Říjen 2009

V neděli s Darkage

26. října 2009 v 11:26 | Petr Brdičko |  Liga
Takže jak už všichni víme, tak byl náš poslední zápas 4.kola s Dynamem Malá Strana odložen na jaro, konkrétně na 14.3.2010.

Proto máme další zápasovou ulevu, přesto v tabulce zůstáváme vysoko, a to na třetím místě, přestože jako jediní z celé soutěže máme odehrány pouze 2 zápasy. Před nás se dostal Slavoj, který porazil 2:1 právě Darkage.

Sraz bude v 13:30 na Balabence a nebo nejpozději ve 14:15 uprostřed nástupiště metra C Pankrác. Kdo jede autem, tak prosím nejpozději do 10 minut před začátkem zápasu doražte. Hraje se na SPŠ Gočára v ulici Družstevní ochoz,

Takže doufám ve velkou účast a další 3 body pro nás. :-)

PROZATIMNÍ NOMINACE:

Brdičko, Hochmann, Procházka, Bůžek, Dunčko, Obermajer, L.Michalec, O.Michalec, Vávra, Sýkora, Hošek, Kumpošt

První přestup v Ludecu

15. října 2009 v 22:31 | Petr Brdičko |  Tým
O obránce našeho týmu, Stanislava Křivánka, projevil zájem tým 3.A ligy, High Society. Vzhledem k tomu, že Standa zatím za nás neodehrál žádný zápas a nás chodí na utkání dost, tak jsme v přestupu nebránili. Tak ať se daří v novém působišti.

Shodou okolností s týmem High Society domlouváme přátelák na neděli, 18.10. Zápas ještě neni jistý, neznám ani přesné místo a čas výkopu. Vše se dozvíte v průběhu zítřka a dám všem vědět přesné informace.

Boss

Oficiální zápis: Slavoj - Ludeco Praha

12. října 2009 v 10:34 | Petr Brdičko |  Oficiální ligové zápisy 2009/10
11.10.2009, Praha, Salesiánské Divadlo Kobylisy
Slavoj - Ludeco Praha 2:3
Branky: T.Burian, Štěpánek - O.Michalec, Mustafa, Šturma
Rozhodčí: Hedonis
Nejlepší hráči zápasu: O.Burian - Šturma
Slavoj: Pavel Rozacký, Jan Ingr - Ondřej Burian, Tomáš Burian, Marek Štěpánek, Mikuláš Ticháček, Michael Pošta, Petr Man, Milan Hoffmann
Ludeco Praha: Lukáš Procházka - David Šturma, Artan Mustafa, Ondřej Michalec, Jakub Obermajer, Jakub Sýkora, Lukáš Vávra, Lukáš Michalec, Ondřej Kumpošt, Jakub Chmel, Václav Hošek, David Hochmann, Tomáš Dunčko, Jakub Bůžek, Petr Brdičko, Matěj Závorka

Komentář rozhodčího:

Zápas postupně gradoval a přibývalo na tvrdosti. Někteří hráči Ludeca evidentně hrají velký fotbal. Vynikající byl herně jejich kapitán i brankář, i další hráči. Stejně jako fotbalovost ale ovládají i řečnění. Rozhodčí vsadil tentokrát na domluvu, ale příště bude přísnější.

!Stejně tak vřele doporučuje ostatním rozhodčím!

Co se zápasu samotného týče, byla to bitva zkušenosti s mládím. Občasné taktické zaváhání nahrazovalo Ludeco bojovností, nasazením, individuální technikou a šestnáctihlavou lavičkou, která někdy ječela jako stohlavá a saň k tomu, zvlášť k závěru.
Slavoj slavil taktiku a rozvahu. Těžil ze zbrklostí soupeře, přecházel do nebezpečných brejků, ale v koncovce to skřípalo. Taky váhová převaha byla na jeho straně. Po prvním rychlém gólu Slavoje se spíš prosadila rychlost a agresivita Ludeca. Nejdřív bylo srovnáno na 1:1 po krásném pasu brankáře Ludeca na zadní tyč branky Slavoje, odkud přišlo přesné sklepnutí před prázdnou bránu a dorážejícího Ondřeje Michalce. Pak ale opět Ludeco propadlo a bylo to 2:1. Od rohového praporku přišel aut a pak centr na nabíhajícího Tomáše Buriana, který měl ukázkově snadnou práci.
Pak se přitvrdilo. Místo žlutých karet rozhodčí ale jen domlouval a to byla asi chyba. Naštěstí se zápas dohrál bez ničeho vážnějšího.
Ludeco svou urputnustí nejdřív vydřelo vyrovnání. Pak si vzal poslední slovo kapitán hostí David Šturma a zápas rozhodl ve prospěch Ludeca v poměru 3:2.

Druhé kolo, druhá výhra!!!

11. října 2009 v 23:14 | Petr Brdičko |  Liga
I v druhém kole 3.B PKFL dokázalo Ludeco Praha zvítězit a stále se drží na druhé příčce tabulky, pouze za FKMP Gooners Roma, kteří mají lepší skore.

Celý zápas působila obrana týmu poněkud zmateně a i z toho vyplynula první branka, kterou domácí tým Slavoj vstřelil už kolem 6.minuty. Zhruba za 5 minut však hosté snížili, když si na Sýkorův centr krásně naběhl Ondřej Michalec, který svou premiérovou trefou za Ludeco srovnal. Po změně stran opět zmatky v obraně týmu znamenaly branku v naší síti. Opět se však Slavoj neradoval dlouho, neboť za 2 minuty srovnal svou první brankou v prvním zápase za Ludeco Artan Mustafa. Konec zápasu pak byl velmi vyhrocený, i díky velmi nepřesným a nepřesvědčivým výrokům sudího, který nám i neuznal branku kvůli faulu, který neodpískal. V mnoha situacích jsme v průběhu celého zápasu spoléhali také na výborné zákroky golmana Procházky.

Nakonec se však hostující hráči v bílém dočkali, když krásný dlouhý balon doplachtil až k Davidovi Šturmovi, který hlavou přehodil golmana domácích svou třetí trefou v této sezoně. V závěru už jsme si vítězství pohlídali a vyhráli tak 3:2. Hráčem zápasu byl už podruhé v sezoně rozhodčím vyhlášen David Šturma.

Sestava:
Procházka - Závorka, Vávra, Dunčko, Bůžek, Obermajer, Brdičko - L.Michalec, Šturma, Sýkora, Hochmann, Kumpošt - Hošek, Artan, O.Michalec, Chmel

Oficiální zápis: Ludeco - MFK Scooler Praha

9. října 2009 v 8:32 | Petr Brdičko |  Oficiální ligové zápisy 2009/10
4.10.2009, Praha, Rajská Zahrada
Ludeco Praha - MFK Scooler Praha 5:2
Branky: 2x Šturma, Hochmann, Sýkora, Procházka - Škaloud, Dostál
Rozhodčí: Filip Červený (FKMP Gooners Roma)
ČK: Pravoslav Liška
Nejlepší hráči zápasu: Šturma - Škaloud
Ludeco: Lukáš Procházka - Matěj Závorka, Lukáš Vávra, Jan Pospíšil, Lukáš Michalec (Jakub Obermajer) - David Šturma, David Hochmann, Jakub Sýkora, Jakub Bůžek - Ondřej Michalec, Václav Hošek
Scooler: Pravoslav Liška - Robert Škaloud, Michal Dostál, Petr Kobrle, Nik Stanko, Jáchym Svoboda, Michael Bartůšek, Martin Wagenknecht

Komentář rozhodčího:

Hřiště na Rajské Zahradě na okraji Riegrových sadů rozhodně nepřeje nijak technické hře a už vůbec ne hře 5+1. Především z tohoto důvodu se utkání neslo v duchu častých nepřesností na obouch stranách, pár pohledných akcí ovšem k vidění bylo. Ludeco mělo po celý zápas mírnou převahu, hra byla však víceméně vyrovnaná. Zápas se zlomil v druhé půli, kdy byla po zákroku hostujícího gólmana Pravoslava Lišky nařízena penalta. Ludeco si pak vítězství bezpečně pohlídalo.

Nová rubrika

9. října 2009 v 8:27 | Petr Brdičko |  Oficiální ligové zápisy 2009/10
Stránky PKFL jsou na novou sezonu lépe a přehledněji upraveny a proto také umožňují sledovat zápisy z ligových utkání. Proto tedy můžu uveřejňovat zápisy o utkáních tak, jak jsou vedeny na oficiálních stránkách PKFL, ať v tom taky máme trošku přehled. :-)

Boss

Rozestavení proti Slavoji

8. října 2009 v 18:38 | Petr Brdičko |  Liga
Tak i když mi na facebooku ještě ne všichni dali 100 % vědět, jestli jdou nebo ne, tak už si můžu trošku pohrát s rozestavením pro náš nadcházející nedělní zápas se Slavojem. Pokud se ještě přihlásí někdo navíc, tak bude nejspíš hrát místo mě, protože já dostal na kotník škrobový obvaz a ještě tedy rozhodně nejsem ani šedesáti procentní :-).

Každopádně lidí se přihlásilo dost a tak jsem nucen udělat na neděli ne dvě, ale tři pětky. Střídání si myslim se osvědčilo. Každá z pětek si vyrovnaně zahraje a také vyrovnaně odpočine. Oproti poslednímu zápasu jsem udělal pár změn, každopádně byl bych rád, kdyby pětky se víceméně neměnily a mohly si na sebe zvykat (alespoň v té útočné činnosti).

Takže, jak si to na neděli představuju?:

Golman: Procházka
Pětka 1: Vávra, Závorka - Šturma, Hochmann - Hošek
Pětka 2: Dunčko, Bůžek - Sýkora, Kumpošt - O.Michalec
Pětka 3: Brdičko, Obermajer - Pekárková, L.Michalec - Artan

Opět žádná z pětek není základní či považována za tu hlavní. Snažím se především dávat skupinky dohromady tak, aby byly vyrovnané. Věřím, že to v neděli přinese úspěch a další tři bodíky :-)

Boss

Archiv - hráči měsíce

7. října 2009 v 19:55 | Petr Brdičko |  Hráč měsíce
Od srpna 2009 vyhlašujeme každý měsíc anketu o nejlepšího hráče měsíce, které probíhá vždy v anketě na levé straně obrazovky. Tady je seznam dosavadních vítězů. Hráč, který bude mít na konci sezony (vždy červen) největší počet vítězství za měsíc, ode mě obdrží láhev sektu. Určitě jste si všimli, že dokud jste nehlasovali, tak nevidíte aktuální průběh ankety. Účel světí prostředky :-)

MěsícHráč% hlasů
srpen 2009
Pekárková Dominika
53,3
září 2009
Pekárková Dominika
29,4
říjen 2009právě se hlasuje, aktuálně vede


Pekárková Dominika
17,4
listopad 2009
prosinec 2009
leden 2010
únor 2010
březen 2010
duben 2010
květen 2010
červen 2010

Ondřej Michalec

7. října 2009 v 19:39 | Petr Brdičko |  Profily hráčů


Matěj Závorka

7. října 2009 v 19:38 | Petr Brdičko |  Profily hráčů