Březen 2010

Do konce sezony bez Matěje Závorky

29. března 2010 v 15:08 | Petr Brdičko |  Tým
Do konce sezony se budeme muset obejít bez jednoho z pilířů naší obrany, Matěje Závorky, který má pravděpodobně přetrhané vazy v koleni a zadní meniskus. Sezonu buď tedy dohrajeme bez náhrady, a nebo pokud byste měli někoho typově podobného Matějovi mezi svými známými, určitě dejte vědět.

Dále den před sobotním zápasem s MFK Scooler nastala válečná porada nejužšího vedení (já, Kýbl a Jakub Chmel), kde jsme probírali budoucnost některých hráčů. Shodli jsme se na tom, že většina z Vás má svou existenci v týmu jistou (pokud tedy sami neprojevíte zájem tým opustit). Přesto jsou zde někteří, kteří se dostaví občas, s týmem příliš nekomunikují, nemáme na dotyčné kontakty apod.

Rozdělili jsme tedy tým do určitých skupin a podle toho se k daným hráčům bude přistupovat. Zde rozdělení jest (kromě mě a Kýbla):

JISTÁ POZICE V KLUBU + NOMINACE NA MČR:

Jakub Chmel
Jakub Sýkora
David Hochmann
Petr Borkovec
Jan Pospíšil
Ondřej Kumpošt (po sezoně projevil zájem opustit tým)
Ondřej Michalec
Lukáš Michalec
Jakub Bůžek
Lukáš Procházka (po sezoně projevil zájem opustit tým)
Lukáš Vávra
David Šturma

JISTÁ POZICE V KLUBU

Matěj Závorka (z nominace vypadl jen kvůli výše uvedenému zranění)
Jiří Hladík
David Lukášek

TI, CO NEODEHRAJÍ ASPOŇ TŘI ZÁPASY DO KONCE SEZONY, KONČÍ

Dominika Pekárková
Artan Mustafa
Kamil Glückselig
Lukáš Panýrek

TI, CO DO KONCE DUBNA NEODEHRAJÍ ASPOŇ JEDEN ZÁPAS, KONČÍ

Václav Hošek
Vojtěch Štika

Nikde není dáno, že ti, co v nominaci nejsou, se do ní ještě nemůžou dostat, ať už jsou z jakékoliv skupiny hráčů. Pokud však již nyní nemáte zájem dál s týmem hráte, dejte to prosím vědět hned, ušetříte nám tím spoustu práce a starostí.

Dále máme přichystané překvapení pro členy naší jakési Síně slávy. Jak se stát členem Síně slávy, máte uvedeno zde :-). O jaké se jedná překvapení, se dozvíte, až bude 100 % hotovo, dřív než v půlce dubna to ale nebude. Zatím má síň slávy 6 členů, 2 hráči mají k členství velmi blízko :-)

Na závěr chci dále stále apelovat na Vás, abyste zkoušeli do týmu přivádět nové tváře, nikomu se nebráníme, chceme si je ale nejdříve vyzkoušet. Sami už určitě dvě jména máme v hlavě, pokud tedy máte nějaké tipy, pište mi na mail či facebook.

Boss


Ludeco smetlo MFK Scooler

27. března 2010 v 18:07 | Petr Brdičko |  Liga
Ludeco Praha v sobotu 27.3. porazilo na hřišti SK Hostivař domácí MFK Scooler Praha v poměru 8:4.

O vítězství se rozhodlo již v první půli, kdy jsme do přestávky získali schůdný náskok 5:1. V druhé půli jsme si začali s míčem až moc hrát, soupeř byl několikrát v početní převaze před brankou a několikrát nás podržel golman Procházka. Přesto jsme přidali ještě tři branky, stejný počet jsme obdrželi a zápas tak skončil v náš prospěch poměrem 8:4.

Dvě branky vstřelili Sýkora a Šturma, jednou se pak trefili Hochmann, Brdičko, Procházka a premiérově také Lukáš Vávra.

K dalšímu zápasu nastoupí Ludeco za 14 dní doma proti Slavoji.

Sestava Ludeca:

Procházka, Šturma, Hochmann, Brdičko, Vávra, Sýkora, Obermajer, L.Michalec

10000 návštěv

25. března 2010 v 15:45 | Petr Brdičko |  Statistiky
V uplynulých dnech navštívil naše stránky 10000. návštěvník. Děkujeme, že máte stále zájem o dění v klubu a taky děkuju hráčům, že na tyto stránky nezapomínají.

S tímto milníkem se opět vrací anketa o hráče měsíce, kterou rozjedeme od 1.4. S tímto milníkem jsem také pro Vás připravil souhrnné statistiky našeho klubu od jeho založení, tedy od 20.5.2008.

Statistiky se Vám zobrazí po rozkliknutí celého článku. Ve statistikách mohou být chyby, ale snažím se být přesný.


V sobotu s MFK Scooler Praha

22. března 2010 v 16:31 | Petr Brdičko |  Liga
V sobotu, 27.3.2010, se od 16:00 utkáme s týmem MFK Scooler Praha. Soupeř je v tabulce za námi se ztrátou 6 bodů, jarní utkání dopadlo v náš prospěch 5:2.

!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! POZOR !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Jak už v komentáři u tohoto článku uvedl zástupce soupeře, jeho tým se stěhuje. Nehrajeme tedy v Suchdole, ale na hřišti SK Hostivař, které se nachází na adrese Švehlova 36. Kdo tedy s námi nedává sraz u školy, najděte si to prosím na mapy.cz či GPS. Sraz u Balabenky se také posouvá na 14:45. Kdo jede až tam, buďte prosím na hřišti aspoň 15 minut před začátkem zápasu.

Na facebooku tradičně máte pozvánky, tak se hlašte, ať vím, s kým počítat.

Prozatimní očekávaná sestava:

Golman: Procházka

Obránci: Vávra, Chmel, L.Michalec, Bůžek

Záložníci: Hochmann, Borkovec, Brdičko, Šturma

Útočníci: Obermajer, O.Michalec

Od 18.3. akce ve Sportisimu

16. března 2010 v 9:16 | Petr Brdičko |  Aktuality
Neberte tohle jako nějakou reklamu, ale spíš jako nabídku možností. V obchodním řetězci Sportisimo od 18.3. probíhá akce, kde jsou výrazené slevy na fotbalové míče.

Leták jsem viděl bohužel jen letmo, tudíž nevím přesné informace, pamatuji si jen, že míče značky Puma a Umbro byly k dostání za 199 Kč, levné byly i repliky Adidas a Nike včetně designu MS 2010 s názvem Jabulani. Proto pokud chcete, určitě vyražte na nákup, hodit se můžou nejen Vám osobně, ale i nám do týmu, já osobně nejspíš pro dva půjdu :-)

Prodejny najdete zde:

OC Palladium - Náměstí Republiky 1
OC Eden - U Slavie 1527
OC Arkády Pankrác - Na Pankráci 86
OC Novodvorská Plaza - Novodvorská 1800
OC Metropole Zličín + NIKE MOLO - Řevnická 121
OC Galerie Fénix - Freyova 945

Sice jsem to už napsal dvakrát, ale ještě jednou, akce platí OD 18.3., tedy od tohoto čtvrtka.

Boss

Oficiální zápis: Ludeco Praha - Dynamo Malá Strana

15. března 2010 v 13:46 | Petr Brdičko |  Oficiální ligové zápisy 2009/10
14.3.2010, Praha, ZŠ Chvaletická
Ludeco Praha - Dynamo Malá Strana 2:0 (1:0)
Branky: Šturma, Hochmann
Rozhodčí: Hüvely
ŽK: -
Nejlepší hráč zápasu: Procházka - Sommer
Ludeco Praha: Lukáš Procházka - Matěj Závorka, Jakub Bůžek, Lukáš Michalec, Jakub Obermajer, Jakub Chmel - David Šturma, David Hochmann, Petr Brdičko, Ondřej Kumpošt - David Lukášek, Ondřej Michalec
Dynamo Malá Strana: Jan Kasal - Jan Sommer, Adam Hrubý, David Kraus, Kryštof Krýzl, Tadeáš Kubů, Štěpán Hrubý

Komentář rozhodčího:

V prvním jarním utkání bylo k vidění několik pěkných akcí z obou stran, domácí držel hlavně gólman Procházka, který svými zákroky vychytal čisté konto. Skóre se otevřelo po 20 minutách zápasu ranou Šturmy. Potvrzení výsledku pak přišlo v závěru druhé půle, kdy zblízka překonal brankáře hostů Hochmann. Zápas se odehrál v přátelské atmosféře a ve vysokém tempu, které bylo v závěru nad síly Dynama.

Ludeco porazilo DMS

15. března 2010 v 13:31 | Petr Brdičko |  Liga
Ludeco Praha vstoupilo do jarní části sezony vítězně, když zdolalo tým na chvostu tabulky, Dynamo Malá Strana, poměrem 2:0. Utkání bylo dohráváno v rámci 4.kola. Vyzkoušeli jsme si tak prvně nové hřiště na ZŠ Chvaletická a já doufám, že všem zúčastněným vyhovuje.

Zároveň se chci omluvit všem, které jsem včera mystifikoval, nehrajeme příští týden, ale až za 14 dní. Hrát se bude s MFK Scooler Praha a to na hřišti v Suchdole. Začíná se od 16:00 v sobotu 27.3. Pozvánky samozřejmě včas dostanete, na příští týden plánujem zase nějaký vzájemný fotbálek, pravděpodobně na Balabence.

Boss

Příchozí sestava:

Brdičko, Obermajer, Chmel, Procházka, Šturma, Hochmann, Závorka, L.Michalec, O.Michalec, Kumpošt, Lukášek, Bůžek

V neděli s Dynamem Malá Strana

8. března 2010 v 10:43 | Petr Brdičko |  Liga
Tak poslední neděli nám plány na trénink zhatilo ne příliš příjemné počasí a nevyhovující stav hřiště. Nadcházející neděli, tedy 14.3., už snad doufáme, že bude všechno připraveno tak, abychom mohli dohrát podzimní odložené utkání s Dynamem Malá Strana a započít tak jarní část 3.B PKFL ligy.

Na Facebooku jste dostali, ostatně jako vždy, pozvánky, dle kterých se orientuji na sestavu k zápasu. Sraz bude ve 14:15 u Balabenky (beze mě, já už pojedu přímo na hřiště) a nebo NEJPOZDĚJI ve 14:45 na hřišti ZŠ Chvaletická. Doprava tam není složitá. Kdo jede autem, určitě si poradí skrze mapy.cz nebo GPS, ti, co využívají MHD, prosím použijte tram 19, která Vás doveze na Starý Hloubětín a potom použijte výlukový autobus X-3 do zastávky Lehovec. Kdo jede metrem, tak vystupte na Hloubětíně a použijte poté stejný bus.

Zápas začíná v 15:00, proto bych byl rád, kdyby se v daný moment začalo hrát. Předpokládaná sestava bude vypadat takto: (ke změnám samozřejmě může dojít)

Golman: Procházka

Pětka 1: Vávra, Bůžek - Šturma, Hochmann - O.Michalec
Pětka 2: Závorka, L.Michalec - Kumpošt, Lukášek - Ceman
+ já a kýbl připraven na střídání.

Takže vzhůru do toho, ať proti poslednímu týmu ligy úvod jara hned tříbodový.

BOSS

V neděli testování hráčů

1. března 2010 v 18:39 | Petr Brdičko |  Aktuality
V neděli 7.3.2010 se od 14:00 sejdeme na hřišti ZŠ Chvaletická, abychom spolu "prubli" naše nové domácí působiště. Byl bych také rád, kdybychom si na něj také zvykali a zkoušeli něco nacvičit.

V každém případě jak už jsem v předchozím článku uvedl, dva hráči uvolnili místo v A-týmu. Proto kdo chce a zná někoho, kdo umí do balonu kopnout, můžete ho přivést. Klidně můžeme testovat i 10 lidí najednou, prostě si dva nejlepší potom vybereme.

První testovaný a potvrzený hráč je slovenský pravděpodobně záložník Miroslav Ceman. Hlašte mi další, ať s nimi počítám dopředu.

Boss

Dva hráči přeřazení do B-týmu

1. března 2010 v 12:09 | Petr Brdičko |  Aktuality
Tomáš Dunčko a Kryštof Baumruk jsou dvěma hráči A-týmu, kteří jsou přeřazeni do "béčka". U prvního jmenovaného je to z důvodu jeho kázně a přístupu k týmu, druhý jmenovaný se pak za celý podzim ani za celou zimní přípravu neohlásil, nemáme tedy důvod dále zabírat v A-týmu místo. Uvolněné jsou tak dva posty. V průběhu jara bychom chtěli přivést určitě někoho nového a pravděpodobně si někoho vyzkoušíme na tréninku, na který jste všichni dostali na facebooku pozvánky. Přesto bychom byli také rádi, kdybyste mezi svými známými a kamarády sehnali brankáře na sezonu následující, neboť Lukáš Procházka již od léta v týmu působit nebude.

Z B-týmu a z Ludeca uplně jsou pak vyřazeni Filip Chmel a Roman Sčuka.