Září 2009

Dnes přátelák, v neděli liga

30. září 2009 v 11:43 | Petr Brdičko |  Liga
Dnes se Ludeco Praha utká v oficiálním přátelském utkání s týmem Jirky Hladíka. Zápas to bude také informativní pro nás, kdy nám naši hráči Jirka Hladík a Honza Pospíšil, kteří výjimečně nastoupí za soupeře, sdělí, co a jak děláme špatně či dobře. Zápas začne v 17:00 v hale ZŠ Gutova. Zkoušet pravděpodobně budeme i novou hráčku, Gábinu Zemanovou, kterou máme doporučnou skrze Dominiku. Její účast však není uplně 100 %.

Prozatimní potvrzená účast:
Brdičko, L.Michalec, O.Michalec, Hochmann, Bůžek, Pekárková, Vávra, Zemanová, Pospíšil, Hladík, Dunčko


V neděli, 4.10., se pak rozjíždí 3.B PKFL. První zápas hrajeme na domácím hřišti. Nové útočistě pro sezonu jsme našli na Rajské Zahradě v Riegrových Sadech na Žižkově. Hřiště je to pěkné a moderní.

Zápas začíná v 15:00, takže sraz bude v 13:45 na Balabence a nebo v 14:30 na zastávce Husinecká (tram 5, 9, 26) u stadionu Viktorie Žižkov.

V zápasech ligy budou také některé novinky v rámci zápisu do utkání. Rozhodčí nově budou z každého učastněného týmu zápasu vybírat nejlepšího hráče a bude se také psát stručný komentář o průběhu zápasu.

Tak vzhůru do toho, ať si v neděli dojdeme pro první tři body do tabulky. Heslo sezony: POSTUP!!!

Boss

Oznámení

21. září 2009 v 16:16 | Petr Brdičko |  Aktuality
Tak zjistil jsem, že někteří z Vás mají problém s tím, že jsem zavedl měsíční příspěvek do týmu 65 Kč + ještě nějaké drobné za zápisné za goly apod. Pokud se někomu zdá částka či snad i další příspěvky vysoké či snad uplně zbytečné, řekněte mi to a tým okamžitě můžete opustit. Tomu, kdo s tim problém nemá, děkuju, že chápe, že vybrané peníze jdou na startovné na ligu, na placení hřiště, na dresy či na startovné na turnaje, které jsem z většiny platil mnohdy sám. Boss

Rozlosování na ligu provedeno

15. září 2009 v 22:01 | Petr Brdičko |  Liga
Rozlosování na novou sezonu bylo pro naší ligu provedeno. Třetí liga se nakonec rozdělí na A a B a my pro tento rok budeme hrát v B skupině.

Z našich loňských soupeřů zůstal jediný, a to Dynamo Malá Strana. Z vedlejší loňské skupiny s námi budou hrát týmy Slavoj a Vořežšpruti. Ostatní týmy budou buď ve vedlejší skupině a nebo o ligu výš. Novými tými v naší lize jsou MFK Scooler Praha, Udatný Kedluben, FC Vyhul, Darkage a FKMP Gooners Roma.

Kdo umí počítat, tak si správně zjistil, že v naší skupině je devět týmů, tudíž jeden víkend hrát nebudeme. Věříme, že se umístíme lépe jak loni a že postoupíme do vyšší soutěže. Ambice na to určitě máme.

Novinkou jsou také hřiště, na kterých jsme loni nehráli. Jednotlivé týmy hrají na nám dobře známých hřištích v Kobylisích (Slavoj) a na Botičské (Dynamo Malá Strana). Novými hřišti jsou:

SPŠ Gočára, Praha 4 (Darkage)
Novoborská, Praha 9 (FC Vyhul)
SG Přípotoční, Praha 10 naproti Bohemians (FKMP Gooners Roma)
Suchdol, Praha 6 (MFK Scooler Praha)
Tatran Střešovice, Praha 6 (Udatný Kedluben)
Lhotka, Praha 4 (Vořežšpruti)

Co se týče nás, zatím zůstává uvedeno DTJ Santoška, změnit se ale může vše.

Velkou výhodou podzimních soubojů je také to, že žádný neodehrajeme v sobotu. Všechna utkání jsou nedělní. Tady je celý náš rozpis na podzim:

DatumČasDomácíHostéMístoRozhodčí
4.10.15:00Ludeco PrahaMFK Scooler PrahaDTJ SantoškaFKMP Gooners Roma
11.10.18:30SlavojLudeco PrahaKobylisy
25.10.15:00Ludeco PrahaDynamo Malá StranaDTJ Santoška
1.11.18:00DarkageLudeco PrahaSPŠ Gočára
8.11.15:00Ludeco PrahaUdatný KedlubenDTJ Santoška
15.11.15:00VořežšprutiLudeco PrahaLhotka
22.11.15:00Ludeco PrahaFKMP Gooners RomaDTJ Santoška
29.11.14:00FC VyhulLudeco PrahaNovoborská

Rozpis rozhodčích je znám zatím pouze pro první kolo. My nepískáme, rozpis pro další kola určitě doplním

Boss

Sestava pro novou sezonu

13. září 2009 v 22:54 | Petr Brdičko |  Aktuality
Tak posilování nejspíš skončilo (samozřejmě do týmu můžete vodit další lidi). Naše soupiska čítá kompletních 25 jmen a i když jí najdete vlevo v menu (tam navíc ještě není kompletní), tak jí uvedu zde, na hlavní stránce, abychom věděli, s kým na novou sezonu do ligy počítat. Takže do PKFL nahlásím tuto sestavu:

Brankáři: Petr Brdičko, Jiří Hladík, Lukáš Procházka

Obránci: Tomáš Dunčko, Jakub Chmel, Stanislav Křivánek, Ondřej Majer, Lukáš Michalec, Dominika Pekárková, Jan Pospíšil, Lukáš Vávra, Matěj Závorka

Záložníci: Mustafa Artan, Jakub Bůžek, David Hochmann, Ondřej Kumpošt, Petr Manhart, Ondřej Michalec, Jakub Obermajer, Jakub Sýkora, David Šturma

Útočníci: Kryštof Baumruk, Petr Borkovec, Martin Rokos, Martin Šimůnek

Trénink + info

13. září 2009 v 20:42 | Petr Brdičko |  Aktuality
Tak dneska v neděli, 13.9., jsme si opět byli zakopat na Balabence. Chtěl bych jen říct, že tyhle větší účasti na tréninzích se mi hodně líbí.

Každopádně rád bych upozornil, že už je půlka měsíce a rád bych od Vás pomalu začal vybírat příspěvky na tým za měsíc září. Startovné na ligu bylo uhrazeno, ale je s tím nějaký trouble, ale admin PKFL vypadá hodně vstřícně, takže snad se to povede dotáhnout do zdárného konce.

Co se týče účastí na tréninzích a zápasech, určitě si začnu zapisovat, kdo kdy kde byl a jestli se omluvil či ne. Později to uričtě budu brát v potaz ohledně nominací na zápasy a ohledně existence v týmu.

Dnes na trénink přišli:
Petr Brdičko, Jakub Obermajer, Jakub Chmel, David Hochmann, David Šturma, Kryštof Baumruk, Jan Pospíšil, Jakub Bůžek, Petr Manhart a premiérově také Ondřej Michalec. Přišel se podívat i Lukáš Michalec, který udělal i nějaké fotografie.

Boss

Poslední posilou Ondra Michalec

10. září 2009 v 13:52 | Petr Brdičko |  Aktuality
Bratr Lukáše Michalce, Ondřej, se stává poslední posilou týmu Ludeco. Budeme ho pravděpodobně využívat v obraně a záloze. Věříme, že se povede dobře.

Boss

Pohodový trénink

6. září 2009 v 21:22 | Petr Brdičko |  Tým
V neděli, 6.9., jsme se sešli v celkem početné sestavě na tréninku Ludeca. Měli jsme jít na Pražačku, ta byla ale bohužel obsazena týmy Hanspaulky, a tak jsme se stěhovali na Balabenku. Pár místních borců nás vyzvalo k zápasu a tak jsme neodmítli. Vyhráli jsme 14:5 a někteří podali opravdu velmi dobré výkony.

Premiéru si u nás odbyla Dominika Pekárková, která zápas doslova odjezdila na zadku. Velmi mile mě překvapila a je jen škoda, že nevstřelila branku. I tak se mi její výkon moc líbil a litovat můžu jen toho, že se poté zranila. Snad to bude v pořádku.

Kromě ní se na tréninku ukázali:

Brdičko, J.Obermajer, L.Vávra, Kumpošt, Hochmann, Šturma, Procházka, Dunčko, Bůžek, přišel se podívat i Lukáš Obermajer a po dlouhé době zaviněné zraněním se na hřišti objevil i Jakub Chmel, který ale ještě není 100 % zdravý.

Věřím, že i příště se nás sejde takováto sestava a že přijdou i lidé, kteří dnes nedorazili.

Boss

Další posila do obrany

3. září 2009 v 21:12 | Petr Brdičko |  Aktuality
Další posilou do obrany se díky Honzovi Pospíšilovi stává Matěj Závorka. Narodil se 2. dubna 1991 a zkušenosti má například z pražské Pragovky.

V týmu je ještě pořád jedno volné místo, tak pořád ještě někdo může přijít.

Boss

V neděli trénink

3. září 2009 v 12:31 | Petr Brdičko |  Tým
V neděli, 6.9.2009, uspořádáme trénink Ludeca v areálu na Pražačce. Účast můžete potvrzovat na Facebooku, všem jsem odeslal pozvánky.

Pokud budete moci, vezměte na trénink prosím měsíční příspěvek do týmu, 65 Kč. Díky moc,

Boss