Listopad 2009

Oficiální zápis: FC Vyhul - Ludeco Praha

30. listopadu 2009 v 9:11 | Petr Brdičko |  Oficiální ligové zápisy 2009/10
29.11.2009, Praha, Novoborská
FC Vyhul - Ludeco Praha 4:5 (2:3)
Branky: 2x Horký, Cuchý, Marík - 3x Šturma, Pospíšil, Borkovec
Rozhodčí: Rychlá rota
ŽK: D.Stránský
Nejlepší hráči zápasu: Horký - Šturma
FC Vyhul: Jan Lorenc - Michal Horký, Marek Cuchý, Martin Marík, Jonathan Ton, Richard Stránský, David Stránský, Petr Skála, David Lacina, Martin Culka
Ludeco Praha: Lukáš Procházka - Matěj Závorka, Jakub Bůžek, Lukáš Vávra, Jan Pospíšil - David Šturma, David Hochmann, Petr Borkovec, Jakub Sýkora - Lukáš Panýrek, Petr Brdičko, Tomáš Dunčko, Jakub Obermajer

Komentář rozhodčího:

Utkání se odehrálo v rychlém tempu a nasazení. Hosté se díky chybám domácí obrany ujali vedení 3:0. Domácí poté zvýšili aktivitu a povedlo se jim utkání otočit. Poslední slovo ale měli hosté, kteří díky dvěma tvrdým ranám kapitána stanovili konečné skore na 4:5. Utkání se dohrávalo zbytečně vyhroceně.

Ludeco přezimuje na čtvrtém místě

29. listopadu 2009 v 17:30 | Petr Brdičko |  Liga
Na čtvrtém místě 3.B PKFL přezimuje Ludeco Praha. V posledním zápase porazili své soupeře FC Vyhul 5:4 a připsali si tak čtvrté vítězství. Žádný ze soupeřů za námi už před nás jít nemůže.

Zápas se vyvíjel hodně slibně, když v uvodu Honza Pospíšil překvapil golmana domácích střelou ze 35 metrů, která k udivu všech skončila v síti. Další dvě branky přidali David Šturma a Petr Borkovec a zdálo se být rozhodnuto. Ale ouha, zmatky v obraně znamenaly nejen vyrovnání na 3:3, ale dokonce obrat na 4:3 pro soupeře. Nebyl by to však David Šturma, který by vše nechal jen tak. Nejprve vyrovnal po skvělém signálu s Petrem Borkovcem a poté přímou střelou z 12 metrů otočil ve prospěch Ludeca a završil tak svuj hattrick.

Další zápasy budou probíhat o zimní pauze, kdy domluvíme přáteláky a zúčastníme se některých turnajů.

Soupiska Ludeco:

Procházka - Vávra, Bůžek, Pospíšil, Závorka - Šturma, Hochmann, Borkovec, Sýkora - Panýrek, Dunčko, Brdičko, Obermajer

Novinky na jaro

27. listopadu 2009 v 18:29 | Petr Brdičko |  Tým
Tak jak už víte, na poslední zápas s FKMP Gooners Roma přišlo velké množství hráčů a ve hře byl jeden velký zmatek. Proto jsme se rozhodli že už od nedělního zápasu s FC Vyhul budeme na zápasy brát maximálně 13 lidí, což představuje brankář, dvě pětky a dva náhradníci. Na zápas vždy půjde ten, kdo se mi přihlásí co nejdříve a opravdu nebude záležet na tom, jestli je výkonnostně lepší, než někdo druhý a obráceně, prostě hrajeme fotbal pro zábavu a proto kdo dřív přijde, ten dřív mele :-)

Dále nás čeká zimní pauza, kterou jistojistě vyplníme alespoň dvěmi učastmi na turnajích a také přátelskými zápasy. Sami potom připravujeme turnaj pro 10 týmů, který by mohl pomoci přispět do naší kasičky.

Boss

V neděli poslední utkání podzimu

25. listopadu 2009 v 9:23 | Petr Brdičko |  Liga
Po serii 3 výher a následně 3 porážek přichází poslední utkání podzimu. Bylo by dobré na závěr uhrát nějaké ty body a udržet kontakt s čelem tabulky.

Proto se mi prosím hlaste, kdo jde a kdo ne, upozorňuji však (po poslední zkušenosti), že bereme jen dvě pětky + brankáře + 2 náhradníky, velké množství hráčů nedělá dobrotu. Proto, kdo dřív přijde, ten dřív mele :-)

Dále jak už víte, je plánován vánoční sraz Ludeca a to na tuto sobotu. Bude se konat od 19:00 v Pizzerii - Baru - Střížkov (Bínova ulice naproti Kauflandu). Zatím se přes Facebook přihlásilo jen 6 lidí, takový počet mě nepřesvědčuje k tomu, abych sraz pořádal, proto se mi také prosím hlaste, ať stihnu udělat rezervaci.

Nedělní utkání začíná v 14:00, hrajeme na strojírenské SPŠ na Proseku, adresa Novoborská 610/2. Doprava je pro automobilisty předpokládám jednoduchá, pro ostatní, co jedou MHD, použijte busy 134, 186 či 210 a to ze stanic metra Střížkov nebo Vysočanská (ta pouze v případě linky 134). Cílová stanice je Českolipská. Sraz na Balabence bude v 13:00.

POZOR - Jak jsem psal zprávu na Facebooku, sobotní sraz týmu je zrušen pro nízkou učast.

Prozatimní sestava na neděli (podle přihlášení):

Brankář: Procházka

Pětka 1: Bůžek, Závorka - Šturma, Hochmann - ???
Pětka 2: Vávra, Pospíšil - Borkovec, ??? - Dunčko
Náhradníci: Brdičko, J.Obermajer

Boss

Oficiální zápis: Ludeco Praha - FKMP Gooners Roma

25. listopadu 2009 v 9:16 | Petr Brdičko |  Oficiální ligové zápisy 2009/10
22.11.2009, Praha, Rajská Zahrada
Ludeco Praha - FKMP Gooners Roma 2:9 (1:4)
Branky: Pospíšil, Lukášek - 3x Vosický, 3x F.Červený, Kuželka, Rejmíš, Šušák
Rozhodčí: Les Bizerans
ŽK: Hochmann - F.Červený
Nejlepší hráči zápasu: Pospíšil - Vosický
Ludeco Praha: Jiří Hladík, Jan Pospíšil - Lukáš Vávra, Jakub Chmel, Tomáš Dunčko, Jakub Bůžek - David Lukášek, David Šturma, Jakub Sýkora, Ondřej Kumpošt, David Hochmann, Petr Borkovec - Petr Brdičko, Ondřej Michalec, Jakub Obermajer, Vojtěch Štika
FKMP Gooners Roma: Ondřej Kotal - Ondřej Vosický, Filip Červený, Ondřej Kuželka, Martin Rejmíš, Pavel Šušák, Martin Červený, Cal IeGall

Komentář rozhodčího:
Domácí Ludeco s početnou střídačkou od začátku utkání tahalo za kratší konec. Hosté dobře kombinovali a po 10 minutách hry vedli 2:0. Domácí, kteří se více soustředili na kritiku rozhodčího než na vlastní výkon, po zásluze inkasovali dalších 7 branek a prohráli 2:9. Hráč Hoffman dostal žlutou kartu za urážky rozhodčího, a kdyby ten byl přísnější, mohl za další urážky udělit hráčům Ludeca další karty nejen žluté barvy.

Třetí porážka v řadě

23. listopadu 2009 v 9:32 | Petr Brdičko |  Liga
Třetí porážku v řadě si připisujeme na své konto. Po skvělém začátku se nyní nedaří a v dalším zápase na Rajské Zahradě jsme proti FKMP Gooners Roma prohráli 2:9.

Příčín můžeme shledat hned několik. Jednak neschopnost rozhodčího pochopit, že těžko můžeme střídat, když nás vyžene mimo hřiště, na které se lze dostat otvorem širokým 50 cm. Druhak neschopnost hráčů omlouvat se včas dopředu, abychom mohli zacelit mezery, které vznikly tím, že se mi omluví 2 hodiny před zápasem a to ještě tak, že se nejdřív musím zeptat já. No a na závěr pak velkým množstvím lidí, což neočekávaně je spíš na škodu, než na užitek.

V každém případě čeká nás ještě jeden zápas, tak snad ho zvládneme.

Sestava:
Hladík, Pospíšil - Vávra, Bůžek, Chmel, Dunčko - Kumpošt, Šturma, Hochmann, Sýkora, Borkovec, Lukášek - Brdičko, O.Michalec, Štika

Oficiální zápis: Vořežšpruti - Ludeco Praha

18. listopadu 2009 v 10:24 | Petr Brdičko |  Oficiální ligové zápisy 2009/10
15.11.2009, Praha, Lhotka
Vořežšpruti - Ludeco Praha 2:0 (1:0)
Branky: Čáp, Solar
Rozhodčí: Jižní Město (nedostavil se)
Nejlepší hráči zápasu: Čáp - Bůžek
Vořežšpruti: Jiří Lojín - David Čáp, Tomáš Solar, Antonín Měchura, Pavel Katrenčík, Petr Hromas, Martin Hromas, Marek Fišer, Pavel Dražďák
Ludeco Praha: Petr Brdičko - Jan Pospíšil, Jakub Bůžek - Jakub Sýkora, David Šturma, Lukáš Plachý, David Lukášek, Petr Borkovec, David Hochmann - Vojtěch Štika

Komentář rozhodčího: (komentář zapsal domácí tým)

Zápas podle mého pohledu byl vyrovnaný, ale je pravdou, že kdyby se hrálo na širším hřišti, bylo by mnohem složitější uspět. Takhle jsme soupeře nepustili ke kombinaci,která by jim určitě byla vlastní. Nakonec rozhodla chyba hostujícího brankáře při nakopnutém balonu, který neudržel v náručí a náš utočník v klidu proměnil nabídnutou šanci. Ve druhé půli se nám podařilo výsledek pojistit a zápas jsme si pohlídali. Zápas i bez rozhodčího proběhl poměrně v klidu.

Příspěvky na tým

18. listopadu 2009 v 9:59 | Petr Brdičko |  Tým
Tak naléhám už na to dlouho a byl bych rád, kdyby se s tím konečně začlo trošku hýbat. Spousta z Vás stále nedala příspěvky na tým (nemyslím teď nové hráče). Vím, že většina z Vás chodí na diskotéky, do klubů, do barů, proto věřím, že příspěvek 65 kč za měsíc na tým není přílišný výdaj. Proto níže uvedená jména prosím, aby mi při nejbližší příležitosti příspěvky dala:

Sýkora J.
Dunčko T.
Pekárková D.
Hochmann D.
Baumruk K.
Borkovec P.
Hošek V.
Lukášek D.
Kumpošt O.
Mustafa A.
Glückselig K.
Procházka L.
Vávra L.
Plachý L.
Šturma D.
Manhart P.

Děkuji.

V neděli s Gooners

18. listopadu 2009 v 9:29 | Petr Brdičko |  Liga
FKMP Gooners Roma jsou dalším soupeřem, se kterým se utkáme. V 8.kole 3.B PKFL ligy na ně narazíme na domácím hřišti na Rajské Zahradě. Utkání je zároveň předposlední podzimní.

Sraz tradičně v 13:45 na Balabence nebo přímo na místě, začínáme v 15:00.

Boss

Nešťastná porážka s Vořežšpruty

18. listopadu 2009 v 9:27 | Petr Brdičko |  Liga
Druhá porážka v řadě znamená další ztrátu bodů pro Ludeco a už tak nějak nemáme situaci jen ve svých rukách :-)

Na hřišti na Lhotce jsme prohráli 0:2. Utkání to bylo vesměs vyrovnané, více šancí ke skorování však měli domácí. První gol byl poněkud smolný - vysoký nakopáný centr si chtěl už rukama vpřed stáhnout brankář Brdičko, jenže si nešťastně přišlápl kopačkou dlouhé kalhoty a upadl. Utočník domácích tak měl jednoduchou pozici v podobě odkryté branky. Pak se utkání odehrávalo ve vyrovnaném duchu a i Ludeco mělo nějaké šance. Byli to však opět po změně stran domácí, kteří udeřili po uniku obraně.

Věříme, že snad už příště opět získáme 3 body :-)

Soupiska Ludeco:
Brdičko - Bůžek, Pospíšil - Šturma, Lukášek, Plachý, Hochmann, Borkovec - Štika, Sýkora