Duben 2010

V květnu 9 zápasů

28. dubna 2010 v 18:26 | Petr Brdičko |  Aktuality
Náročný program v podobě devíti utkání čeká na náš tým v průběhu následujícího kalendařního měsíce, tedy května. Jsou to zápasy ligové, přátelské i turnajové. Zde je jejich přehled. Pokud budete vědět, že na zápas dojdete, určitě mi to můžete napsat, pokud ne, tak samozřejmě budete dostávat pozvánky normálně přes facebook.

UPOZORŇUJI, ŽE NA PŘÁTELSKÝ ZÁPAS SE SLAVIÍ A NA TURNAJ NIKE CITY CUP JSOU NOMINOVÁNI JEN URČITÍ HRÁČI. NOMINOVÁN MŮŽE BÝT NĚKDO JINÝ V PŘÍPADĚ ZÁSKOKU.

2.5., 15:00, Chvaletická; liga: LUDECO PRAHA - DARKAGE
4.5., 19:00, Gutova; Nike City Cup: LUDECO PRAHA - LEGENDS
5.5., 18:00, Zákostelní; přátelsky: SK SLAVIA PRAHA C - LUDECO PRAHA
9.5., 15:30, Tatran Střešovice; liga: UDATNÝ KEDLUBEN - LUDECO PRAHA
13.5., 17:40, Gutova; Nike City Cup: LSC PRAHA - LUDECO PRAHA
16.5., 15:00, Chvaletická; liga: LUDECO PRAHA - VOŘEŽŠPRUTI
23.5., 20:00, Přípotoční; liga: FKMP GOONERS ROMA - LUDECO PRAHA
25.5., 16:00, Gutova; Nike City Cup: FC NE - LUDECO PRAHA
30.5., 15:00, Chvaletická; liga: LUDECO PRAHA - FC VYHUL

Hošek a Štika končí v Ludecu

28. dubna 2010 v 17:35 | Petr Brdičko |  Aktuality
Václav Hošek a Vojtěch Štika končí v Ludecu Praha. Za celé jaro nenastoupili k jedinému utkání a nenaplnili tak požadavek, aby v dubnu nastoupili alespoň jednou. Náhradu zatím hledat nebudeme.

Boss

Ludeco prohrálo s DMS

26. dubna 2010 v 8:21 | Petr Brdičko |  Liga
Nešťastný zápas s Dynamem Malá Strana má za sebou Ludeco Praha. Na hřišti na Botičské prohrálo včera poměrem 2:6.

Soupeř celý zápas těžil z našich chyb, které dokázal pohotově trestat. Zápas se mohl vyvíjet i jinak, kdybychom v úvodu využili svých brankových příležitostí.

Zápas se hrubě nevyvedl mě, v uvodu jsem mohl dát gol, když jsem před odkrytou bránou zůstal s míčem sám, přesto se nějak stalo, že jsem branku nevstřelil, na svá bedra pak beru i 4. a 5. branku soupeře, které jsem jednoznačně mohl vychytat a tak celý zápas beru na sebe.

Jediným pozitivem může být první branka Lukáše Michalce v Ludecu.

Branky: Procházka, L.Michalec

Sestava: Procházka, L.Michalec, O.Michalec, Mustafa, Brdičko, Obermajer, Hochmann, Šturma, Vávra, Sýkora

Nominace na nedělní zápas

23. dubna 2010 v 12:02 | Petr Brdičko |  Aktuality
Podle potvrzení učasti na facebooku uvádím nominaci na nedělní zápas s Dynamem Malá Strana:

Brankář: Lukáš Procházka

Pětka 1: Vávra, Bůžek - Šturma, Hochmann - Mustafa
Pětka 2: Brdičko, Chmel - L.Michalec, O.Michalec - Obermajer

Nominace se mění při každé změně na facebooku.

Boss

Ludeco se utká s "C" týmem futsalové Slavie

21. dubna 2010 v 19:21 | Petr Brdičko |  Aktuality
Ludeco Praha se 5.5. od 18:00 utká na hřišti Sokolu Vysočany v Zákostelní ulici s "C" výběrem futsalové SK Slavia Praha.

Na tento zápas mám připravenou nominaci, hrát se bude systémem 4 + 1, hrát tedy budeme ve třech čtveřičkách + golman.

Nominace by vypadala takto:

Golman: Procházka

Čtyřka 1 - Pospíšil, Bůžek - Sýkora, O.Michalec
Čtyřka 2 - Vávra, L.Michalec - Obermajer, Hochmann
Čtyřka 3 - Brdičko, Chmel - Borkovec, Kumpošt

Šturmi s námi nemůže logicky hrát, protože patří do kádru Slavie.

Kdo se zápasu nebude moci zúčastnit,  prosím, dejte mi to včas vědět, přesto si myslím, že i když se jedná až o "C" tým, bude to pro nás velmi prestižní mač.

Boss

Ludeco se zúčastní Nike City Cupu 2010

21. dubna 2010 v 19:14 | Petr Brdičko |  Turnaje
Ludeco Praha se zúčastní dlouhodobého Nike City Cupu 2010. Jedná se o turnaj, který probíhá v rámci několika týdnů. Hraje se klasicky systémem 5 + 1, na střídačce mohou být dva náhradníci. Do nominace se vejde maximálně 8 lidí, před každým novým zápasem může být ale nominace obměněna podle potřeby.

Nalosování do turnaje teprve proběhne, pokud jsem však pochopil nalosování týmů správně, měli bychom hrát takto:

4.5.2010, 19:00
13.5.2010, 17:40
25.5.2010, 16:00

Všechna utkání se hrají na hřišti ZŠ Gutova ve Strašnicích (měli jsme tam tehdy trénink v nafukovací hale). Jména soupeřů se ještě dozvíme.

Zde je nominace na první zápas (je to orientační, změny mohou nastat).

Petr Brdičko
Jakub Obermajer
Jakub Chmel
David Hochmann
David Šturma
Lukáš Vávra
Jakub Bůžek
Jakub Sýkora

Šturmi už prý dost možná podal přihlášku s jiným týmem, ještě uvidíme, pokud by to tak bylo, nahradil by ho někdo další.

Případné změny v termínech samozřejmě včas oznámím.

BOSS

Akce pro Slávisty i Sparťany

21. dubna 2010 v 15:08 | Petr Brdičko |  Aktuality
Slavia
Sparta
V úterý 11.5.2010 se od 18:30 v pražském Edenu bude konat velmi zajímavá
akce. Ve spolupráci se Slavií Praha pořádá Czech Team 96 pro Nadaci fotbalových internacionálů opravdové internacionální derby.

Proti sobě totiž nastoupí výběry SK Slavia Praha a AC Sparta Praha, většinou zastoupeny hráči ze slavného období českého fotbalu z roku 1996.

Pozvánku do týmu Slavie obdrželi a neodmítli již teď Vladimír Šmicer, Patrik Berger, Jan Suchopárek, Radek Bejbl a Radek Černý. Do týmu Slavie také Vladimír Šmicer pozval své bývalé spoluhráče Robbieho Fowlera a Stevea McManamana. Trenérem tohoto výběru bude současný trenér Slavie František Cipro.

Pozvánku do týmu Sparty obdrželi a neodmítli již teď Petr Kouba, Horst Siegl, Karel Poborský, Vratislav Lokvenc, Zdeněk Svoboda, Michal Horňák nebo Jiří Němec. Pozvánku obdržel také Pavel Nedvěd, na jeho vyjádření se čeká. Trenérm tohoto výběru bude trenér reprezentace na Euru 1996 Dušan Uhrin starší.

Na hlavní tribuny bude lístek stát 180 Kč, na tribuny za brankou pak 120 Kč. Hrát se bude na 2 x 40 minut, čestný výkop provede legendární Josef Masopust, akcí provede Leoš Mareš, rozhodčím pak bude bývalý ligový sudí Lubomír Puček.

Pokud chcete jít s námi (půjdeme za branku na sever), dejte vědět, vyřídíme více lístků, kdo chce jít na jinou část tribun, vstupenky si může vyřídít od 22.4. na http://vstupenky.stadioneden.cz .

Boss

Pojeďte s námi na pivní slavnosti

20. dubna 2010 v 14:56 | Petr Brdičko |  Tým
Zvu tímto všechny, aby se s námi 1.5. vydali do Velké Dobré na Středočeské pivní slavnosti, které se budou konat na místním letišti. Vyrážíme v 10:30 autobusem z Hradčanské, cesta tam trvá necelou půlhodinku, cena jízdného je 32 Kč.

Akcí provázejí Luboš Xaver Veselý a Zdeněk Velen, učinkují Petr Spálený, Apollo Band, Děda Mládek Illegal Band, DJ Viktor Volyanskyi, Patrola, Kabát Revival alias Tabák, Viktorky, Pozdní sběr a Brass Band. Ukázat by se také měli hejtman středočeského kraje David Rath nebo Zuzana Belohorcová. Bude se popíjet, bude se jíst, vstupné je zdarma. Bude se také vítat a křtít pivní král, který dorazí s mažoretkami Zlaté Prahy.

Odjezd zpět nejpozději v 18:32 z Velké Dobré. Pokud se hodláte napít, myšleno jako fakt napít, nedoporučuji jezdit automobilem :-)

Točit se budou následující značky piva:

Březnický Herold, Rakovnický Bakalář, Benešovský Ferdinand, Postřižinské pivo z Nymburka, Pivovar Klášter, Pivovar Vysoký Chlumec, Kácovský Hubertus, Berounský Medvěď, Pivovarský dvůr Chýně, Průhonický pivovar U Bezoušků, Kladenský pivovar U Kozlíků, Poddžbánský pivovar Mutějovice, Pivo Krušovice a Velkopopovický Kozel.

Vyražte tedy s námi, bude tam dobrá zábava, dobré pití, dobré jídlo a dobrá společnost.

BOSS


V neděli proti Dynamu Malá Strana

19. dubna 2010 v 9:44 | Petr Brdičko |  Liga
Po zhruba měsící se opět utkáme v neděli, 25.4. od 17:15 s Dynamem Malá Strana. Hraje se na hřišti na Botičské (hřiště pod Karlovým náměstím). Sraz dáváme v 16:15 klasicky u školy, hlašte se tedy, kdo jde, opět maximálně golman + dvě pětky a náhradník.

Tento víkend se odehrálo další kolo naší ligy, do výraznějšího trháku se dostal jen Udatný Kedluben, který má již 24 bodů, utkání druhého s třetím, tedy FKMP Gooners Roma a Vořežšprutů skončilo remízou a oba mají 22 bodů, my máme 18 bodů, za námi je pak šestibodová propast a na páté FC Vyhul máme ještě zápas k dobru. 

Tým Ludeco však malinko zaráží, jak je možné, že Udatný Kedluben nepřišel o 3 body za neodpískaný zápas mezi námi a MFK Scooler Praha, který se odehrál zhruba před měsícem na hřišti v Hostivaři. Všichni přítomní jasně viděli rozhovor můj a zástupce soupeře, který jasně řekl, že rozhodčím je jeho kamarád, že Kedlubni řekli, že pískat nepřijdou. Tuto věc budeme řešit dále, jde o fair-play, pokud nedosáhneme tíženého výsledku, pokusím se domluvit se zástupci dalších týmů, co s tím.

Boss

Klecového turnaje se nakonec neúčastníme

16. dubna 2010 v 16:39 | Petr Brdičko |  Turnaje
Klecový turnaj na Strahově, který měl zítra proběhnout, nakonec bude bez účasti Ludeca Praha. Byli jsme totiž přihlášení až jako první náhradníci a bohužel nikdo učast nezrušil.

Proto prosím nikdo na žádný sraz nikam nechoďte.

Boss