šturma, Hochmann, Borkovec, Procházka, Brdičko, Obermajer, Lukášek, Chmel, Hromádková, Bůžek

V neděli s FKMP Gooners Roma

20. května 2010 v 12:46 | Petr Brdičko |  Liga
V neděli, 23.5.2010, bychom se měli na hřišti Sokol Královské Vinohrady od 20:00 setkat s FKMP Gooners Roma. Záměrně píšu měli, protože Gooners mají teď nějaké trable (poslední zápas byl odložen, předchozí, který jsem šel s Péťou pískat, byl sice kontumován v jejich prospěch, přesto už ani tento výsledek neplatí). Zástupci mi však včera psali, že utkání platí.

Pokud by se zápas měl uskutečnit, tak i tak se pokusím se zástupci týmu sjednat začátek zápasu na 19:00, a to jen v případě, pokud Češi postoupí na MS v hokeji do finále, v opačném případě je to bezvýznamené.

Hrát může jít max 10 lidí (plus já a kýbl). Zjistili jsme, že i 12 je moc, na pětky už stejně nehrajeme, takže maximálně 10 lidí, ať se přihlásí na facebooku nebo přes mobil.

Prozatimní nominace

Brankář: -

Do pole: L.Michalec, Lukášek

a já s Kýblem :-)

Boss

David Hochmann uveden do Síně slávy

17. května 2010 v 15:18 | Petr Brdičko |  Aktuality
David Hochmann nastoupil 16.5.2010 k ligovému utkání proti Vořežšprutům. Završil tím počet 50-ti odehraných zápasů za Ludeco Praha a splnil tím jedno z kritérií pro uvedení do Síně slávy Ludeco Praha. Stejně jako dalším, i jemu bude v nejbližší době odevzdána pamětní plaketa.

Plakety už jsou vyrobeny, musím je jen převzít a uhradit :-)

Boss